Komentarze użytkownika axe

Znaleziono 737 komentarzy użytkownika axe.
Pokazuję stronę 4 z 19 (komentarze od 121 do 160):

Komentowany temat: Oficjalnie: Aubameyang piłkarzem FC Barcelony 01.02.2022, 10:51

no to ja bym chętnie przedłużył, ograny, obecny kapitan itd. Kupno 3 nowych napastników to duże ryzyko, postawienie wszystkiego na nową kartę. Już dwóch nowych to sporo a wiemy jak trudno kogoś kupić. Laca ograny z młodzieżą itd. Oczywiście do rotacji a nie pierwszego składu, jako jeden z trzech czemu nie

Komentowany temat: Oficjalnie: Aubameyang piłkarzem FC Barcelony 01.02.2022, 10:45

bo jak oboje odejdą to w lato będziemy musieli kupić 3 napastników ? Dobrze myślę ?

Komentowany temat: Oficjalnie: Aubameyang piłkarzem FC Barcelony 01.02.2022, 10:36

czyli mamy w kadrze dwóch napastników? Laca i Nkeitana którym kontrakt się kończy za pół roku ? Chyba trzeba przedłużyć z Lacą w takim razie

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 29.01.2022, 19:07

Oczywiście że powód to nie nasze pieniądze jest głupi. Klub to przedsiębiorstwo i żeby dobrze funkcjonowało potrzebuje pieniędzy. Źle inwestycje mogą ciągnąć klub w dół poprzez brak w przyszłości potrzebnych inwestycji na piłkarzy. A co ja mówię. Patrz fc Barcelona

Fajnie jakby laca został na dłużej, kto za ?

Komentowany temat: Arsenal na 4. miejscu po wygranej 2-0 z West Hamem! 16.12.2021, 07:42

Każdy się śmiał że Arsenal wydał najwięcej na transfery w zasadzie nie wzmacniając pierwszej jedenastki. Każdy się mylił

gramy jak repra za wuja, słabo i bez stylu ale punktujemy

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo, Arsenal 3-1 Aston Villa 22.10.2021, 22:36

Sousa jest na trybunach ?

jaką polecacie opaskę sportową ?

Komentowany temat: Po trzecie zwycięstwo z rzędu: Arsenal vs AFC Wimbledon! 22.09.2021, 20:57

wow ale brama laci

@Rafson95 racja, sam nawet nie piszę o swoich doświadczeniach bo bardziej jest się czym żalić niż chwalić. Szukać mądrej dziewczyny a nie opijać ilość kobiet. Tylko czasami żeby to zrozumieć człowiek musi doświadczyć tą ilość zabaw i zrozumieć jaki był głupi

@Rafson95 ale chyba mi nie powiesz że Ty na Tidnerze piszesz do tylko jednej kobiety w jednym czasie hehe to działa w dwie strony

Komentowany temat: Oficjalnie: Takehiro Tomiyasu dołącza do Arsenalu! 08.09.2021, 21:21

Sousa do Arsenalu

Komentowany temat: Oficjalnie: Takehiro Tomiyasu dołącza do Arsenalu! 05.09.2021, 22:14

Polska bez lewego gra jak równy z równym z San Marino?

E nie wierzę. 4-0 i dwa soares? Po co ten kawał

Komentowany temat: Oficjalnie: Takehiro Tomiyasu dołącza do Arsenalu! 01.09.2021, 14:40

szkoda, że nie poszliśmy go Griezmanna, Barca potrzebowała kasy, taka okazja

Komentowany temat: Trening strzelecki Manchesteru City 28.08.2021, 16:14

wracamy na 19 miejsce sprzyjającym alfabetem !

Komentowany temat: Z wizytą u mistrzów. Manchester City - Arsenal 28.08.2021, 15:23

ale statystyki xd

Komentowany temat: Z wizytą u mistrzów. Manchester City - Arsenal 28.08.2021, 14:15

Pisałem że raczej nie spadniemy na ostatnie miejsce ale już zmieniam zdanie

Komentowany temat: Z wizytą u mistrzów. Manchester City - Arsenal 28.08.2021, 13:50

myślę, że już nic się w tym meczu nie stanie, city odpuści a nas na nic nie stać i będzie nuda

Komentowany temat: Z wizytą u mistrzów. Manchester City - Arsenal 28.08.2021, 13:41

spokojnie, myślę, że Norwich nie zremisuje z Lester więc nie spadniemy w tabeli xD

Komentowany temat: Trening strzelecki i hattrick Aubameyanga, WBA 0-6 Arsenal 27.08.2021, 15:52

Ronaldo w United pięknie nawet dla mnie kibica Arsenalu. Oj zobaczyłbym jeszcze takiego Lewego w City, potrzebują oni napastnika i tylko ich na niego stać. Chciałbym bardzo

EFL Cup to puchar Anglii?

Ja już się nie bawię w coś takiego, że paradoksalnie im gorzej Arsenal zagra tym lepiej. Już tak tak mówiłem, że wypadnięcie z top 4 będzie dobre bo zrobi rewolucję w klubie i może w końcu zwolnią Wengera a jest tylko gorzej :) lepiej niech Arsenal wygrywa, to początek sezonu i może znowu z Odegardem i zdrowym Parteyem i Lacą coś tam seryjnie zaczniemy wygrywać

myślicie, że Arsenal jeszcze kogoś kupi w tym okienku ?

Czy Aston Villa i WHU są w tej chwili lepszymi drużynami od Arsenalu ?
Rudzki : "Myślę, że to bardzo proste pytanie, oczywiście, że są"
a dla was ?

Rudzki : "Arsenal jest przesłaby i to nie jest hejt". no racja i też nie rozumiem jak można go krytykować że źle mówi o Arsenalu bo dobrze się nie da

Komentowany temat: Powitanie sezonu na Emirates Stadium – Arsenal v Chelsea 22.08.2021, 18:37

granie lukaku na ścianę to top

Komentowany temat: Powitanie sezonu na Emirates Stadium – Arsenal v Chelsea 22.08.2021, 18:08

19 miejsce live w tabeli. Na ostatnie myślę, że nie spadniemy

Komentowany temat: Mikel Arteta przed meczem z Chelsea 20.08.2021, 19:45

Świetna konferencja i odpowiedzi artety. Widać inteligencję, plan i konkrety ( nawet o jeszcze nieoficjalnie potwierdzonego bramkarza). Chyba pierwszy raz czytałem z ciekawością. Arteta? Top

Komentowany temat: Oficjalnie: Martin Ødegaard Kanonierem! 20.08.2021, 09:40

Ja się cieszę. Tani a sprawdzony. Walić liczby indywidualne bo z nim Arsenal trochę tych punktów nazbierał a to najważniejsze

Komentowany temat: Ostatni sprawdzian przed startem sezonu. Spurs vs Arsenal! 07.08.2021, 12:41

Hehe golas

Komentowany temat: Oficjalnie: Ben White dołącza do Arsenalu 01.08.2021, 21:50

a jak zagrał White ?

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 26.06.2021, 22:08

Pazdan ma 181 a prime miał, niższy wzrost to często szybsza noga i mobilność, trudniej pewnie okiwać takiego gracza

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 17.06.2021, 19:31

jak tak grają Belgowie to ciekawie jak gra najlepszy piłkarz świata Lewangoalski, nie mogę się doczekać soboty xD

Komentowany temat: Rozpoczynamy Euro 2020! Rozpiska spotkań Kanonierów 14.06.2021, 19:06

Sousa top

Komentowany temat: Wygrana nie wystarcza na puchary: Arsenal 2-0 Brighton 27.05.2021, 00:06

Ale to byłaby dziś piękna noc jakby to właśnie w taki sposób wygrał dzisiaj Arsenal

a zwycięstwo w przyszłorocznej Conference League coś daje ? jakiś awans np do LE ?

@Sandbead przecież tylko pytałem bo jak pisałem nie oglądałem 1połowy, pytanie to nie osąd

dopiero włączyłem, raz Saka bez pomysłu na grę wbiega w 3 rywali na szczęście faulowany, teraz to samo robi Pepe, my mamy pomysł jakikolwiek na grę ?

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady