Komentarze użytkownika Marcel90

Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 198 z 274 (komentarze od 7881 do 7920):

Komentowany temat: Garncarze odprawieni z kwitkiem: Arsenal - Stoke 3:0 01.04.2018, 18:23

To mamy top4 w tym sezonie chyba

Komentowany temat: Garncarze odprawieni z kwitkiem: Arsenal - Stoke 3:0 01.04.2018, 18:03

@Artu: Eduardo Chyba

Komentowany temat: Garncarze odprawieni z kwitkiem: Arsenal - Stoke 3:0 01.04.2018, 18:02

@DontCry: dlatego nie ma żadnej wypowiedzi na temat Lacazzetta po meczu, wszedł zrobil robotę ale co tam w czwartek przed meczem znowu będzie można wbijać w niego szpilki

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 16:36

Z jednej strony szkoda, ze Auba nie ma swojego pierwszego hat tricka w Arsenalu, z drugiej strony lepiej dla klubu, ze Laca tez strzelil i przede wszystkim, ze sie wreszcie ze soba dobrze dogaduja zawodnicy. Na boisku duet Auba - Laca wygladal dzisiaj swietnie

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 16:33

@bobocian: okolo 65-70 minuty, Bellerin nie podaje w tempo do Ozila ten zostaje na wyraznym spalonym a Hector po dobrych 2-3 sekundach podaje mu pilke i zdziwiony, ze Mesut nie trzymal pozycji

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 16:16

Lacazzette!

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 16:14

Teraz piękne wykończenie. Brawo, on z Lacazzette muszą grać razem

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 16:12

Lacazzette super zmiana

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 16:08

Jak dobrze, że Lacazzette będzie dostępny na mecz z CSKA :)

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 16:05

@MaciekGoooner: też mam takie zdanie, że tracił nogę Mesuta najpierw

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 16:03

Ale nie przekonują mnie jego karne na tą chwilę.

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 16:02

Wreszcie :)

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 15:48

Lacazzette musisz! Auba może się weźmie bardziej do gry jak Lacazzette trafi :)

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 15:27

Zreszta tak swoja droga bo od jakiegos czasu przewija sie glownie temat tygodniowki Jacka, najpierw powinni sie zajac Wengerem albo Wenger powinien sam sie zajac soba bo jak mozna ciagle narzekac na wysokie tygodniowki dla pilkarzy i na ich ceny skoro samemu jest sie jednym z najlepiej oplacanych managerow na swiecie a Twoi pilkarze maja tygodniowki na poziomie Evertonu ( nie liczac z 3 zawodnikow)

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 15:20

@Dominik11: Pewnie, ze tak. Nawet tez to napisalem dwie minuty wczesniej i nic go nie tlumaczy. Wyglada jakby mial wywalone w tym momencie ( przynajmniej na PL) Jednak gdy wszyscy z wymienionych przez Ciebie Kanonierow sa w formie to Ozil jest przynajmniej o klase lepszy od reszty.

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 15:13

@Dominik11: teraz pojechałes z porównaniem jak Balotelli :p

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 15:12

@Er4s: dla mnie Ozil jest o tyle istotny, że może w jakiś sposób przyciągnąć kolejnych dobrych grajkow bo nie oszukujmy się, pomijając jego grę obronną to jak chce to potrafi poczarowac z przodu. Nie wydaje mi się, żeby ktoś przyszedł do Arsenalu z myślą, że chętnie pogra obok takiego zawodnika jak Jack (i tutaj nie próbuje wbijać mu żadnej szpilki)

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 15:07

@lordoftheboard: na tą chwilę nic, jedna sprytna proba Ramseya i to wszystko

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 15:04

@Er4s: w którym meczu on był niby najlepszy na boisku? Jest temat nowego kontraktu Jacka, ten wybrzydza i to prowokuje rozmowy na ten temat. Nie od dzisiaj wiadomo, że pół składu jest do wymiany ale po co mam się pastwic nad takim Welbeckiem skoro jemu nikt nie oferuje nowego kontraktu (przynajmniej na tą chwilę). Obok Jacka to najbardziej można się do Ozila przyczepić bo zagrał kilka bardzo dobrych meczów, podpisał świetny kontrakt i od tamtej pory bieda

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 14:59

@mateusz19191010: a prawe skrzydło dalej ma być puste?

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 14:53

I niech mi powiedzą te wszystkie osoby co są oburzone oferta dla Wilshera, za co ma dostać lepsza ofertę?

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 14:43

Ale bieda u nas na tą chwilę

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 14:09

@Simpllemann: 8 - tyle minut Ospina bedzie dzisiaj lezal na boisku po kontaktach z zawodnikami/slupkami/murawa

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 13:54

@TheBestGooner: Kwestia poczucia humoru i pewnie w duzym stopniu wieku :) Tez nie jestem fanem prima aprilis ale podchodze do tego z dystansem :)

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 13:47

@TheBestGooner: Ma lepsze notowania od Dannego dlatego dzisiaj jest na lawce a podczas wazniejszego meczu z CSKA zagra pewnie w pierwszym

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 13:45

@Dominik11: Ile razy w ostatnich latach Wenger probowal kogos zatrzymac w skladzie dajac mu opaske kapitana :P

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 13:44

Wenger tak jak powiedzial tak robi, widac ze wymieszal sklad zeby czesc osob odpoczela na LE

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 12:41

Poleci ktos jakiegos bukmachera ktory dziala na terenie Polski ale wplaty mozna dokonac z angielskiego konta bankowego?

@Kiepomen: Gra regularnie od dwoch sezonow a jego firmowe zagranie to drybling w trzech rywali i strata pilki. To nie jest ten Jack ktory ustawial Barcelone jak chcial, nie ma odpowiednich umiejetnosci na Arsenal i tyle

Komentowany temat: Wilshere odejdzie z Arsenalu? 31.03.2018, 21:44

@enrique: Dostal oferte stosowna do swoich umiejetnosci i czasu spedzonego na boisku. Jack nie jest i nigdy nie bedzie topowym zawodnikiem

Komentowany temat: Meyer zastępcą Wilshere'a? 31.03.2018, 21:41

@Dominik11: i to dopiero powinno dawac do zrozumienia, drugi sezon pod rzad w ktorym gra stosunkowo regularnie a forma dalej odstaje. Teraz pytanie czy to na pewno kwestia formy czy moze jednak jest zwyczajnie za slaby? Dla mnie to drugie i boiskowa agresja nie jest w stanie tego nadrobic

Komentowany temat: Lacazette powrócił do treningów 29.03.2018, 15:00

I bardzo dobrze, jeszcze niech tylko pewność siebie odzyska

Komentowany temat: [Aktualizacja]: Tuchel prowadzi rozmowy z Arsenalem 26.03.2018, 19:02

Wszystko fajnie tylko gdzie w tym wszystkim Wenger? Arsene raczej sam nie odejdzie a przynajmniej nie w tym sezonie a zarzad tez raczej Go nie zwolni

Komentowany temat: Wenger sięgnie po obrońcę United? 23.03.2018, 17:00

Watpie zeby to byla prawda

Komentowany temat: Alexis: Wymagałem czegoś więcej 23.03.2018, 16:59

W tym sezonie United juz nie pomoze, w przyszlym sezonie jak normalnie bedzie sie przygotowywal z reszta druzyny + standardowo kogos dokupia to jeszcze pewnie pogra na bardzo wysokim poziomie przez rok i to pewnie wszystko jezeli o Sancheza chodzi

Komentowany temat: Koscielny nie zagra z Kolumbią 23.03.2018, 16:55

Umtiti, Varane maja mlodsze i lepsze zastepstwo to niech nam niepotrzebnie nie przemeczaja kapitana

Komentowany temat: Lucas Perez pragnie ożywienia swojej kariery 23.03.2018, 16:53

Prawda jest taka, ze Perez nigdy nie rozegral nawet jednego sezonu na naprawde wysokim poziomie. W Arsenalu zasluzyl na wiecej szans bo faktycznie wchodzac z lawki/grajac w pierwszym skladzie na ogol byl wyrozniajaca sie postacia co nie zmienia faktu, ze jednak dla Arsenalu to on glownie gral na takie druzyny jak Sutton czy Preston. W tym sezonie w Deportivo pokazuje, ze jest przecietnym napastnikiem ( 5 goli [z tego 2 na 3 z rzutow karnych] a rozegral 2207 minut)

Komentowany temat: Wilshere: Zeszłego lata mogłem opuścić Arsenal 23.03.2018, 16:41

Albo podpisuje to co mu oferujemy albo niech odchodzi. Jestem ciekaw jaka druzyna z Anglii da mu taka tygodniowke jak on chce + zagwarantuje udzial w europejskich pucharach

Komentowany temat: Ćwierćfinał Ligi Europy: Arsenal vs CSKA Moskwa 19.03.2018, 19:43

@Chlopek: Malcom! Walkowane już wiele razy, tam nie ma litery L :)

Komentowany temat: Ćwierćfinał Ligi Europy: Arsenal vs CSKA Moskwa 18.03.2018, 19:51

Wszystko wskazuje na to, że Wisła wygra :) bardzo dobrze

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady