Komentarze użytkownika RageBoy9
Znaleziono 1128 komentarzy użytkownika RageBoy9.
Pokazuję stronę 6 z 29 (komentarze od 201 do 240):
@hetfield88: Jesus to niech gra na swojej pozycji lepiej czyli ławka rezerwowych i będzie dobrze
Jak dobrze pójdzie to będzie +12 po tym weekendzie i w następnym wzrośnie do +15 i można się spokojnie skupić na Lm :p
Dzisiaj Viktor coś ukuje
Jak zremisujemy dzisiaj mecz to odbierzemy matematyczne szanse Liverpoolowi na mistrza (którego podobno wygrali we wrześniu) ależ ta premier league przewrotna!
@aguero10: a psg jest do ogrania, co pokazał poprzedni sezon gdzie nie mieliśmy kim grać a odpadliśmy bo Donnaruma zagrał dwumecz życia
@aguero10: akurat ten Bayern z wczoraj to do klepnięcia był na easy niestety Real był jeszcze gorszy
@Socjopata: czyli dziurawej obronie Bayernu to ta forma? Mecz z Realem to był kryminał
@Szogun: nie róbmy sobie jaj nie ma karnych za takie rzeczy
@Dziadyga: 3:1 z Interem, 2:0 z Bayerem po totalnej dominacji no chyba że wymyślisz milion powodów dla których to się nie liczy to ok
@darek250s: nasza wina że wszyscy wokoło się Frajerza? Byłby inter, może być barca nadal
@Dzulian: zaraz się okaże że z potężnej Hiszpanii zostanie tylko Atletico w kryzysie a wielki Real i hypeowana Barca robią papa
Każde ćwierćfinały mają swojego Rice
Młody jest niesamowity no trzeba go wyciągnąć z kotleciko
@Socjopata: bardziej oczywistej czerwieni być nie mogło XD
Ojojoj wielka barca w 10 pewnie wina sędziego xD
@bizooon: noo w lm to tak dajemy prezenty ze hoho 1 remis 10 zwycięstw XD
@pioafc: to jest ten mental? Przepchnąć szukać cudu itp przypomnę że od dwóch lat nie przegraliśmy na Etihad
@bizooon: a oglądałeś mecz Bayernu z Realem przecież tam w obronie to była totalna amatorka i nie mamy podjazdu? Dobre
@mistrzu973: a w poprzednim city dostało piątkę
@OldGunner87: jeden z nielicznych komentarzy zdrowo rozsadkowego człowieka a nie desperata bez psychy
To jest pierwszy sezon w którym można poważnie rozliczać Artete, jak nie dowiezie ligi to będzie trzeba sie pożegnać a jak dowiezie jeszcze lm to będzie można uznać że projekt się zwraca także bym się wstrzymał
@mistrzu973: ostatnie lata Wengera to kompromitacje i piękne mecze z Chelsea(6;0), United(8:2) a teraz jak przyjeżdżają te zespoły to nas się boją i to jest ta różnica
Jak tam k.com psycha nie dojeżdża? Czyli znowu to samo, co ja czytam wyrzucenie Artety nawet jak wygra mistrza albo że coś się wypaliło xD mamy lidera jesteśmy głównym faworytem do wygrania lm ale tak ewidentnie projekt się wypalił bo odpadliśmy z pucharów(czyli jak zawsze przez ostatnie lata), potrafimy grać na Etihad co pokazały ostatnie 2 sezony a City najprawdopodobniej już się w weekend wywali, k.com skąd to zwątpienie?
@lordoftheboard: już się zaczyna xD
@Arsenal2004: no to wiadomo nie od dziś
@gunner1990: to idź kibicować city?
To jak to było? White lepszy od Timbera?
Nie no dobrze że gra Kepa, on musi grać w pucharach
@Olczyck: chłop nic spektakularnego nie zrobił i nie potrafił piłki w ręce złapać, i jeszcze się zubiego czepiacie bo nie przewidział tego świetnego chwytu ale nieee Kepy się czepiać nie można xD
@Olczyck: no nie wiem zawalił nam finał? xD
@Adrian1111: ten wynik mogą zawdzięczać salahowi - 3 sety i karny i nic nie zrobił xD
@Garfield_pl: szkoda że odchodzi z nim Liverpool jest tragiczny XD
Totki spadają w tym sezonie City w następnym i mamy mecze Totki vs City w Championship ale by było
Oliver sędziuje ale będzie drukowane pod City ulala
@vitold: były ale miał trudny start i gra coraz lepiej, co można powiedzieć o takim Sace, Martinellim czy Eze który zna tą ligę i prezentują się dużo gorzej?
@RageBoy9: zapomniałem jeszcze o belgijskim Vito Bambino który czasami irytuje ale też liczby ma jakie takie ale ma
Trochę bawi mnie jechanie po Gyo gdzie to jest nasz najlepszy zawodnik ofensywny w tym sezonie pod względem liczb XD Saka ich nie ma, Eze ostatnio dopiero się rozkręcił, Gabi coś tam od czasu do czasu wrzuci a gdzie reszta? Jeśli dla kogoś Gyo to flop to jest jawnym hejtetem i nikim więcej, ok mógłby podnieść poziom ale widać że powoli wchodzi na swoje optymalne obroty
@BizoNxd6: najlepszy od czasów nawalki był brzeczinho styl Artety ale za to wygrywaliśmy z średniakami na luzie
Wpuszczać bestie z porto
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Idę na fajkę a w słuchawkach Louis Dunford nutki chyba nie muszę podawać