Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 199 z 274 (komentarze od 7921 do 7960):
Carlitos piękna akcja przy golu na 2:0
Salah w tym sezonie jest fantastyczny
@Rosomak: przeciez zostal zawieszony w tym sezonie Oumar Niasse na dwa mecze za symulke (B. Silvie i Richarlisonowi sie upieklo) chyba, ze piszesz stricte o LM/LE. Tak czy inaczej zawieszenia powinny wejsc w zycie i mi osobiscie nie przeszkadza zeby zaczeli od gracza Arsenalu. Zreszta nie jestem osoba ktora dazy po trupach do celu i nie bede patrzyl na to, ze Realowi, Barcelonie czy Juventusowi rok w rok pomagaja na arenie miedzynarodowej. Jezeli ktos z Arsenalu nurkuje i sedzia daje sie nabrac to mocno licze na to, ze taka osoba zostanie zawieszona zeby pozniej nie musiec wysluchiwac od innych i czytac pelno komentarzy typu "Uefalona" "Perez posmarowal" itd. Arsenal kojarze z Wengerballem a nie z naciaganiem sedziow i chcialbym zeby dalej tak zostalo
Wybaczcie nie ten news, co do ocen to uwazam, ze za duzo uzytkownikow daje wyzsza note Jackowi za jego charakter zamiast za gre stad taka roznica w ocenach a samemu Chambersowi dalbym 0.5 oceny w dol bo po jego rece Milan mogl (powinien?) miec karnego
z 69 goli Liv w tym sezonie w PL Salah bezposrednio bral udzial przy zdobyciu 33 z nich - dobry ma pierwszy sezon :P
@maniekuw: To mozesz juz sie cieszyc, zostalo 7 kolejek a oni maja 10 pkt straty do 17 miejsca a na ta chwile zdobywali srednio 1.5 pkt na mecz wiec cudow im nie wroze. Kontuzje kluczowych zawodnikow, Sturridge mial dac pozytywny impuls z przodu a tez po wypozyczeniu od razu wylecial do tego w tych 7 meczach ktore im zostaly w PL graja jeszcze z Utd, Liverpoolem, Tottenhamem i Burnley
@Rosomak: a co nas miala nauczyc sytuacja z Eduardo skoro wtedy uniknal kary?
Ja tam chce żeby go zawiesili, może będzie to jakiś mały krok do przodu jeżeli chodzi o karanie za symulki. Takie zachowanie trzeba tepic i tyle
@arsenallord: Nie wiem dokladnie o co sie klocili, tak czy inaczej osobiscie majac swietnego pracownika z ktorym nie jestem w stanie dojsc do porozumienia tez bym mu podziekowal i szukal dla niego zastepstwa :) (chyba, ze sam bym szukal kwadratowych jaj i ktos by mnie o tym uswiadomil to wtedy trzeba schowac dume i zwyczajnie przyznac sie do bledu :P )
@arsenallord: Nikt sie nikogo nie pozbywal, mieli konflikt i rozwiazali umowe za porozumieniem stron
@lucasnoline: nie moj klimat ale teledysk jest swietny
Z Koscielnego nam sie zrobil taki Kompany troche, wiecej w szpitalu niz na boisku. Koniecznie trzeba sciagnac kogos na nowy sezon a Koscielnego zostawic jako alternatywe czy tez zastepstwo - troche jak z Perem rok temu chociaz francuz moze jeszcze spokojnie rozegrac kilkanascie spotkan w roku
@Nomad: Nigdy nie jest latwo :) Ciezko sie skupic przy dobrej zaliczce, ciezko wejsc w mecz gdy juz na starcie musimy odrabiac straty, ciezko grac w momencie gdy na wyjezdzie bylo 0:0 bo jezeli rywale trafia gola to my musimy trafic jednego wiecej :D Panie to Arsenal jest, tutaj na ta chwile skonczyly sie czasy gdy bylo latwo ;)
Dobre losowanie. Z CSKA nie powinno byc problemu a na nastepnego rywala ( zakladam, ze przejdziemy rusków) miejmy nadzieje, ze Lacazette bedzie juz gotowy :)
@Devlin: Wszystko spoko ale nie pisz prosze, ze byly podstawy do podyktowania karnego bo to brzmi tak samo absurdalnie jak kibice Barcelony twierdzacy, ze byly podstawy do podyktowania karnego na Suarezie rok temu w meczu PSG. Jestesmy regularnie dymani przez sedziow i dobrze, ze przynajmniej w europejskich rozgrywkach w tym roku sedzia pomylil sie na nasza korzysc a nie na korzysc naszych przeciwnikow ale rownoczesnie po prostu otwarcie przyznajmy, ze to byl perfidny nurek za ktorego Welbeck powinien dostac w szatni ochrzan :)
Dobra moze i bylismy lepsi zarowno w pierwszym jak i drugim meczu ale ciezko sie nie zgodzic z Calhanoglu. Gosc mial pewnego karnego a mimo to probowal walczyc o pilke na czym dobrze nie wyszedl ale szacunek za taka postawe sie nalezy, a Danny? Tego juz nawet nie mozna nazwac szukaniem kontaktu, to byl zwykly nurek w dodatku kiepski a mimo to sedziowie dali sie nabrac i to jest przykre bo sedzia stal moze metr od tego zdarzenia. To samo w meczu Lyonu z CSKA jak sedzia stojac obok nie widzi, ze pilka ewidentnie wychodzi za linie. Rok w rok od kad wprowadzili tych sedziow za bramka jest to samo, mam wrazenie, ze oni biora te osoby z urzedu pracy zeby sobie dorobili tak jak wczoraj tego lysego co sam nie wiedzial co robi w ogole
Mogl wspomniec, ze sedziowie wiele razy mylili sie wczesniej na nasza niekorzysc ale w tym meczu popelnili ewidentny blad dyktujac ta 11 i, ze takie zachowanie jak Dannego w tej sytuacji powinno zostac przez Wengera publicznie skrytykowane. Tyle osob cisnelo Pochettino po jego wypowiedzi gdy Alli tak symulowal tymczasem Wenger nie wspominajac nic na ten temat tez klasy nie pokazal
@szymon2easy: plecy, naciagniecie chyba po wyskoku do główki
Wstyd jaki nurek
Pięknie wlepil
@Gunnerrsaurus: nawet tonacja się zgadza
Czemu ten jeden komentator tylko coś mruczy zamiast komentować normalnie? Kolacji nie jadł?
Fajnie, że wrócił...
Dobrze będzie zobaczyć znowu Lacazzette na boisku, zwłaszcza w LE, tylko dzisiaj trzeba dokończyć w dobrym stylu Milan
Z jego doświadczeniem, predyspozycjami i wiekiem sprzedanie go za 50mln to straszna głupota. Ten sezon ma słaby ale jak wróci Arsenal to Bellerin też wróci do formy, biorąc pod uwagę rosnące ceny na rynku to niedługo 50 mln to za Iwobiego będzie można krzyknąć
Za tą piłkę muszę Dannego pochwalić, szczęśliwie trochę ale bardzo skuteczne podanie. Szkoda poprzeczki
Danny - karykatura napastnika
Nie ma tragedi z tym skladem, trzeba wierzyc
Bardzo fajna opcja i tak samo jak Horn prawdopodobna bo w Oblaka ktorego widzialbym najbardziej nie chce mi sie wierzyc bo na ta chwile Atletico jest od nas lepsze pod kazdym wzgledem (moze nie liczac tygodniowek)
Nie podoba mi sie jego obecny brak zaangazowania z ktorego wczesniej slynal (ile razy dzieki szybkosci nadrabial bledy innych) ale majac w glowie jak sie prezentowal wczesniej, to ile lat gry jest jeszcze przed nim + jakie ma juz doswiadczenie jak na swoj wiek jestem bardzo na nie. Trzeba go zatrzymac i zobaczyc co z nim bedzie dalej, najlepsze lata ma wciaz przed soba a podejrzewam, ze jezeli tylko zmienimy trenera albo Wenger w jakis sposob bedzie w stanie wplynac na nasza gre to Bellerin wroci do formy a w miedzyczasie niech cwiczy dosrodkowania.
Z szacunku dla Wengera i dla tego co zrobil w tym klubie chcialem zeby przedluzyl kontrakt jednak obecny sezon dobitnie pokazuje, ze Arsene juz sobie w ogole nie radzi i przy takich wynikach jakie obecnie prezentujemy jezeli tylko nie wygramy LE a nie zanosi sie na to, to w przeciagu tygodnia po odpadnieciu z LE Wenger powinien ustapic
@karmel567: pilka ruszyla do przodu, obecnie gra sie znacznie szybciej i techniczniej niz kiedys dlatego jest coraz mniej "typowych 9" tak samo jak jest coraz wiecej wahadlowych. Zreszta jezeli Griezmann nie jest typowa 9 to jak okreslisz jego pozycje na boisku?
Cech jest juz slabym bramkarzem i wszyscy to wiedza, dalej zdarzaja mu sie bardzo dobre interwencje ale znacznie wiecej jest baboli ktore wpuszcza. Tak czy tak przynajmniej wie, ze zawalil i potrafi sie do tego publicznie przyznac a co z takim Dannym czy Bellerinem ? Pisze na ich temat bo wchodzac z lawki mieli odmienic nasza beznadziejna gre a Bellerin w 10 minut dal sie dwa razy objechac Izquierdo ktory wczesniej przez 80 minut biegal obok naszych jak chcial wiec na pewno czul juz ten mecz w nogach z kolei taki Danny wszedl i to by bylo na tyle, nic ciekawego nie zrobil. Trzeciego zmiennika nie bede komentowac bo wpuszczanie takiego zawodnika jak Nketiah przy stanie 2:1 dla rywala pokazuje tylko jak wielkie mamy braki w kadrze. Musze jeszcze dodac slowko na temat swojego ulubienca Iwobiego ktory w 90 jedyne co zrobil to wypuscil sam na sam goscia z Brighton jak chcial nieudolnie wyprowadzic pilke z wlasnej polowy i gdyby nie ta sytuacja + jego udzial przy bramce na 2:1 dla nas gdzie powalczyl o pilke to bym myslal, ze nie ma go dzisiaj na boisku. Kolasinac niestety kolejny slaby wystep, niech sie cieszy, ze nie skonczyl z czerwona kartka - przy obecnej sytuacji jak Nacho jest kontuzjowany a Kolasinac jest w takiej formie to na Milan powinien zagrac od pierwszej minuty Niles bo prezentowal sie wczesniej calkiem przyzwoicie
@karmel567: Griezmann, Mbappe, Dybala ?
Caly sezon bez porazki - zasluga w 100% pilkarzy, osatnie suche lata - wina w 100% Wengera. Tok myslenia niektorych osob mnie przeraza
Iwobi karykatura piłkarza
Iwobi w pierwszym za Dannego czyli z deszczu pod rynne
Ale bramka z niczego dla Romy
Pisanie, ze przez lola czy cs'a pilka upada jest tak samo glupie jak wzajemne obwinianie sie przez PO i PiS. Jak ktos chce grac w pilke to bedzie w nia gral i tyle, jest cala masa innych zajec ktore mozna robic w tym czasie lub po prostu mozna wybrac inny sport. Gry byly zawsze, taki cs, diablo czy inne gry typu starcraft/warcraft byly katowane przez neta juz w 2000r. Jezeli ktos woli grac na kompie to tak czy tak kariery taka osoba raczej nie zrobi w normalnym sporcie a teraz jest po prostu alternatywa dla takich osob dzieki temu, ze czesc gier jest uwazana jako e-sport ale nie chce mi sie wierzyc, ze zawodowi gracze cs'a/lola czy innej gry internetowej mieli mozliwosc stania sie gwiazda pilki noznej swiatowego formatu.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Warunki idealne dla obu stron i patrzac na to ile Jack brał pensje za leczenie się przez całą swoją karierę w Arsenalu to powinien podpisać taka umowę z pocalowaniem ręki a nie robić problemów.