Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 267 z 270 (komentarze od 10641 do 10680):

Komentowany temat: Arsenal w ćwierćfinale FA Cup, 2-0 z Middlesbrough 16.02.2015, 20:58

Przez ostatnie 10 lat zagraliśmy przeciwko United łącznie 25 spotkań z czego wygraliśmy zaledwie 4. Nie można optymistycznie podchodzić do tego spotkania, o ile oczywiśćie przejdą Preston

Komentowany temat: Arsenal w ćwierćfinale FA Cup, 2-0 z Middlesbrough 16.02.2015, 14:51

Dać młodych na 1/4 FA Cup? Kiedyś z Bradford przegraliśmy pierwszym składem.

Komentowany temat: Arsenal w ćwierćfinale FA Cup, 2-0 z Middlesbrough 16.02.2015, 14:10

Przecież to wszystko jest normalne. Giroud przez prawie cały czas był outowany, złapał forme to jest bogiem, a przyjdzie czas gdzie zagra 3 słabsze mecze to znów do wywalenia :)

Komentowany temat: Arsenal w ćwierćfinale FA Cup, 2-0 z Middlesbrough 16.02.2015, 14:08

Na chwilę obecną mamy już chyba kompletna kadrę, ale to nie jest kadra na zwycięstwo w PL czy LM.

Komentowany temat: Arsenal w ćwierćfinale FA Cup, 2-0 z Middlesbrough 16.02.2015, 13:46

Santi w tym sezonie jest zdecydowanie naszym najlepszym pomocnikiem, po co pozbywać sie najlepszego? :)

Komentowany temat: Arsenal w ćwierćfinale FA Cup, 2-0 z Middlesbrough 16.02.2015, 00:17

Cazorla

Komentowany temat: Arsenal w ćwierćfinale FA Cup, 2-0 z Middlesbrough 15.02.2015, 23:16

Jeśli chcemy, żeby Ozil prezentował dłuższy czas taką forme to trzeba go oszczędzać, to nie jest zawodnik który będzie w stanie grać w każdym meczu po 90 min na takim poziomie, a Wenga go pewnie będzie tak wystawiał

Komentowany temat: Losowanie ćwierćfinałowych par FA Cup 15.02.2015, 20:47

wyjazdu do Bradford też lepiej nie losować :D

IMO Aaronowi będzie bardzo cięzko powtórzyć wynik z poprzedniego sezonu. To był po prostu taki czas, gdzie dosłownie wszystko mu wychodziło, do tego nie wystarczą umiejętności, ale potrzeba też troche szczęścia, które nie zawsze będzie po jego stronie

Komentowany temat: Derby pełne nienawiści: Tottenham vs Arsenal 06.02.2015, 20:09

Biorąc pod uwagę ostatnie półtora roku, to Eriksen ogólnie wyglądał lepiej od Ozila.
Może Niemiec w Realu wymiatał, ale u nas ten poziom gry pokazuje rzadko.

Komentowany temat: Arsenal rozbija rywala: 5-0 na The Emirates! 02.02.2015, 17:58

Podol i Campbell i tak grali u nas same ogony mimo tego, że Walcott miał długoterminową kontuzję. Nikt za nich nie przyjdzie. Ostatnio faktycznie nie było skrzydeł na ławce, ale wrócą Alexis, AoC czy Welbeck to znów ktoś będzie niezadowolony, bo nie będzie dostawał szans na grę.

Komentowany temat: Arsenal rozbija rywala: 5-0 na The Emirates! 02.02.2015, 00:22

Simao
Pierdzielisz, wszystko się da zrobić ze swoją sylwetką. Rok temu przy 183 wzrostu ważyłem 58kg, teraz waże 75 i tak się w to ostatnio wkręciłem, że jeszcze mi pewnie długo będzie mało :)

Komentowany temat: Wygrać kolejny mecz: Arsenal vs Aston Villa 31.01.2015, 23:09

lays
a co w tym bekowego?

Komentowany temat: Pires o swoim ulubionym graczu Arsenalu 26.01.2015, 22:10

a moim ulubionym jest Giroud :)

Komentowany temat: Awans nie bez problemów, Brighton & Hove 2-3 Arsenal 25.01.2015, 19:10

mallen
Zapomniałeś chyba o Artecie

Komentowany temat: Wyjazd nad morze nie w celu urlopu: Brighton vs Arsenal 25.01.2015, 14:03

Nigdy w życiu chyba nie przytaczałem na tej stronie wypowiedzi z fanowskich stron innych zespołów, ale teraz przeczytałem a chelsealive taka, z która musze się z Wami podzielić.
"Odpadnięcie to część strategii. Obecnie trzeba się skupić na PL i LM."

Rozwaliło mnie to :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Krystian Bielik piłkarzem Arsenalu 23.01.2015, 22:21

GKS
Oni już kupili Bonyego na atak, po co im Lacazette jeszcze?

Komentowany temat: Oficjalnie: Krystian Bielik piłkarzem Arsenalu 23.01.2015, 19:57

Może Sol Campbell do końca sezonu?

Komentowany temat: Oficjalnie: Krystian Bielik piłkarzem Arsenalu 23.01.2015, 19:29

MatczaK
Przecież tu się mało kto zna na piłce :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Krystian Bielik piłkarzem Arsenalu 23.01.2015, 15:16

lays
Ale odchodzą od nas zawodnicy dla których i tak nie było miejsca w składzie pomimo długoterminowych kontuzji 2 ważnych graczy którymi są Walcott czy Ozil. Więc jeśli oni byli niepotrzebni kiedy ta dwójka była niezdolna do gry, to wydaje mi się, że kupowanie nowych zawodników na te pozycje jest zbędne.

Komentowany temat: Oficjalnie: Krystian Bielik piłkarzem Arsenalu 23.01.2015, 11:32

danielosik
A skąd masz takie informacje?

Komentowany temat: Galeria: Bielik w barwach Arsenalu 21.01.2015, 12:59

troche suchy jak na angielskie warunki

Komentowany temat: Takich Kanonierów chcemy oglądać! Man City 0-2 Arsenal 20.01.2015, 06:21

Giovinco w Toronto. A tu jest masa ludzi, którzy go chcieli w AFC (podejrzewam, że dlatego, bo w fifie jest dobry).

Komentowany temat: Gabriel: Mój agent rozmawia z Arsenalem 19.01.2015, 15:46

Jeśli w ogóle Wenger kogoś ściągnie to będzie dobrze :)

Komentowany temat: Takich Kanonierów chcemy oglądać! Man City 0-2 Arsenal 19.01.2015, 10:58

OFFO
Tu mi może powiesz. Jak to się stało, że Bielik zaraz będzie w Arsenalu, a już był bankowo przegrany bo Wenga nie wylozy więcej niż 1 mln?

Komentowany temat: Takich Kanonierów chcemy oglądać! Man City 0-2 Arsenal 19.01.2015, 10:14

A jeśli chodzi o Ozila to albo niech się nauczy grać na jednym ze skrzydeł, albo niech siedzi na ławce, trudno. Nigdy nie grał tak jak Cazorla w pierwszym sezonie lub obecnie, więc z jakiej racji miałby zabierać Hiszpanowi miejsce? Za nazwisko? Nieee

Komentowany temat: Takich Kanonierów chcemy oglądać! Man City 0-2 Arsenal 19.01.2015, 10:13

Hummels jest troche przereklamowany. Jest oczywiście bardzo dobrym zawodnikiem, ale nie takim crackiem za jakiego jest uważany. Moim zdaniem nie warto

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo: Arsenal 3-0 Stoke 16.01.2015, 22:19

bmw
Z czego tak?

Komentowany temat: Bielik o transferze do Arsenalu 16.01.2015, 22:01

OFFO
Pisałeś, że już jest na 100% stracony i idzie do Hamburga. Co się stało?

Komentowany temat: Ile znaczy Koscielny dla Arsenalu? 14.01.2015, 23:39

z Artetą jakiś czas temu było podobnie

Komentowany temat: Dick Law w Warszawie, porozumienie z Legią coraz bliżej? 13.01.2015, 14:24

Co za płaczek do mnie stękał, że już po temacie i na 100% idzie do HSV?

Komentowany temat: Porażka nie wchodzi w grę, Arsenal vs Stoke! 10.01.2015, 14:40

OFFO
A niby dlaczego? Przeczytaj więcej niż tytuł newsa

Komentowany temat: Arsenal z ofertą za Gündogana? 08.01.2015, 22:55

to by było ciężkie wzmocnienie

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski do końca sezonu w Interze 07.01.2015, 10:08

Wątpie, że by sobie poradził na szpicy przeciwko murarzom w PL.

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski do końca sezonu w Interze 07.01.2015, 09:50

I gdzie by u nas grał taki Lacazette?

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski do końca sezonu w Interze 06.01.2015, 10:39

W sumie to nawet Ozil biorąc pod uwagę stosunek goli i asyst do ilości rozegranych minut wypada gorzej od Origiego :)
Mesut ma 540 min, gola i asyste.
Wiem, że inna pozycja, no ale to jest porównanie zawodnika kreowanego na najlepszą 10 na świecie i młodego napastnika, więc nie ma się naprawde z czego śmiać.

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski do końca sezonu w Interze 06.01.2015, 10:30

Simao
Grał 1200 minut, strzlił 3 gole i zanotował 3 asysty, przecież to niezły wynik jak na 19 latka.

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski do końca sezonu w Interze 06.01.2015, 10:14

po takim meczu też bym sobie zapalił

Komentowany temat: Historia lubi się powtarzać: Arsenal vs Hull City! 03.01.2015, 14:29

Jak wyjdziemy młodzieżą to możemy się już żegnać z ostatnią szansą na trofeum w tym sezonie

Komentowany temat: Wenger: Coquelin zasłużył na nagrodę 02.01.2015, 22:08

Tytuł mógłby brzmieć: "Wenger o nowym defensywnym pomocniku" :D

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady