Arsenal rozbija rywala: 5-0 na The Emirates!

Arsenal rozbija rywala: 5-0 na The Emirates! 01.02.2015, 15:29, Łukasz Wandzel 5760 komentarzy

Dzisiejszego popołudnia po raz kolejny mogliśmy oglądać pewne zwycięstwo nad rywalem w lidze. Warto przypomnieć, że mecze ze Stoke oraz Manchesterem City również zakończyły się satysfakcjonującymi wynikami dla londyńczyków. Każdy fan Kanonierów w ostatnim czasie może się tylko cieszyć ze wspaniałych wygranych Arsenalu na ligowym podwórku.

Podopieczni Arsene'a Wengera nie tylko wykonali swój plan na mecz z Aston Villą, lecz także dokonali tego w świetnym stylu. Mimo zaledwie jednej bramki w pierwszej połowie, w drugiej padło ich aż cztery. Jeszcze większe zadowolenie budzi fakt, że każdego z goli zdobył inny zawodnik oraz czyste konto zachował David Ospina.

Arsenal: Ospina - Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Coquelin, Ramsey (77. Flamini) - Walcott (70. Rosicky), Cazorla, Özil - Giroud (70. Akpom)

Aston Villa: Guzan - Hutton, Okore, Clark, Richardson - Sanchez (76. Westwood), Delph, Cleverley (67. Sinclair), Weimann (67. Agbonlahor), Gil - Benteke

Już w 8. minucie bramka! Arsenal od pierwszego gwizdka szukał gola. Kolejne podanie zagrażające bramce rywala tym razem wykorzystał Olivier Giroud. Francuz po otrzymaniu futbolówki ze stoickim spokojem poprowadził piłkę w pole karne, a wykończenie nie stanowiło dla niego problemu, 1-0!

Zdobyte prowadzenie podsycało w Kanonierach chęć podwyższenia wyniku przez kilka minut. Jednocześnie gospodarze korzystali z faktu, że drużyna przyjezdna nie potrafiła stworzyć sobie ani jednej, dogodnej sytuacji.

Po uspokojeniu gry przez oba zespoły szansę na gola wypracował sobie Cazorla. W 26. minucie pomocnik Arsenalu przejął piłkę w środku pola, po chwili był już w polu karnym rywala, lecz futbolówka trafiła w słupek.

W 30. minucie szansę na drugą bramkę dla zespołu miał Özil. Reprezentant Niemiec nawet pokonał Guzana, lecz według sędziego minimalnie znajdował się na pozycji spalonej, kiedy podawał do niego Cazorla.

Nieco ponad dziesięć minut później szansę na bramkę stworzyli gracze Aston Villi. Po dośrodkowaniu bliski zdobycia gola był Weimann. W całym zamieszaniu z trudem odnaleźli się Ospina i Bellerin, którzy zażegnali niebezpieczeństwo.

Sędzia zakończył pierwszą połowę. Druga zaczęła się od niespodziewanego utrzymywania się przy piłce przez piłkarzy z Birmingham, lecz nie przełożyło się to na zagrożenie pod bramką Ospiny.

W 56. minucie futbolówkę na własnej połowie przejął Walcott. Tym samym rozpoczął sytuację bramkową! Giroud i Özil odwrócili się rolami: Ten pierwszy prostopadłym podaniem zagrał do niemieckiego pomocnika, który z chirurgiczną dokładnością umieścił piłkę przy długim słupku, 2-0!

Arsenal dobił rywala! Theo Walcott wpadł w pole karne po piłce otrzymanej dzięki Cazorli i bajecznym strzałem odebrał ostatni promyk nadziei rywalom, 3-0!

Arsene Wenger po chwili zdecydował się zmienić strzelców bramek. Na boisku pojawili się Akpom oraz Rosicky, którzy zmienili Girouda oraz Walcotta.

Rzut karny! W 74. minucie wycięty w szesnastce gości został przebywający na murawie od zaledwie kilku minut Akpom. Sędzia się nie zawahał i wskazał na wapno.

Do wykonania stałego fragmentu gry podszedł Cazorla. Hiszpan z niebywałym spokojem wykorzystał swoją szansę, mimo że futbolówka wpadła do bramki przeciwnika po odbiciu się od rąk golkipera, 4-0!

Z niebywałą swobodą gracze Arsenalu mogli próbować zdobyć jeszcze jedną bramkę. Zespół Aston Villi do końca spotkania wyglądał na zrezygnowany. Goście mogli już tylko czekać na ostatni gwizdek sędziego.

Wydawało się, że nic się już nie wydarzy! W doliczonym czasie gry bramkę zdobył...Bellerin. Młody zawodnik uderzył z okolic szesnastego metra znajdując miejsce tuż obok słupka bramki Guzana, 5-0!

Chwilę później sędzia zakończył mecz.

Aston VillaPremier LeagueRaport pomeczowy autor: Łukasz Wandzel źrodło: własne
TheInvincibles komentarzy: 130405.02.2015, 17:14

mic_now
hazard , teraz on, to takie belgijskie :P

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 105.02.2015, 17:14

Jovetic słabo ceniony przez Pelle wiec się nie dziwie,już w trakcie pierwszego sezonu powiedział,ze jak Jovetić dalej bedzie kontuzjowany to bedize musiał odejsc.

Kowal96 komentarzy: 1758905.02.2015, 17:13

Ktoś dzisiaj kupił kupon w lotto? 23 bańki do zgarnięcia :D

mic_now komentarzy: 218905.02.2015, 17:12

widzieliście jak De bruyne zwyzywał od skur****ów chłopaka od podawania piłek?
youtube.com/watch?v=rkljPXkQ4zk

Turek44 komentarzy: 231705.02.2015, 17:01

"Marca" wyliczyła, że Grzegorz Krychowiak jest najczęściej faulującym zawodnikiem La Liga. Polski defensywny pomocnik szybko zyskał renomę wojownika, który zostawia na boisku serce i duszę, grając na pograniczu przepisów.

shark31 komentarzy: 601305.02.2015, 16:58

Sam ‏@samuelJayC 4 min
Stevan Jovetić the man to miss out on Man City's Champions League squad. Ouch. #mcfc

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 305.02.2015, 16:55

c4f dawaj szybko newsa na glowna, zmien zrodlo na bbc i idz po popcorn :D

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 305.02.2015, 16:53

Anderlecht powinien to wygrac bez problemu ale nie bedzie to wynik do zera. Straca pewnie bramke jedna albo wcale. Tylko ze na nich kurs pewnie masz niski i tak wiec wstaw cos innego ; p

marimoshi komentarzy: 472205.02.2015, 16:50

Borussia to kiedyś musi się przełamać to ją omijam łukiem. Lfc-Everton myślę nad btts

marimoshi komentarzy: 472205.02.2015, 16:49

Freebet. 5 zdarzeń i jak jedno nie wejdzie to zwrot stawki. Kursy bardzo ładne na weekend są.

Came4Fame komentarzy: 1422 newsów: 30905.02.2015, 16:49

Arsenal star Alexis Sanchez is already considering quitting the club. The Chilean is not happy that he has been replaced as the side's talisman and fan favourite by in-form Santi Cazorla, while the Gunners' league placing is a concern.

marimoshi komentarzy: 472205.02.2015, 16:47

Ogólnie mam Arsenal,AtleticoX,Roma,Wolsburg i chciałem Anderlecht ale on się nie łapie do promocji :/ Potrzebuję 5 zdarzenia. Macie coś ciekawego?

Maciar komentarzy: 69305.02.2015, 16:46

Ja jeszcze rok temu byłem brązowym mistrzem wojewódzkim w drużynie, ale dawno grałem i też słabo gram

afc4life komentarzy: 478305.02.2015, 16:46

2-1 dla totkow, mertesacker dla nas gola strzelil :D

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 305.02.2015, 16:46

marimoshi
A tak dokladnie to oni graja w niedziele o 18:00 a nie w sobote. Taki maly szczegol.

afc4life komentarzy: 478305.02.2015, 16:45

lolkoznoob
Marzec 2013. Ostatni sezon Bale'a w Totkach.

mistiqueAFC komentarzy: 2676905.02.2015, 16:45

@Marimoshi

Postaw remis :D

TheInvincibles komentarzy: 130405.02.2015, 16:45

Maciar
Kiedyś w podstawowce byliśmy na wojewódzkim turnieju i 350zł wygraliśmy od osoby, ale nie gram od lat już. Więc nie jestem dobry

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 305.02.2015, 16:44

marimoshi
Wyjazdy maja dosyc dobre (nie licze Standardu Liege bo u siebie jak i na wyjezdzie przegrali) wiec mysle ze wygraja. Cercle Bruges dostalo ladne baty teraz i slabo sobie radza. Mysle ze sa w stanie strzelic max 1 bramke ale i tak przegraja. Anderlecht po pokonaniu KKA Gent jest murowanym faworytem. Wrocil Vanden Borre i strzelil gola wiec jestem dobrej mysli. Najar pewnie tez cos strzeli ;p

Maciar komentarzy: 69305.02.2015, 16:43

A dobrze grasz?

TheInvincibles komentarzy: 130405.02.2015, 16:42

Maciar
Ja, ale kiedy indziej ;-)

lolkoznoob komentarzy: 96805.02.2015, 16:41

kiedy ostatni raz przegraliśmy z kurami?

Maciar komentarzy: 69305.02.2015, 16:39

Chce ktoś zagrac w szachy na kurniku? Poziom obojętny.

@Turek44
Haha, całkiem możliwe, nie zdziwiłbym się. Ciekawe czy to błąd czy czasem nie dali ciała i zapomnieli go zgłosić :D

marimoshi komentarzy: 472205.02.2015, 16:34

Czy jest tu fan Anderlechtu online :D?

Turek44 komentarzy: 231705.02.2015, 16:33

Agher

Już jutro w polskiej prasie:

"Bielik zesłany do drużyny młodzieżowej!"
"Bielik oszukany przez Wengera!"
"Czy to już koniec przygody Bielika w Arsenalu Londyn?"

Agher komentarzy: 278405.02.2015, 16:29

Panowie, zagadka:

premierleague.com/en-gb/news/news/2014-15/feb/040215-updated-premier-league-squad-lists-2014-2015.html

Link do zaktualizowanych składów drużyn Premier League. Kto wytłumaczy czemu nie ma Bielika?

Turek44 komentarzy: 231705.02.2015, 16:13

wygrywamy 3-2

internationalcup.alkass.net/?page_id=3306

kelob komentarzy: 86205.02.2015, 16:13

Dodać do tego wieczorne Juve vs Milan i mamy dzień kosmiczny

Ależ to będzie sobota. W BPL, nasze derby to wiadomo, później Chelsea z AV lub Real vs Atletico, a na koniec derby Merseyside..

afc4life komentarzy: 478305.02.2015, 16:13

KOT
fangol.pl/view/86415/coutinho-zrobil-to-jak

pumeks komentarzy: 2080805.02.2015, 16:06

duzy469

Papcio nie umie kłamać, a kuraki już wiedza jak ustawić się taktycznie. Stawiam, że od 1 minuty ruszą na nas szarżą.

pumeks komentarzy: 2080805.02.2015, 16:05