Arsenal wygrywa z Chelsea po rzutach karnych

Arsenal wygrywa z Chelsea po rzutach karnych 02.08.2018, 17:28, Patryk Bielski 415 komentarzy

Kanonierzy zwyciężyli wczorajszego wieczoru w trzecim spotkaniu rozgrywanym w ramach International Champions Cup, przeciwko Chelsea. Podopiecznym Unaia Emery'ego ta sztuka udała się dopiero po rzutach karnych, gdyż po 90. minutach meczu na tablicy świetlnej widniał bramkowy remis 1-1.

Piłkarze Chelsea zdecydowanie lepiej weszli w ten mecz i już w 6. minucie objęli prowadzenie. Dośrodkowanie Fabregasa z rzutu rożnego mocnym strzałem głową wykorzystał Antonio Rudiger, którego w polu karnym nie upilnował Smith-Rowe.

W 12. minucie powinno być już 2-0, gdy do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Alvaro Morata. Hiszpan został jednak zatrzymany przez Petra Cecha, który dobrze wyczuł intencje strzelającego.

Niemal cała pierwsza połowa przebiegała pod dyktando The Blues, o czym świadczyła zerowa liczba celnych strzałów oddanych przez Kanonierów do 45. minuty. Fatalnie spisywała się szczególnie obrona, gdzie prym w liczbie popełnionych błędów wiódł Bellerin. To między innymi po jego zagraniu sędzia wskazał na wapno. Na plus w szeregach Arsenalu można było wyróżnić Guendouziego, który jednak również nie ustrzegł się błędów, ale grał odważnie, z pomysłem. Świetnie spisywał się Cech, który oprócz obronionej jedenastki, popisał się kilkoma dobrymi interwencjami.

Druga połowa nie przyniosła wiele zmian. Dopiero wejście na boisko Lacazette'a w 72. minucie ożywiło grę piłkarzy z The Emirates. Francuz mógł wyrównać stan spotkania już w chwilę po zameldowaniu się na murawie, jednak w sytuacji sam na sam z Caballero posłał piłkę obok słupka bramki.

Francuz nie pomylił się jednak w doliczonym czasie gry. Özil doskonale dograł piłkę na skrzydło do Nelsona, a ten wbił ją w pole karne, gdzie czyhał już Lacazette i z najbliższej odległości umieścił futbolówkę w siatce.

Remis po 90. minutach oznaczał rzuty karne. W obozie Arsenalu bezbłędnie strzelali je Lacazette, Nelson, Guendouzi, Maitland-Niles oraz Özil. W ostatniej, decydującej jedenastce, Cech po raz drugi w tym meczu wyczuł rzut karny i obronił strzał Loftusa-Cheeka.

Arsenal: Cech, Bellerin (79' Chambers), Mustafi, Sokratis, Kolasinac (69' Maitland-Niles), Elneny, Smith-Rowe (63' Iwobi), Guendouzi, Mkhitaryan (72' Nelson), Aubameyang (72' Lacazette), Ozil

Chelsea: Caballero (78' Bułka), Azpilicueta (63' Zappacosta), Luiz (46' Christensen), Rudiger (63' Ampadu), Alonso (63' Moses), Jorginho (78' Bakayoko), Fabregas (Drinkwater 46'), Barkley (78' Loftus-Cheek), Hudson-Odio (Piazon), Morata (63' Abraham), Pedro (63' Emerson).

@kamilo_oo: hahaha
przecież na te druzyny z Belgii które jeszcze nie tak dawno z powodzeniem grały w lidze mistrzów i lidze Europy będzie dwucyfrówka w dwumeczu

kamilo_oo komentarzy: 2356702.08.2018, 21:28

O kurłła ktoś Kostevycha podmienił

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9202.08.2018, 21:27

Nowy Shadow of the Tomb Raider zapowiada się znakomicie. Nie mogę się doczekać premiery.

Kysio2607 komentarzy: 1336002.08.2018, 21:23

Tiba jest klasę wyżej niż reszta kolegów jeśli chodzi o przegląd pola czy technikę. Zanosi się na jeden z lepszych transferów Lecha ostatnich lat.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747402.08.2018, 21:17

@Marioht: Tak bedzie. Maja w jakims czasie podac szczególy ceny.

@cfbayern
4 min
Now officially: @FCBayern CEO Rummenigge says NO to a transfer of @AnthonyMartial @BILD_Bayern @SPORTBILD @jorgealthoff @altobelli13 @ManUtd

Dziwny ten Bayern. Ribery i Robben staruszki, a w obwodzie tylko Gnabry i Coman ze skrzydlowych, mogli go brać

lays komentarzy: 3987102.08.2018, 21:11

Ma ktoś link do meczu Lecha??????????

kamilo_oo komentarzy: 2356702.08.2018, 21:10

Jak Lech i Jaga się zepną, to spokojnie mogą przejść te drużyny z Belgii

Mihex komentarzy: 2360402.08.2018, 21:08

O i Jaga z golem? Fajno. Oby tak dalej. Szkoda, że oba kluby odpadną w następnej rundzie xD

Marioht komentarzy: 611402.08.2018, 21:08

Brawa dla Lecha i Jagi.
Gytkjaer fajny napastnik jak na nasze realia.
Jaga już nie może tego wypuścić.

Ej znowu ładna akcja :p Ale wykończenie ekstra(klasa)

emelkan99 komentarzy: 1404 newsów: 10902.08.2018, 21:07

Jagiellonia 1:0, Sheridan. Brawo

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 102.08.2018, 21:07

WIELKI CILLIAN SHERIDAN!!!!!

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52402.08.2018, 21:07

Jak na polskie warunki to Gytkjaer jest niezłym napastnikiem.
I cieszy prowadzenie Jagiellonii.

Marioht komentarzy: 611402.08.2018, 21:06

@RIVALDO700:
Dzięki. A będzie opcja wykupienia sobie w C+ tych kanałów na czas rozgrywek w 2019?
Np. za stówę tak jak to miało miejsce przy Euro?

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747402.08.2018, 21:02

@Marioht: tylko do końca roku 2018. Potem płatne.

Marioht komentarzy: 611402.08.2018, 21:02

Czyli jednak Liga Mistrzów i Liga Europy również w C+ za darmo?

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 102.08.2018, 21:00

Dopiero sprawdziłem wczorajsze wyniki el. LM.
Ludogorec jacy frajerzy, poziom Legii.
Ajax szacun - 2 razy ogolony Sturm + Basel odpadł więc mają rozstawienie w IV rundzie jeśli przejdą Liege (a z taką grą powinni spokojnie).

Fabri4 komentarzy: 9981 newsów: 5002.08.2018, 21:00

@RIVALDO700: Skład mają świetny, ale czuje że znowu wyniku będą wyglądać typu 1:0 0:0

kamilo_oo komentarzy: 2356702.08.2018, 21:00

Poklepane!

Mihex komentarzy: 2360402.08.2018, 20:59

Ej to nawet ładne było. Jak na polską ligę xd

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747402.08.2018, 20:58

Tak swoja droga to sie zastanawiam czy przypadkiem dzis Atletico nie ma lepszego składu od Realu, bo cos mi sie wydaje ze tak jest.

Kysio2607 komentarzy: 1336002.08.2018, 20:58

@kwiatinho: a gdzie ja coś takiego napisałem? Skopiuj i pokaz mi.

kwiatinho komentarzy: 1313102.08.2018, 20:54

@Kysio2607:
Chcesz powiedzieć że forma z zeszłego sezonu będzie miała wpływ na to kto będzie grał u Emer'ego?
Buahahahaha

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 102.08.2018, 20:54

Biedne Sarajevo. 40 minuta a oni już 0:5 z Atalantą.

pierre_afc komentarzy: 1207102.08.2018, 20:49

@MaciekGoooner: Co zabawne w jednym z raportów napisali:

'Dorian pnie się coraz wyżej w rankingu i zajmuje już drugie miejsce na świecie. Świetna decyzja z powierzeniem opaski kapitańskiej Alexisowi pozwoliła mu jeszcze bardziej oddalić się w tabeli naszej ligi od goniących go graczy. Warto dodać, że polska liga Fantasy ManUtd.pl jest drugą najlepszą ligą świata i duża w tym zasługa właśnie Doriana.'

pierre_afc komentarzy: 1207102.08.2018, 20:46

@MaciekGoooner: Zzapołowy o mnie pisało w kilku raportach dot. FPL wpisz 'Dorian Majchrzak zzapołowy'

Chopinno komentarzy: 328702.08.2018, 20:44

@grzegorz1211: już wstyd poszedł w świat. Wygrana z mistrzem Luxemburga/Kosowa honoru nie odda

schnor25 komentarzy: 1854602.08.2018, 20:43

Lech mam nadzieję, że nie skompromituje się u siebie (no chyba, że popis dadzą patokibole), Jaga będzie miała ciężko, ale może prześlizgnie się dalej.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747402.08.2018, 20:43

Szymon marciniak został wybrany na sędziego głównego meczu o super puchar Europy Atletico - Real.

Szym3kAFC komentarzy: 9202.08.2018, 20:42

Ma ktoś linka do Lecha ? Z góry dziękii ;)

ArsenalChampion komentarzy: 807702.08.2018, 20:42

Jazda Szachcior !!!

kamilo_oo komentarzy: 2356702.08.2018, 20:40

Jazda Kolejorz!

pierre_afc komentarzy: 1207102.08.2018, 20:38

Kysio2607 komentarzy: 1336002.08.2018, 20:36

@kwiatinho: zgrywał się? On ma bronić, nie podawać, kreować, wybiegać na pozycje. Klasowy bramkarz wbije z miejsca i po takim Cechu podniesie poziom w bramce używając jednej ręki. Piotr po zeszłym sezonie powinien być pierwszy do wypadu z klubu. Widząc jego grę nogami człowiek dostaje palpitacji serca. Ja już nie chce tego przeżywać, i jeden dobry mecz z Chelsea nic w tej kwestii nie zmieni. To normalne, że w okresie przygotowawczym każdy dostaje swoje minuty. Paradoksalnie fakt, że Cech zagrał wczoraj całe spotkanie dobrze wróży, Leno zacznie z Lazio i zacznie z City.

emelkan99 komentarzy: 1404 newsów: 10902.08.2018, 20:34

Son to nie jest przypadkiem na Igrzyskach Azjatyckich?