Komentarze użytkownika arsenallord

Znaleziono 34498 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 13 z 863 (komentarze od 481 do 520):

Komentowany temat: O europejskie marzenia: Atletico vs Arsenal! 29.04.2026, 23:26

W Trossardzie zaczyna strasznie irytować nonszalancja. On czasami zamiast podać do póki to skacze nad piłką, przekłada, spowalnia i zazwyczaj traci. Nasze LS to jest pierwsza rzecz do wymiany. I to najlepiej w pakiecie

Komentowany temat: O europejskie marzenia: Atletico vs Arsenal! 29.04.2026, 23:22

Wy oglądaliście mecz ( nie chce mi się po kolei wymieniać)? Zubi grał ostatnio fatalnie, sam o tym pisałem, ale dziś był świetny. Przerwał wiele akcji, nawet do przodu napędził, duży udział przy naszym golu. Bardzo dobry mecz

Komentowany temat: O europejskie marzenia: Atletico vs Arsenal! 29.04.2026, 23:15

@losnumeros napisał: "W rewanżu nie będzie żadnego atutu własnego boiska."

Nie no znowu grajmy w Madrycie.

Komentowany temat: O europejskie marzenia: Atletico vs Arsenal! 29.04.2026, 23:14

Jest promyk masy. My dziś zagraliśmy dobry mecz. Na tle tych 90 minut to Atletico było lepsze przez 20. Cichy bohater dziś Zubi - świetny mecz. Odstawał zdecydowanie Martinelli - taczka i za worek ziemniaków sprzedać. Fajnie Gyo czy Noni. W ostatnim kwadransie Atletico paski totalnie. Jestem dość spokojny o rewanż.

A karny na Eze był najbardziej czystym karnym w tym meczu

Komentowany temat: O europejskie marzenia: Atletico vs Arsenal! 29.04.2026, 22:05

Ciekawe jak Gyo słaby to chłop co sekunde pisze a jak dobrze to nic

Komentowany temat: O europejskie marzenia: Atletico vs Arsenal! 29.04.2026, 21:57

@alexis1908 napisał: "Mam pytanie do marzaga czy taki karny sie liczy ? :D"

Jakby to był Havertz już miałbyś 20 komentarzy. Świetnie wyszedł na pozycję, doświadczenie, kapitalnie się zastawił. I pięknie wykonał. Ale to był Gyo.
Ja się zastanawiam czy on chciał, żeby Gyo strzelił bo jakby nie - kolejny argument na hejt

Komentowany temat: O europejskie marzenia: Atletico vs Arsenal! 29.04.2026, 21:49

Jest naprawdę świetnie. Madueke i przed wszystkimi Gyo dają radę. Najgorszy jest Martinelli

Komentowany temat: O europejskie marzenia: Atletico vs Arsenal! 29.04.2026, 19:58

Madueke, Gyo, Martinelli
Kvara, Dembele, Doue
Diaz, Kane, Olise

Maro i córko jaka przepaść.

Komentowany temat: O europejskie marzenia: Atletico vs Arsenal! 29.04.2026, 19:57

Atletico podstawowy środek obrony. Z Barcą grali rezerwowym. Gol w tym składzie będzie cudem

Komentowany temat: O europejskie marzenia: Atletico vs Arsenal! 29.04.2026, 19:55

Oby się obroniło to na boisku bo inaczej Arteta musi odpowiedzieć za to

Komentowany temat: O europejskie marzenia: Atletico vs Arsenal! 29.04.2026, 19:51

Saka z Eze wejdą na ratunek przy 3-0 dla Atletico

Komentowany temat: O europejskie marzenia: Atletico vs Arsenal! 29.04.2026, 19:47

Walkower przed meczem

Komentowany temat: O europejskie marzenia: Atletico vs Arsenal! 29.04.2026, 18:47

No adrenalinka już zaczyna się zbierać powoli u mnie

Mecze z fazy ligowej nie mają żadnego znaczenia. Bayern choćby wygrał w Paryżu wtedy, a dziś przegrał. Każdy mecz jest inny

Tylko mi ten Zaire-Emery przypomina Nwanieriego? Z wyglądu oczywiście. Piłkarsko fajny. Widziałby u nas

Olise monstrum obecnie najlepszy piłkarz świata

@Marcel90 napisał: "Zobacz co się wydarzyło 26.11.2025"

A co było w 2010? Nie pamiętasz? Ja też. Obecnie Bayern gra zdecydowanie lepiej niż wtedy, a my zdecydowanie gorzej

Mecz kapitalny. Dwie najlepsze drużyny Europy zdecydowanie na teraz. Nie jestem wstanie sobie wyobrazić, że my możemy pokonać któryś z tych zespołów

@alexis1908 napisał: "Która to bramka z Harrego z karnego xD co oglądam Bayern to on ma karnego"

No ja już dawno zaobserwowałem. Jak sprawdzam Bayern wyniki to tam praktycznie zawsze jest karny

Liczy się czy nie bo z karnego?
Dla mnie cały czas 0-0

Defensywę mamy najlepszą, ale w ofensywie my nie mamy nawet jednego zawodnika co gra w podstawie PSG czy Bayernu

Jakościowo PSG według mnie wygląda mocniej niż Bayern. Myślę, że są faworytem

@WygramyTo napisał: "Marzag: tak przez Gyokeresa nikt nie może zagrać dobrego meczu.

Marzag weź już daj spokój."


A może to Gyo zagra słabo przez Eze?

@Marzag napisał: "Nie do zrobienia, United nie sprzeda swojego najlepszego napastnika"

Mają innego? Ja gdybym grał obecnie w United na ataku byłby drugim najlepszy w sumie!

Pracować 7 lat, wydać ponad miliard na transfery i bronić Artety i jednocześnie pisać, że bez Havertza i ewentualnie Saki jedziemy na 0 z przodu w Madrycie. To sobie przeczy.

Czacie, że jak zawodnik w 40 minut pierwszej kolejki strzeli 2 gole, ale później zerwie więzadła i nie zagra do końca sezonu to i tak strzelał świetnie. Gol co 20 minut w sezonie.. Tutejsza logika

FA nie chce za bardzo przenosić meczów City i mają zagrać 4 kolejne mecze co 3 dni. Muszą coś potracić wtedy

Od teraz trzeba liczyć tak
Karny - 0,5 gola
Z gry z pola karnego - 1 gol
Przewrotka - 2 gole jakby
Z 30 metrów - 3 gole jakby
A jak obrońcą strzeli - 3,5 gola

Liczenie goli według K.com

@Theo10: Zubi potrzebuje rywalizacji o rotacji. Zajechał go Arteta i teraz mamy tego skutki.

Martinelli ma 1 gola!!! W Premier League. Chryste, LS to jest. Spakować do wora latem. Ogólnie całe LS bym chciał, żeby zostało wymienione

TOP głupot. Odejmnij karne bo nie pasują do mojej narracji. Karny to nie gol. Przez przypadek ktoś je strzela a ten drugi przez przypadek nie.

@Theo10: Zubi liczby na DP super, ale za dużo błędów gdzie traciliśmy gole i pkt

@mistrzu973 napisał: "Rozczarowanie to Madueke, Eze tak bym nie określił."

Co? Przecież każdy (prawie) wiedział że to będzie niewypał. Żadne rozczarowanie.

Eze to podobnie jak Gyo rozczarowanie, ale u niego widać, że forma idzie do góry. Zdecydowanie najlepszy na boisku vs Newcastle i ostatnio fajnie sobie radził. Jak jest zdrowy to powinien grać na LS, żeby ograniczyć występy bliźniaków Gabi/Leo co chyba się założyli kto jest w gorszej formie inw każdym meczu chcą to udowodnić

@Damper napisał: "Co widzę Dziadygę to tylko paździerz, nudna gra, męczenie buły, zero tituli, miliard wydany"

Nie jest to fakt na ten moment?

@WygramyTo napisał: "Ty chyba nie jesteś fanboyem Saki co?"

To mój ulubiony piłkarz Arsenalu. @WygramyTo napisał: "Jak myślisz wróci do lat swoich świetności?"

Oby już w środę

@Dziadyga: Cicho. Bo podwładni @Marzaga co odpowiedzą co lepiej narzekać na Artete,? Odegaarda? Sake?

Wiadomo, że to nikogo nie interesuje, ale Arsenal Women wygrał pierwszy półfinał LM 2-1. Liczę na podobny wynik w Madrycie

@WygramyTo napisał: "Jezu ale Wy przeżywacie te podanie Gyo szkoda, że jak Kai zmarnuje 8 setek z 10 to są 3 posty."

Te 3 posty są o tym, że w sumie to nie była setka

Sesko jest beznadziejny. Nawet kibice United w większości mają go dość

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady