Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 228 z 270 (komentarze od 9081 do 9120):

Komentowany temat: Kolejny żałosny występ: Sunderland 0-0 Arsenal 28.04.2016, 11:45

Szogun
Jedynie dla pieniędzy

Komentowany temat: Kolejny żałosny występ: Sunderland 0-0 Arsenal 28.04.2016, 10:09

Vardy zawieszony, Alli zawieszony - wiecie co to znaczy?? IDZIEMY PO MAJSTRA

Komentowany temat: Özil: Nie ma pośpiechu z nową umową 28.04.2016, 10:07

pauleta
Myslę, że tacy zawodnicy jak Sanchez i Ozil, którzy nie interesowali się zbytio angielska piłką mogli przechodzić do AFC dla Wengera. Bo słyszeli o nim legendy jak to wygrywał ligę bezp orazki i pomysleli ze to musi być taki fantastyczny trener. A na miejscu okazało się, że Wenger już nie ma nic w sobie z tego człowieka ktorym był 12 lat temu, ciągnie ten klub na dno, podejmuje fatalne decyzje presonalne i taktyczne i dlatego zastanawiają się nad oejściem. Myślisz, że taki Ozil się nie wpienia jak Wenger zamiast Campbella z którym grać to jest przyjemność wystawia takiego papraka Walcotta albo AoC?

Komentowany temat: Kolejny żałosny występ: Sunderland 0-0 Arsenal 28.04.2016, 01:47

Oczywiscie ze Mourinho byl zawodowym pilkarzem.

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Sunderland 0-0 Arsenal 27.04.2016, 21:35

Ciekawe co na to pauleta ;/

Komentowany temat: Kolejny żałosny występ: Sunderland 0-0 Arsenal 27.04.2016, 19:58

hot
OOOOOO. TO jednak w 2 przypadkach nie miałeś racji. Czyli spadek do 98% wiarygodnosci

Komentowany temat: Kolejny żałosny występ: Sunderland 0-0 Arsenal 27.04.2016, 18:26

hot
A transfer Petra Cecha do Arsenalu jest nierealny xd

Komentowany temat: Kolejny żałosny występ: Sunderland 0-0 Arsenal 27.04.2016, 15:37

No to dla porównania w tamtym sezonie Berba strzelił 20 goli, a Rooney i Hernandez razem ponad 20. Co daje ponad 40 bramek zdobytych przez środkowych napastników.
A u nas w tym sezonie Giroud, Welbz i Theo zdobyli łącznie 20 bramek. To jest przepaść. ŚN u nas od paru lat leży i kwiczy

Komentowany temat: Kolejny żałosny występ: Sunderland 0-0 Arsenal 27.04.2016, 15:16

"Manchester United wygrywał ligę nawet Berbatowem. Wszystko się da."
Berbatow był akurat napastnikiem z klasą. Lepszym niż Welbeck czy Giroud.
A ponadto to tam byli jeszcze Rooney i Tevez

Komentowany temat: Kolejny żałosny występ: Sunderland 0-0 Arsenal 27.04.2016, 14:58

Oczywiście jak zawsze miałem rację (sprostowanie nie zawsze, bo tylko w 99% - Martial tak pamiętamy Rafson).

I jeszcze Theo Walcott pozamiatał w tym sezonie ligą :D

Komentowany temat: Kolejny żałosny występ: Sunderland 0-0 Arsenal 26.04.2016, 18:31

Faj arty wyglądają ładnie bo są fan artami robionymi w programach graficznych. Jakby to przenieś na koszulkę to by już pewnie tak fajnie nie wyglądały

Komentowany temat: Kolejny żałosny występ: Sunderland 0-0 Arsenal 26.04.2016, 11:35

Problem ze strzelaniem goli??? Dla ekspertów z k.com to nic - po prostu sprzedajmy bądź co bądź najbardziej bramkostrzelnego napastnika w drużynie i nie kupujmy nikogo w zamian :)

Komentowany temat: Kolejny żałosny występ: Sunderland 0-0 Arsenal 25.04.2016, 15:43

Simao
Jaki ban

Komentowany temat: Kolejny żałosny występ: Sunderland 0-0 Arsenal 25.04.2016, 13:23

Z tymi wykreowanymi sytuacjami to jest wielka zagadka. Chyba nigdzie nie ma rzetelnych informacji na temat tej statystyki i trudno sie w ogóle do niej odnieść.
Istnieją 2 możliwe definicje tych chances created:
1 - każde podanie po którym pada strzał - czyli bullshit, bo jak Cech poda piłkę do Kosy a ten podbiegnie pare metrów do przodu i odda jakiś komiczny strzał z połowy boiska to Cechowi zostanie przypisana wykreowana szansa
2 - każde podanie po którym adresat znajdzie się w sytuacji dogodnej do oddania strzału - czyli też bullshit, bo ten przypadek daje bardzo dużą dowolność interpretacji czy jakaś sytuacja była dogodna czy nie.
Naprawdę nie spotkałem jeszcze osoby ani informacji w necie która rzetelnie by mi przedstawiła zasady naliczania tej statystyki. Dlatego dla mnie jest kompletnie nic nie warta i nie ma się nią co sugerować.

A kiedy i czemu wykształciłem sobie takie zdanie na ten temat. Otóż kilka sezonów temu rzuciło mi się w oczy, że kilka źródeł w bardzo krótkim odstępie czasu podawało właśnie te statystyki wykreowanych szans. Jedno źródło to było Sky Sports, inne jakieś staty z Twittera (które bardzo częstu tu są wrzucane) i jeszcze co innego było na whoscored. I rozbieżność była jeszcze tak duża, ze np SS podawło, że Jordan Henderson stworzył najwięcej szans, a w innyych zestawieniach go w ogóle nie było nawet w czołówce. ALbo były sezony gdzie Leighton Baines był w czołówce wg niektórych źródeł, bo non stop wrzucał piłkę w pole karne.
DLatego moim zdaniem naprawdę nie ma się co tą statystyką kompletnie sugerować

Komentowany temat: Riyad Mahrez zawodnikiem sezonu 25.04.2016, 10:42

Przecież chyba zawsze tak było. Co wam w tym roku przeszkadza ten termin

Komentowany temat: Kolejny żałosny występ: Sunderland 0-0 Arsenal 24.04.2016, 21:24

Kosa ten sezon ma słaby jak Gabriel i Per. Imo wszyscy grają na równym poziomie

Komentowany temat: Wyjazd na Stadium of Light, Sunderland vs Arsenal 24.04.2016, 02:00

A nie, 147 to strzelił w samej Chelsea.
Ale ogólnie różne źródła podają jego gole w BPL 175-177.

Komentowany temat: Wyjazd na Stadium of Light, Sunderland vs Arsenal 24.04.2016, 01:54

"MOST BPL GOALS
260 - Shearer
192 - Rooney
187 - Andy Cole
177 - Frank Lampard
175 - Thierry Henry"

Niemożliwe że Lampard strzelił więcej niż Henry. WIki angielska podaje że strzelił 147

Komentowany temat: Wyjazd na Stadium of Light, Sunderland vs Arsenal 23.04.2016, 17:57

Mihex
A strzeliłeś jedną?

Komentowany temat: Wyjazd na Stadium of Light, Sunderland vs Arsenal 23.04.2016, 16:16

illpadrino
Zasłyszałem gdzieś, że jednego z moderatorów biją w szkole i po powrocie do domu wyżywa się rozdając warny na k com. Ale nie wiem o kogo chodzi i czy to prawda

Komentowany temat: Wyjazd na Stadium of Light, Sunderland vs Arsenal 23.04.2016, 15:32

ALexis już wiele razy pokazywał w AFC że na szpicy gra słabo

Komentowany temat: Raport zdrowotny przed meczem z Sunderlandem 23.04.2016, 11:26

Szewa
Nom, szczególnie ze Ramsey zagrał ostatnio świetne spotkanie a Jack nie grał w piłke przez rok. Bardzo mądre

Komentowany temat: Raport zdrowotny przed meczem z Sunderlandem 23.04.2016, 11:14

I dobrze Wenger robi że ich tak powoli wprowadza. ten sezon juz i tak stracony

Komentowany temat: Pracowity Alexis, Arsenal 2-0 WBA 22.04.2016, 19:46

schnor25
Taki sam jak los kibica Arsenalu. Ilu już nam zawodnikow podebrały topowe ekipy Anglii.

Komentowany temat: Pracowity Alexis, Arsenal 2-0 WBA 22.04.2016, 18:24

Czeczenia
:|

Komentowany temat: Pracowity Alexis, Arsenal 2-0 WBA 22.04.2016, 15:45

Ja jakbym miał wybrać napastnika do AFC a przyszły sezon to bym brał Higuaina.
Najlepszy dla napastnika wiek, zero kontuzji, regularnie ładuje bramy - czego chcieć więcej

Komentowany temat: Pracowity Alexis, Arsenal 2-0 WBA 22.04.2016, 15:41

shark
12 goli w lidze hiszpańskiej i on miałby być wzmocnieniem dla AFC?

Komentowany temat: Pracowity Alexis, Arsenal 2-0 WBA 22.04.2016, 10:54

michalal
Jak Ibra nie przyjdzie to możę Prijovica z Legii?

Komentowany temat: Pracowity Alexis, Arsenal 2-0 WBA 22.04.2016, 01:04

a sry, przeczytałem WIlshere a nie Wenger :D

Komentowany temat: Pracowity Alexis, Arsenal 2-0 WBA 22.04.2016, 01:03

3rdpitch
To głód nikotynowy

Komentowany temat: Pracowity Alexis, Arsenal 2-0 WBA 22.04.2016, 00:15

Ramsey zagra 20 spotkań źle i jedno dobrze - piłkarz kompletny ;)

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 20:44

macc
A Jackson to w ogóle grał na gitarze? xd

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 20:42

No właśnie. A czy taki Dele Alli to jest typowy ŚPO? Nie, więc w ogóle co to za porównywanie?

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 20:40

postimg.org/image/4m9r99rw7/

Tu dobry link

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 20:39

Stworzyłem swoje porównanie Ozila z Allim na tej samej zasadzie co to co wklejałem niżej :)

postimg.org/image/6gchws29j/

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 20:34

Dance

A uważasz że jak Ribery miał tą życiową formę w Bayernie i się kręcił koło złotej piłki to Walcott był na podobnym poziomie bo miał podobne gole/asysty?

a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/3534/7250/original.jpg
A ten obrazek to bullshit.
Jakś fan Arsenalu sobie wybrał te statystki w których Ozil faktycznie był lepszy, a pominął równie istotne w których nasz Niemiec już tak nie błyszczał.
Wszedłem sobie na Squawke zeby zobaczyć i w takich dziedzinach średnia bramek, wygrane pojedynki, średnia długość podań, attack score to np Payet jest lepszy i czemu tu tego nie ma? A jeśli chodzi o defensywe no to Ozil jest zdeklasowany - ma tam współczynnik ponad -2 (minus 2). A pomocnik w defensywie też powinien pracować.

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 20:22

Dancer

Ale jednak to nie cyferki grają na boisku

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 20:19

"Hahaha Gdyby nie Ozil to śmiało krzyczę, że bylibyśmy gdzieś w okolicach 7 miejsca w tabeli aktualnie. "

A gdyby nie Payet to WHU by sie biło o utrzymanie :P

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 20:19

Payet 27 spotkań, Ozil 31. To nie jest jakaś ogromna różnica

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 20:16

A co do Prince - gdyby założyć, że Michael Jackson był jak Arsenal, to on był Tottenhamem :D Zawsze w cieniu, ale kunsztu mu odmówić nie można. W Polsce faktycznie bardzo mało znany, jak ktoś słucha Trójki to czasem go tam można było usłyszeć, ale w Stanach miał wielką popularność.
oxygene1994.wrzuta.pl/audio/7Sls8LhtOcr/prince_-_purple_rain

A Purple Rain to imo jedna z najlepszych rockowych ballad wszechczasów. Mała liczba wyświetleń na YT jest spowodowana raczej tym, że tam chyba nie ma tej piosenki w dobrej, studyjnej jakości. Na szczęscie na wrzucie jest :P

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady