Arsenal Ladies pokonują piłkarki z Watfordu

Arsenal Ladies pokonują piłkarki z Watfordu 01.11.2010, 15:06, Sebastian Czarnecki 21 komentarzy

Wczorajszego dnia o godzinie 12:00 czasu polskiego, Kanonierki stoczyły towarzyskie spotkanie z piłkarkami z Watfordu. Panie z Arsenalu gładko uporały się ze swoimi rywalkami, pokonując je 4:0. Bohaterką spotkania została Ellen White, która zaaplikowała drużynie przeciwnej aż trzy bramki.

Podopieczne Laury Harvey bardzo szybko wyszły na prowadzenie, bowiem już w 17. minucie do siatki gospodarzy trafiła Gemma Davison. Kolejna bramka padła 9 minut później. Właśnie wtedy pierwszy raz znać o sobie dała Ellen White, która w 38. minucie dodała kolejne trafienie. Do przerwy Arsenal Ladies prowadziły 3:0 i nic nie zapowiadało się na to, że ich rywalki będą jeszcze w stanie zmienić wynik.

Prognozy się sprawdziły, bowiem w 57. minucie Ellen White przypieczętowała wynik i skompletowała hat-tricka.

Strzelecka forma kobiet z Arsenalu dobrze świadczy przed czwartkowym spotkaniem w Lidze Mistrzów Kobiet. Wtedy właśnie Kanonierki udadzą się do słonecznej Hiszpanii, gdzie podejmą Rayo Vallecano.

Arsenal Ladies wystąpiły w składzie:

Byrne - Houghton (45' Fahey), Grant (45' Tracy), F. White (c) (45' Chapman), Flaherty - Ludlow, Beattie, Little, Yankey (45' Carter) - Davison, E. White

Pojęcie względne ;P
Przecież piłkarka jakiegoś klubu zawsze będzie grała lepiej od chłopaka siedzącego np.15 godzin przy kompie.
Grasz amatorsko czy może jakiś klubik?:)

Szef komentarzy: 1303501.11.2010, 20:28

Ellen White, ona zawsze strzela, co napiszecie jakis news o Arsenal Ladies to ona strzeli jakas bramke

IGWC komentarzy: 1052 newsów: 101.11.2010, 20:13

A w czwartek panie w LM! Chyba sobie oglądne :)

adam3462 komentarzy: 273201.11.2010, 19:31

Ładne są.. :D

fabregas444 komentarzy: 169601.11.2010, 19:02

dziewczyny lepiej graja niz chlopacy czasami wiem to bo sama gram :P pozdro dla kanonierek!

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 701.11.2010, 17:54

@Charlie
Ta, jasne. De Jong w pierwszym meczu by je wszystkie połamał, Shawcross to samo, z tą różnicą, że potem by się popłakał.

FasterThanWalcott komentarzy: 27301.11.2010, 16:52

CharlieTheUnicorn--> Miały by sposob na udany drybling i strzal otóż biegly by we dwie jedna z piłka i jak by mijała kogos to ta druga koszula w gore ;d przy strzale to samo i mamy majstra na koniec sezonu :P

kanonier_89 komentarzy: 93901.11.2010, 16:24