Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 233 z 270 (komentarze od 9281 do 9320):

Ja bym się zastanowił nad Krzysiem Mączyńskim. W Wiśle wyraźnie odżył

Hubertus
dzięki

Ramsey na PS to jest porażka i patologia

A mnie od 4 mies prawie zawsze przy chodzeniu bolą tak lekko kolana, jakby po obwodach. Tzn szczególnie po bokach po wewnętrznej stronie kolan i troszkę nad kolanami. I czasem czuje tam taka niestabilność, jakby coś było za luźno? To może być jakiś delikatny problem z więzadłami?

Kaczaza
Na jakiej podstawie oceniasz, że kupisz 2 lepszych skoro Xhaki pewnie w życiu w pełnym meczu nie widziałeś

Xhaka na spokojnie może grać też typowego B2B.

Najgorsze że Ramsey pójdzie na skrzydło pewnie kosztem takich talentów jak Joel Campbell czy Iwobi ;/

No i jeszcze trzeba zaznaczyć że pewnie ponad połowa kariery Jacka w AFC to leczenie kontuzji. Bardzo się przydaje drużynie

Hah.
Lepszy Jack który 6 lat temu zagrał dobre pół sezonu niż jeden z najlepszych młodych pomocników ligi niemieckiej.
Dobry żart

Griezmann-GIroud-Payet
Matuidi-Diarra-Pogba

Tak widze Francje na Euro

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 26.03.2016, 10:17

Ciekawostka

Drewno Giroud ma lepszą średnia bramek na mecz w BPL niż legendarny Didier Drogba

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 25.03.2016, 21:51

arsenallord
Drugi po Modrucu?

Komentowany temat: Sky Germany: Arsenal dogadany z Gladbach 25.03.2016, 14:05

Mizzi
Tak, bo ty już wiesz jak będzie i jaka jest prawda...
Na 90% Wenger będzie katował Ramseya na skrzydle

Komentowany temat: Sky Germany: Arsenal dogadany z Gladbach 25.03.2016, 13:45

To jest właśnie ten news

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 25.03.2016, 12:31

chyba były król, bo teraz to już nawet tego nie potrafi

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 25.03.2016, 11:41

U mnie Cannavaro, klasa

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 25.03.2016, 11:38

Simpllemann
Your footballing nationality is Italian.

You feel the game in a way nobody else can. The emotion and passion you bring to the pitch is matched only by your immaculate positioning and slide tackle.

There will always be better players but they will never care as much as you do and that makes you almost impossible to beat.

Co prawda to prawda

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 25.03.2016, 11:34

Kaczaza
Z tego co ja kojarze to te oceny na whoscored to smiech na sali

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 25.03.2016, 10:33

Kaczaza
Czy masz jakieś rzetelne podstawy żeby tak sądzić, czy po prostu tak ich oceniasz wg własnego widzimisię?

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 25.03.2016, 01:21

Jak Xhaka przyjdzie to prawe skrzydło mamy już bankowo obsadzone Ramseyem na lata :)
#Wengerstyle

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 25.03.2016, 00:40

rafi_i


Jak mozna ocenia defensywnego pomocnika po ilosci strzelonych goli?

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 25.03.2016, 00:05

O Xhace pisze Sky Sports więc faktycznie musi byc coś na rzeczy

sky.de/sky-sport-news/premier-league/xhaka-bald-auf-die-insel-89088?wkz=WXFNL1

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 24.03.2016, 23:18

Dajcie lika do tego newsa o Xhace na sky sports germany

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 24.03.2016, 22:45

illpardino
Tak piszesz o Bieliku jakby to był nie wiadomo jaki gwiazdor, a fakty są takie że do u-19 nie dostał powołania bo w ostatnim czasie prezentuje się po prostu za słabo. Z tego co słyszałem to w Arsenalu u-21 w ostatnich meczach nie występował, a Boniek się wypowiadał rownież że obserwował go w meczu Młodzieżowej Ligi Mistrzów to również wypadł blado. Niestety dla naszych trenerów gra jest ważniejsza niż nazwisko i to że gra sie w AFC

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 24.03.2016, 22:07

"Ale do tego samego pijaka Janasa na kadrę u-19 już chciał jechać."
Święte słowa, właśnie o to tutaj chodzi

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 24.03.2016, 20:48

Strzały z dystansu?
To był mecz youtube.com/watch?v=0FCFbA8vJ-s

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 24.03.2016, 20:46

IMO wypożyczenie dla OXa to bardzo dobra opcja, bo mimo tego że mam dużą cierpliwośc do piłkarzy to na Alexa już naprawdę nie mogę patrzeć.
Najgorszy skrzydłowy w Arsenalu odkąd kibicuje tej drużynie

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 24.03.2016, 20:44

Redzik
Ten tekst z armatek w żaden sposób nie wpływa na moją ocenę zachowania Bielika. Sprawa faktycznie zbyt rozdmuchana, ale zachowanie Krystiana tak czy siak w mojej ocenie egoistyczne i ogólnie złe.
Jeśli on na u-19 by pojechał, a u-18 to dla niego jakaś zniewaga czy cos ze nie chce tam grac no to to jest po prostu brak szacunku dla reprezentacji.

I często przywoływany jest Grosik. Nie wiem czemu on wtedy odmówił gry w młodzieżówce, może miał jakieś ważne powody (a u Bielika chyba jedynym powodem jest duma), ale Grosicki w 2010 roku, 2 lata po debiucie w seniorskiej reprezentacji zgodził się grać w U-21 żeby pomóc kadrze, więc nie stawiałbym go na równi z Bielikiem. Jak trzeba było pomóc Polsce to degradacja z seniorów do u-21 dla Grosika to nie był problem, a Bielik się obraził że go nie chcą w u-19 to na u-18 nie będzie jechał. dla mnie to tak wygląda.

I wg wikipedii Bielik w Polsce u-18 nie rozegrał jeszcze ani jednego spotkania, najwyższy dotychczasowy szczebel to dla niego u-17 więc jakby się zgodził no to to już byłby nawet dla niego jakiś mały awans na drodze ku seniorom. A tak? Nie zyskał nic a zraził do siebie wielu, wielu ludzi

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 24.03.2016, 20:33

Fanatic
Czemu ja skreslam Oxa - bo on non stop dostaje szanse których nie potrafi wykorzystać, a u nas jest i było wielu zawodników którzy szans po prostu nie dostawali i nie mieli okazji się wykazać.
W sumie to nawet bardziej wina Wengera, że wystawia ciągle słabego zawodnika a np. wyraźnie lepszy Joel jak AoC był zdrowy siedział na ławie

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 24.03.2016, 17:07

przegladsportowy.pl/pilka-nozna,krystian-bielik-nie-dostanie-powolania-do-mlodziezowych-reprezentacji,artykul,657482,1,279.html?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=fanpage

W 100% popieram Janasa

Komentowany temat: Elneny: Nie poddamy się w walce o tytuł 24.03.2016, 16:21

arsenalbarca
Hah, bo każdy kto wierz że Arsenal może wygrać mistrza to frajer. Idź i pierdzielnij łbem w sciane może zmądrzejesz

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 24.03.2016, 16:13

Jeszcze się nie nauczyliście, że nie można skreślać zawodników? Coq juz tu był skreślony i co? Teraz jest jednym z najlepszych DP na wyspach.
A Jenkinson? Dałbym mu szanse, na pewno jest lepszy od Chambersa, kiedyś wyłączył Robbena na AA, czemu miałby nie zostać solidnym zmiennikiem na lata?

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 24.03.2016, 15:57

Ech, po co nam taki Henry jak on sobie w Juventusie nie radzi....
A Berkgamp? Niewypał w Interze, stanowcze nie dla Bergkampa

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 24.03.2016, 14:11

Archu
Naucz sie czytać. Stwierdzono, że ma za słabą formę na u-19 to chcieli go powołać na u-18, a Bielik stwierdził że na u-18 to on nie pojedzie i tyle

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 24.03.2016, 13:20

hot
tego chyba nie doczytałeś
"A sprawa jest prosta: Krystian nie został powołany do reprezentacji U-19 i na kadrę U-18 nie chciał przyjechać. Ja mam wielką nadzieję, że on będzie się rozwijał i zasłuży na powołania do lepszych reprezentacji. Ale trenerzy oglądają jego mecze i uznali, że jest za słaby, tyle. Też widziałem jego spotkania w młodzieżowej Lidze Mistrzów i wypadał blado."

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 24.03.2016, 12:47

Grosicki to potrafił w dwa lata po debiucie w seniorskiej reprezentacji Polski tak się zdegradować że zgodził się na występy w u-21 żeby pomóc Polsce :) Więc moim zdaniem porównywać go do Bielika to tak średnio

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 24.03.2016, 12:39

"Myślisz, że 18 latek nauczy się czegoś w meczu z rówieśnikami?"

Tak, jeśli naprawdę jest taki dobry to może się nauczyć jak liderować drużynie :) Ponadto jeśli on już występuje w AFC to koledzy na kadrze mogli by się czegoś od niego nauczyć, ale Krystian podszedł do sprawy bardzo egoistycznie.
W Arsenalu trenuje już ponad rok i jestem przekonany, że gdyby opuścił tydzień treningów żeby spróbować czegoś innego to by się to nie odbiło negatywnie na jego karierze.

"Najbardziej przybliży się od kadry grając w Arsenalu, a nie w młodzieżowej reprezentacji. "
Fakt jest taki, że przez to co zrobił to się oddalił od kadry, a jakby pojechał na ten turniej i się dobrze zaprezentował to by się przybliżył. Teraz to zraził do siebie tylko sporo ludzi, a nie zyskał niczego. Więc jeśli jego celem jest seniorska reprezentacja Polski no to podjął złą decyzję odrzucając to powołanie do u-18

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 24.03.2016, 11:54

No i oczywiście jakby pojechał a ten turniej i się dobrze zaprezentował to to by go przybliżyło do kadry seniorskiej, a tak zrobił sobie bardzo złą reklamę i myślę że go to oddaliło

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 24.03.2016, 11:50

hot
Nie wydaje mi się, że możliwość zostania liderem drużyny u-18 i poprowadzenie jej do jakiegoś sukcesu nawet na mało znaczącym turnieju byłoby dla Bielika mniej rozwojowe niż zostanie w klubie i trenowanie z jakimiś rezerwistami, bo przecież większosc pierwszego skladu pojechała na repry. Przecież w klubie to on już trenuje kupe czasu, wiec czy poświęcenie jednego tygodnia na reprezentacje to tak dużo?
Dla mnie to wygląda tak, że Krystian chciał jechać a u-19, ale stwierdzili że na u-19 jest w tej chwili za słaby, więc chcieli go powołać do młodszego rocznika. A on dał do zrozumienia, że albo u-19 albo nic, bo na gre z u-18 jest już za dobry. Przecież to jest gwiazdorstwo w czystej postaci, bardzo negatywne zachowanie.

Komentowany temat: Arsenal nie przedłuży umowy z Mertesackerem? 23.03.2016, 19:13

AVP
Jeszze tylko Wenger by mógł do tego grona dołączyć :P

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 23.03.2016, 15:11

Kaczaza
Nie wydaje mi się żeby Jack grał w reprze jako DM. Przecież on jest 5x bardziej kompetentny w ofensywie niż w defensywie.
A nawet gdyby w reprze zaliczył ze 3 spotkania jako najbardziej cofnięty pomocnik, to w Arsenalu chyba nigdy tak nie grał, więc nie mam pojęcia skąd wniosek że nasz Wenger chce z niego zrobić DP

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady