Komentarze użytkownika RageBoy9
Znaleziono 1128 komentarzy użytkownika RageBoy9.
Pokazuję stronę 5 z 29 (komentarze od 161 do 200):
Ależ się Arsenal zesral koncertowo, znaczy tzw kibice ale zawsze coś
@arsenallord: i kto nie ma psychy xd
@sonic: zobaczmy ile tak będą grali bo początek w 1 też mieli taki
@pawel_1986: czemu jako fan city ci to na rękę chyba
@pawel_1986: nie no guardiola już odchodzi podobno
@pawel_1986: co tu robisz jako fan City?
@sonic: tak jak na Etihad? :DDDD
@hetfield88: a to Guardiola nie miał ich tak zmotywować że Chelsea rozwala w 15 minut? Ciekawe
Neto dzisiaj profesor
Ale taki joao pedro by u nas chodził idealny pod nasz system
@sonic: trzyma? Grają dużo lepiej xD
Każdy inny piłkarz za to by dostał żółtą ale rodri nieee
@cwalin: zwłaszcza obrona mocarna khusanov nunes xD
Ależ obrona City no już się boję przyszłego weekendu!
@bobslej22: będą pewnie też tacy kibice co będą city w weekend kibicować bo arsenal nie może być tak słabym mistrzem
@Gunner915: niestety rodri ma jakiś dziwny immunitet
@Arsenal2004: a jak się to ma do tego co napisałeś? Kiedy nas stłamsiło na Etihad jak graliśmy Holdinim? xDDD
@Castillo: nie wjadą
@Arsenal2004: jak w tamtym czy poprzednim sezonie?
Nie no już nie przesadzajcie nie jest tak źle, zobaczymy jutro jakie nastroje będą bo myślę że Chelsea się postawi
@silvano95: potem spacerek
@silvano95: tak tak od 4 lat podobno walczymy o top4 a rzeczywistość weryfikuje
City remisuje z Chelsea, potem z nami i mamy mistrza drodzy państwo
@darek250s: czyli sezon weryfikujący to był wtedy gdzie ze średniaków walczyliśmy z City o mistrza gdzie nikt o tym nawet nie myślał? Ciekawe…
Arteta ma sezon weryfikujący i zobaczymy w maju, brak PL/LM = out
@arsenallord: nie zależy to w 100% od nich
@Dziadyga: Iraola by tu siadł, oczywiście jak Arteta nie dowiezie pucharu
@Ups147: tylko że to od nas zależy czy wygrają wszystkie mecze
Niektórym to solidnie odwaliło xd, nadal mamy przewagę City trudny wyjazd w weekend, przypomnę że od 2 lat na Etihad nie przegraliśmy głowa do góry
White to przyjmie kiedyś piłkę jak zawodnik na poziomie PL? Za każdym razem mu się gdzieś odbija
Najlepsza akcja Havertza była w 1 połowie jak podał piłkę do Gyokeresa na 1:1
Havertz swoja firmoweczka dzis
@Theo10: jak to jaki barca ofensywna piłeczka, no ale co roku frajersko odpadają w LM ale to nie ważne bo liczy się STYl
@arsenallord: wy oglądacie ten sam mecz?
Dzisiaj gramy przyzwoicie, wiśnie poza golem nic nie pokazało no a gol pokazał różnicę między White a Timberem i przepaść, Havertz mógłby czasami celnie podać to też inaczej by wyglądało
@arsenallord: a czemu mamy przegrać?
@Dominik11: i tak powinno być w każdym meczu
@bobslej22: pewnie nigdy xD
@Goonder: Oby tylko to nie była klasa podstawowa a doktorat
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@polishbrigadesx: wciągnie nas nosem 1:1 ależ będzie pogrom