Komentarze użytkownika arsenallord

Znaleziono 34498 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 14 z 863 (komentarze od 521 do 560):

Ludzie mówią, że PSG vs Bayern to będę mecze, ale świat lubi zadziwiać i nie będę zaskoczony jak Atletico vs Arsenal okaże się lepszym dwumeczem. Remis w Madrycie nie będzie zły, ale jak zagramy dobry mecz to powinniśmy wygrać. Mamy zdecydowanie lepszych zawodników.

@Theo10 napisał: "Pewnie wolałbyś już wrócić do swojego ulubionego tematu „co jeśli znowu nie wygramy żadnego trofeum” i czy Arteta musi odejść czy nie?
Albo chociaż ponarzekać na Odegaarda, tyle że nie ma z kim dyskutować, bo nikt nie broni jego gry?"


Wszystko ok? Strasznie irytujący się stałeś? @Marzagowi chcesz się przypodobać? Za chwilę gramy półfinał LM. Nie można o tym pogadać? O Atletico? Ich mocnych, słabych stronach?

Czemu klasyfikujesz od razu, że trzeba na coś narzekać? Nie mierz wszystkich swoją miarą, gdzie narzekanie to 95% komentarzy twoich

Nie no to jest nie do podrobienia. Ile można gadać o jednym i tym samym? Gyo tu, tam, w garażu, w lodówce.
Dramat

Nie lubię go, ale Adebayor prime to był piękny napastnik. Technika, siła, szybkość. Marzenie mieć takiego

Saka daje nadzieję. Niezła zmianę dał. By szybciej wszedł za Madueke to może Burn by nie dograł meczu. Na Atletico bez kombinacji i Bukayo w pierwszym musi wyjść.

Mata z Borysem Szycem dzwonią na streamie do Szczęsnego i Wojtek z Latwogangiem mówią, że LM jest nasza. Szczęsny do końca życia Kanonier. Fajne do było.

Dawać to Atletico już.

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 23:37

@determinat00r napisał: "Co więcej, Belg został jeszcze nagrodzony podwyżką."

I ten Belg nam sam ciągnął pierwszą część sezonu ogólnie

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 23:36

@determinat00r: I Arteta tam nie ma nic do powiedzenia? Heh

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 23:30

@determinat00r: A kto nam bronił kupić Semenyo kosztem Madueke?

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 23:22

Martinelli na swojej pozycji jest beznadziejny ale co tam na 9 odpali, gdzie tam traci jedyną zaletę - szybkość, a nie ma ustawienia, warunków fizycznych, inteligencji czy wykończenia. To już lepiej grać tak Jesusem

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 23:20

@Marzag napisał: "Odegaard też totalnie nie wierzy w niego, jest ostatnią osobą do której poda piłkę i mu się wcale nie dziwię bo Odegaard to bardzo inteligentny piłkarz."

Lepiej podać Zubiemu co podcinką zrobi aut bramkowy. Niesamowita inteligencja.

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 23:15

@alexis1908 napisał: "Marzag: z pewnością pamiętam taką kontrę z liverpoolem na 3-2 Martinelli idealnie podawał"

To była wina Gyo

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 23:04

Bruno nie trawie ale jakby znudziło mu się United to bym się nie zastanawiał patrząc na nasze ŚPO. Z nim dziś Havertz i Gyo mają po golu

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 23:02

@determinat00r napisał: "Uważasz mnie za czarodzieja, który wyczaruje ci jakaś odpowiedź z dupy? Fakty są jakie są i ciężko z nimi dyskutować. Napisałem co myślę, a nie to co ty chcesz usłyszeć."

To czemu czepiasz się Gyo? A nie Ode? Havertza? Trossarda? Saki? Madueke? Martinelliego?

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 22:56

@Marzag napisał: "Saka, Havertz, Merino, Martinelli, Trossard, Jesus, Eze, Timber, Gabriel, Calafiori, Rice, Zubimendi"

xDD

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 22:55

@determinat00r napisał: "Po prostu cała ofensywa leży i kwiczy. W drugiej połowie sezonu jeszcze ten biedny Eze coś próbuje i nie mam na myśli tylko dzisiejszego gola. Ogólnie jest szansa, że kwartet Havertz, Eze, Ode i Saka coś zdziałają na te ostatnie kilka meczów sezonu."

Czyli konkretnej odpowiedzi nie dostałem.

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 22:51

@determinat00r napisał: "że jest najlepszym zawodnikiem ofensywnym"

Ale tak szczerze to kto jest lepszy w tym sezonie?

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 22:41

https://x.com/EmanDaGoon/status/2048101813769924933

Dziwić się, że chłop nie ma sytuacji

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 22:37

Strasznie odechciewa się tu wchodzić. Nuda jak flaki z olejem. Gorsza niż gra ostatnio. Dajcie sobie Challenge. Wejść na K.con i przeczytać pierwsze 5 komentarzy - jak tam nie będzie słowa "Gyokeres" zostaniesz, a jak nie to wchodzisz. Po 3 dniach @RahU może zamykać stronę

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 21:42

Z Eze ponoć wszystko ok

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 21:39

@darek250s napisał: "Ja tam lubię jak zawodnicy grają tak nędznie i są najlepszymi strzelcami w drużynie."

Przyjdzie Alvarez i strzeli 6 goli w Premier League to będzie bohaterem

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 21:33

@Dawid04111 napisał: "Jeszcze 7 finałów, możemy nawet wszystkie przepchnąć 1:0 po SFG"

Na ligę może to nie wystarczyć

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 21:29

Ale w sumie Tonaliego wziąłbym za Zubiego lekko

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 21:02

My słabo, ale jest iskierka nadziei bo City ostatnio nie wygląda zbyt dobrze

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 20:48

Złota piłka to jest mus dla Havertza według mnie. Będzie okraszony bardziej niż Lewandowski

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 20:46

Czy wygrywasz
Czy przegrywasz
Temat Gyokeresa poruszasz

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 20:36

Odegaard. Co to jest za ŚPO bez odwagi na ten moment. W pierwszej połowie wystarczy podać do Havertza i ma sam na sam. Nie lepiej spowolnić i do środka.
W drugiej do Gyo i ten ma sam na sam. Nie lepiej do Zubiego co kopnął w aut bramkowy. Katastrofa

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 20:34

@Marzag napisał: "Bo po boisku na ataku i prawym skrzydle biegają zazwyczaj bracia gaśnica"

Biegał na początku meczu najlepszy piłkarz świata i ognia też nie było

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 20:32

Nie ma ta drużyna absolutnie ognia w sobie. Chęci po więcej goli. Wyglądamy jak zespół najedzony trofeami typu City zamiast głodni pucharów.

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 20:30

Rozczarowanie mimo wygranej

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 19:33

@Marzag: Tak sobie wmawiaj

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 19:32

@Marzag: Przecież Berta niedawno był Bogiem.
Arteta za nic nie odpowiada?

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 19:30

Martinelli i technika xD
Silniejszy fizycznie to już xDD

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 19:28

Kurde chociaż jeden jeszcze trzeba strzelić. Wtedy City nie wystarczy wygrana jednobramkowa

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 19:25

Gra padła już 10 minut przed zejściem Havertza, ale wiadomo winny jest jeden

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 19:22

Pierwsze 20 minut spoko później chaos. Najlepszy zdecydowanie Eze. Piękny ma balans ciała. Szkoda Havertza, ale jak to jest znowu coś poważnego to trzeba zastanowić się nad jego przyszłością.
Rice coś mało widoczny dziś

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 18:14

@Elastico07 napisał: "Jestem przerażony myślą że Zubimendi będzie naszym podstawowym spd na najbliższe lata"

Miejmy nadzieję, że nie

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 18:13

Najważniejsze to wygrać, ale takie 3-0 byłoby już super

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 17:57

Te gole WHU cieszą mnie prawie jak Arsenalu

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady