Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 201 z 274 (komentarze od 8001 do 8040):
Jeszcze kilka razy przewinie sie temat Fekira, Malcoma i Lemara dlatego specjalnie bym sie tym nie przejmowal na ta chwile
Zdrowia i wracaj jak najszybciej bo z Dannym na szpicy daleko w LE nie zajdziemy
@Mlk: Wilshere tez mial, Auba byl w idealnej pozycji do zdobycia gola tylko sedzia boczny nieslusznie podniosl choragiewke
Druzyna druzyna ale wejscie Iwobiego bylo tragiczne. Zdaje sobie sprawe, ze ostatnio zaprezentowal sie dobrze i, ze nie gral na swojej pozycji ale od osoby ktora wchodzi na boisko w 65 min. wymaga sie czegos wiecej niz samym strat. Jedyne za co moge go pochwalic to podanie do Lacazette ktory ladnie wyprzedzil obroncow a pozniej beznadziejnie strzelil prawa noga zamiast probowac lewa
@lucasnoline: Podejrzewam, ze inaczej by sie wypowiedzial gdyby taka sytuacje zmarnowal Iwobi czy Ramsey. Przykra prawda jest taka, ze Wenger po prostu nie przepada za Lacazettem dlatego od poczatku zmienial go w 70 min a Auba przyszedl i po jednym treningu z druzyna ma pewny pierwszy sklad
Zielinski pieknie
Lazazette zepsuł dwie sytuację, zwłaszcza przy tym woleju powinien był się lepiej zachować ale w sytuacji z 93min pokazał szybkość a ostatnio ktoś tutaj pisał, że Lewandowski jest od niego szybszy :p
@imprecis: a kto dzisiaj zagrał lepiej od Mustafiego w Arsenalu?
Jakby dzisiaj był Lacazzette zamiast Aubameyanga to już by była cała masa hejtow, że Francuz znowu niewidoczny :p
Nie sadzilem, ze zatesknie za Aaronem ale szkoda, ze go nie ma w dzisiejszym skladzie
@lays: Milo przeczytac taki komentarz, zwlaszcza biorac pod uwage fakt w jakich okolicznosciach rozstal sie z BvB. Inna sprawa, ze powinni byli sobie zdawac z tego sprawe jako, ze juz latem otwarcie mowil, ze chce zmienic pracodawce
@arsenal159:
Na pewno tak, bo slabych wystepach utrzymywal miejsce w skladzie to po przyzwoitym meczu na Everton nie sadze, zeby cos sie zmienilo
@schnor25: Na szczescie w tym roku sa MŚ ktore zaspokoja glod pilki na jakis czas :P
Bo w Polskiej lidze kazdy tylko patrzy jak zarobic :) Ktos sie wyroznia to go sprzedaja i zastepuja jakims bulgarem czy rumunem z ktorego talentu wcale nie ma a i na boisku sie z nikim nie dogada
I na taki start jutro licze ! :P
@Adrian12543: Ale maja sedziow po swojej stronie wiec warto napisac, ze graja fajna pilke bo zawsze zyskuja po 10 pkt w sezonie dzieki "niedopatrzenia"
Osobiscie za Conte nie przepadam + w chwili obecnej jego zespol gra slabo a Wloch widac, ze nie wie co ma z tym robic (z calym szacunkiem dla Żiru, sciaganie go jako ratunek do zespolu ktory bije sie o LM i broni mistrzostwa Anglii to slaby ruch)
Na ta chwile Bakayoko to niewypal ale nie skreslalbym go tak szybko, wciaz jest mlody i ma cala kariere przed soba. W Monaco super gwiazda nigdy nie byl ale mial duzo dobrych spotkan. Na miejscu CFC bym go wypozyczyl i zobaczyl jak sie dalej rozwinie ale jak znam ten klub to go sprzedadza po to zeby za 2 lata go odkupic za 3 razy wyzsza kwote
Symulki symulkami bardziej obawiam się o zdrowie naszych bo Tottenham potrafi grać bardzo brutalna piłkę
Lacazzette jeszcze się przelamie, chciałbym zobaczyć go obok Obamy na ataku ale na taki ruch Wenger się raczej nie zdecyduje. Od Aubameyanga jest słabszy ale wciąż jest bardzo dobrym zawodnikiem który myślę, że z powodzeniem może wchodzić z ławki, grać w łatwiejszych meczach przy napietym grafiku czy też przetestować go jak sobie poradzi na skrzydle zamiast Iwobiego
W Hiszpanii kazdy kombinuje z podatkami i ciezko im sie dziwic skoro panstwo pilkarzy jawnie okrada. Jezeli sie nie myle to w Barcelonie podatek dla pilkarza wynosi 48%, rozumiem, ze i tak stac ich na wszystko ale Panstwo nie powinno tego wykorzystywac
Mam nadzieje, ze zwroci uwage na to, ze jest to mecz derbowy i bedzie wyciagal kartki za brzydkie faule a nie standardowo pozwalal na ostra gre
Od poczatku sezonu (nie liczac jednego spotkania w LE) prezentuje dobry poziom. Warto zatrzymac go na dluzej bo moze byc z niego bardzo dobry zawodnik
Niech sobie chodzi na pokazy mody, to mu nie zaszkodzi w treningu/meczu na nastepny dzien w przeciwienstwie do chodzenia na imprezy tak jak inny zawodnik z podstawowego skladu Arsenalu
Najlepszy transfer to zamiana Alexisa na Mikiego, moze nie koniecznie pod wzgledem sportowym ale pod wzgledem atmosfery w klubie to na pewno
Mi sie nie podobalo to, ze Cech czujac, ze cos jest nie tak dalej chcial dograc mecz ktory byl juz wygrany do konca. Pomijajac fakt, ze jest to glupie bo mozna sobie poglebic kontuzje i samolubne wzgledem innych to mam wrazenie, ze liczyl na to, ze uda mu sie zachowac 200 raz czyste konto w PL bo mecz sie latwo ukladal. Nagle strata bramki i juz nie probuje robic z siebie heroicznej postaci tylko prosi o zmiane bo boom, czystego konta tak czy tak nie zachowa. Powinien skupic sie na swojej grze, przestac popelniac glupie bledy to i obrona zyska wieksza pewnosc siebie i nie bedzie popelniac takich bledow a wtedy przyjda czyste konta
Ile mozna czytac o tym samym :D
@RIVALDO700: i William i Pedro są lepsi od Iwobiego więc jeżeli grzali by ławę to tylko ze względu na to, że Wenger bardzo lubi nigeryjczyka co udowodnił nawet wystawiając go dwa dni po jego aferze z imprezą
Dalo mu to sile i motywacje zeby stac sie kluczowym zawodnikiem Tottkow w tym momencie. Mozna tez zrozumiec dlaczego akurat na Arsenal zawsze udaje mu sie cos wlepic
Cos pieknego jak Watford odpowiedzial na bramke Hazarda :)
@notopyk: Nas akurat Manchestery na ta chwile juz nie powinny obchodzic bo maja spora przewage punktowa. Wydaje mi sie, ze jezeli mamy zakonczyc sezon w top 4 to wyprzedzajac Tottenham i CFC
@wojt3q: juz w ostatnim meczu na Bournemouth co CFC przegrala 3:0 gral Hazard na szpicy, Conte dalej widzi w tym potencjal :D
Dobrze, Chelsea raczej straci dzisiaj 3 punkty :)
Baka krol :D
@Womanizer: Miejmy nadzieje :) Chociaz liczylem jednak na to, ze zagra od pierwszej minuty. W sumie fajnie jakby Chelsea przegrala takie 2:1/3:1 i jedyna bramke dla CFC trafil wlasnie Ziru wchodzac z lawki :)
@kamilo_oo: na Alltube.tv masz caly sezon z napisami
Giroud lawka =/
@3rdpitch: Bo jak sam wspomnial, poszedl do CFC dla wlasnych korzysci :) Zostal w Londynie, w klubie ktory gra w LM, chce sie pokazac zeby zostac powolanym/miec miejsce w pierwszym skladzie na zblizajacych sie mistrzostwach a zeby to zrobic to musi grac. Gdyby Chelsea bez niego wygrywala 5:0, nawet w momencie gdy Morata jest kontuzjowany to niemoglby liczyc na to, ze wystapie od pierwszej minuty w nastepnym meczu skoro Hazard sie sprawdzil na szpicy a tak prawdopodobnie dzisiaj bedziemy mieli okazje zobaczyc Oliego od pierwszej minuty :) Zdaje sobie na pewno sprawe z tego, ze CFC nie ma szans na mistrzostwo kraju wiec w tym momencie pewnie kieruje sie stricte wlasnymi potrzebami czyli potrzebuje jak najwiecej minut na boisku do konca sezonu zeby byc w formie na MS :) Takie jest przynajmniej moje zdanie
@kaziu874: Wybacz, wole po ang. z napisami ogladac :) Sprobuj na alltube.tv tam jest zawsze po kilka zrodel do ogladania online, przewaznie z lektorem. Ogladam tam seriale zeby nie bawic sie szperanie po necie i dzialaja bardzo dobrze, filmow z tej stronki nie ogladalem ale widzialem, ze sa wiec mozesz sprobowac :)
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Wolfsburg u siebie prowadzi 1:0, Lewy na lawce. Czyli co, na druga polowe wchodzi Polak i strzela 5 bramek w 9 minut? :D