Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 139 z 274 (komentarze od 5521 do 5560):
Moze zarzac jeszcze zmieni zdanie i zrozumie, ze to Arteta jest naszym najwiekszym problemem w tym momencie. Dobrze, ze za marzenia nie karaja
@Gunnerrsaurus: Juz kilka razy tak powiedzial w wywiadach. Nawet w tym miesiacu / pod koniec zeszlego mowil, ze on wycisnal z wielu naszych pilkarzy juz maksimum i to jest poziom ktorego nie sa w stanie przeskoczyc
Ciekawe kto oplaci jego tygodniowke
Dla mnie 3 rundy Parke i ostatnie dwie Kasjo
@Spejsik napisał: "Odegaard najlepsze swoje spotkania grał na początku, gdy do nas przyszedł. Im dłużej jest u nas, tym gorzej to wygląda. Ciekawe, że to nie jedyny taki przypadek. No ale widocznie nie jest w stanie przeskoczyć pewnego poziomu"
Partey z kozaka nagle stal sie strasznym sredniakiem wiec masz w tym sporo racji. Tak jak Thomas na pewno posiada umiejetnosci, zeby wrocic na top, tak mozliwe, ze i MO ma na to papiery. Tak czy inaczej, z Arteta na lawce a wychodzi na to, ze tak to dalej bedzie wygladalo, Martin nie jest wystarczajacym wzmocnieniem a troche trzeba za niego zaplacic
@mallen napisał: "Jakby wszystko się zmieniło gdybyśmy to my trafili z transferem tak jak np. MU z Bruno."
Jakby wszystko sie zmienilo gdybysmy trafili z trenerem ;)
@Simpllemann napisał: "Ile warto dać za Odegaarda? 40 milionów? 50 milionów?"
Warto dać sobie spokój. Miewa przebłyski ale bardzo często znika a my potrzebujemy kogoś kto zawsze będzie cos wnosic do gry
Caly sezon gra za nazwisko i jeszcze jakies fochy teraz wali xD
Leno swietne interwencje przeplata ze strasznymi babolami. Jezeli zostanie to bedzie dobrze, jezeli chce odejsc to tez nie widze problemu. Najwiekszy jego problem to brak pewnosci siebie ktory niestety przenosi sie na nasza obrone, to nie przypadek, ze przy Martinezie/Ryanie dalo sie wyczuc wiekszy spokoj w obronie. W przypadku Bernda wyglada to podobnie jak z Fabianskim gdy ten gral w Arsenalu
@EZ_22 napisał: "• Dani Ceballos wraca do Realu Madryt."
To jeszcze trzy mecze w trykocie Arsenalu bo przeciez Mikel go bardzo teraz potrzebuje
Przeciez po to sciagal Williana, mial swoja mentalnosc zwyciezcy zarazic u innych pilkarzy. Kolejny rok i znowu te same teksty, wszyscy zli tylko Mikel dobry. Szkoda, ze nic nie mowi na temat tego jak z topowego DM'a zrobil sredniaka ( Partey) ktory z meczu na mecz gra coraz slabiej.
@bizooon napisał: "Widze ze w psg przedluzyli 1 polowe az gola strzela"
Druzyna przeciwna w tym czasie musiala bronic? :)
Wielki Arsenal ! Dzieki Mikel na to czekalismy, pierwsza 10 jest nasza i juz jej nie oddamy !
@Barney napisał: "Panowie czy nasz menedżer chce zatrzymać Ceballosa na następny sezon czy jest uposledzony ? bo jak inaczej tłumaczyć go w składzie w meczu o pietruszkę."
Ja sie boje, ze i jedno i drugie :(
Sezon skonczony a Mikel dalej wystawia Cebule, gdzie tu jest logika ? Po co ogrywac goscia ktory nie dosc, ze jest slaby to jeszcze za 4 mecze juz go tutaj nie bedzie. Tak ciezko sprawdzic teraz tego Azeeza czy kogos innego ? Mikel pograza sie na kazdym kroku
@arsenallord napisał: "Ceballos to najgorszy pomocnik jakiego pamiętam w Arsenalu. Zdecydowanie. Frimpong był chociaż waleczny, Denilson miał chociaż strzał z dystansu. Dani nie ma nic."
Ma ulozona fryzure
Arteta juz troche czasu u nas spedzil, czy ktos jest w stanie powiedziec mi jaki mamy styl ? Probujemy grac od tylu, okej ale co dalej ? Najpiew byla taktyka miliona wrzutek ktora byla fatalna, a pozniej co ? Jaki my styl prezentujemy ? Tutaj nie widac nic, zadnego stylu, zadnych schematow. To wyglada tak jakby Arteta powiedzial zeby grali od tylu pilka i probowali klepac a okazje same przyjda.
Nie slowa a czyny ! Dzialaj Panie Mikel, podanie sie do dymisji nie jest takie trudne
Patrzac przez pryzmat dwumeczu zagraly na siebie dwie srednie druzyny z ta roznica, ze jednym sie troche chcialo a drudzy grali jakby mieli wszystko w tylku
@Tevez: prawdziwi fani kibicują klubowi, chorągiewki przerzucają się na silniejsze ekipy. Nikt nikomu nie każe oglądać meczów w momencie kiedy Gramy tak jak Gramy ale czy to powód żeby przestać kibicować danej drużynie?
Wenger 20 lat trzymał nas w Lm, Arteta w 18 miesięcy wyrzucił nas nawet z LE
Arteta po meczu: mieliśmy plan, niestety kontuzja Granita na rozgrzewce pokrzyżowala nam plany
Dobra Mikel może wracać do Hiszpanii razem z Villarrealem. Nie mamy wyników, nie mamy stylu, nawet ze zmianami w trakcie meczu slabo
Eddie na ratunek xD tonący brzytwy się chwyta
Siedzia litości, daj karnego. Inaczej nie damy rady
Tomasz prawdziwy lider dzisiaj
Arteta się budzi w 80 minucie, smieszne
Gabi musisz
Cazorla, zdążył Martinelli xD komentatorzy na najwyższym poziomie
Partey show
Ale tutaj byłby hejt dzisiaj gdyby to Xhaka grał tak jak Partey
ESR wtf =x
@bizooon: awansujemy, i dalej Arteta out :)
Arteta nawet barista jest słabym ponieważ nasi nie są w ogóle pobudzeni do gry
To wygląda jak mecz towarzyski, brakuje tylko uśmiechów na twarzy
Czas na angielska dominacje ! Arsenal musisz !
@Mchard: działke kup
Casemiro od zawsze forowany przez sedziow
My potrzebujemy trenera z charakterem a nie Sarriego ktory nie potrafil sciagnac młokosa z boiska. Jaki był problem, żeby zawołac kapitana do siebie i powiedzieć, żeby zdjął go z boiska ? To co tam sie odwaliło to jest jedna wielka kpina, Sarri z Zola krzycza na małolata a ten ma ich w dupie i fajnie jest.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Zarząd*