Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34455 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 246 z 862 (komentarze od 9801 do 9840):
Po co Gnabry? Przecież ktoś za niego musi siedzieć
Takiej padliny dawno nie widziałem. Ale kopmlikujemy sobie życie dziś..
Ludzie mecz dziś, zaczynamy najważniejszą końcówkę sezonu od lat a tu cisza jak na Spursmanii prawie
@Catalonczyk: Lekko chodziło mi, że we wszystkich rozgrywkach. W samej Premier League u nas obstawiam 25-30 goli. W City na bank miałby ponad 30.
@Catalonczyk: Co Lewy nie Strzeliłby tyłu goli grają w Arsenalu? Najlepszy napastnik świata?
Theo Hernandez/Mendy, Tavares i Cash, Tomiyasu. Chciałbym w przyszłości takie boki obrony u nas
@Matelko: Lekko około 30 by strzelił
@Lamoreaux: Idę o zakład, że Balogun nie przebije Nketiah ma w Arsenalu
@Traitor: Lautaro i Isak to najsłabsi i najbardziej przereklamowani naparstnicy jakich możemy kupić
@Ashburton: A ja biorę w ciemno 4 miejsce jak Tottenham będzie nawet 3
@Garfield_pl: Niech sobie West Ham ma ligę konferencji.
@Garfield_pl: Dokładnie. I nie zdziwię się jak w meczu United vs Chelsea będziemy za ManU
@Garfield_pl: O Rangnicku tu czytałeś? Przecież tu była zgodność że to ogórek. Ładna gra u Conte? Przecież nikt tego się nie spodziewał. Ile czasu mu to zajęło? Mniej niż Mikelowi. Ale żeby zaś nie było, że wiecznie szukam problemy. Jest dobrze i jutro trzeba wygrać i przeskakujemy kurczaki
@kylo100: Absolutnie. Jutro tylko wygrana
@illpadrino: No oczywiście. Nie każdy to Newcastle.
@Garfield_pl: Tylko ślepy nie widzi poprawy u Conte względem NES.
@illpadrino: No i? My takich goli po błędach nie zdobywamy?
@Garfield_pl: Nie mówię że nie potrąca bo w sumie teraz patrzę na kalendarz i jest Villa i Brentford na wyjeździe. Tam jeszcze bym upatrywał szans
@Garfield_pl: Ale ja mówię o kilku ostatnich tygodniach. Co tydzień mi to piszesz i niestety, ale ostatnio dobrze grają
No Kulusevski miał być ogórek a w sumie mega spoko liczby już zrobił. Bentancour też zjada takiego Lo Celso i rządzi w środku pola Spurs. Niestety trafili dobrze z transferami.
@Garfield_pl: Od dawna tak piszesz i nie tracą
Po meczu jutro trzeba wygrać. Nie licząc Anfield i nas to ciężko, że Spurs gdzieś straci punkty.
Teraz jeszcze pół biedy, ale kiedyś Dier, Lamela, Vertonghen czy Alli. Jak można czemuś takiemu kibicować
Ale Bowena bym chciał u nas. Z Saka mega PS byłoby obstawione
Dawać Casha na PO
Kolasinac w pierwszym sezonie u nas > Tomiyasu w pierwszym u nas.
@Ryszard_Bocian: Myślę że remis dla Newcastle jest w zasięgu. Środki to już nie jest chłopiec do bicia jak na początku sezonu. Niestety gdybym miał typować to 3-1 dla Spurd
@MarkOvermars: Legenda
Ktoś wie po ile obecnie popcorn bo chciałam kupić i na Devilpage zerknąć?
United nie ma co się przejmować. Nasz rywal jedyny to Tottenham
@Sobieski14: Nie interesuje mnie to czy moje zdanie ma dla ciebie jakieś znaczenie. Jest szycha w pogrążającej się skorumpowanej organizacji czy mafii jak kto woli. I takie są fakty.
@Paul77: Może grać na kilku, ale wtedy znowu będzie wąska kadra. A dojdą puchary.
Wenger to prawa ręka łysego, najbardziej znienawidzonego człowieka piłki obecnie. Dla mnie jest skończony. Klasa poszła w zapomnienie.
Chce mundialu co 2 lata, więcej drużyn, żałosne.
@Paul77: jak przyjdzie Nuńez to Isaka jestem wstanie przełknąć na ławkę. Ciekawi mnie na skrzydło ten z PSG. I ofensywa byłaby obstawiona fajnie.
@SemperFidelis47: Arteta jest jaki jest, ale nie sprzeda się jak Wenger
Emiliano Martinez po losowaniu grup na mistrzostwach świata: "Dobrze, że odszedłem z Arsenalu. Zasługiwałem na grę. Nie czułem się gorszy niż Leno".
@Cartman_KG: Jakości za dużo nigdy za wiele. Błędne myślenie jest, że jakiś zawodnik nie potrzebny bo innego ograniczy.
@Cartman_KG: Skrzydła to przy odejściu Pepe, z którego i tak nie ma pożytku, duży problem. Przynajmniej jeden jest potrzebny
Moje typy:
A: Holandia, Senegal
B: Anglia, USA
C: Argentyna, Serce Polska, rozum Meksyk
D: Dania, Francja
E: Hiszpania, Niemcy
F: Belgia, Chrowacja
G: Brazylia, Szwajcaria
H: Urugwaj, Portugalia
@Rynkos7: No i spoko. Temat wyjaśniony. E z Japonią czy Iranem jeszcze bylibyśmy faworytem
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Tavares fajne wejście do Arsenalu, ale ostatnio pokazuje czemu był ledwie rewerwowym w Benfice. Masakra z LO mamy