Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 205 z 274 (komentarze od 8161 do 8200):
Ale pieknie zaczela sie dzisiaj Bundesliga, 2 minuty gry za nami a w 3 z 5 meczy ktore obecnie sa rozgrywane padla juz bramka ;p
@Gunner012
Tak jak i Wojtek, paleniem papierosow. Podejrzewam, ze gdyby nie fakt, ze jest wychowankiem i anglikiem to tez juz by go nie bylo obecnie w Arsenalu
Cale szczescie, ze to nic powaznego bo przy jego obecnej formie dobrze miec go na stoperze
Watpie zeby to byla prawda, 50 mln za zawodnika z ktorym moga sie juz normalnie dogadac, i ktory moze reprezentowac ich barwy od przyszlego sezonu za darmo. Sklad City tez pokazuje, ze o ile Sanchez to topowy zawodnik o tyle wcale im do szczescia potrzebny nie jest obecnie, chyba ze United namiesza w najblizszej kolejce ligowej ( w co nie wierze chociaz ostatni mecz na Nas dobitnie pokazal, ze nie trzeba byc lepszym a wystarczy miec szczescie danego dnia, no chyba, ze jest taka roznica zespolow jak w ostatnim meczu to jeszcze przydaje sie sedzie i bramkarz w swietnej dyspozycji :P
Przeciez mecz z United byl w grudniu wiec sie nie liczy. Tak czy inaczej ciezko zeby 7 goli Salaha nie wygralo
@Szebson:
Pomijajac fakt, ze nie spelnial swoich obowiazkow jako srodkowy pomocnik na boisku to nikt nie wspomnial o tym, ze Ozil wylozyl pilke Alexisowi na 16 metr ale Ramsey postanowil, ze sie brzydko wpierniczy i kopnie 3 metry od bramki. Nie bylo to moze 100% sytuacja ale na pewno pozycja Alexisa byla w niej o niebo lepsza a takie zachowanie Aarona moze tylko irytowac zarowno kibicow jak i innych pilkarzy Arsenalu. Tak na dobra sprawe wg mnie ma taka a nie inna ocene tylko i wylacznie dlatego, ze trafil bardzo wazna bramke + kilka razy powalczyl o pilke w drugiej polowie co kazdemu musialo sie podobac. Dziwi mnie natomiast ocena Alexisa bo pomijajac walke ktorej mu nigdy nie mozna odmowic to za bardzo probowal "sam wygrac mecz" czesto pomijajac lepiej ustawionych kolegow
Prawie jak Lord kiedys :P
Jest mi ktos w stanie wytlumaczyc dlaczego Elneny uparcie gra gorne pilke na Theo? :P
Elneny tragedia
@xray:
Pierwsza polowa bardzo dobra, wiele ladnych kombinacyjnych akcji ( Jack nr 1 na boisku), bylo na co popatrzec. Druga polowa to juz inna bajka, zero walki praktycznie, generalnie bardzo bardzo slaba, Bate spokojnie moglo to nawet zremisowac gdyby mieli wiecej szczescia. Na duzy minus bardzo samolubna gra Theo, nie bede go karcic za bramke na 2:0 bo trafil ale generalnie kilka razy ( 3 o ile o czyms nie zapomnialem) mogl podac do kogos na pusta bramke ale na sile szukal hat tricka
Zlota pilka dla tego Pana ! :P
Llorente w Totkach
Zappacosta w Chelsea ;P
Jezeli faktycznie odrzucil 180k/w i tak bardzo naciska na transfer to sprzedac go i sie nawet za nim nie ogladac a z uzyskanych pieniedzy dolozyc do Lemara
Powodzenia :)
Za takie pieniadze bym sie ani chwili nie zastanawial na miejscu Wengera
Powodzenia ! :)
Lepiej zeby odszedl rok pozniej za darmo jezeli nic sie nie zmieni niz teraz za taka kwote
Cech pokazuje, ze karne nie sa loteria. Nie wiem dokladnie ile lat minelo od ostatniego obronionego przez Cecha karnego ale bylo to juz dawno temu a mimo to Chelsea trafila 1 z 3 karnych. W tym wypadku nie mozna mowic o loterii tylko o slabym wykonywaniu rzutow karnych. Tyle w temacie
Kolejny zawodnik ktorego imo powinnismy sprzedac
Wypozyczyc bo u nas nie specjalnie ma jak sie rozwinac
Nie wiem dlaczego jest tyle radosci z tej wiadomosci. Moim zdaniem Ozil w Arsenalu prezentuje sie przynajmniej dobrze, mial slabsza druga polowe sezonu i faktycznie czesto znikal na boisku lub malo angazowal sie w gre obronna ( zeby nie powiedziec wcale) co nie zmienia faktu, ze w ataku jest bardzo produktywny i jezeli tylko bedzie sie dobrze ukladala wspolpraca na linii Ozil - Lacazette to liczby Ozila znowu zaczna wygladac imponujaco. Moim zdaniem zarowno on jak i Alexis powinni zostac nawet jezeli za rok mieliby odejsc za darmo bo jezeli chcemy walczyc o gre w LM to zatrzymanie ich powinno byc priorytetem
Nie pasuje mi ten kolor w ogole do Arsenalu
Mam nadzieje, ze go sprzedadza bo widac, ze facet ma umiejetnosci ale Wenger na niego nie postawi. Niech wroci do Deportivo, moze znowu bedzie tam gwiazda
Nie nie i jeszcze raz nie, kolejny przereklamowany Anglik
@Elastico07 Wiem wiem tylko, ze pierwotnie mial nie przechodzic operacji a przeszedl ich 8 =/
Lepiej zeby wrocil pozniej niz ryzykowac nawrot kontuzji
Czytalem o nim wiele dobrego, zostal wybrany do XI sezonu Bundesligi ale nie widzialem go w akcji dlatego wstrzymam sie z ocena tego transferu jednak jestem dobrej mysli :)
Pomijajac zrodlo i to czy ten transfer dojdzie do skutku czy nie to szkoda mi Monaco, znowu w momencie gdy mieli przelomowy sezon ( mistrzostwo Francji i bardzo dobra gra w LM) sprzedaja wszystkich graczy i zaczynaja budowanie skladu od nowa
Szkoda Szczesnego bo jak dla mnie juz teraz powinien bronic zamiast Cecha, jezeli chodzi o Chambersa to mam nadzieje, ze zostanie tylko wypozyczony a nie sprzedany bo moze byc z niego jeszcze solidny obronca. Pozostala dwojka niech odchodzi jak najszybciej
Lepsze PSG niz City chociaz dalej mam nadzieje, ze zostanie u Nas
Nie rozumiem jaki jest sens trzymania w pierwszym skladzie starego juz Cecha kosztem Wojtka
Musi zostac bo gosc w pojedynke ciagnal Arsenal w zeszlym sezonie ( nie ujmujac nic innym)
Dziwie sie, ze tak malo na niego stawiali w Realu, moim zdaniem bardzo dobry zawodnik
Nic na sile, na ogol Ox pomagal wtedy kiedy Arsenalowi w ogole nie szlo. Jezeli nie chce walczyc o pierwszy sklad tylko chce miec zagwarantowana pozycje to niech idzie do Burnley.
Dobrze, musimy sie pozbywac takich zawodnikow.
Zdecydowanie nie jest wart takich pieniedzy
Wenger musi robic ekspresowe transfery bo w taki sposob zwieksza szanse na zostanie Alexisa i Ozila. Zrodla sa slabe ale od czegos trzeba zaczac, moze za tydzien beda jakies konkretniejsze zrodla a za dwa oficjalne info :D
Nikt nie wie tego czy sie sprawdzi w lidze angielskiej ale narzekac na niego nie mozna. Prawdopodobnie jedna z najlepszych o ile nie najlepsza dostepna dla nas opcja w tym momencie jezeli chodzi o atak za rozsadna jak na obecne czasy cene. Pozostaje sie tylko cieszyc i wierzyc, ze sobie poradzi
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ja piernicze dopiero 6 minuta a Koscielny jak byl naszym najlepszym obronca od jakiegos czasu tak trzeci mecz z rzedu robi bledy jak junior