Komentarze użytkownika Rafson95
Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 269 z 270 (komentarze od 10721 do 10760):
Podol/AoC-Giroud-Walcott
-----------Alexis----------
--Jack/Ramsey-nowy DP
Wenga plss
Jasne ze Girouda brakuje. Dopiero ludzie to zaczeli dostrzegac jak go nie ma
kostki chyba
haxball.com/?roomid=~2d161f065ec64eec01f94e07c1a555e7da228587660fc78ea7f35988b85ef9099
haxball.com/?roomid=~295c13e222bfce3bcf35dce0ff66fdc8c23684f1c8543ab238bbef4814f1e5505
niech ktoś wbije i zobaczy czy ping się zgadza, bo nigdy nie stawiałem
taka jest prawda
Kysio daj se spokój do matury jeszcze kupa czasu. W haxa pograj
jeśli po powrocie Theo nadal będziemy grali ofensywnym pomocnikiem na lewem skrzydle to padne
zaraz przyjdzie Dancer i sie skonczy rumakowanie
Wnosze o medal dla Pana który zbanował Niuchacza.
Jasne, że pożegnanie Wengera bedzie bardzo emocjonalnym i smutnym przeżyciem, pewnie nawet uronie jakąś łezkę, ale to nie zmienia faktu, że jego odejście byłoby dla Arsenalu po prostu dobre. Mam do niego ogromny sentyment ale jak się gra tak jak my przez ostatnie sezony to nie ma miejsca na sentymenty
Dancer
Giroud na pewno będzie zachwycony możliwością reprezentowania WBA
nie podpisują się bo im tak wygodnie, ot co
A dlaczego Toure przez niego odszedł? Nie pamiętam jakoś o co chodziło
grand
U nas zawsze tak jest, pamiętam jak Eboue odchodził bo nie miał szans na gre. Po tym jak odszedł od razu Sagna złamana noga, Jenki kontuzja pleców i wiele miesięcy graliśmy Djourou na PO
Jakby za Ozila nam dawali tyle ile my zapłaciliśmy Realowi to bym sprzedawał
kamo
A najważniejsze
Mourinho > > > > > Wenger
mitmichael
Jak to nie ma Drogby? Przecież wrócił :D
RIVALDO
za faul taktyczny jest chyba 1 mecz kary
Walcott juz 10 miesiecy, ale to zleciało...
A prognozowane było 5
bobocian
Zawszę zagaduję w sposób adekwatny do danej osoby.
bobocian
a ja mam nadzieję, że cię zbanują debilu
Diaby niech zagra miesiąc czy dwa bez urazu to można go będzie zacząć traktować jak realną opcję przy ustalaniu składu.
rysiek
Naprawdę Twoim zdaniem Lugano to dobry stoper? Dla mnie to teraz gość pokroju SS18
Przeczytałem pierwszy post Corthala pod tamtyn newsem i mówi za ostro ale słusznie. Taki zawodnik jak Ozil powinien grać o niebo lepiej obojętnie na jakiej pozycji w pomocy zostanie wystawiony.
Wiem, że to nie jest może idealny przykład, ale taki Baines - jest lewonożny, gra jako lewy obrońca a nie pomocnik czyli ma dużo więcej zadań w defensywie, a swoimi prostopadłymi podaniami lewą nogą czy dośrodkowaniami stwarza regularnie wielkie zagrożenie pod bramką przeciwnika. Anglik ma w tym sezonie już 2 asysty, a nasz Mesut 0. Da się stwrzać sytuacje lewą nogą z lewej flanki? jak widać się da.
Ozil jest lepszy technicznie, bardziej kreatywny, ma więcej swobody na boisku, dużo bardziej nastawiony jest na atak niż na bronienie, ma lepszą prawą nogę i co? I gra tak jakby go w ogóle nie było. To, że gra słabo to jest przede wszystkim kwestia jego formy a nie tego, że nie gra na swojej ulubionej pozycji.
Niemożliwe żeby gracz kreowany na jedna z najlepszych 10 na świecie zatracał wszystkie swoje umiejętności w chwili przeniesienia go na inną pozycję niż ulubiona
Ashburton
Ze wszystkim tak tu jest. Jak się zmienia kierunek wiatru to mało kto tu potrafi wytrwać przy swoim.
I ja się przede wszystkim odnisiłem cały czas do BF3.
o Originie rozmawialiśmy a nie o EA
thide
W takim przypadku powinno się dodać grę do biblioteki, ściągnąć i docenić gest, że ktoś dał Ci gre wartą 50 zł za darmo. Mam nadzieję, że tak zrobiłeś :)
A na pewno nie powinno sie jeszcze marudzić, że się za wolno ściąga i pisać jaki to origin jest wujowy.
Jak się nic nie płaci, dostaje gre za free i jeszcze prezentuje postawę roszczeniową to coś jest chyba nie tak z człowiekiem
dawid
to go usun
dawidsk
Jak się rzuciło biedactwo z całego świata na darmowego BFa to nie ma się co dziwić, że serwery im nie wyrabiały. Dają gry za darmo i jeszcze źle bo się wolno pobierają, no urwa...
Niuchacz
"To zgodnie z Twoimi twierdzeniami, to oni chyba powinni być najbardziej bramkostrzelną drużyną BPL."
Zgadza się, powinni być, ale nie są, bo na wyniki nie składają się jedynie umiejętności indywidualne zawodników, a o tym się tu rozmawia.
Można gdzieś zobaczyć dokładne staty piłkarzy w fifie 15 już?
thide
Ale to chyba nie w sezonach.
A i o strzałach z dystansu tez można zapomnieć, bramkarze wszystko wyjmują
W Fifie obrońcy zachowuja się jak idioci to zrobili przekokszonych bramkarzy, żeby nie było kosmicznych wyników.
Ja gram tylko w sezony to gole strzela się albo z główki z 5 metra albo z pola karnego prostym podbiciem. Finezyjne strzały, przechodzenie bramkarza na zwód, inne fanaberie - tego praktycznie nie ma. Gole zdobywa się cały czas w ten sam sposób.
W FUT więcej chyba się da, ale nie grałem w to nigdy
Nie nie zapomniałem, to że często wbiega w pole karne to nie znaczy, że jest 10. Tak robi i przynosi to korzyść dla zespołu. Lampard też zdobywał mase bramek i należy go z tego powodu traktować jako 10?
imprecis chłopie Ramsey 10? Przecież to jest typowy środkowy pomocnik grający na całej długości boiska. 10 to jest prawie jak napastnik i gdzie naszemu Aaronowi do takiej pozycji
pauleta
No już mamy kontuzjowanych Gibbsa i Koscielnego...
GarosS
Takim tokiem myślenia, to kibice Burnley czy Leicester też powinni wierzyć w mistrzostwo wszelkiej wbrew logice, bo przeciez nie wiadomo co się stanie...
Biorąc pod uwagę wielką ilość kontuzji które się nam przytrafiają, wąską kadrę, brak topowego napastnika i DMa, mentalność naszych zawodników i indolencje taktyczną Wengera jestem w stanie mniej więcej przewidzieć gdzie realnie możemy znaleźć się na koniec sezonu. I w przeciwieństwie do szumnych zapowiedzi Wengera i działaczy sprzed rozpoczęcia sezonu 1 lokata to raczej nie będzie
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
haxball.com/?roomid=~2f1e2b604b8fb368763f7df0b2b66b70d03db355b988692c309d65db9eda2e715
hax max