Komentarze użytkownika veron
Znaleziono 4762 komentarzy użytkownika veron.
Pokazuję stronę 107 z 120 (komentarze od 4241 do 4280):
asroma.pl/index.php?id=5901#kom
Przeczytajcie sobie te komentarze, jaka huśtawka nastrojów, masakra, to samo prawie co my z Newcastle, tylko że oni przegrali...
A tak z innej beczki, widzieliście co Roma odwaliła? Prowadziła 3:0 a przegrała 4:3, w naszym stylu trochę :D :D
footballhighlights.vodspot.tv/video/5612602-genoa-vs-as-roma-43
footballhighlights.vodspot.tv/video/5612151-leyton-orient-vs-arsenal-11
Skrót tego kiepskiego meczu...
A gdzie Arsha??
Na kogo głosujcie w MOTM?? Ja na Arshavina, najbardziej się starał ze wszystkich, Rosicky też niezły mecz nawet...
A Miguel póki co jak profesor gra, pełen spokój...
Chamakh zawrotna prędkosć :D :D
Squillaci znów szaleje :D
Chamakh jaka "bomba" :D
Denilson same straty jak zwykle...
veetle.com/index.php/channel/view#4d604bc6e77d8
Stawiam, że w losowaniu wpadniemy na United albo City, bo wcześniej za dużo szczęścia mieliśmy w losowaniach :D
Wg mnie Vela jeśli tylko psychicznie się przełamie, i fizycznie będzie lepiej wyglądał to może u nas nawet w 1 składzie grać, bo technikę, szybkość i błyskotliwość ma genialną...
Vela z dobitki po strzale Morrisona ale prawą nogą :D
Zaraz normalnie cały zespół Arsenalu bedzie na forum, czekamy na Cesca, RVP i Wengera :D
Nie róbcie sobie jaj, bo syf się tylko robi :)
WBA przegrywa wiec może Vela wejdzie...
Szczęsny o Cashleya karnym :D :D
"Is it a plane? Is it an aeroplane? No, its just ashley throwing chelsea out of the fa cup :)"
footballhighlights.vodspot.tv/video/5600618-incredible-goal-by-briand-lyon-a-la-rooney
Gol Brianda z Lyonu, prawie jak Rooneya :)
Lansbury nieźle wymiata, kolejna brameczka dla Norwich, szkoda że JET znowu na ławce w Cardiff:/
Heitinga z bara walnał Cashleya :d :d
Ja już tez ściągnąłem, trzeba mieć to w archiwum na pamiątkę żeby wnukom pokazywać :D
Chociaż mam nadzieję że jeszcze bardziej pamiętny(pozytywnie oczywiście:D) będzie mecz na Camp Nou :D
Chyba thrillera a nie thrilleru :)
Na devilpage.pl świetny komentarz jeden użytkownik dał:
"Czas na pokaz siły angielskiego futbolu, trzeba pokazać hiszpanom czyja liga jest najpotężniejsza. Świetna robota Arsenalu, genialne zachowanie Tottenhamu w Mediolanie. Oczy uradowane, gdy nogi Pedro same uginały się w kolanach gdy nadbiegał Kościelny albo gdy Dani Alves wylatywał za boisko z powodu wejścia Clichy'ego w angielskim stylu, miodzio! Teraz my musimy pokazać klasę. "
ANGIELSKA LIGA RZĄDZI !! :D
img41.imageshack.us/f/wojtekk.gif/
RADOŚĆ WOJTKA BEZCENNA :D :D
Kołtonia lubię, kibicuje naszym :D :D
Boję się, że Samir wróci i znowu sobie coś naciągnie, tak samo jak wtedy jak pospieszaliśmy występ Cesca i też się skontuzjował...
A skąd niby wiesz, kto się zarejestrował i już nie wchodzi??
Mizzou>>>
"W serwisie zarejestrowanych jest 15958 użytkowników,"
wiec nie wiem czemu masz napisane że 4000 osób
Wastkicz>>> To że ktoś "ostatnimi czasy" nie jest w najlepszej formie (chociaż Fabregas ostatnio gra naprawdę dobrze) to nie znaczy że już nie jest piłkarzem swiatowej klasy, przecież zagrania Fabregasa to jest mistrzostwo świata, nikt nie ma z naszych graczy takiego przeglądu pola jak on....
footballhighlights.vodspot.tv/video/5560988-feyenoord-2-heracles-almelo-1-eredivisie-feb-12-2011
Bedziemy mieli pożytek z tego Miyachiego :D
Na Sky Sports Wilshere ma note 9 i MOTM
Ten czas stoi w miejscu, że Vermaelen non stop 3 tygodnie wraca??
adamvonjasin chyba jest jakimś zacnym prowokatorek :)
sport.onet.pl/pilka-nozna/afera-koszulkowa-z-udzialem-graczy-sparty-praga,1,4171036,wiadomosc.html
Hehe dobre dobre
Pamiętam ten mecz z zeszłego roku, Bendtner strzelił dosłownie w ostatnich sekundach z główki po wrzutce Sagni :D
Obyśmy znowu nie przeżywali takiego horroru :)
A no rzeczywiście, strzelił w styczniu z Boltonem ale graliśmy u siebie, przegrywaliśmy 0:2 a wygraliśmy 4:2 :D
No ale jednak to już ponad rok nie strzelił gola...
Czemu teraz mamy odwrotną tendecję i to my tracimy prowadzenie a nie gonimy wynik :D
Miejmy nadzieję że Rosa się rozstrzela w końcu, bo ostatniego gola strzelił bodajże w meczu City co Adebayor tak debilnie się cieszył a to było daaawno temu przecież...
youtube.com/watch?v=oHyHaRMSeOs
Karny dla Argentyny, gostek z Portugali wymiata, 2 kosy na polu karnym w jednej akcji :D :D
hotfile.com/dl/103273768/370c706/FR_Argentina_2-1_Portugal.wmv.html
A to bramka Benzemy z meczu Francja-Brazylia ze znacznie lepszym komentarzem Borka i Kołtonia
zippyshare.com/v/43279830/file.html
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
David92>>>
No robią z nich bogów nawet na zakładach, w pierwszym meczu na nas było przecież chyba 3,80 !! To też już była przesada, przecież graliśmy u siebie...
To trzeba na The Gunners postawić, ja chyba z podpórką (X2) postawię :)