Komentarze użytkownika Rafson95
Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 268 z 270 (komentarze od 10681 do 10720):
NBW
Nie puszczają nas bo o 15 transmitują Soton - Chelsea, do 16 ten mecz się nie skończy, do 17 już tak.
"10" to jest rola, którą zawodnik może pełnić na boisku, a nie pozycja.
Messi by sobie nie poradził...
On by sobie wszędzie poradził. Mimo, że szczerzego nie lubię, to jest jednym z najlepszych zawodników na świecie
Walcott miał wypaść na 5 miesięcy, a tu rok.
Moim zdaniem OX zagrał średnio. Od początku miał dużo głupich strat, dałbym mu 6,5. Na pewno zagrał poziom niżej od Santiego, Girouda czy Alexisa a ocene ma taka sama
Szczęsny
Debuchy-Per-Kosa-Gibbs
------Ramsey-Arteta------
---------Cazorla--------
Walcott-Giroud-Sanchez
Walcott technicznie jest mierny przecież. Jest szybki, dobrze gra bez piłki, wykańcza akcje i dośrodkowuje. Sprawdza się u nas bardzo dobrze, ale to nie jest jakiś wybitny piłkarz
to tylko ciekawostka, nikogo nie oceniam :)
Ciekawostka
Giroud strzela w lidze średnio co 81 minut, Welbeck co 378
Nie wiecie jak go można porównywać do Kaki? Normalnie, podobni są po prostu :D
fc-inter.net/site/wp-content/uploads/2014/10/Lucas-Silva.jpg
Flamini dobrze się ustawia i czyta grę.... no śmiechłem :D
ljungberg
W tych względach o których piszesz
Arteta >...> przepaść >...> Flamini.
Przecież ten gość to nie jest żadny, odpowiedzialny, potrafiący uspokoić grę defensywny pomocnik tylko typowy pracujący biegacz.
W Tuluzie raczej na DP grał Capoue, a Sissoko był jego partnerem mającym sporo więcej swobody z przodu. Taki duet jak Vieira-Gilberto :D
Kiedyś się nim jarałem jako drugim Vieirą, ale mi już chyba przeszło
Typowy środkowy pomocnik do grania obok defensywnego. Jak był w Tuluzie to go chciałem w Arsenalu, teraz nie wiem
Typowy środkowy pomocnik do grania obok defensywnego. Jak był w Tuluzie to go chciałem w Arsenalu, teraz nie wiem
10 lat temu pod wzgledem charakterności i warunków fizycznych mieliśmy o niebo lepszą kadrę niż w tej chwili, a technicznie też byli ponadprzeciętni. W tym kilku wybitnych magików jak Pires czy Henry.
A teraz? Teraz chyba liczy sie tylko wyszkolenie techniczne, a charakter i fizyczność zeszła na dalszy plan. Mi osobiście z tego powodu przykro, bo wolę oglądać grających w piłkę mężczyzn a nie panienki
Flamini nigdy nie był i nie będzie kompetentny do grania jako jedyny defensywny pomocnik. Zbyt mało odpowiedzialny taktycznie
a Casillasa to za co nominowali? :D
Czemu nie gra? Bo Wenga nie wie, co to jest rotacja - proste
arsenallord
Łącze się z Tobą w bólu. Też nie obejrze United :(
Sanogo zaraz bedzie miał 2 lata a w poważnej piłce nie pokazał jeszcze nic. Jak dostaje szanse to zazwyczaj gra nędze. Imo skonczy jak rezerwowy w jakimś słabszym zespole z ligi
dziękuję, mój błąd
"Biorąc jednak pod uwagę fakt, że Hiszpan i Belg są etatowymi wykonawcami rzutów karnych w swoich klubach, wynik ten jest jeszcze bardziej imponujący.
"
Chyba tu czegoś nie rozumiem, albo jest źle napisane. Skoro wykonują karne, to wynik raczej jest mniej imponujący a nie bardziej. Strzelając karne dostają praktycznie 100% sytuację do wykorzystania i dodaje im do statysyki 1 strzał i 1 gol, z gry jest dużo trudniej
W ogóle co to za komenty, że to świetny DP? :D
Przecież pod koniec swojej gry u nas to już był bardziej B2B, który często wypuszczał się do przodu zapominając o defensywie. Jeśli szukamy gracza stricte defensywnego to Schneiderlin będzie o klase lepszy
za 15 mln? nie
max 10
w końcu będziemy mieli prawdziwego napastnika
Ja miałem fantastyczny WF w LO - 90% zajęć to było "Macie piłke i na orlika". 10% to albo deszcz, albo śnieg, albo za duży mroz :D
A grupę miałem typowo piłkarską
albo ultraofensywnie - Sancheza cofnąć na ŚPO, a na lewą Chambo albo Podola
a mi sie marzy (o ile Ozil sie kiedyś ogarnie)
Sanchez-Giroud-Walcott
------------Ozil-----------
----ŚP-------------DP----
Przede wszystkim jest filarem wokol którego moga operowac inni ofensywni zawodnicy. Lukas w ataku jest tylko kolejnym, który szuka sobie wolnego miejsca, a Oli o to miejsce nieustannie walczy z obrońcami. Widać to szczegolnie w meczach, gdzie gramy ze slabszymi zespołami, które bronią się głęboko i nie ma wolnych przestrzeni na połowie przeciwnika.
A co do strzelania, to Podol faktycznie strzela, ale jak gra na skrzydle, nie na szpicy. Grając środkowego napastnika strzelil grając w AFC chyba tylko dwie bramki, w meczu z Wigan, w którym nasi przeciwnicy musieli gonic wynik, żeby utrzymać się w lidze i nie skupiali sie juz tak mocno na obronie.
Kaczaza
Podola od Girouda? Przecież Podolski nigdy nie gral dobrze jako osamotniony, srodkowy napastnik. Giroud go na tej pozycji bije na głowe
Dancer
Czy to nie sprzeczne z regulaminem strony?
haxball.com/?roomid=~2ff35a01a9576efe707ad1cf881875003c78c59c04bef64040a31cd0847cdfadb
Giroud by był to byśmy wygrali
haxball.com/?roomid=~278a2d2c68f5797e9ebadb48feaad5d22c06c7079bed8fffd980e9b6a7d8900cf
Nie szkoda czasu na tłumaczenie takich newsów?
Kupno dp jest oczywistością?
Hehehe
Ciekawe co Wenger na to
kolejny półśrodek?
Poldi-Giroud-Walcott
-------Alexis--------
-Wilshere-Arteta---
Mi się marzy takie coś. Wiem, że mocno ofensywne, ale na Emirates z jakąś nienajlepszą drużyną bym tak spróbował.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Monreal na pewno chętnie odejdzie z AFC żeby walczyć o utrzymanie :D