Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34455 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 247 z 862 (komentarze od 9841 do 9880):
Czemu piesze się, że fart. Według mnie nie jesteśmy faworytem z Meksykiem i tym bardziej niż Argentyną
Argentyna, Meksyk, Arabia Saudyjska, Polska. Awans pewny, jesteśmy faworytem
@Rynkos7: Jak bez sensu? Muszą być losowani, żeby drabinka sprawiedliwie powstała
Argentyna, o to bardzo chciałem
Wenger mega się sprzedał z Fifa. Dramat
@Furgunn: Właśnie miałem napisać. Dzban ma bombe na bank
@Furgunn: Brazylia/Argentyna
@domino178: PSG co roku mistrz Francji i ostatnio w finale LM. Sam mam z nich bekę ale to jest słaby przykład
Nie róbmy sobie już jak z Giroudem. Won. Nabijał się na nas. Nawet do największego rywala można odejść z honorem
@thide: To ty jesteś ten gościu co w miejskim autobusie na głos to śpiewał?
@Mastec30: Lepiej jakby Nuńez powiedział że chce z Arsenalem w Lidze Europy grać. To byłby już kozak
@Qarol: Moja grupa, którą chciałbym to Brazylia/Argentyna, Niemcy, Polska i Ghana
Fajne mecze
@ArsenalChampion: Zawodnik pokazał ambicje i chęć gry w LM i już blee? Takich właśnie piłkarzy to trzeba
Hehe
https://draw.inker.one/#/wc/gs
Możecie się pobawić. U mnie Portugalia, Meksyk, Polska i Ghana
A ja mega chciałbym Brazylię lub ewentualnie Argentynę. Ogólnie mocną grupę.
Myślicie że Matty Cash, przy takiej formie, gdyby nie dostał naszego paszportu, to pojechałby z Anglią na mundial?
Dziwne z tym Tomiyasu. Coraz bardziej uważam, że PO to podstawy jest potrzebny
@havoc: Gdzie takie info?
Ja bym chciał Brazylia, Meksyk, Polska i Ghana. Fajne mecze
Zaha ponoć wypada na mecz z Arsenalem
Gabi blisko gola wczoraj
https://mobile.twitter.com/rehnato/status/1508975224796192776
@Garfield_pl: Masz rację. Ja ci powiem że była np.60 minuta i jakoś 0 stresu. Nie to co Arsenal. Fajnie że wygraliśmy i zagramy na mundialu, ale czekamy na poniedziałek i ważniejszy mecz
@ArsenalChampion: Zobaczymy. Jednak nie każdy to TH14.
@kaman17: @ArsenalChampion: W czym on jest lepszy niż taki Laca obecnie? My potrzebujemy bramek, a Isak nam ich nie da. Schick go zjada na śniadanie. Nie mówiąc o innych
Oglądałem też bardzo uważnie Isaka wczoraj. Pisałem, że to chyba 40 albo 30 mln bym go wziął. Teraz szkoda mi na niego byłoby chyba nawet z 10.
Ciekawe jak drewno że Szwecji, Isak, będzie wyglądał na tle naszych drewienek
@Ups147: Po co zmienić coś co dobrze funkcjonuje? Jak ktoś chce pogadać o Arsenalu to zarzuci temat i dyskusja się toczy
@pLYTEK: Gdzie dziś najważniejszy mecz roku? Gramy z Tottenhamem?
@Theo10: Jak taką dobrą jak Arteta to może zostać!
Dziękuję. Moja córka urodziła się jak Arteta, przypadek?
Panie i panowie, wasz wróg arsenallord ma córkę! Jestem znowu tatą :)
Dziękuję. Dla mnie też Monreal > Tierney
Ja uważam że dla nas nieosiągalny jest tylko Mbappe, Salah, VVD, KDB i Kane. Każdego innego piłkarza możemy mieć
Ludzie szybka ankieta i szybka odpowiedź. Tierney czy Monreal? Jedno słowo bez rozwinięcia dlaczego
Kościelny TOP5 moich ulubionych piłkarzy Arsenalu odkąd kibicuję zdecydowanie
Niektórzy tutaj widzę niedopuszczaja do siebie żadnych informacji.
Dolezal i Kubiak kończą dziś że swoim reprezentacjami. Mocne informacje dziś
@Theo10: Tu już mówisz bajeczeczki. Nikt o zdrowych zmysłach nie robi dziecka dla 500+
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Rynkos7: Kogo będą jeszcze losować? To jedyne losowanie do mundialu, więcej nie będzie. A pierwszy koszyk musi być wylosowany i nie ma tematu. Teraz po wyjściu z grupy (oby) gramy na Francją. Jakby dawali bez losowania to może byłby Katar.