Komentarze użytkownika RageBoy9
Znaleziono 1128 komentarzy użytkownika RageBoy9.
Pokazuję stronę 4 z 29 (komentarze od 121 do 160):
Jak saka to niech da rayi gorzej nie będzie
Eze goat xD tylko kto strzeli teraz chyba Eze bo Sace nie ufam
Saka to w u19 miałby problem boże ale on jest żałosny
A jeszcze niedawno były głosy że White lepszy od Timbera ahh pięknie poczytać po takim czasie, White to solidny zmiennik i nikt więcej no i przyglup przy okazji
Mosquera zjada dupa na śniadanie White i to na każdej pozycji na obronie nie zapraszam do dyskusji o Timberze to nie wspominając nawet xd
@Freo98: XDD tak tak White niewinny w ogóle
@alexis1908: tak drybluje ze to diamencik szkoda ze potem podaje do obrońców xD
@silvano95: prawda dobrze że zawodnicy chociaż zmotywowani a na k.com to norma obsransko
Szybkie 3:0 i do domu, prawdziwe starcie mamy w derbach w weekend a nie z jakimś kotletiko
Ale widać że city miękkie faje bo dużo błędów takich mają
XD grało gigi
Składzik ciekawy, cieszy mosquera bo white nie dawał rady ostatnio, dużo pomocników więc środek pola ogarniemy liczę że Eze da to co ostatnio no i że Havertz nie będzie koślawy, Odeegard przyda się nawet pomimo kółek bo przyda się w pressingu także lecimy
@gunner1990: XD tak jak rok temu i dwa lata temu tak nas wgnietli z lepszym składem ze hoho
@vitold: win is a win jak ktoś wybiera remis to jest niespełna rozumu
Chciałbym zobaczyć największy haramball w życiu i zwycięstwo 1:0 :p
@Dawid04111: czyli już wypisujemy się z mistrza? Okej
Ireola juz wolny strzelec trzeba brać po sezonie póki jest
@darek250s: fajnie że w Choroszczy jest internet ale tabela wskazuje inaczej
Mecz z City zweryfikuje Artete i po meczu możemy dopiero powoli dywagować o tym czy wygramy czy nie, City nadal ma bardzo słabą obronę
@thegunner4life: Głos rozsądku
@alexis1908: do tego ogrywa najlepszych taktycznie
Nie no porównywanie Ireoli do Artety to śmiech on robi z Bournemouth wyniki ponad stan a Arteta był asystentem w samograju XD nie ośmieszajcie się
@GunnersFan9: dokładnie tak ale póki co jest w grze i w lidze i LM więc może pozwólmy im grać i wspierajmy co? Jak nie ugra to Ireola i dziękuję bardzo
Jeżeli Arteta nie dowiezie to tylko i wyłącznie Ireola
@pawel_1986: właśnie udowodniłeś to co napisałem XD
@Dominik11: no analnytomek69 jako źródło na X to ja bym wierzył a wy?
@pawel_1986: ależ musisz mieć smutne życie, pozostaje tylko współczuć
@Garfield_pl: on jak wojewódzki, nie notuje źródeł xD
@kamo99111: Ale może dajmy im powalczyć o tego mistrza najpierw a potem zwalniajmy co?
@Dominik11: źródło? Instytut Danych z Dupy?
@Mario145: no widać było w meczu na Emirates jak ruszyli po drugiego gola tak że kończyli mecz z 10 obrońcami xD
@Barney: no nic dali dupy bywa ale nadal to jest lider
@Barney: już to pisałeś zacięta płyta? Ja bym się wstrzymał żeby mi wstyd nie było za tydzień no ale tacy „kibice” ani psychy ani wstydu nie mają
@mistrzu973: hmm a kiedy ostatnio tak było? Z liverpoolem na początku sezonu czy city w pucharze wow aż 2 mecze na 50 ale taktyka!
@Barney: nie dojdzie do tego
Ja tam bardziej się boję meczu z Newcastle niż City remisik ugramy na Etihad, Chelsea jest po prostu mierną
@Arsenal2004: czyli jak city po strzeleniu gola z nami spoko w sumie
@ladinho91: nie no aż tyle nie wygramy chyba
@arsenallord: nie są
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@mlodykanonier: ktokolwiek byle nie saka