Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 34498 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 8 z 863 (komentarze od 281 do 320):
Madueke ma jechać na mundial, a Calafiori ponoć nie powołany.
Tacy piłkarze jak Olise, Kvara, Saka, Salah czy Yamal to jak ustawiasz ich na tej stronie gdzie mają wiodącą nogę tracą praktycznie wszystkie atuty.
@Mastec30 napisał: "A na LS bym grał Eze bo to zestawienie z Ode w środku działało fajnie"
No ja właśnie nie przypominam sobie nawet 30 minut kiedy to działało fajnie
Są piłkarze jak kiedyś typu Dier, Lamela czy obecnie Bruno, Bernardo Silva, Vinicius czy Rodri, że mogą być najlepsi nawet na świecie, ale jestem na nie bo nie znoszę tych mord
Kswyka Soton "Święci" średnio do nich pasuje
Dla mnie każdy kto zagrał choćby minutę powinien dostać medal. Nie jestem fanem tych przepisów
@Barney: Bardzo dobrze. Ale patrzę też przez to, że nie lubię ich i cieszę się, że będzie inny zespół w PL.
Aston Villa vs Arsenal o superpuchar Europy?
@Barney: Domagała to kibic Barcelony
@darek250s napisał: "A kiedy te wszystkie uroczystości?"
Na Selhurst Park po meczu
Już jesteśmy praktycznie TOP3 najatrakcyjniejszy klubem do piłkarzy a co dopiero jak wpadnie LM? Zdecydowanie numer 1. Nie widzę granic i przy naszych możliwości wydaje mi się, że tylko Haalanda nie jesteśmy w stanie pozyskać.
@Dzulian napisał: "Taki Williams to by wpław tu przypłynął."
Ten ogórek nie jest piłkarzem na Arsenal. Najgorsza możliwa opcja na LS
Do mnie to jeszcze nie dociera. Chyba uświadomie sobie co się stało jak Martin podniesie puchar
@FabsFAN: Mamy wreszcie napastnika w postaci Gyo i jest tytuł
Dziś rozpoczyna się nasza dominacja w najbliższych latach
Dziękuję przede wszystkim Mikel.
Dobrze to chyba dopiero do mnie w niedzielę jak Martin wzniesie puchar do góry
Havertz out, Kroupi in i super obsadzony atak mamy
@Garfield_pl: Kara. Ich człowiek filmował trening Middlesbrough przed barażami
Prawie mistrzostwo a tu jeszcze Soton usunięte z baraży o PL. To będzie piękny wieczór
Ależ bym chciał, żeby Bournemouth awansowało do LM kosztem Liverpoolu
Havertz obok Mosquery był wczoraj najsłabszy z naszych na boisku
Ciekawe czy chłopak umówili się na wspólne oglądanie dzisiejszego meczu. Coś jak Leicester gdy wspólnie oglądali jak Chelsea remisowała że Spurs i dawało im to tytuł.
19 maja, 2026 zapamiętajcie ten dzień. Już dziś zostaniemy mistrzem Anglii
@Marcel90 napisał: "Głupio faulowal, ale nie liczac tego to kto był chociaż na zbliżonym poziomie do Niemca w ataku dzisiaj?"
Nikt. Trossard najlepszy. Przecież pisałem że zagraliśmy dziś bardzo słabo
Wraz z odejściem Pepa, nieskromnie powiem, nie ma rywala w walce o tytuł w przyszłym sezonie
Mecz fatalny ale jutro nas to nie będzie interesować - mistrzostwo.
Na finał LM ja bym wyszedł z Gyo - fatalny Kai był dziś
A ogólnie jakim cudem my nie dostaliśmy przynajmniej jednego karnego dziś?
Kai uratował się golem bo gra fatalnie
@Rafson95 napisał: "Rywalizując z obecnym Jesusem i Gyokeresem nie jest to wielki wyczyn."
Ale on nie jest najlepszym napastnikiem nawet rywalizując z Gyokeresem i Jesusem
Cieszy hierarchia w klubie. Gyokeresem wychodzimy na półfinały LM, a Havertzem na Burnley. Każdy zna swoje miejsce w szeregu
@adek504 napisał: "Oprócz braku Timbera to jest skład na który czekaliśmy cały sezon"
Kto czekał to czekał
8-0 dziś i za tydzień wystarczy remis
Jakoś nawet nici sympatii nie mam do Lewandowskich
West Ham leci chyba
Kurde lipa bez meczu. Uwielbiam mecze wieczorne ale tak Arsenal vs Burnley spadłby dziś o 17:30
@Theo10 napisał: "„City do końca sezonu wygrają wszystko.”"
A i niech sobie wygrają. Co nas to jak my też wszystko wygramy?
@Dominik11 napisał: "O tej porze za 2 tyg będziemy grali finał LM jako mistrz Anglii."
A teraz o tej porze PSG będzie odbierać srebrne medale
Alonso w Chelsea to jest klęska Liverpoolu. Mają fajnego trenera z DNA LFC to zostawiają brata ETH, który pewnie w październiku poleci i trzeba będzie Benitezem ratować ligę. Bardzo dobrze. Alison coraz starszy, VVD coraz słabszy, Salah odchodzi. Piękne czasy walki o TOP 8 zapowiadają się tam
Liverpool ma w tym momencie dokładnie dwa razy więcej straconych goli w lidze niż my.
Timber tak z pół godziny na Palace, żeby poczuł boisko i pierwszy skład na finał LM
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Theo10: @Dzulian: Przyznajcie, że chociaż przez sekundę byliście w szoku