Komentarze użytkownika arsenallord

Znaleziono 34456 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 243 z 862 (komentarze od 9681 do 9720):

@Ech0z: To ten proces. Za 5 lat może się uda

@Naburator: No przeproszę jak awansuje a na to się nie zanosi. I co widzisz tu złego? Na tę chwilę wychodzi że niestety będę miał rację i nie będzie TOP4.

@MCX018: Oj nie pykło mu

@Marcinafc93: No tak jak w tym sezonie

@Theo10: Outuje go od początku. Podaj przykład konkretnie chorągiewki a nie bzdury gadasz.

@Theo10: No już tak to tłumaczymy. Skład mamy porównywalny. My mamy może ciut lepszy pierwszy skład, a oni kadrę

Te rzuty wolne to jakiś żart dziś..

Conte to jest tak z 15 razy lepszy trener niż Arteta. Zrobi TOP4 po pół sezonu pracy, z porównywalną kadrą, bez okresu przygotowawczego.

Hahah dziękujemy

My nawet pół wypracowanego schematu nie mamy. Co Arteta z nimi robi przez te lata? Błagam out chłopie

Gnabry nie potrzebny bo Saka i Martinelli muszą grać hahaha

Chelsea 6-0. My z Soton za tydzień gramy. Już wiem że tam nie wygramy

Odegaard już się wykiwał na półamatorach z Armenii i chłopa nie ma

Ja sędziów nie raz krytykowałem bo kradną nas jak chcą, ale tu dziś był spalony dosyć oczywisty. Nie wiem czemu takie oburzenie

Mówiłem, był spalony

Spalony chyba

Arteta błagam, nie katuj już nas i odejdź po sezonie

I co, kto miał z Lokonga rację? Tavares to przy nim król LO

Zaraz przyjdzie Bukayoforever i walnie staty Lokongi i powie że to kozak. Serio ludzie gdzie on a gdzie Guendo

@Ups147: Denilson to inna liga przy nim

Chyba co mecz będę pisał, że Lokonga to najgorszy śp za czasów mojego kibicowania

@Sobieski14: Przecież Emil gra wyżej. Koło Lokongi powinien być Odegaard

Rashford to jest komiczny piłkarz. Welbz kozak przy nim

Dziwię się, że United nie chce Rangnicka na trenera w kolejnym sezonie. Grają dla nas fajną i równą piłkę

@Naburator: Idąc tym tokiem to co chwilę powinny wyć syreny. Tu zginęła władza

@Mastec30: @Spejsik: Błagam. Jesteśmy u siebie i trzeba uczcić ich pamięć z szacunkiem.

@Spejsik: A co przeszkadzają syreny?

@songoku95: Nic za to nie chcesz? To biorę :)

@Spejsik: No i dobrze. Nasza rocznica tragedii i trzeba to upamiętnić.

@Bukayoforever: No jak tych punktów braknie na koniec sezonu to ta porażka przekreśla wszystko

Dobra. Zaczynamy weekend od Evertonu. W sumie śmiesznie jakby spadli, ale dziś jakiś punkt mogą ugrać. Później my wiadomo. Wymęczyć chociaż to 1-0. No i Aston Villa. Patrząc na kalendarz Tottenhamu to jeden z najcięższych meczów dla nich. Przynajmniej remis byłby spoko. No i jutro ja za City w tym hicie zdecydowanie.

Ogólnie Brighton od dawna meczu nie wygrało. My lubimy przerywać takie passy rywali

@losnumeros: Pisałeś że kiedyś było dobrze w łokieć w łokieć i jak Bartek to robi teraz jak za dawnych czasów to jest zły?

@losnumeros: Co nie lubisz w Zmarzliku? Barwy głosu? Czy że jest najlepszy?

Przewidziałem*

Pisałem przed transferem Hazarda do Realu ( tak przesiedziałem, coś się znam) że będzie niewypałem. Nie chcę go u nas nawet za darmo

@AR14: Wenger? Ten z Fifa? Kolega Infantino?

2-1 chociaż ugrać i walczyć do końca

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 08.04.2022, 20:25

Crump, Gollob, Hampel, Adams, Pedersen czy Andersen. Kiedyś lubiłem Grand Prix odpalić ale już jakoś przeszło. Chociaż zawsze wyniki sprawdzę

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 08.04.2022, 18:45

Ogólnie z Brighton u siebie dałbym jeszcze szansę Tavaresowi

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 08.04.2022, 18:41

Dla mnie Saka, Cedric, Tavares powinni grać na LO. Xhaka jest jaki jest, ale on jest teraz naszym najlepszym ŚP. Musi tam grać

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 08.04.2022, 17:57

@Sobieski14: Tego buraka co kumpli od gówna wyzywa? Nie wiem czy chcę tu takich zawodników

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady