Komentarze użytkownika Rafson95
Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 263 z 270 (komentarze od 10481 do 10520):
AJR
A co ty byś zrobił tym policjantom?
I co z tego, ze w pre sezonie ktoś gra z gorszymi lub lepszymi ekipami? Nie wydaje mi się, aby to miało jakiekolwiek przełozenie na ligę
Małe zarobki? Wychodzi ponad 75 tys euro tygodniowo
Nie, źle napisałem. Chodzi o zawodników którzy przed 21 rokiem życia spędzili 3 lata w angielskich klubach, mogą być teraz starsi :D
W kadrze 25 piłkarzy zgłoszonej do rozgrywek musi być:
- 4 piłkarzy u-21 którzy byli przez 3 lata zarejestrowani w dowolnym angielskim klubie
- 4 piłkarzy u-21 którzy byli przez 3 lata zarejestrowani w Arsenalu
jestem ciekaw co na to wszystko hot
Pileczki od Songa to klasa, o ile mu wyjda. Do tej pory pamiętam jak się wkurzałem, jak Alex próbował co chwile tych prostopadłych podcinek i mu wychodziła jedna na 10 :D
darek250s
Masz prawo tkwić w błędzie, nie będe Cię z niego na siłe wyprowadzał :)
Jak ktoś nie chce Cecha to polecam podejść do ściany i przywalić w nią z całej siły głowa.
Jak ja bym dostał jednorazowo w życiu 150 tys funtów tygodniówki to bym się ustawił do końca życia, a ci bankrutują :D
Lauren to pewnie ma numer do Wengera
news dotyczy zawodnika, którym się poważnie interesujemy, więc jest jak najbardziej na miejscu
Nikt do nas nie trafi na środek pomocy, dopóki ktoś z naszych pomocników nie odejdzie.
Mamy Artete, Flama, Wilshere, Ramseya, Coqa, Cazorle, Ozila, Rose - ośmiu piłkarzy, a do obsadzenia w pomocy 3, a jeśli gramy ofensywnym pomocnikiem na skrzydle to 4 miejsca. Z kimś musielibyśmy się pożegnać, a na nic takiego się nie zanosi
tak, wszystkie
tabasco
tego nie trzeba na meczykach oglądać :D
sport.tvp.pl/20383763/pilka-nozna-copa-america-argentyna-jamajka
Ale tam jest napisane "Do Arsenalu Londyn". To chyba jakiś inny klub
Jestem za tym, żeby banować każdego kto pisze że Cech nie jest lepszy od naszych bramkarzy, lub że jest za stary, żeby do nas przechodzić.
Lepiej nie czytać komentarzy przed newsami o Cechu
Lehmann do nas przychodził w wieku 34 lat, Van der Sar do UTD 35 lat - Cechowi forma nie spadnie bo w tym wieku bramkarzom jeszcze nie spada. Moim zdaniem Cech może zostać naszym numerem jeden na spokojnie 4-6 lat
Żadnym transferem tak się nie jarałem jak Cechem
mazdy rdzewieją
potwierdzam
Boje się, że hot995 coś sobie zrobi, jak Cech do nas trafi.
IMO Cech to mniej więcej poziom Llorisa, a Wojtek Vorma, więc postawiłbym między tymi parami znak równości
Qarol by sprzedał jacka i kupił Balo xd
songo
Na BW to masz czy na prawie?
ooo, a z Ozilem co by było
---------Costa---------
Hazard-Ozil-Sanchez
--Fabregas-Matic
Hegemonia absolutna
Jakby mieli składać oferte to za Sancheza.
--------Costa-------
Hazard-Cesc-Sanchez
o matko
Chelsea dla Oxa to ława albo trubyny. Nie ma opcji, żeby od nas odszedł
To jest Premier League, tu nigdy nie ma łatwo
Niestety myślę, że to nie jej
a dobra, już mam
Kto pokazał cycki?
To tylko towarzyski, nie ma co za bardzo przeżywać
Dan_Crowley
I to AlexVanPersie.
Nie spodziewałem się po nim :D
W dodatku facet po przyjściu do nas stałby się z miejsca najbardziej utytuowanym zawodnikiem w drużynie, co przekłada się na wielką dawkę doświadczenia, które przydaje się w walce o najwyższe cele. On może być mentorem naszej defensywy, no kurde nie wyobrażam się żeby przepuścić taką okazję... Brać i się nie zastanawiać
AJR
Zacytuje sam siebie sprzed kilku h
"
Po co nam Cech? Taki piłkarz jak Cech mógłby nam zapewnić na około 4-5 lat taki poziom w bramce, jak kiedyś zapewniał Lehmann. Nie byłoby problemów z chimerycznym Szczęsnym, nie byłoby problemów z niskim Ospiną - byłby pewny, światowej klasy profesjonalista. Jak mamy zamiar walczyć o najważniejsze trofea to po prostu taki ktoś jest nam potrzebny.
"
dziekuję
A co do Mourinho, to pamiętam jak kiedyś mówił, że nie powinno się blokować transferów dobrych piłkarzy między topowymi drużynami z jednej ligi, bo to przeszkadza w rozwoju futbolu czy coś w tym stylu. Mówił tak chyba jak puszczał Matę do United.
A teraz Cech do Arsenalu to nagle mu się wszystko przewartościowało
Po co nam Cech? Taki piłkarz jak Cech mógłby nam zapewnić na około 4-5 lat taki poziom w bramce, jak kiedyś zapewniał Lehmann. Nie byłoby problemów z chimerycznym Szczęsnym, nie byłoby problemów z niskim Ospiną - byłby pewny, światowej klasy profesjonalista. Jak mamy zamiar walczyć o najważniejsze trofea to po prostu taki ktoś jest nam potrzebny.
dla mnie transfer-marzenie
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
A ja myśle, że by ich nie interesowało, że są nagrywani :)
Taki film jest bezużyteczny, jak go byś zaniósł na komisariat to myślisz, że ktokolwiek by się tym przejął? Wątpie.
Nie podejmowali formalnej interwencji, więc nie musieli się legitymować. Zwrócili uwagę w sposób w jaki może zrobić to każdy obywatel, a że są policją to się ich zazwyczaj chętniej słucha.
Jeśli zrobili by to kulturalnie to wszystko by było w porządku, a jeśli byli chamscy to faktycznie nie powinni się tak zachowywać