Komentarze użytkownika RageBoy9
Znaleziono 1128 komentarzy użytkownika RageBoy9.
Pokazuję stronę 1 z 29 (komentarze od 1 do 40):
Ależ Viktor pięknie dziś klepie, oby tak dalej!
Nie no co wy z tym Vinim już widzę jak mu się nie chce wracać po stracie w PL, będziemy tracić 2x tyle goli, to samo Mbappe mimo sympatii do niego, potrzebujemy gościa co będzie zasuwał cały mecz
Nie no co wy słaba to była piłka jakby była dobra to by był gol, drewno ze Szwecji znowu w akcji…
Rice zszedł i już im się odechciało grać xd
9 celnych strzałów jak Anglia pewnie na poprzednim mundialu tyle nie miała xD
Ile daje zmienienie trenera xDD
@Barney: już z hattricka okradziony asyst
@armatanapiersi: bo gracz wielkiej barsy
@ozzy95: Kai Havertz am I joke to you?
@Gunnerrsaurus: on przyszedł jako backup dla Saki i spełnia swoją rolę, dałbym chociaż sezon bo taka sprzedaż i tak nie ma żadnego sensu co może Gyo i Zubiego od razu w pakiecie co? A i Eze moznaby opchnąć :)))
@Gunnerrsaurus: no tak po roku sprzedawać zawodnika xDD wy jesteście nienormalni
@pablofan: jak grasz w Realu to nie musisz bronić
@Gunnerrsaurus: po co
Mam nadzieję że Noni też trochę tak będzie grał w przeszłym sezonie
@Szogun: nie no co ty podobno mbappe :))))
Hey Jude why you so fckin selfish
Noni dzisiaj czaruje
Ale Anglii ma mierny środek obrony
@pawulon: czyli jak zawsze odkąd jest var xD coraz gorzej
Kane jest mierny w kadrze nie od dziś dobrze że Madueke karnego wywalczył
Niesamowity zawodnik XD
@Matelko: Rice z Mbappe po tygodniu: W żadne pozwy się nie będziemy bawić, będziemy się napierdalac
Mbappe i lecimy po rekord goli w ms :))) wielki to piłkarz
XD? Nic nie rozumiem z tego futbolu i zasad jak to jest oczywisty karny
No i mbappe jak potrzebny kadrze to klasa światowa po raz kolejny
@Arsenal2004: jeszcze Cherki i Barcola na ławce XD
@youngboy: jest taki sam jak cala liga włoska bottom PL table team
@Garfield_pl: trzeba z tego skorzystać w takim razie, niedługo sami Angolę będą grali w Arsenalu XD
Ajj MJ za 3 mógł rzucać a nie w pomalowane wchodził
@Mickeylo: a tam większość to mieszancy jeśli chodzi o rasę, bo taki mbappe saliba czy nawet olise to w 100% z Afryki nie są
Ale Senegal też ma pakę niezłą, skład najlepszy z Afryki
Ale Francja ma pakę w ataku xd ale środek pola na poziomie mizernym za to, Rabiot i Tutenchamon średniaki
@BizoNxd6: a jakie wisienki ma Bayern przez ostatnie lata? XD wygrana liga farmerów co sezon? Czy dostanie 5 goli od PSG to take wisienka
Paryż gra jak Bayern na Emirates macie piłkę no i co nam zrobicie? XD
@gnabry_: wie bo wygrał Ligę
@gnabry_: skorzystaj z możliwości ciszy, dobrze radzę
@kacperineusz: a obronie wygląda to mocarnie gorzej ofensywnie cieszy Martin i Havertz bo to da pressing mocny Gyokeres i Eze nie dowozili tego pressingu w tym sezonie, uważam że Mosquera będzie lepszy od Timbera i Hincapie od Calafiora w defie więc jest git
Ależ jest stresik dzisiaj do boju składzik mocarny dziś
Plus sprzedaż naszego najlepszego strzelca to X D
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Numer10: swoją drogą Real ma aktualnie najbardziej znienawidzoną lewą stronę na świecie: Vini i Cucucucurella