Komentarze użytkownika arsenallord

Znaleziono 34455 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 245 z 862 (komentarze od 9761 do 9800):

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 19:15

Przecież Stanowiski swoje gów.. zjadłby byle o nim nikt nie zapomniał

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 18:26

@Rafson95: Ogólnie dodam jeszcze, że tzw zwolennicy Artety są zdecydowanie bardziej agresywni i prowokacyjni niż jego przeciwnicy

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 18:23

@Rafson95: A najgorsze patrz ile dzbanów taki komentarz faktycznie plusuje

Komentowany temat: Tierney prawdopodobniej wypada do końca sezonu 05.04.2022, 17:55

Za około 30 mln nie wahałbym się że sprzedażą Tierneya

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 17:52

Cash i Mendy/Theo Hernandez. Błagam o normalne boki obrony

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 17:19

Gibbs gra gdzieś? Może warto zadzwonić

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 17:02

@pLYTEK: Wskaż jedną chorągiewkę i uargumentuj to. Komentarz od plusy

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 16:01

@XandeR: Widziałbym kilku innych kandydatów, ale Vieira > Arteta myślę zdecydowanie.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 15:54

Mam nadzieję, że Arteta i Edu zobaczą, że LO do podstawowego składu by się przydał. PO w sumie też. I 2x śpi, 2x N i przynajmniej jeden skrzydłowy. No nieosiągalne na lato

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 15:48

@Pitu88: Nie. Jest drewnem, ale to piłkarz lepszy niż Tavares.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 15:39

Tierney nie zagra już w tym sezonie

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 14:55

@Alffik: Wypożyczenie na pół roku oznacza powrót piłkarza do swojego macierzystego klubu po tym okresie. Więc nikt ze szrotem by nie został

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 14:41

@Marcel90: Ale wiesz jaki jest mój przekaz - i tak jest po tobie

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 13:52

Auba w ostatnich miesiącach w Arsenalu i Laca w większości to wybór jak zginąć, utonąć czy w pożarze?

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 10:49

Ale nam teraz bokiem może wyjść ta krótka kadra. Oby nie.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 10:03

Dla mnie lepiej grać Elnenym niż Lokonga. On i Tavares to komiczni piłkarze

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 09:13

A Reddzban znowu śmieje się z nas na Devilpage i przyjdzie jakby nigdy nic i się dziwi że nie jest tu lubiany i jest mega fałszywym userem

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 08:46

@Qarol: Ja to liczę, że latem też go nie kupimy bo będzie porażka.

@coooyg11: No to prędzej. Cedric na LO zdecydowanie jest lepszy niż Tavares

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 08:21

@Jack_Herrer: W defie owszem Tomiyasu jest lepszy, ale w ofensywie raczej Cedric. Nikogo nie trzeba sprzedawać. Jakieś puchary będą i nawet przy powrocie Saliby (to jest konieczność, żadna sprzedaż) Holding też się przyda

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 07:51

Wszyscy tak o tym Tomiyasu. Myślicie, że on tak odmieni naszą grę? Cedric wcale nie gra źle

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 03:51

@lym: Haaland? Błagam cię. Nie żartujmy nawet. Sterling? Na skrzydło chciałbym, ale nie na atak. Mitro? Na ławkę ujdzie tak jak i Haller

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 23:46

@lym: Teraz ty daj konkretne nazwiska, które zimą nie były do wyjęcia a będą latem i z miejsca podniosą nasz atak?

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 23:43

@lym: Schick, Nuńez, Watkins DCL, David. Każdy z nich za odpowiednią kwotę był do wyjęcia.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 23:41

@Bukayoforever: Nie musisz bo nikogo nie obchodzi to, że Lokonga podał celnie na 2 metry 20 razy w meczu. Najgorszy piłkarz w kadrze obok Tavaresa i pierwszy do odstrzału

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 23:39

@lym: Ta bo zimą same zapchajdziury są. Wmawiaj sobie tak dalej

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 23:31

@Zloty: Zima była od wzmocnień to z Edu to przespali.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 23:24

Nie wiem czy brać na poważnie takie komentarze "porażka dobrze nam zrobi" czy ktoś sobie jaja robi. Tak na pewno dobrze nam zrobi brak trzech punktów w takim okresie sezonu, gdzie każde oczko jest na wagę złota i wszystko jest na styku

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 23:03

Dzięki zimowym transferom zastąpimy bez problemu kontuzjowanych dziś zawodników

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 22:56

Ogólnie na Brighton chyba bym z Nketiahem wyszedł. Ostatnio lepszy niż Laca. Może coś strzeli i jakiś Everton kupi sobie go za 30 mln do Championship

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 22:55

@Sandbead: A ja zwolenników Artety po porażkach mało widzę, a przeciwników praktycznie zawsze. My po zwycięstwie potrafimy pochwalić. Zwolennicy po porażce nie potrafią skrytykować występu

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 22:52

@kkam195: Tavares to co mecz ma najgorszy mecz w Arsenalu

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 22:51

@Sandbead: Nie, nikt nie czeka? Myślisz, że wolę taki wynik niż jakieś 2-1 dla nas? W błędzie jesteś. Mega chciałem wygranej

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 22:47

@Garfield_pl: Czemu piszesz, że 5 minut dla nas? Nam zależy na klubie tak samo jak tobie a może nie bardziej? Jest dobrze chwalimy, ale dziś też mamy chwalić za taki mecz?

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 22:40

@Grudi1: Na tę chwilę nie. Jak ugra i utrzyma TOP4 tak, ale jak w tym sezonie nie awansuje to powinien się pakować

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 22:35

Taki średniak jak Zaha wręcz ośmiesza naszych. Kabaret

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 22:31

Odegaard żałosny występ

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 22:22

@losnumeros: @Elastico07: Jak to, przecież zimą nie można nikogo pozyskać

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 22:21

Odegaard gra?

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 22:19

Niestety tu jest bliżej 3-0 niż 2-1

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 22:18

@Matornen: A czemu Tottenham zasługuje jak ma tyle pkt co my i mecz więcej?

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady