Arsenal pewnie ogrywa na wyjeździe Sheffield 3-0

Arsenal pewnie ogrywa na wyjeździe Sheffield 3-0 12.04.2021, 09:59, Patryk Bielski 468 komentarzy

Kanonierzy wczorajszego wieczoru pewnie zwyciężyli na Bramall Lane z Sheffield United 3-0, dzięki czemu awansowali na dziewiątą pozycję w tabeli Premier League. Podopieczni Mikela Artety w pełni kontrolowali przebieg meczu i co ważne, wykazali się zabójczą skutecznością, bowiem wszystkie trzy celne strzały oddane na bramkę Ramsdale'a wylądowały w siatce.

Z powodu kontuzji w kadrze Arsenalu nie grali kapitan Pierre-Emerick Aubameyang oraz Emile Smith Rowe. To spowodowało, że swoją szansę od pierwszych minut otrzymał Gabriel Martinelli i trzeba przyznać, że Brazylijczyk spisał się na medal, będąc jednym z jaśniejszych punktów londyńczyków. Na lewej stronie defensywy niespodziewanie zobaczyliśmy Granita Xhakę. Poniżej prezentujemy składy, w jakich wystąpiły obie ekipy:

Sheffield United: Ramsdale, Egan, Ampadu, Stevens, Baldock, Fleck, Lundstram, Norwood, Osborn, Burke (64' Brewster), McGoldrick (64' McBurnie)

Arsenal: Leno, Chambers, Holding, Mari, Xhaka, Saka (69'), Ceballos, Partey, Pepe, Lacazette (89' Nketiah), Martinelli (87' Elneny)

Strzelaninę w Sheffield rozpoczął w 33. minucie meczu Alexandre Lacazette. Francuz wykończył piękną składną akcję, w której brali udział Partey, Saka i Ceballos.

Niestety w 69. minucie meczu z powodu kontuzji uda boisko musiał opuścić Bukayo Saka. Na razie nie wiadomo, na ile poważny jest uraz Anglika. Dwie minuty później na 2-0 podwyższył Martinelli. Brazylijczyk z najbliższej odległości dobił piłkę uderzoną przez Nicolasa Pepe. W samej końcówce swojego drugiego gola zdobył Lacazette, tym samym ustalając wynik meczu. Przy tym trafieniu wielką klasą wykazał się Thomas Partey. Ghańczyk najpierw świetnie kierunkowo przyjął futbolówkę w środku pola mijając rywala, a następnie posłał prostopadłą piłkę swojego kolegi z zespołu, który nie pomylił się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Sheffield tego dnia nie miało wiele do zaoferowania, a wygrana z ostatnią drużyną ligi była obowiązkiem dla graczy Artety.

Skrót spotkania | Oceń piłkarzy po meczu

Raport pomeczowySheffield United autor: Patryk Bielski źrodło: własne
poprzednia5678910 następna
BizoNxd6 komentarzy: 288212.04.2021, 11:15

@Mickeylo:

Całkowicie darmowy, pobierasz przeglądarkę Opera i wchodzisz w ustawieniach w VPN. Wszystko działa jak należy.

Mickeylo komentarzy: 278012.04.2021, 11:14

@Jacek1s: Aa takie buty, i porównywalny jest do tych płatnych?

Mickeylo komentarzy: 278012.04.2021, 11:13

@BizoNxd6: a jak się nazywa i płacisz cos czy za friko jakos ?

Jacek1s komentarzy: 764612.04.2021, 11:11

@Mickeylo napisał: "Mam pytanie, śmiga ktoś z was moze na jakiejś Sieci VPN i moglby cos polecić?"

Opera ma wgranego VPN.

BizoNxd6 komentarzy: 288212.04.2021, 10:52

@Mickeylo:

Ja używam z przeglądarki od Opery i powiem szczerze nigdy mnie nie zawiodło.

Lehu komentarzy: 12612.04.2021, 10:32

Szkoda tyko że Arteta nie wpuścił rezerwowych wcześniej i nie oszczędzał ważniejszych piłkarzy na czwartek

Mickeylo komentarzy: 278012.04.2021, 10:32

Witam panowie w ten piękny sloneczny dzień, przynajmniej u mnie :d Mam pytanie, śmiga ktoś z was moze na jakiejś Sieci VPN i moglby cos polecić?

KapitanJack10 komentarzy: 5444 newsów: 412.04.2021, 10:31

@matikanonier napisał: "Wystarczy postawić na zawodników, którym chce się grać i od razu widać efekty"
Nie licząc wpuszczenia Gabiego za chorego Aube, to co się zmieniło w składzie w porównaniu z ostatnimi tygodniami?

matikanonier komentarzy: 207612.04.2021, 10:20

Wystarczy postawić na zawodników, którym chce się grać i od razu widać efekty. Zwycięstwo po bardzo solidnej grze. W czwartek liczę na podobny skład. Wymienił bym tylko Pepe na Ode lub ESR jeśli tylko któryś z nich byłby zdrowy. Ale Pepe mimo wszystko utrzyma się w składzie na czwartek ze względu na kontuzje Saki.

Cartman_KG komentarzy: 364212.04.2021, 10:13