Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 269 z 270 (komentarze od 10721 do 10760):

Komentowany temat: Zadanie wykonane: Arsenal 3, Burnley 0! 01.11.2014, 22:11

haxball.com/?roomid=~2f1e2b604b8fb368763f7df0b2b66b70d03db355b988692c309d65db9eda2e715

hax max

Komentowany temat: Zadanie wykonane: Arsenal 3, Burnley 0! 01.11.2014, 18:02

Podol/AoC-Giroud-Walcott
-----------Alexis----------
--Jack/Ramsey-nowy DP

Wenga plss

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 17:22

Jasne ze Girouda brakuje. Dopiero ludzie to zaczeli dostrzegac jak go nie ma

Komentowany temat: Raport zdrowotny: Giroud, Wilshere, Gibbs 31.10.2014, 12:17

kostki chyba

Komentowany temat: Nabór do redakcji - wstąp do ekipy Kanonierzy.com! 30.10.2014, 21:13

haxball.com/?roomid=~2d161f065ec64eec01f94e07c1a555e7da228587660fc78ea7f35988b85ef9099

Komentowany temat: Nabór do redakcji - wstąp do ekipy Kanonierzy.com! 30.10.2014, 18:12

haxball.com/?roomid=~295c13e222bfce3bcf35dce0ff66fdc8c23684f1c8543ab238bbef4814f1e5505

niech ktoś wbije i zobaczy czy ping się zgadza, bo nigdy nie stawiałem

Komentowany temat: Nabór do redakcji - wstąp do ekipy Kanonierzy.com! 29.10.2014, 21:32

taka jest prawda

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 27.10.2014, 23:32

Kysio daj se spokój do matury jeszcze kupa czasu. W haxa pograj

Komentowany temat: Wenger: Szybkość naszym atutem 27.10.2014, 14:40

jeśli po powrocie Theo nadal będziemy grali ofensywnym pomocnikiem na lewem skrzydle to padne

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 02:19

zaraz przyjdzie Dancer i sie skonczy rumakowanie

Komentowany temat: Fatalny Arsenal rzutem na taśmę pokonuje Anderlecht 23.10.2014, 21:28

Wnosze o medal dla Pana który zbanował Niuchacza.

Komentowany temat: Fatalny Arsenal rzutem na taśmę pokonuje Anderlecht 23.10.2014, 19:04

Jasne, że pożegnanie Wengera bedzie bardzo emocjonalnym i smutnym przeżyciem, pewnie nawet uronie jakąś łezkę, ale to nie zmienia faktu, że jego odejście byłoby dla Arsenalu po prostu dobre. Mam do niego ogromny sentyment ale jak się gra tak jak my przez ostatnie sezony to nie ma miejsca na sentymenty

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 20.10.2014, 21:17

Dancer
Giroud na pewno będzie zachwycony możliwością reprezentowania WBA

Komentowany temat: Dwa stracone punkty z Hull, 2-2 na The Emirates 20.10.2014, 16:28

nie podpisują się bo im tak wygodnie, ot co

Komentowany temat: Gallas kończy sportową karierę 17.10.2014, 13:28

A dlaczego Toure przez niego odszedł? Nie pamiętam jakoś o co chodziło

Komentowany temat: Wenger: Potrzebujemy nowego obrońcy 16.10.2014, 18:45

grand
U nas zawsze tak jest, pamiętam jak Eboue odchodził bo nie miał szans na gre. Po tym jak odszedł od razu Sagna złamana noga, Jenki kontuzja pleców i wiele miesięcy graliśmy Djourou na PO

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 13.10.2014, 12:21

Jakby za Ozila nam dawali tyle ile my zapłaciliśmy Realowi to bym sprzedawał

Komentowany temat: Zemścić się za marcowy blamaż 04.10.2014, 22:33

kamo

A najważniejsze

Mourinho > > > > > Wenger

Komentowany temat: Statystycznie rzecz biorąc: Chelsea vs Arsenal 03.10.2014, 19:09

mitmichael
Jak to nie ma Drogby? Przecież wrócił :D

Komentowany temat: Arsenal demoluje Galatasaray! 02.10.2014, 06:57

RIVALDO
za faul taktyczny jest chyba 1 mecz kary

Komentowany temat: Raport zdrowotny: Wilshere, Ramsey, Arteta, Walcott 30.09.2014, 19:01

Walcott juz 10 miesiecy, ale to zleciało...
A prognozowane było 5

Komentowany temat: Remis mimo lepszej gry, Arsenal 1-1 Tottenham 27.09.2014, 20:44

bobocian
Zawszę zagaduję w sposób adekwatny do danej osoby.

Komentowany temat: Remis mimo lepszej gry, Arsenal 1-1 Tottenham 27.09.2014, 20:40

bobocian
a ja mam nadzieję, że cię zbanują debilu

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 24.09.2014, 11:39

Diaby niech zagra miesiąc czy dwa bez urazu to można go będzie zacząć traktować jak realną opcję przy ustalaniu składu.

Komentowany temat: Arsenal pozyska nowego obrońcę? 19.09.2014, 16:36

rysiek
Naprawdę Twoim zdaniem Lugano to dobry stoper? Dla mnie to teraz gość pokroju SS18

Komentowany temat: Fatalny Arsenal przegrywa w Dortmundzie. BVB 2-0 Arsenal 19.09.2014, 09:32

Przeczytałem pierwszy post Corthala pod tamtyn newsem i mówi za ostro ale słusznie. Taki zawodnik jak Ozil powinien grać o niebo lepiej obojętnie na jakiej pozycji w pomocy zostanie wystawiony.

Wiem, że to nie jest może idealny przykład, ale taki Baines - jest lewonożny, gra jako lewy obrońca a nie pomocnik czyli ma dużo więcej zadań w defensywie, a swoimi prostopadłymi podaniami lewą nogą czy dośrodkowaniami stwarza regularnie wielkie zagrożenie pod bramką przeciwnika. Anglik ma w tym sezonie już 2 asysty, a nasz Mesut 0. Da się stwrzać sytuacje lewą nogą z lewej flanki? jak widać się da.
Ozil jest lepszy technicznie, bardziej kreatywny, ma więcej swobody na boisku, dużo bardziej nastawiony jest na atak niż na bronienie, ma lepszą prawą nogę i co? I gra tak jakby go w ogóle nie było. To, że gra słabo to jest przede wszystkim kwestia jego formy a nie tego, że nie gra na swojej ulubionej pozycji.

Niemożliwe żeby gracz kreowany na jedna z najlepszych 10 na świecie zatracał wszystkie swoje umiejętności w chwili przeniesienia go na inną pozycję niż ulubiona

Komentowany temat: Oficjalnie: Danny Welbeck w Arsenalu 11.09.2014, 20:09

Ashburton
Ze wszystkim tak tu jest. Jak się zmienia kierunek wiatru to mało kto tu potrafi wytrwać przy swoim.

Komentowany temat: Oficjalnie: Danny Welbeck w Arsenalu 09.09.2014, 20:25

I ja się przede wszystkim odnisiłem cały czas do BF3.

Komentowany temat: Oficjalnie: Danny Welbeck w Arsenalu 09.09.2014, 20:21

o Originie rozmawialiśmy a nie o EA

Komentowany temat: Oficjalnie: Danny Welbeck w Arsenalu 09.09.2014, 20:06

thide
W takim przypadku powinno się dodać grę do biblioteki, ściągnąć i docenić gest, że ktoś dał Ci gre wartą 50 zł za darmo. Mam nadzieję, że tak zrobiłeś :)

A na pewno nie powinno sie jeszcze marudzić, że się za wolno ściąga i pisać jaki to origin jest wujowy.
Jak się nic nie płaci, dostaje gre za free i jeszcze prezentuje postawę roszczeniową to coś jest chyba nie tak z człowiekiem

Komentowany temat: Oficjalnie: Danny Welbeck w Arsenalu 09.09.2014, 19:35

dawid
to go usun

Komentowany temat: Oficjalnie: Danny Welbeck w Arsenalu 09.09.2014, 19:31

dawidsk
Jak się rzuciło biedactwo z całego świata na darmowego BFa to nie ma się co dziwić, że serwery im nie wyrabiały. Dają gry za darmo i jeszcze źle bo się wolno pobierają, no urwa...

Komentowany temat: Oficjalnie: Danny Welbeck w Arsenalu 08.09.2014, 17:15

Niuchacz
"To zgodnie z Twoimi twierdzeniami, to oni chyba powinni być najbardziej bramkostrzelną drużyną BPL."

Zgadza się, powinni być, ale nie są, bo na wyniki nie składają się jedynie umiejętności indywidualne zawodników, a o tym się tu rozmawia.

Można gdzieś zobaczyć dokładne staty piłkarzy w fifie 15 już?

Komentowany temat: Oficjalnie: Danny Welbeck w Arsenalu 06.09.2014, 19:22

thide
Ale to chyba nie w sezonach.

Komentowany temat: Oficjalnie: Danny Welbeck w Arsenalu 06.09.2014, 19:20

A i o strzałach z dystansu tez można zapomnieć, bramkarze wszystko wyjmują

Komentowany temat: Oficjalnie: Danny Welbeck w Arsenalu 06.09.2014, 19:18

W Fifie obrońcy zachowuja się jak idioci to zrobili przekokszonych bramkarzy, żeby nie było kosmicznych wyników.
Ja gram tylko w sezony to gole strzela się albo z główki z 5 metra albo z pola karnego prostym podbiciem. Finezyjne strzały, przechodzenie bramkarza na zwód, inne fanaberie - tego praktycznie nie ma. Gole zdobywa się cały czas w ten sam sposób.

W FUT więcej chyba się da, ale nie grałem w to nigdy

Komentowany temat: Özil nie zagra z Argentyną 02.09.2014, 13:19

Nie nie zapomniałem, to że często wbiega w pole karne to nie znaczy, że jest 10. Tak robi i przynosi to korzyść dla zespołu. Lampard też zdobywał mase bramek i należy go z tego powodu traktować jako 10?

Komentowany temat: Özil nie zagra z Argentyną 02.09.2014, 12:53

imprecis chłopie Ramsey 10? Przecież to jest typowy środkowy pomocnik grający na całej długości boiska. 10 to jest prawie jak napastnik i gdzie naszemu Aaronowi do takiej pozycji

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 02.09.2014, 01:12

pauleta
No już mamy kontuzjowanych Gibbsa i Koscielnego...

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 02.09.2014, 01:04

GarosS
Takim tokiem myślenia, to kibice Burnley czy Leicester też powinni wierzyć w mistrzostwo wszelkiej wbrew logice, bo przeciez nie wiadomo co się stanie...


Biorąc pod uwagę wielką ilość kontuzji które się nam przytrafiają, wąską kadrę, brak topowego napastnika i DMa, mentalność naszych zawodników i indolencje taktyczną Wengera jestem w stanie mniej więcej przewidzieć gdzie realnie możemy znaleźć się na koniec sezonu. I w przeciwieństwie do szumnych zapowiedzi Wengera i działaczy sprzed rozpoczęcia sezonu 1 lokata to raczej nie będzie

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady