Komentarze użytkownika RageBoy9

Znaleziono 1128 komentarzy użytkownika RageBoy9.
Pokazuję stronę 6 z 29 (komentarze od 201 do 240):

Komentowany temat: Decydująca faza sezonu: Arsenal vs Bournemouth 11.04.2026, 13:14

Idę na fajkę a w słuchawkach Louis Dunford nutki chyba nie muszę podawać

Komentowany temat: Decydująca faza sezonu: Arsenal vs Bournemouth 11.04.2026, 13:12

@hetfield88: Jesus to niech gra na swojej pozycji lepiej czyli ławka rezerwowych i będzie dobrze

Komentowany temat: Decydująca faza sezonu: Arsenal vs Bournemouth 11.04.2026, 13:12

Jak dobrze pójdzie to będzie +12 po tym weekendzie i w następnym wzrośnie do +15 i można się spokojnie skupić na Lm :p

Komentowany temat: Decydująca faza sezonu: Arsenal vs Bournemouth 11.04.2026, 13:11

Dzisiaj Viktor coś ukuje

Komentowany temat: Decydująca faza sezonu: Arsenal vs Bournemouth 11.04.2026, 09:57

Jak zremisujemy dzisiaj mecz to odbierzemy matematyczne szanse Liverpoolowi na mistrza (którego podobno wygrali we wrześniu) ależ ta premier league przewrotna!

Komentowany temat: Havertz bohaterem! Arsenal wygrywa ze Sportingiem 08.04.2026, 22:51

@aguero10: a psg jest do ogrania, co pokazał poprzedni sezon gdzie nie mieliśmy kim grać a odpadliśmy bo Donnaruma zagrał dwumecz życia

Komentowany temat: Havertz bohaterem! Arsenal wygrywa ze Sportingiem 08.04.2026, 22:50

@aguero10: akurat ten Bayern z wczoraj to do klepnięcia był na easy niestety Real był jeszcze gorszy

Komentowany temat: Havertz bohaterem! Arsenal wygrywa ze Sportingiem 08.04.2026, 22:36

@Socjopata: czyli dziurawej obronie Bayernu to ta forma? Mecz z Realem to był kryminał

Komentowany temat: Havertz bohaterem! Arsenal wygrywa ze Sportingiem 08.04.2026, 22:21

@Szogun: nie róbmy sobie jaj nie ma karnych za takie rzeczy

Komentowany temat: Havertz bohaterem! Arsenal wygrywa ze Sportingiem 08.04.2026, 21:56

@Dziadyga: 3:1 z Interem, 2:0 z Bayerem po totalnej dominacji no chyba że wymyślisz milion powodów dla których to się nie liczy to ok

Komentowany temat: Havertz bohaterem! Arsenal wygrywa ze Sportingiem 08.04.2026, 21:54

@darek250s: nasza wina że wszyscy wokoło się Frajerza? Byłby inter, może być barca nadal

Komentowany temat: Havertz bohaterem! Arsenal wygrywa ze Sportingiem 08.04.2026, 21:53

@Dzulian: zaraz się okaże że z potężnej Hiszpanii zostanie tylko Atletico w kryzysie a wielki Real i hypeowana Barca robią papa

Komentowany temat: Havertz bohaterem! Arsenal wygrywa ze Sportingiem 08.04.2026, 21:47

Każde ćwierćfinały mają swojego Rice

Komentowany temat: Havertz bohaterem! Arsenal wygrywa ze Sportingiem 08.04.2026, 21:47

Młody jest niesamowity no trzeba go wyciągnąć z kotleciko

Komentowany temat: Havertz bohaterem! Arsenal wygrywa ze Sportingiem 08.04.2026, 21:46

@Socjopata: bardziej oczywistej czerwieni być nie mogło XD

Komentowany temat: Havertz bohaterem! Arsenal wygrywa ze Sportingiem 08.04.2026, 21:46

Ojojoj wielka barca w 10 pewnie wina sędziego xD

Komentowany temat: Ćwierćfinał Ligi Mistrzów: Sporting vs Arsenal! 07.04.2026, 23:06

@bizooon: noo w lm to tak dajemy prezenty ze hoho 1 remis 10 zwycięstw XD

Komentowany temat: Ćwierćfinał Ligi Mistrzów: Sporting vs Arsenal! 07.04.2026, 23:03

@pioafc: to jest ten mental? Przepchnąć szukać cudu itp przypomnę że od dwóch lat nie przegraliśmy na Etihad

Komentowany temat: Ćwierćfinał Ligi Mistrzów: Sporting vs Arsenal! 07.04.2026, 23:02

@bizooon: a oglądałeś mecz Bayernu z Realem przecież tam w obronie to była totalna amatorka i nie mamy podjazdu? Dobre

Komentowany temat: Czas na Puchar Anglii: Southampton vs Arsenal 05.04.2026, 12:21

@mistrzu973: a w poprzednim city dostało piątkę

Komentowany temat: Czas na Puchar Anglii: Southampton vs Arsenal 05.04.2026, 12:19

@OldGunner87: jeden z nielicznych komentarzy zdrowo rozsadkowego człowieka a nie desperata bez psychy

Komentowany temat: Czas na Puchar Anglii: Southampton vs Arsenal 05.04.2026, 12:16

To jest pierwszy sezon w którym można poważnie rozliczać Artete, jak nie dowiezie ligi to będzie trzeba sie pożegnać a jak dowiezie jeszcze lm to będzie można uznać że projekt się zwraca także bym się wstrzymał

Komentowany temat: Czas na Puchar Anglii: Southampton vs Arsenal 05.04.2026, 12:14

@mistrzu973: ostatnie lata Wengera to kompromitacje i piękne mecze z Chelsea(6;0), United(8:2) a teraz jak przyjeżdżają te zespoły to nas się boją i to jest ta różnica

Komentowany temat: Czas na Puchar Anglii: Southampton vs Arsenal 05.04.2026, 12:11

Jak tam k.com psycha nie dojeżdża? Czyli znowu to samo, co ja czytam wyrzucenie Artety nawet jak wygra mistrza albo że coś się wypaliło xD mamy lidera jesteśmy głównym faworytem do wygrania lm ale tak ewidentnie projekt się wypalił bo odpadliśmy z pucharów(czyli jak zawsze przez ostatnie lata), potrafimy grać na Etihad co pokazały ostatnie 2 sezony a City najprawdopodobniej już się w weekend wywali, k.com skąd to zwątpienie?

Komentowany temat: Czas na Puchar Anglii: Southampton vs Arsenal 04.04.2026, 21:40

@lordoftheboard: już się zaczyna xD

Komentowany temat: Czas na Puchar Anglii: Southampton vs Arsenal 04.04.2026, 21:39

@Arsenal2004: no to wiadomo nie od dziś

Komentowany temat: Czas na Puchar Anglii: Southampton vs Arsenal 04.04.2026, 21:38

@gunner1990: to idź kibicować city?

Komentowany temat: Czas na Puchar Anglii: Southampton vs Arsenal 04.04.2026, 21:37

To jak to było? White lepszy od Timbera?

Komentowany temat: Czas na Puchar Anglii: Southampton vs Arsenal 04.04.2026, 20:13

Nie no dobrze że gra Kepa, on musi grać w pucharach

Komentowany temat: Czas na Puchar Anglii: Southampton vs Arsenal 04.04.2026, 20:10

@Olczyck: chłop nic spektakularnego nie zrobił i nie potrafił piłki w ręce złapać, i jeszcze się zubiego czepiacie bo nie przewidział tego świetnego chwytu ale nieee Kepy się czepiać nie można xD

Komentowany temat: Czas na Puchar Anglii: Southampton vs Arsenal 04.04.2026, 20:05

@Olczyck: no nie wiem zawalił nam finał? xD

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 04.04.2026, 15:09

@Adrian1111: ten wynik mogą zawdzięczać salahowi - 3 sety i karny i nic nie zrobił xD

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 04.04.2026, 14:02

@Garfield_pl: szkoda że odchodzi z nim Liverpool jest tragiczny XD

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 04.04.2026, 13:47

Totki spadają w tym sezonie City w następnym i mamy mecze Totki vs City w Championship ale by było

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 04.04.2026, 13:46

Oliver sędziuje ale będzie drukowane pod City ulala

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 27.03.2026, 11:38

@vitold: były ale miał trudny start i gra coraz lepiej, co można powiedzieć o takim Sace, Martinellim czy Eze który zna tą ligę i prezentują się dużo gorzej?

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 27.03.2026, 11:33

@RageBoy9: zapomniałem jeszcze o belgijskim Vito Bambino który czasami irytuje ale też liczby ma jakie takie ale ma

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 27.03.2026, 11:32

Trochę bawi mnie jechanie po Gyo gdzie to jest nasz najlepszy zawodnik ofensywny w tym sezonie pod względem liczb XD Saka ich nie ma, Eze ostatnio dopiero się rozkręcił, Gabi coś tam od czasu do czasu wrzuci a gdzie reszta? Jeśli dla kogoś Gyo to flop to jest jawnym hejtetem i nikim więcej, ok mógłby podnieść poziom ale widać że powoli wchodzi na swoje optymalne obroty

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 26.03.2026, 21:42

@BizoNxd6: najlepszy od czasów nawalki był brzeczinho styl Artety ale za to wygrywaliśmy z średniakami na luzie

Komentowany temat: Kto z Arsenalu zagra w przerwie reprezentacyjnej? 26.03.2026, 21:42

Wpuszczać bestie z porto

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady