Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 268 z 270 (komentarze od 10681 do 10720):

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 02.01.2015, 00:50

Monreal na pewno chętnie odejdzie z AFC żeby walczyć o utrzymanie :D

Komentowany temat: Pójść za ciosem: West Ham vs Arsenal 28.12.2014, 07:33

NBW
Nie puszczają nas bo o 15 transmitują Soton - Chelsea, do 16 ten mecz się nie skończy, do 17 już tak.

Komentowany temat: Hit kolejki zakończony remisem! 2-2 na Anfield! 23.12.2014, 18:11

"10" to jest rola, którą zawodnik może pełnić na boisku, a nie pozycja.

Komentowany temat: Hit kolejki zakończony remisem! 2-2 na Anfield! 23.12.2014, 17:24

Messi by sobie nie poradził...
On by sobie wszędzie poradził. Mimo, że szczerzego nie lubię, to jest jednym z najlepszych zawodników na świecie

Komentowany temat: Raport zdrowotny: Rosicky, Ospina, Arteta 23.12.2014, 13:29

Walcott miał wypaść na 5 miesięcy, a tu rok.

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Arsenal vs Newcastle 14.12.2014, 20:22

Moim zdaniem OX zagrał średnio. Od początku miał dużo głupich strat, dałbym mu 6,5. Na pewno zagrał poziom niżej od Santiego, Girouda czy Alexisa a ocene ma taka sama

Komentowany temat: Nie takie Sroki straszne... Arsenal 4-1 Newcastle 14.12.2014, 17:20

Szczęsny
Debuchy-Per-Kosa-Gibbs
------Ramsey-Arteta------
---------Cazorla--------
Walcott-Giroud-Sanchez

Komentowany temat: Nie takie Sroki straszne... Arsenal 4-1 Newcastle 14.12.2014, 15:35

Walcott technicznie jest mierny przecież. Jest szybki, dobrze gra bez piłki, wykańcza akcje i dośrodkowuje. Sprawdza się u nas bardzo dobrze, ale to nie jest jakiś wybitny piłkarz

Komentowany temat: Giroud po meczu z Newcastle 14.12.2014, 13:58

to tylko ciekawostka, nikogo nie oceniam :)

Komentowany temat: Giroud po meczu z Newcastle 14.12.2014, 12:01

Ciekawostka
Giroud strzela w lidze średnio co 81 minut, Welbeck co 378

Komentowany temat: Oferta Arsenalu zaakceptowana? 12.12.2014, 00:12

Nie wiecie jak go można porównywać do Kaki? Normalnie, podobni są po prostu :D
fc-inter.net/site/wp-content/uploads/2014/10/Lucas-Silva.jpg

Komentowany temat: Flamini lewym obrońcą przeciwko Świętym? 01.12.2014, 01:16

Flamini dobrze się ustawia i czyta grę.... no śmiechłem :D

Komentowany temat: Flamini lewym obrońcą przeciwko Świętym? 01.12.2014, 01:14

ljungberg
W tych względach o których piszesz
Arteta >...> przepaść >...> Flamini.
Przecież ten gość to nie jest żadny, odpowiedzialny, potrafiący uspokoić grę defensywny pomocnik tylko typowy pracujący biegacz.

Komentowany temat: Moussa Sissoko w kręgu zainteresowań Arsenalu? 30.11.2014, 16:52

W Tuluzie raczej na DP grał Capoue, a Sissoko był jego partnerem mającym sporo więcej swobody z przodu. Taki duet jak Vieira-Gilberto :D
Kiedyś się nim jarałem jako drugim Vieirą, ale mi już chyba przeszło

Komentowany temat: Moussa Sissoko w kręgu zainteresowań Arsenalu? 30.11.2014, 16:03

Typowy środkowy pomocnik do grania obok defensywnego. Jak był w Tuluzie to go chciałem w Arsenalu, teraz nie wiem

Komentowany temat: Moussa Sissoko w kręgu zainteresowań Arsenalu? 30.11.2014, 16:03

Typowy środkowy pomocnik do grania obok defensywnego. Jak był w Tuluzie to go chciałem w Arsenalu, teraz nie wiem

Komentowany temat: Ważne punkty zdobyte! West Brom 0-1 Arsenal 30.11.2014, 09:43

10 lat temu pod wzgledem charakterności i warunków fizycznych mieliśmy o niebo lepszą kadrę niż w tej chwili, a technicznie też byli ponadprzeciętni. W tym kilku wybitnych magików jak Pires czy Henry.
A teraz? Teraz chyba liczy sie tylko wyszkolenie techniczne, a charakter i fizyczność zeszła na dalszy plan. Mi osobiście z tego powodu przykro, bo wolę oglądać grających w piłkę mężczyzn a nie panienki

Komentowany temat: Arsenal ogrywa BVB 2-0 i awansuje do kolejnej rundy LM! 27.11.2014, 00:10

Flamini nigdy nie był i nie będzie kompetentny do grania jako jedyny defensywny pomocnik. Zbyt mało odpowiedzialny taktycznie

Komentowany temat: Gdzie Diabeł nie może, tam Arsenal pomoże, porażka 1:2 24.11.2014, 14:53

a Casillasa to za co nominowali? :D

Komentowany temat: Podolski: Zasługuję na szansę 24.11.2014, 08:44

Czemu nie gra? Bo Wenga nie wie, co to jest rotacja - proste

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 18.11.2014, 22:51

arsenallord
Łącze się z Tobą w bólu. Też nie obejrze United :(

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 18.11.2014, 08:39

Sanogo zaraz bedzie miał 2 lata a w poważnej piłce nie pokazał jeszcze nic. Jak dostaje szanse to zazwyczaj gra nędze. Imo skonczy jak rezerwowy w jakimś słabszym zespole z ligi

Komentowany temat: Podolski najskuteczniejszym graczem Premier League 14.11.2014, 12:07

dziękuję, mój błąd

Komentowany temat: Podolski najskuteczniejszym graczem Premier League 14.11.2014, 11:56

"Biorąc jednak pod uwagę fakt, że Hiszpan i Belg są etatowymi wykonawcami rzutów karnych w swoich klubach, wynik ten jest jeszcze bardziej imponujący.
"

Chyba tu czegoś nie rozumiem, albo jest źle napisane. Skoro wykonują karne, to wynik raczej jest mniej imponujący a nie bardziej. Strzelając karne dostają praktycznie 100% sytuację do wykorzystania i dodaje im do statysyki 1 strzał i 1 gol, z gry jest dużo trudniej

Komentowany temat: Song dostępny za 15 milionów funtów 14.11.2014, 11:52

W ogóle co to za komenty, że to świetny DP? :D
Przecież pod koniec swojej gry u nas to już był bardziej B2B, który często wypuszczał się do przodu zapominając o defensywie. Jeśli szukamy gracza stricte defensywnego to Schneiderlin będzie o klase lepszy

Komentowany temat: Song dostępny za 15 milionów funtów 14.11.2014, 11:49

za 15 mln? nie
max 10

Komentowany temat: Stary, dobry Arsenal przegrywa w Walii 1-2 13.11.2014, 16:44

w końcu będziemy mieli prawdziwego napastnika

Komentowany temat: Stary, dobry Arsenal przegrywa w Walii 1-2 13.11.2014, 00:03

Ja miałem fantastyczny WF w LO - 90% zajęć to było "Macie piłke i na orlika". 10% to albo deszcz, albo śnieg, albo za duży mroz :D
A grupę miałem typowo piłkarską

Komentowany temat: Stary, dobry Arsenal przegrywa w Walii 1-2 12.11.2014, 09:19

albo ultraofensywnie - Sancheza cofnąć na ŚPO, a na lewą Chambo albo Podola

Komentowany temat: Stary, dobry Arsenal przegrywa w Walii 1-2 12.11.2014, 09:17

a mi sie marzy (o ile Ozil sie kiedyś ogarnie)

Sanchez-Giroud-Walcott
------------Ozil-----------
----ŚP-------------DP----

Komentowany temat: Stary, dobry Arsenal przegrywa w Walii 1-2 12.11.2014, 09:11

Przede wszystkim jest filarem wokol którego moga operowac inni ofensywni zawodnicy. Lukas w ataku jest tylko kolejnym, który szuka sobie wolnego miejsca, a Oli o to miejsce nieustannie walczy z obrońcami. Widać to szczegolnie w meczach, gdzie gramy ze slabszymi zespołami, które bronią się głęboko i nie ma wolnych przestrzeni na połowie przeciwnika.

A co do strzelania, to Podol faktycznie strzela, ale jak gra na skrzydle, nie na szpicy. Grając środkowego napastnika strzelil grając w AFC chyba tylko dwie bramki, w meczu z Wigan, w którym nasi przeciwnicy musieli gonic wynik, żeby utrzymać się w lidze i nie skupiali sie juz tak mocno na obronie.

Komentowany temat: Stary, dobry Arsenal przegrywa w Walii 1-2 12.11.2014, 08:44

Kaczaza
Podola od Girouda? Przecież Podolski nigdy nie gral dobrze jako osamotniony, srodkowy napastnik. Giroud go na tej pozycji bije na głowe

Komentowany temat: Stary, dobry Arsenal przegrywa w Walii 1-2 10.11.2014, 21:02

Dancer
Czy to nie sprzeczne z regulaminem strony?

Komentowany temat: Stary, dobry Arsenal przegrywa w Walii 1-2 09.11.2014, 20:04

haxball.com/?roomid=~2ff35a01a9576efe707ad1cf881875003c78c59c04bef64040a31cd0847cdfadb

Komentowany temat: Stary, dobry Arsenal przegrywa w Walii 1-2 09.11.2014, 18:55

Giroud by był to byśmy wygrali

Komentowany temat: Zmniejszyć stratę do lidera: Swansea vs Arsenal 06.11.2014, 18:59

haxball.com/?roomid=~278a2d2c68f5797e9ebadb48feaad5d22c06c7079bed8fffd980e9b6a7d8900cf

Komentowany temat: Arsenal chce wypożyczyć El Haddadiego? 05.11.2014, 00:15

Nie szkoda czasu na tłumaczenie takich newsów?

Komentowany temat: Arteta: Chambers niczego się nie boi 04.11.2014, 19:12

Kupno dp jest oczywistością?

Hehehe
Ciekawe co Wenger na to

Komentowany temat: Express: Arsenal chce wypożyczyć Illarramendiego 03.11.2014, 14:40

kolejny półśrodek?

Komentowany temat: Podtrzymać dobrą passę - Arsenal vs. Anderlecht! 03.11.2014, 12:44

Poldi-Giroud-Walcott
-------Alexis--------
-Wilshere-Arteta---

Mi się marzy takie coś. Wiem, że mocno ofensywne, ale na Emirates z jakąś nienajlepszą drużyną bym tak spróbował.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady