Komentarze użytkownika RageBoy9
Znaleziono 1128 komentarzy użytkownika RageBoy9.
Pokazuję stronę 2 z 29 (komentarze od 41 do 80):
Ależ cieszy widok uśmiechniętego mlsa nasz talenciak, przepraszam że w ciebie zwątpiłem
Mam nadzieję że Rice podniesie puchar bo to nasz MVP i bez niego nie byłoby tego Arsenalu
Arteta i chłopaki lubią trzymać po prostu kibiców w niepewności XD powinniście się przyzwyczaić
@pioafc: zwłaszcza polish hammer xd
5 minut wytrzymacie?
-6 pkt za styl przyznali dlatego tyle trwa bo wołają autokar z Etihad teraz
Jezus co oni mają zrobić żebyście przestali płakać? Może jakby przegrali z westhamem to byłby spokój teraz xd
@Maxilinexus: jak pewien malarz lata tem u
Przez to co piszecie nie dziwię się że nikt nie lubi fanów Arsenalu i że wyżej sraja niż dupe mają xd trochę szacunku dla Palace
Zubi zostaje Gyo też czy to się komuś podoba czy nie :p jedynie out zrobi Jesus i przyjdzie dobry skrzydłowy
@miki9971: rudy by powiedział że jaki mistrz taki final day…
Zubi się przyda jeszcze może na zmianę grać ze mls w zależności od przeciwnika
@daniken: tak wszystkich sprzedać a niech gra tylko noorgard i Jesus xD
Kuzwa jak ja lubię Sunderland no ten klub to jest coś pięknego
No i city prowadzi a my jak zawsze dajemy dupy :( puchar się oddala drodzy państwo… oh wait XD
Arteta to jednak pajac, mógł wystawić gyokeresa jakby strzelił 5 hattricków to zdobyłby króla strzelców
@lordoftheboard: no wam się ewidentnie nie dogodzi xd wyzywać od pajaca trenera który dał to o co było nie do osiągnięcia bo wystawił rezerwowego bramkarza w meczu o nic no kryminał
Wreszcie nie trzeba się ****c z 2 ekranami i można multilige obejrzeć na 1 a nie jak w lm ze Musial Arsenal lecieć a tak o nic nie grają i git
W sumie nawet mosquera na kvare chyba lepiej prawa strona będzie ułomna ale defensywa lepsza, no i oby potężny i przystojny Włoch sobie nic nie zrobił
@Marzag: zajebie z dyńki na 3:0 w 97 i będzie git
Dzisiaj kończy się PL i będzie depresja ale żeby tak do połowy sierpnia czekać? Kto to słyszał…
Skład może rezerwowy ale trzeba mecz wygrać na koniec, 85pkt wygląda solidnie nasz 2 najlepszy wynik przez ostatnie 4 sezony by był
@Dawid04111: swoją drogą ktoś mu kazał robić tyle dzieci? xD
@Goonder: a tam piłkę zabrał jeszcze kilka lat temu to czysty wślizg xd
@Furgunn: no mają dwa ciężkie testy plus crystal spacerek raczej, Aston pewnie wyłoży nogi jak zawsze
Grają teraz dwa zespoły walczące o mistrza (przynajmniej w pewnym momencie sezonu tak sądzono) a k.com nie ogląda?
Huragan strikes again!
@minio7: akurat do niego to się nie ma co przyczepiać bo zazwyczaj wypowiada się o Arsenalu z sympatią
Bayern dzisiaj wrzutki jakbym madueke oglądał XD
To jest taka kopanina bez ładu składu czasami i coś wyjdzie i wielkie meczycho xd
Ale Upamecano to wybil teraz no złota piłka murowana
Plus taki że Oliver nie będzie finału sędziował XD
Najmniejszego nie mogą pokryć xDD
XDDF co to jest za sędzia
I nikt mi nie powie że takie straty to piękno piłki xd
Jedyne w czym tah i Upamecano są podobni do Saliby i Gabriela to kolor skóry ale nie wiem czy ma to cokolwiek wspólnego z piłką
@Adamarsenal1: prawda jest się czego obawiać, reszta mnie tak nie straszy jak ten pojeb
@Fanatic: wtedy mieli poważnego bramkarza ale pewnie w studiu będzie ze Safonov zjada Raye na śniadanie XD
@Furgunn: a kto powiedział że w bronieniu?
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Czy wy jesteście normalni? Mamy mistrza a chcecie pół składu sprzedać? Jesus, Martinelli i może White to jedyni co mogą odejść reszta jest untouchable to nie FM ani FIFA ze przyjdzie 5 zawodników i od razu się naucza systemu