Komentarze użytkownika Rafson95
Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 266 z 270 (komentarze od 10601 do 10640):
FabsFAN
Z całym szacunkiem, ale suma sumarum to Cazorla pokazał w AFC większy kunszt niż Ozil.
i Coquelin znów pójdzie w odstawkę?
Jestem za. Mielibyśmy na 5 lat spokój na bramce
No wiem, że jest troche inna, ale w jakichś patologicznych dzielnicach Chicago czy innego Nowego Jorku możesz sobie stać samochodem na światłach i z nienacka wyskoczy na Ciebie trzech murzynów z bronią, którzy każą Ci oddawać kase i co Ci pomoże broń. Bardzo wątpie, że w Polsce są podobne przypadki
adrian
No i w Ameryce jest masa przestępstw popełnianych z użyciem broni palnej. W Polsce tego nie ma
Monreal krył Mate, za Herrera powinien wrócić pewnie Sanchez
zawsze jak jest taki mecz to ja nie moge oglądac. no urwa
180 tys to byłby najlepiej zarabiającym zawodnikiem w AFC... nie wyobrażam sobie tego
Wiadomo, wszyscy go kochamy i szanujemy, ale prawde mówiąc w tym meczu to zagrał kiepścizne :D Powyżej przeciętności tylko podanie między nogami Arbeloly i wysunięcie piłki Babelowi.
Da się schudnąć samą dietą. Wystarczy żreć mniej niż wynosi dzienne zapotrzebowanie kaloryczne.
No ja rozumiem, bo sam gram albo na obronie, albo jako taki pracujący pomocnik i największą frajdę mam z zatrzymywania takich cwaniaczków, co myślą, że z piłką potrafią zrobić wszystko :D
Wszyscy chcą grać w ataku bo nic nie przynosi takiej chwały jak strzelone gole ;)
Brałbym i na 6 lat spokój z bramkarzem.
Szkoda tylko, że tak wybiórczo karają takie zachowania
Pierwszy mecz zawalony całkowicie ale brawa za walkę, jak zwykle zabrakło troszke szczęscia. Doceniam starania naszych
Coq i Ramsey IMO jedną notę niżej
Ale cudowny skład! Fajna obrona, w pomocy tak jak powinno być - DP, B2B i rozgrywający, 2 szybkie skrzydla i Żwirek w ataku. Pięknie się zapowiada
a zidiocenie to się pokazuje tekstami typu
"XDDD skislem"
carlosV
Również śmiem twierdzić, że w chwili obecnej Blanc radzi sobie w trenerce lepiej od Wengera i cały czas rozwija swoje umiejętności, czego o Wengerze nie można za bardzo powiedzieć. Jak my ostatnio graliśmy na SB przeciwko Chelsea w osłabieniu to się skończyło 6-0
Szczerze mówiąc, dla PSG to dobra informacja
Pożegnać trzeba Flama a nie Artete
Najlepsza Barca to Henry, Eto, Messi, ale wzrost i tak nie jest kluczowy
No prosze, nie porówujcie RvP do Welbecka.
Robin nie celebrował 2 pierwszych bramek, a dopieo po tym jak został zrównany z gównem na Emirates przez kibiców AFC stwierdził, że nie warto się ograniczać. Welbecka kibice UTD tak nie gnoili, mógł żyć z nimi w spokoju, a sam zaczął wojne :)
Bendtner jeszcze większe kalectwo a gral na skrzydle. Panie, tu jest Arsenal, tu wszystko jest możliwe
Kanonier
Ramsey już kiedyś z UTD grał na skrzydle xd
Mecz z UTD na Old Trafford, trzeba liczyć na cud
Dziwi mnie ten Bayern, mecz z ligowym średniaczkiem, a oni wychodzą składem z 6 nominalnymi obrońcami i defensywnym pomocnikiem
ale jakiej kupy nie gra Manchester to na OT i tak obskakujemy wpierdziel
Ozil był na świeżości to grał bardzo dobrze, ale teraz non stop pierwszy skład to zaraz zgaśnie
Park był kupiony na wypadek gdyby RvP doznał kontuzji podczas pobytu Chamakha na PNA, a nie dla koszulek. W sytuacji, którą wyżej przedstawiłem zostalibyśmy kompletnie bez napastnika, a tak to była taka opcja awaryjna :)
takie sranie w banie tutaj jest przez całe życie. Zawodnik gra dobrze - same pochwały, świetny gracz, Giroud > Cavani blablabla, jeden słabszy mecz - za słaby na Arsenal, nie umie grać, sprzedać przy najbliższej okazji pierdu pierdu pierdu...
90% z komentujących to typowe chorągiewki, wiatr zawieje z innej strony to zdnie zmienia się o 180 stopni
Rodgersa i Mou do AFC, no haha
Archie
Czy Monaco strzeli u siebie czy nie - to nieistotne. i tak musimy wbić im 3 gole
same gimby i frustraci tutaj sa?
Jedno serce jeden klub, jedna ośma aż po grób!
Tak słabo grał Giroud? Bo oglądam od paru min dopiero.
Jeśli nie to troche dziwne zdejmować jedynego prawdziwego napastnika przy stanie 0-2
mi się nigdy nie śniły żadne wyniki :(
a innym cała kolejka i jeszcze pamiętaja
Co wchodze na livesports i sprawdzam wyniki Wolfsburga to tam tylko Dost strzela :D
Mesut zapierdziela bo jest po prostu głodny gry. Wenga go powystawia przez 90 minut przez 10 kolejnych spotkan to zgaśnie.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
A ja oceniam Ozila patrząc na jego grę w Arsenalu i niestety cięzko mi na tej podstawie zakwalifikować go do światowego topu na pozycji ofensywnego pomocnika