Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 224 z 270 (komentarze od 8921 do 8960):

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 15.05.2016, 21:13

siepomaga.pl/operacjamartyny

Gdyby ktoś miał ochotę zrobić coś dobrego w ten piękny dla nas wszystkich dzień, zachęcam do wsparcia Martyny :) Liczy się każda złotówka, z góry dziękuję w jej imieniu za jakiekolwiek datki.

Nie trzeba się rejestrować na stronie, wystarczy mieć internetowe konto w banku, cała operacja trwa minutę lub dwie

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 15.05.2016, 20:47

Adu
"Widze że mogłem siedzieć cicho z papą, bo ze zwykłej opowiesci, zaraz wyjdzie że udaje ura bura kozaka przez internet, nieważne. Jestem jedno strzałcowem, o czym raz sie przekonałem "

Bo to trochę tak wyglada :D Biłeś się w obronie dziewczyny, super sprawa, podzieliles sie z nami ta wiadomoscia, ale w 2 dni napisac kilkadziesiat komentarzy o bójkach to juz troche gwiazdorzenie xd

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 15.05.2016, 20:11

"A co ci te race przeszkadzają, czy ktoś ucierpiał kiedyś od nich? "

A nie? xd Nawet piłkarze niejednokrotnie ucierpieli jak dostawali racami po głowach

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 15.05.2016, 19:46

illpadrino
Niech się wypcha. Wuja Wam zrobi. Przecież nie będzie Was ciągać po sądach o suszarke za paredziesiąt zł xd

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 15.05.2016, 17:32

ahahahahahaha TOTTENHAM :D

Komentowany temat: Czas pożegnań: Arsenal vs Aston Villa 15.05.2016, 03:35

Adu
Może ksiązkę napisz na ten temat?

Komentowany temat: Nasri o swojej relacji z Arsenalem 14.05.2016, 18:59

tyson
A jakby Ciebie kibice obrażali tylko dlatego ze zmieniles klub, mimo ze caly czas okazywales mu szacunek to byś siedział cicho? Nasri do pewnego momentu nie komentował tego w ogóle, o Arsenalu i Wengerze wypowiadał się pochlebnie ale w pewnym momencię się wk***ił i zaczął odpowiadać. I ja mu się nie dziwie że przestał pozwalać się bezkarnie opluwać.

To samo z Robiem. Odszedł do MU, fakt, fatalna sprawa, ale zawsze do AFC miał duży szacunek, nie celebrował bramek, nie wypowiadał się negatywnie w mediach ani o kibicach ani o klubie. A mimo to non stop był na każdym kroku szykanowany, też w pewnym momencie powiedział sobie dość i zaczął się cieszyć po bramkach żeby pokazać tym zakutym łbom, że podjął właściwą decyzję. I jemu też się nie dziwie

Komentowany temat: Nasri o swojej relacji z Arsenalem 14.05.2016, 18:27

tyson
Jedyny powód był taki, że odchodzi. Weź przeczytaj co pauleta napisal a potem co ja to zrozumiesz o co chodzi.
Wojne Nasri-Kibice zaczeli kibice, bo mieli ból dupy o to ze ktos chce przejsc do klubu z ambicjami

Komentowany temat: Nasri o swojej relacji z Arsenalem 14.05.2016, 18:17

pauleta
sranie w banie
To kibice zaczęli wojne z Nasrim, nie on. Jeszcze grał u nas przeciwko LFC to już na trybunach śpiewali Samir ure cunt. A co on wtedy niby złego powiedział o AFC albo o kibicach? Nic

Komentowany temat: Nasri o swojej relacji z Arsenalem 14.05.2016, 17:59

A nie był? Transfery do City to jednocześnie awans sportowy i finansowy. Już wcześniejszy sezon przed transferem Samira skończylismy za ich plecami

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 13.05.2016, 19:44

Mi sie marzy Marcin Robak

Komentowany temat: Wenger o odejściu Rosicky'ego, Artety i Flaminiego 13.05.2016, 18:05

Gofer999
"Dlaczego Arteta uchodzi za dobrego zawodnika? Przecież on u nas przecież on grał co najwyżej średnio. "

Jak się nie znasz na piłce i nie potrafisz ocenić wkładu jaki zawodnik daje drużynie to lepiej sobie oszczędź wstydu i się nie wypowiadaj :)

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 13.05.2016, 13:00

Ogarnięcy ludzie z konkretnym stażem kibicowskim się tymi plotkami w ogóle nie przejmują. Po mnie to spływa

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 13.05.2016, 12:49

"Nie wiem czy to dobra wiadomość, zdecydowanie za krótki, trzy lata powinien dostać."

Dobry trolling przyjacielu, dobry trolling :D

Komentowany temat: Martinez zwolniony z Evertonu 12.05.2016, 20:55

AVP
Ty naprawde wierzysz, że 23 letni Xhaka, który ledwie co dołączy do Arsenalu nagle stanie się liderem naszej pomocy? Przecież do tego trzeba pozycji, doświadczenia, charyzmy a on nawet pewnie języka nie zna...

Komentowany temat: Martinez zwolniony z Evertonu 12.05.2016, 17:43

Drodzy Wengerstaye, ja chciałem Martineza, i o czym to świadczy? Wenger będąc troszkę starszym od niego trenerem został zwolniony z AS Monaco bo zajmował 17 pozycję w ligowej tabeli. Jak Waszym zdaniem Martinez jest skreślony bo zagrał słaby sezon z Eve to Wengera pewnie też już byście wtedy skreślili i nigdy by nie trafił do AFC. Szach mat

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 17:16

W dodatku w Egipcie czy Korei jest taka bida i bezprawie, że mam poważne wątpliwości czy jest dam dużo osób kupujących oryginalne koszulki. Pewnie zainteresowanie się znacznie zwiększa, ale większośc ludzi kupuje sobie tanie podróbki z bazarku z których klub nie ma nic.

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 15:30

Adu
Znając Wengera to jak kupi Xhake to Ramsey będzie grał na skrzydle tak jak kiedyś. A na drugim przecież mamy nasze wybitne angielskie talenty, kwiaty angielskiej piłki - AoC i Theo :) Joel tez do wywalenia pewnie bo jest lepszy od pupilków i zaburza koncepcje brytyjskiego Arsenalu

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 15:01

Aaaa szkoda strzępić ryja

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 14:58

I jeszcze sprawa kontuzji. Może Wenger jest za nie pośrednio odpowiedzialny? TO trochę dziwne że wielu zawodników w swoich klubach nie ma urazów, a potem przychodzą do AFC to ciągle szpital

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 14:57

"Wenger taki tragiczny trener, a 90% zawodników staje sie przy nim lepszymi graczami niż, gdy przychodzili."

Co to w ogóle za argument. Przecież to logiczne, że piłkarze zazwyczaj do pewnego wieku się rozwijają, niezależnie od tego kto jest ich menedżerem. Zresztą naprawde wielu zaliczyło pod Arsenem bardzo duży zjazd, mało mieliśmy flopów transferowych?

"Vendeful - Debuchy miał świetny 1 sezon. Po kontuzji stał się swoim cieniem. Ozil w tym sezonie grał swoją najlepsza piłkę. Sam o tym mówił w wywiadach. "

Ty chyba masz jakieś upośledzone postrzeganie tego co się wokół Ciebie dzieje. Debuchy miał swietny 1 sezon? Zagrał 4 spotkania, kontuzja, potem 6 spotkań, kontuzja. Łącznie w sezonie wystapi 10 razy gdzie zagrał w miare solidnie. NO SUPER ŚWIETNY SEZON! DAWAJ WENGA WIĘCEJ TAKICH TRANSFERÓW I IDZIEMY PO POTRÓJNĄ KORONĘ! Jak dla Ciebie to co zaprezentował Debuchy w 1 sezonie to jest świetność to już chyba wiem czemu uważasz Wengera za świetnego trenera.

A co do Ozila. W realu zazwyczaj był bardzo dobry. U nas 2 sezony miał przeciętne, w tym sezonie zaliczył wybitne 3 miesiące, a 2 połowa sezonu to raczej już bieda. Maksymalnie przeciętność. Fantastyczny progres zaliczył. Bo 3 miesiące zagrał lepiej niż w Realu to progres. A to że 2,5 roku grał gorzej to przecież się nie liczy.

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 13:45

Ja też nie mam mentalności Abramowicza. Bo Wengeroutem nie zostałem po 2 latach niepowodzeń, tylko po około 7. No bo ile można?

A co do tego czy to Wenger ściągał najważniejszych graczy w historii klubu - biorąc pod uwagę jego obecną indolencję na rynku transferowym mam co do tego poważne wątpliwości.
To że Wenger wybudował stadion to też kuriozalne uproszczenie.

"
Niestety nie odpłacili mu się podobnym więc czas zaatakować temat poważniej. Jeśli drugi raz im zaufa to znaczy, ze nie uczy się na własnych błędach. "

Wenger popełnia rokrocznie te same błędy od wielu, wielu lat. Ja już dawno stwierdziłem, że on się nie uczy. Co sezon wchodzimy w rozgrywki z nieprzygotowaną, niekompletną kadrą. Wzmacniamy się na ostatnią chwile, nie robimy przemyślanych transferów tylko kupujemy piłkarzy po promocji. Ile lat to można tolerować

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 13:40

A Ozila, Sancheza i Cecha sprowadziliśmy nie dlatego, że Wenger stwierdził, że potrzebuje tego typu zawodników w zespole, tylko dlatego że byli na oucie w swoich klubach i można ich było w miarę tanio kupić. I taki Ozil dopiero w swoim 3 sezonie w Arsenalu zagrał konkurencyjnie do tego co pokazał Santi Cazorla w swoim pierwszym sezonie w Arsenalu. Czy to była taka konieczna i przemyślana inwestycja? No nie wydaje mi sie

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 13:38

imprecis
Mówisz że od 3 lat mamy dobrą sytuację finansową. Więc pewnie Twoim zdaniem w latach 2006-2013 mieliśmy gorszą sytuację. I jakoś w tamtych latach grali u nas Henry, Adebayor, RvP, Eduardo - każdy z nich był lepszym napastnikiem niż OG (Eduardo do kontuzj też był lepszy). A od 3 lat mamy dobrą sytuację a na szpicy zaledwie solidny Giroud, połamany Welbeck i paralityk Theo. Czemu nie ma dodatnij korelacji między sytuacją finansową klubu a jakością kadry? Dziwna sprawa

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 13:28

Imprecis
Może ludzie tak na to patrzą bo przeżyli już wiele okienek z Arsenalem i potrafią wyciągać wnioski? Wenger wie że potrzebujemy napastnika od momentu kiedy chciał ściągnąć Suareza (co najmniej od tamtego momentu) więc jeśli tyle lat jest potrzebny a go nie ma to drogą dedukcji można się domyślić że w tym sezonie będzie podobnie.

Ty już milion razy wróżyłeś z fusów wielkie wzmocnienia i walke o najwyższe trofea a co z tego wyszło każdy widzi...

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 13:25

"Jak Papcio kupi Xhakę a nie kupi napadziora to znaczy, że albo już coś nie kontaktuje i czas iść na emeryturę albo czas do psychologa. Szczegółnie jak się popatrzy na inne drużyny i nowych trenerów."

TO jest sedno sprawy. Ja i myślę, że większosć wengeroutów stwierdziła to już dawno. Ty potrzebujesz jeszcze jednego zrypanego okienka. Wszyscy jesteśmy tacy sami tylko jedni trochę szybciej zdają sobie sprawe z pewnych rzeczy a inni troche wolniej :P

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 02:24

"Jeśli dajmy na to przyjdzie Xhaka za 40mln to ciężko mi uwierzyć, że znajdziemy jeszcze 60mln+ na ŚN i kasę na nowego ŚO."

Może w końcu zrozumiesz że Wenger nie potrafi zrobić przemyślanych tranasferów

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 11.05.2016, 17:50

Z podobnymi poważniejszymi zdrowotnymi często muszą się zmaga zwykli którzy ani nie mają kasy ani nikt im nie zapewni profesjonalnej opieki medycznej. Jak jedyny żywiciel statystycznej polskiej rodziny zachoruje na raka albo spotka go jakiś poważny wypadek to to jest tragedia. A nie to że sobie murzynek Danny pół roku nie pobiega za piłką

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 11.05.2016, 17:37

Psychicznie byś sobie nie poradził na mejscu Welbecka? :D Młody chłopak zarabiający tygodniowo z 50tys funtów za siedzenie na dupie, będzie miał zapewnioną profesjonalną rehabilitacje i to ma być dla niego życiowa tragedia, bo sobie półtora roku w piłke nie pogra?

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 11.05.2016, 14:39

angielskieespresso.pl/2016/05/10/crootka-pilka-football-manager-3015/

Który to manager?

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 10.05.2016, 13:53

"Jedyna dobra wiadomość dla Anglików to powrót Wilshere'a, który zjada wszystkich Hendersonów i Alliów."

Chyba zjadał. 5 lat temu

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 10.05.2016, 10:32

Elneny jest średni. Ale i tak jest obecnie najlepszy żeby grać na B2B u nas

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 09.05.2016, 11:11

hot
Tego się nie da bronić. Anglik od wielu miesięcy gra permanentnie piach. Nie daje drużynie nic. A Joel prawie zawsze jak dostaje szanse to się pokazuje z dobrej strony.
Fakt, jeśli zawodnicy prezentowaliby podobny poziom, to lepszy byłby ktoś o charakterystyce Theo, ale w związku z tym że gra Joela a Theo to jest w tym momencie jak niebo a ziemia to nie widze żadnego racjonalnego wytłumaczenia czemu wszedł Anglik.

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 08.05.2016, 23:44

Simeone się kieruje znakami zodiaku? A ciekaw czym się kieruje Wenger stawiając na Walcotta

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 15:24

Ta. Kosa waży 60kg xd CO ty za herezje głosisz gościu

Komentowany temat: Skromne, ale jednak zwycięstwo: Arsenal 1:0 Norwich 07.05.2016, 10:45

Ja myślę, że Sanchez i Ozil mogą być niezadowoleni ze współpracy z Wengerem. Przed przyjściem do AFC pewnie myśleli, że to jeden z najlepszych menedżerów na świecie - wielka legenda, Liga Bez porażki, finał LM itd.
A po transferze do AFC co się okazuje? Specjalista od blamaży w ważnych meczach, kiepski taktyk, nie potrafi przygotować zespołu do sezonu, nie potrafi odpowiednio wzmocnić składu przed rozpoczęciem rozgrywek (Wejście w sezon z 2 nominalnymi ŚO...), stawia na swoich pupilków zamiast na najlepiej grających graczy (To że OX i Walcott są w hierarchii przed Campbellem to nieporozumienie). Ja tam się wcale Ozilowi i Sanchezowi nie zdziwie jak odejdą

Komentowany temat: Skromne, ale jednak zwycięstwo: Arsenal 1:0 Norwich 06.05.2016, 23:17

A co powiecie jak w lato Wenger zostawi AoC i Theo a sprzeda Campbella?

Komentowany temat: Oxlade-Chamberlain nie zagra na Euro 06.05.2016, 17:07

"A z Lallaną czy Milnerem to można walczyć o LE, a nie o ME. "

Jak z nimi można walczyćo LE, to chyba z AoC max o CoC albo mistrzostwo championship

Komentowany temat: Skromne, ale jednak zwycięstwo: Arsenal 1:0 Norwich 06.05.2016, 11:17

"To tylko moja teza. Ostatecznie wcale tak być nie musi."

OOO KURDE... TO TY NIE JESTEŚ NIEOMYLNY?!?!

Komentowany temat: Skromne, ale jednak zwycięstwo: Arsenal 1:0 Norwich 06.05.2016, 00:30

Myślę, że dla tych "najprawdziwszych" angielskich kibiców AFC skończenie ligi nad Tottenhamem jest nawet ważniejsze niż top4. Nie wiem jak to można nazywać popierdółką.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady