Komentarze użytkownika arsenallord

Znaleziono 34455 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 244 z 862 (komentarze od 9721 do 9760):

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 08.04.2022, 16:34

@Garfield_pl: Nie strasz takimi newsami nawet

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 08.04.2022, 15:22

@drewniane_krzeslo: Nie wyobrażam sobie inaczej. Jak nie wygramy u siebie z Brighton to nie ma co liczyć na LM

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 08.04.2022, 14:40

@Alffik: Lubi być pod grą? Przecież to zawodnik który ukrywa się między pomocników rywali żeby półki nie dostać. Może z Palace było lepiej, ale ja właśnie nie widziałem jeszcze tak osranego piłkarza na boisku

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 08.04.2022, 14:07

@Alffik: Jakie umiejętności ma na wysokim poziomie? Jedyne co w nim widzę pozytywnego (dla mnie najgorszy śp za czasów mojego kibicowania) to długie podanie.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 08.04.2022, 13:37

@GunnerKaspi: Serio myślisz że przy takich problemach będziemy jeszcze grać bez Xhaki?

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 08.04.2022, 13:10

@GunnerKaspi: Wczoraj o tym myślałem i chyba dałbym Sake na LO. Pepe na PS i jakoś by to było. Bardziej martwi mnie śp. Tu już obok Xhaki totalne dno. Dałbym bardziej szansę już Momo chyba

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 08.04.2022, 13:04

@Mastec30: Dokładnie. Rice to 80 mln maksymalnie, ale jest to angielski piłkarz i cena zawyżona. To samo nasz White. Inna narodowość i może za 30 mln byłby nasz. Bo też tyle wart co daliśmy nie jest.
O ile Rice jest zawyżony, ale gdzieś bram to ujdzie bo to jest spoko piłkarz. Bardzo nie rozumiem 100 mln za Nevesa. To gdybym miał wybierać dałbym 150 za Rice

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 08.04.2022, 13:01

@Bukayoforever: Rivaldo zobacz sobie jak powinien grać środkowy pomocnik. Możesz sobie lubić Lokonge ale gość jest dramatyczny i życzę powodzenia grać nim na dłuższą metę. Tylko nie zabij mnie znowu statami jaki to kozak jest jak podaje na 5m do zawodnika.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 08.04.2022, 11:08

O ile Rice jestem wstanie zrozumieć około 100 mln w obecnych czasach to tak przeciętny piłkarz jak Ruben Neves nie jest wart nawet połowę ceny

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 07.04.2022, 22:24

https://mobile.twitter.com/goncalo_diass17/status/1512155739090993156

Payet dziś. Absolutny kozak. Szkoda, że zagrał nigdy w TOP klubie bo umiejętności były. Dla mnie na tę chwilę gol roku. Uwielbiam takie trafienia.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 07.04.2022, 22:18

@Rosomak: Dokładnie.

@Gunner18AFC: Pół litra na dwóch to ledwo zaszumi

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 07.04.2022, 21:17

0,7L na dwóch to mam nadzieję mało dla elity?

Komentowany temat: Przerwa Parteya potrwa kilka tygodni 07.04.2022, 18:58

Spoko. W styczniu sprowadziliśmy nowego zawodnika przecież na takie wypadki

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 07.04.2022, 13:27

@Marzag: Tylko zobaczymy z jakim napastnikiem przy ewentualnym (puk, puk) braku LM

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 07.04.2022, 13:15

@damianARSENAL: Po co piszesz o wrześniu? Gdzie jesteśmy teraz?

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 07.04.2022, 13:08

Tylko jak nie awansujemy do LM to znowu będzie za rok ciężko. Najlepsi piłkarze do nas nie trafią i okienko będzie w podobnym stylu co ostatnio. Niby spoko, ale nie TOP. United będzie z nowym trenerem i pewnie będą mocniejsi. Tottenham jak wejdzie do LM to będzie mógł bardzo się wzmocnić + Conte który w drugich sezonach swojej pracy jest bardzo mocny. City, Chelsea i Liverpool wiadomo. Są dużo przed nami. Według mnie jak nie teraz to z Arteta nigdy.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 07.04.2022, 12:35

@losnumeros: Jak awansujemy do LM z taką kadrą to jeszcze większy szacunek i napiszę jeszcze dłuższy post na jego przeprosiny. Jak nie awansujemy to powinien odejść. Przespane okienko transferowe, brak pucharów- mógł skupić się tylko na lidze. W ten czas co tu jest progres powinien być zdecydowanie większy

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 07.04.2022, 12:00

Oglądałem wczoraj Villarreal vs Bayern i niemiecki zespół najsłabszy od lat mam wrażenie. Nie tylko na podstawie wczorajszego meczu. Chociaż gospodarze wczoraj mogli lekko 4-0 wygrać i zamknąć rywalizację. Emery bardzo dobry szkoleniowiec.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 07.04.2022, 11:51

Ciekawe czy ludzie co narzekają na Lace chcą za niego Isaka

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 07.04.2022, 10:15

@AR14: @ArsenalChampion: O jakie kółeczko wzajemnej adoracji się wzięło. Chłopaki spokojnie i tak trafiam częściej niż wy.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 19:45

@losnumeros: Przereklamowany nie oznacza, że słaby. Wiele razy już to tu pisałem

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 19:37

Wolałem Pocha w United bo to mega przereklamowany trener. Ten Hag już noże być lepszy. Przyszły sezon pewnie przejściowy dla United ale później zaczną się liczyć.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 18:40

@Lamoreaux: No Gnabry TOP skrzydłowy. Chociaż ostatnio przeczytałem tu, że nie potrzebny bo Saka albo Martinelli nie graliby

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 16:51

@Rafson95: Jak się nie ma innych to dobry i taki

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 16:41

@KapitanJack10: Sambi Lokonga raz podał dobrze i stworzył sytuację na gola i dlatego już jest lepszy

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 13:18

@Naburator: Co do McTominay. Nie ma w lidze (no teraz jest Lokonga) środkowego pomocnika, który bardziej boi się i unika gry.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 13:17

@Naburator: I to jest wada, że jak była kłótnia to był tam pierwszy? Że zawsze bronił kolegi z drużyny? Zobacz sobie czasy Vieiry, Bergkampa i spółki. Tak każdy szedł za swoim. Ile widziałem jego meczów? Niedużo. Może z 10 od odejścia. Poczytaj też o czym ja mówię. Ja mówię o jego czasach gry u nas, że talentem zjadał Lokonge a nie o tym co jest teraz. Chociaż nawet obecnie grałby obok Parteya w pierwszym składzie.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 12:58

Już tak nie umniejszajcie Guendo tylko temu że pokłócił się z Arteta. Miał dużo bardzo dobrych meczów, choćby na Stamford Bridge i Old Trafford. Lokonga nie miał nawet pół tak dobrego meczu jak on kilka. Zresztą tak obsrany na boisku jak Lokonga to nawet McTominay nie jest.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 12:15

@Rafson95: A no to rozumiem. Bo już myślałem, że to serio gada takie bzdury

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 12:08

@Marzag: Guendo wyciera podłogę Lokonga i tu jest przepaść w skali talentu.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 12:04

@Marzag: Od kogo ma większy potencjał? Ja nie widziałem gorszego śp w tym klubie

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 11:39

@Garfield_pl: Ode trafiony, Ramsdale też, White ma papiery na lepsze granie, ale nie jest wart tyle co za niego daliśmy. Tomiyasu jak grał to fajnie, ale szklanka. Lokonga i Tavares dramat. Ogólnie ujdzie ale szału nie ma

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 11:36

@Garfield_pl: No przecież pamiętam. Pisałeś że najważniejsze jest okienko transferowe i jak będzie dobre a nie będzie TOP4 to liczysz na zmiany

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 11:33

@Naburator: @Garfield_pl: Nas nazywacie od chorągiewek a wy co? Przed sezonem gadka, że teraz będzie LM bo skupimy się tylko na lidze, a teraz nagle TOP4 wynik ponad stan? Tu też widzę wiatr wieje

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 11:08

@ArsenalChampion: Gdybyś w takiej sytuacji skończył kibicowanie Arsenalu to wybacz, ale żaden z ciebie kibic

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 11:01

@Ups147: On gadał rok temu, że teraz mamy najlepsza szansę na awans do LM bo nie ma LE. Teraz jak nie awansujemy do LM i znowu wylądujemy w LE to nagle dramy nie ma.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 10:42

Pod względem sprzedaży jesteśmy najgorsi w te klocki w lidze zdecydowanie.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 22:49

@alexis1908: Grimaldo fajna opcja. Może nawet z Tavaresem MMA by spróbował. Ponoć się nie lubią

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 22:31

Nuńez strzela LFC, dawać go

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 20:29

@ArsenalChampion: Tak wiem że lubisz przeinaczać fakty, ale taka jest prawda

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady