Arsenal rozbija rywala: 5-0 na The Emirates!

Arsenal rozbija rywala: 5-0 na The Emirates! 01.02.2015, 15:29, Łukasz Wandzel 5760 komentarzy

Dzisiejszego popołudnia po raz kolejny mogliśmy oglądać pewne zwycięstwo nad rywalem w lidze. Warto przypomnieć, że mecze ze Stoke oraz Manchesterem City również zakończyły się satysfakcjonującymi wynikami dla londyńczyków. Każdy fan Kanonierów w ostatnim czasie może się tylko cieszyć ze wspaniałych wygranych Arsenalu na ligowym podwórku.

Podopieczni Arsene'a Wengera nie tylko wykonali swój plan na mecz z Aston Villą, lecz także dokonali tego w świetnym stylu. Mimo zaledwie jednej bramki w pierwszej połowie, w drugiej padło ich aż cztery. Jeszcze większe zadowolenie budzi fakt, że każdego z goli zdobył inny zawodnik oraz czyste konto zachował David Ospina.

Arsenal: Ospina - Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Coquelin, Ramsey (77. Flamini) - Walcott (70. Rosicky), Cazorla, Özil - Giroud (70. Akpom)

Aston Villa: Guzan - Hutton, Okore, Clark, Richardson - Sanchez (76. Westwood), Delph, Cleverley (67. Sinclair), Weimann (67. Agbonlahor), Gil - Benteke

Już w 8. minucie bramka! Arsenal od pierwszego gwizdka szukał gola. Kolejne podanie zagrażające bramce rywala tym razem wykorzystał Olivier Giroud. Francuz po otrzymaniu futbolówki ze stoickim spokojem poprowadził piłkę w pole karne, a wykończenie nie stanowiło dla niego problemu, 1-0!

Zdobyte prowadzenie podsycało w Kanonierach chęć podwyższenia wyniku przez kilka minut. Jednocześnie gospodarze korzystali z faktu, że drużyna przyjezdna nie potrafiła stworzyć sobie ani jednej, dogodnej sytuacji.

Po uspokojeniu gry przez oba zespoły szansę na gola wypracował sobie Cazorla. W 26. minucie pomocnik Arsenalu przejął piłkę w środku pola, po chwili był już w polu karnym rywala, lecz futbolówka trafiła w słupek.

W 30. minucie szansę na drugą bramkę dla zespołu miał Özil. Reprezentant Niemiec nawet pokonał Guzana, lecz według sędziego minimalnie znajdował się na pozycji spalonej, kiedy podawał do niego Cazorla.

Nieco ponad dziesięć minut później szansę na bramkę stworzyli gracze Aston Villi. Po dośrodkowaniu bliski zdobycia gola był Weimann. W całym zamieszaniu z trudem odnaleźli się Ospina i Bellerin, którzy zażegnali niebezpieczeństwo.

Sędzia zakończył pierwszą połowę. Druga zaczęła się od niespodziewanego utrzymywania się przy piłce przez piłkarzy z Birmingham, lecz nie przełożyło się to na zagrożenie pod bramką Ospiny.

W 56. minucie futbolówkę na własnej połowie przejął Walcott. Tym samym rozpoczął sytuację bramkową! Giroud i Özil odwrócili się rolami: Ten pierwszy prostopadłym podaniem zagrał do niemieckiego pomocnika, który z chirurgiczną dokładnością umieścił piłkę przy długim słupku, 2-0!

Arsenal dobił rywala! Theo Walcott wpadł w pole karne po piłce otrzymanej dzięki Cazorli i bajecznym strzałem odebrał ostatni promyk nadziei rywalom, 3-0!

Arsene Wenger po chwili zdecydował się zmienić strzelców bramek. Na boisku pojawili się Akpom oraz Rosicky, którzy zmienili Girouda oraz Walcotta.

Rzut karny! W 74. minucie wycięty w szesnastce gości został przebywający na murawie od zaledwie kilku minut Akpom. Sędzia się nie zawahał i wskazał na wapno.

Do wykonania stałego fragmentu gry podszedł Cazorla. Hiszpan z niebywałym spokojem wykorzystał swoją szansę, mimo że futbolówka wpadła do bramki przeciwnika po odbiciu się od rąk golkipera, 4-0!

Z niebywałą swobodą gracze Arsenalu mogli próbować zdobyć jeszcze jedną bramkę. Zespół Aston Villi do końca spotkania wyglądał na zrezygnowany. Goście mogli już tylko czekać na ostatni gwizdek sędziego.

Wydawało się, że nic się już nie wydarzy! W doliczonym czasie gry bramkę zdobył...Bellerin. Młody zawodnik uderzył z okolic szesnastego metra znajdując miejsce tuż obok słupka bramki Guzana, 5-0!

lays komentarzy: 3987105.02.2015, 12:18

''No i zupełnie na koniec pierwsza trójka sławnych kibiców The Gunners.
1. Osama bin Laden - wiadomo
2. książe Karol - kretyn. Czy ktokolwiek z was zdradziłby Lady Di dla Camilli Parker???
3. książe Harry - jaki ojciec taki syn...w zasadzie trudno mu cokolwiek zarzucić, poza skrajną głupotą. Czy będąc następcą tronu poszlibyście na imprezę w stroju nazisty ze swastyką na ramieniu? ''

Ten profesjonalizm w pisaniu.

Tak wgl to śmieszne to wygląda co napisali xD Poznajcie naszego rywlaa '' bande oszustów '' - nic nie zrobiliśmy w przeszłości, a zatem jesteśmy lepsi i czyści moralnie! Nie mamy sobie nic do zarzucenia. Derby są fałszywe, a sam konflikt z winy Arsenalu!

Rosomak komentarzy: 254105.02.2015, 12:17

Spuśćmania to tak storna wzajemnej adoracji gimbusów więc nie można oczekiwać że znajdzie się tam jakieś dobra jakościowo teksty. Fajnie się wchodzi raz za kiedy żeby się z nich po śmiać i tyle.

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40005.02.2015, 12:16

Żałosny ten artykuł na stronie Tottenhamu.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 305.02.2015, 12:16

simpllemann
No nie zupelnie ale myslelismy o tym samym :)

Paniu
Owszem.

Paniu76 komentarzy: 1246405.02.2015, 12:16

Dać mu 20 tyś. kary, ławka na 5 spotkań i się nauczy.

lays komentarzy: 3987105.02.2015, 12:14

Rozmowy z Łilszerem nic nie dadzą. Tutaj potrzebne jest działanie, pali? Kara finansowa + nie gra.

Wenger za bardzo traktuje zawodnikow jak ojciec. Szczegolnie tych młodszych, którzy grali od podstaw w Arsenalu.

To co zrobił z Wojtkiem bylo najlepsza rzecza dla Arsenalu.

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52405.02.2015, 12:11

Kanonier204
Domyślam się, że pijesz do mnie kolego.

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 105.02.2015, 12:11

Sam ‏@samuelJayC 2 min.2 minuty temu Zobacz tłumaczenie
Arsenal are to speak with Wilshere after the midfielder was seen with a shisha pipe, @AP confirm. #AFC

Paniu

Dac rajt. Oby tylko takie dylematy miał Wenger a nie typu Akpom czy Gibbs na skrzydle. Będzie dobrze. Musimy to wygrać. Obstawiam 0-1/1-2

xhuwan komentarzy: 10205.02.2015, 12:08

Coś było o nowym kontrakcie dla bellerina? Obecny kończy się ponoć w czerwcu?

Paniu76 komentarzy: 1246405.02.2015, 12:07

Bardzo proszę, często przebywającemu tu Panu :)

Szogun komentarzy: 28655 newsów: 305.02.2015, 12:06

O jakim artykule mówicie Panowie i z rzadka bywające tu Panie??

FadeIn komentarzy: 354705.02.2015, 12:06

Kelob

Mój też:-) zakończenie dziwne ale sam serial mnie miażdży. Na tyle, że kupilem na DVD. Jeszce się nasadzam na 5 sezon Walking Dead bo nie oglądałem jeszcze

Maciar komentarzy: 69305.02.2015, 12:05

Dawajcie haxa.

Paniu76 komentarzy: 1246405.02.2015, 12:02

FadeIn

Już Wenger wybierze, kogo lepiej wystawić, Theo czy Mesuta. IMO obie opcje dają nam dużą siłę rażenia.

Paniu76 komentarzy: 1246405.02.2015, 12:01

adrian

autor tego tekstu robił wszystko, aby kilku sezonowców 'zainspirowanych' grą Kane'a, czy Eriksena nas nienawidziło. W sumie, to rozbawił mnie ten tekst :D

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125105.02.2015, 12:00

Borussia to jest w ogóle fenomen. Myślałem, że wczoraj już wygrają.. Dziwne to trochę.

kelob komentarzy: 86205.02.2015, 12:00

@Fade - Dex mój ulubiony serial. Widzę, że nic nowego nie złapie tutaj, to może sam polece jak ktoś nie widział: Dexter jak napisał Fade, True Detective, Hannibal, House of Cards, Vikings, Gra o Tron to chyba moje ulubione.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185205.02.2015, 11:59

@doomyb, na allegro czy ebayu, hehe.

FadeIn komentarzy: 354705.02.2015, 11:58

Kelob

Dynastia albo General Hospital. Ten drugi graja go od lat 60tych już chyba z 13 tyś odcinków poszlo. Ale obejrzyj sobie od początku:-)
A tak na poważnie to z ostatnich lat polecam Dextera jak nie widziałeś.

Paniu76 komentarzy: 1246405.02.2015, 11:56

adrian

Jakiś zakompleksiony dzieciak to pisał, ale np. że Murray jest naszym kibicem - świetny tenisista, tego już nie napiszą :D śmieszni są.

Groskreutz,Lewandowski

taki sklad w maju 2013 wyszedl na final LM.

Teraz ta ekipa ma 4 wygrane na 19 kolejek w lidze.

Piotrek95 komentarzy: 964505.02.2015, 11:53

Kelob widziałeś ,,Soons of anarchy"?

kelob komentarzy: 86205.02.2015, 11:51

Poleca ktoś jakiś mega serial? Widziałem sporo.

FadeIn komentarzy: 354705.02.2015, 11:49

Jestem bardzo ciekawy jak Arsene Engel usyawi nas na Totki. Dylematów w obronie czy na bramce nie ma zagrają cisami co ostatnio. Ewentualnie Gib za Nacho ale ten drugi jeat ostatnio w wyśmienitej formie więc trudno sobie wyobrazić innego gościa z lewej strony.
Środek też chyba znamy. Będzie to Rambo-Francis i Santi. Natomiast skrzydla i napad ? Ja chyba bym zaryzykował