Komentarze użytkownika RageBoy9
Znaleziono 1128 komentarzy użytkownika RageBoy9.
Pokazuję stronę 3 z 29 (komentarze od 81 do 120):
Najlepsza obrona na świecie, Upamecano to truchcikiem wracał bo szybciej nie umie no ale zjada Salibe na śniadanie xd
@Arsenal2004: Bo Bayern gra wysoko i ofensywnie nie to co ten żałosny Arsenal tak w skrócie nisko to każdy może ale tak jak Bayern to nikt
@losnumeros: no ale przecież niezasłużone bo potrafimy bronić i to jest Antyfutbol lepiej jak w bklasie wyniki hokejowe
PSG lepiej bo nie wierzę w back to back winners to nie Real
Ależ meczycho będzie, bez środka pola obrona na alibi no ale przecież taki powinien być futbol prawda?
@krzykus1990: przy zawrotnym 1.8 xg PSG no potęga Mourinho i jego Chelsea się chowa
Arsenal 6 bramek przez całą LM i gdyby nie mieli pewnego 1 miejsca po 7 kolejkach to pewnie mieli by mniej niż stracił Bayern w ostatnim meczu a oni coś o Salibie płaczą
Upamecano i Tah by dali radę w Arsenalu i byłoby to samo ale Saliba i Gabriel w Bayernie nie XD co oni wąchają w tym canalplus
Wszystkiego się po Gyo spodziewam bo uważam go za dobrego snajpera ale że będzie tak zapierdalal to nie szacun
@Socjopata: ja nawet chyba Sterlinga
Pierwsza żółta karta w meczu to ewidentne czerwo xD
Jak go zaczynam trzymać to przecież tamtego drugiego nawet nie było w pobliżu ale scam
Gyokeres ma chyba no nut November w maju taki dzik
Zubi jest dobry nie trzeba atakować to się przyda a ostatnio już lepiej u niego z formą
@pablofan: a znasz napastnika który wszystkie takie trafią?
Po tym co Skelly odpierdalal w tym sezonie jakby ktoś mi powiedział że może zostać gamechangerem w wygraniu trofeów to bym kazał Tworki odwiedzić a tu proszę
Ajj szkoda ale ładna akcja
I niech ktoś mi powie że Rice nie zasługuje na ZP
Odkąd gra Skelly w środku to gramy z kontrolą i polotem chyba to był ten brakujący element układanki
@pablofan: tak grają zachowawczo ze już mogli strzelić 2 gola po prostu atleti gra bardziej ofensywnie
Dobre zmiany oprócz tego jeźdźca oby tylko do obrony wracał
Ojoj 3 zmiany Simeone się nie uczy po tym 4;0 chyba
@Koroniarz: no dla nas to nie pachnie xd
@MutatedBlueberry: co
No i jakim cudem nie ma żółtej? Ile teraz Simeone pokazuje na palcach?
Trossard już mnie zdążył w****ic tym zastanawianiem ale odkupił winy xd
Czyżby Zubi był teraz zmiennikiem rice a Norgaard skellego? xD
Lecimy z kotletami i meldujemy się w finale!!!
Młody powinien wychodzić jak musimy atakować i strzelać a dla kontroli powinien grać Zubi imo więc na kotlety będzie Zubi ale liczę że na burnley czy whu młodzika wystawi
Jeszcze mamy mecz z burnley a city same mecze wymagające no nie skreślałbym nas
Ale to była naprawdę trudna główka, Gyo się rozkręcą powoli
Kwiecień to nasz najgorszy miesiąc XD wchodzi kwiecień i widzimy arsenal naszych marzeń
Calafiori w formie to jest top lo i daje więcej, no ale mecze opuszcza więc trzeba sprzedać :p
@Elastico07: co powiesz panie kolego o Sace Trossardzie i Jezusie?
Wynik dobry no a ławki to my nie mamy, skrzydeł brak napastnik to niech będzie środek pomocy ok obrona git tak bym określił nasz skład aktualnie xd no i bramkarz kot
@volginxy: Ireola przecież wolny
Mosquera zrobił więcej niż saka
Saka to coś wygra kiedyś? Czy tylko o podwyżkę umie grać?
Karny miękki ale karny jednak
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Tam patrzeć nie musiał nikt na 16 nie kryty xD