Arsenal wygrywa z Chelsea po rzutach karnych

Arsenal wygrywa z Chelsea po rzutach karnych 02.08.2018, 17:28, Patryk Bielski 415 komentarzy

Kanonierzy zwyciężyli wczorajszego wieczoru w trzecim spotkaniu rozgrywanym w ramach International Champions Cup, przeciwko Chelsea. Podopiecznym Unaia Emery'ego ta sztuka udała się dopiero po rzutach karnych, gdyż po 90. minutach meczu na tablicy świetlnej widniał bramkowy remis 1-1.

Piłkarze Chelsea zdecydowanie lepiej weszli w ten mecz i już w 6. minucie objęli prowadzenie. Dośrodkowanie Fabregasa z rzutu rożnego mocnym strzałem głową wykorzystał Antonio Rudiger, którego w polu karnym nie upilnował Smith-Rowe.

W 12. minucie powinno być już 2-0, gdy do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Alvaro Morata. Hiszpan został jednak zatrzymany przez Petra Cecha, który dobrze wyczuł intencje strzelającego.

Niemal cała pierwsza połowa przebiegała pod dyktando The Blues, o czym świadczyła zerowa liczba celnych strzałów oddanych przez Kanonierów do 45. minuty. Fatalnie spisywała się szczególnie obrona, gdzie prym w liczbie popełnionych błędów wiódł Bellerin. To między innymi po jego zagraniu sędzia wskazał na wapno. Na plus w szeregach Arsenalu można było wyróżnić Guendouziego, który jednak również nie ustrzegł się błędów, ale grał odważnie, z pomysłem. Świetnie spisywał się Cech, który oprócz obronionej jedenastki, popisał się kilkoma dobrymi interwencjami.

Druga połowa nie przyniosła wiele zmian. Dopiero wejście na boisko Lacazette'a w 72. minucie ożywiło grę piłkarzy z The Emirates. Francuz mógł wyrównać stan spotkania już w chwilę po zameldowaniu się na murawie, jednak w sytuacji sam na sam z Caballero posłał piłkę obok słupka bramki.

Francuz nie pomylił się jednak w doliczonym czasie gry. Özil doskonale dograł piłkę na skrzydło do Nelsona, a ten wbił ją w pole karne, gdzie czyhał już Lacazette i z najbliższej odległości umieścił futbolówkę w siatce.

Remis po 90. minutach oznaczał rzuty karne. W obozie Arsenalu bezbłędnie strzelali je Lacazette, Nelson, Guendouzi, Maitland-Niles oraz Özil. W ostatniej, decydującej jedenastce, Cech po raz drugi w tym meczu wyczuł rzut karny i obronił strzał Loftusa-Cheeka.

Arsenal: Cech, Bellerin (79' Chambers), Mustafi, Sokratis, Kolasinac (69' Maitland-Niles), Elneny, Smith-Rowe (63' Iwobi), Guendouzi, Mkhitaryan (72' Nelson), Aubameyang (72' Lacazette), Ozil

Chelsea: Caballero (78' Bułka), Azpilicueta (63' Zappacosta), Luiz (46' Christensen), Rudiger (63' Ampadu), Alonso (63' Moses), Jorginho (78' Bakayoko), Fabregas (Drinkwater 46'), Barkley (78' Loftus-Cheek), Hudson-Odio (Piazon), Morata (63' Abraham), Pedro (63' Emerson).

Skrót spotkania + rzuty karne:

Chelsea FCRaport pomeczowy autor: Patryk Bielski źrodło: własne
kanonier91 komentarzy: 457003.08.2018, 09:05

@filo94: Mozna byc spragnionym, ale trochę powagi w tym wszystkim :D

filo94 (miłośnik bułeczek) komentarzy: 8349 newsów: 203.08.2018, 09:02

@kanonier91: dawno już nie było żadnego transferu w naszym wykonaniu porównując do początku okienka :D
Ludzie są spragnieni!

lucasnoline komentarzy: 541603.08.2018, 09:00

@kanonier91:

Jak to już klepnięte.

kanonier91 komentarzy: 457003.08.2018, 08:58

Ludzie wy tak serio? wspólne zdj i od razu czujecie transfer?

filo94 (miłośnik bułeczek) komentarzy: 8349 newsów: 203.08.2018, 08:54

@Alonso: No w sumie... Ale dobrze by było!:)

Alonso komentarzy: 1282403.08.2018, 08:42

@filo94: No na pewno Barcelona odda na wypożyczenie piłkarza wyjściowego składu lub najlepszego gościa z ławki i zostanie z rezerwowymi typu Alcacer czy Malcom. Przecież Dembele po tej długiej kontuzji jak wrócił na wiosne to prawie cały czas był w wyjściowym składzie i co chwile notował asyste lub gola.

@Barney: Wolne ale czy dalej będzie po transferach Fulham to nie wiem. Na pewno lepsza opcja niż Neves który łapie ciągle kartki, Cairney gra bardziej ofensywnie i często wbiega w pole karne.

XandeR komentarzy: 969503.08.2018, 08:40

@Szebson:

Standard. Faks się zapchal, nie będzie

mitmichael komentarzy: 4924303.08.2018, 08:39

@michalal: Ale wtedy byl Wenger wiec bylo do przewidzenia, ze to sie nie zdarzy :P

Szebson komentarzy: 351003.08.2018, 08:39

Siema, gdzie ten madness?

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12603.08.2018, 08:36

Jak są jeszcze jakieś fajne kanonierskie ligi FPL, to proszę o info. Może mi się uda w tym roku dłużej posiedzieć (taaa)

michalal (zawieszony) komentarzy: 1041303.08.2018, 08:20

@filo94:

Ja nie wierzę ani w wypożyczenie, ani transfer.

OldFashion (zawieszony) komentarzy: 73003.08.2018, 08:18

Pod koniec sierpnia w Polsce zostanie wydana książka "Premier League. Historia taktyki w najlepszej piłkarskiej lidze świata." Michaela Coxa.
Świetnie oceniana pozycja dla fanów Premier League.

filo94 (miłośnik bułeczek) komentarzy: 8349 newsów: 203.08.2018, 08:16

Na kupno nie ma szans, ale twierdze, że wypożyczenie jest bardzo możliwe. Sam Dembele musiałby mocno naciskać, a my musielibyśmy zaproponować dobre warunki jak np płacenie 100% pensji francuza. Barcelona sobie bez niego poradzi wiec na sile nie będą go chcieli trzymać, a u nas może się bardzo rozwinąć;)

michalal (zawieszony) komentarzy: 1041303.08.2018, 08:04

Już to widzę jak kupujemy Dembele. Dwa lata temu Griezzman, rok temu Mbappe... Teraz Dembele.

Gunner18AFC komentarzy: 3437 newsów: 303.08.2018, 07:33

Jak młody kroenke obejmie jakieś stanowisko w Arsenalu to będziemy na prostej drodze do upadku. Wydoją Arsenal i sprzedadzą

SMTX komentarzy: 204803.08.2018, 07:12

@Argudo: @rreddevilss: Macie jeszcze miejsca w lidze? Chętnie bym zagrał, a ciężko się przebić w tym spamie

GKS_AFC komentarzy: 871803.08.2018, 07:09

Ja bym bral Draxlera nie drogi a przydalby sie taki skrzydlowy u nas.
Ostatecznie Zahe.

GKS_AFC komentarzy: 871803.08.2018, 07:08

Ludzie dajcie spokoj jaki interes ma barca zeby sprzedawac Dembele, jak kupili go rok temu za 140 mln euro razem ze zmiennymi.
Nie ma co marzyc nawet o nim. Musialby bardzo naciskac na transfer. A barca mniej niz za 150 mln euro go nie pusci.

Qarol komentarzy: 1450203.08.2018, 06:47

@Tevez:

Oby nie. Marzy mi się, żeby kiedyś rządził u nas ktoś, kto kocha piłkę, a nie pieniądze z tym związane.

Tevez komentarzy: 408703.08.2018, 06:46

To prawda że Gazidis opuszcza klub na rzecz Milanu i teraz Kowboj wkręci na stanowisko swojego syna?

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 603.08.2018, 06:04

Drafta chciałbym rozegrać w środę o 23, komu pasuje ten termin niech do mnie napisze ;p

Btw 1000 dni na stronie pykło, szybko minęło.

lays komentarzy: 3987103.08.2018, 02:31

Ten trzeci gol dla Jagielonii to takie kopiuj wklej rozpoczecia akcji bramkowej Arsenalu wczoraj... Frankowski zamienil się tutaj w Nelsona, a ten blondas w Ozila :D

hot995 komentarzy: 5997 newsów: 503.08.2018, 01:39

SportBild: "United-Trainer José Mourinho (55) sucht dringend einen Innenverteidiger und Bayern-Star Boateng steht ganz oben auf der Liste. Der ManUnited-Plan: Der französische Nationalspieler Anthony Martial (22), mit dem Mourinho im Streit liegt, soll gegen Boateng getauscht werden. Der Marktwert des Linksaußen (Vertrag bis 2019): 65 Mio Euro – rund zehn Mio mehr, als Bayern für einen Boateng-Verkauf erwartet.".

Boateng był na szczycie listy środkowych obrońców, którzy mieliby wzmocnić United. Władze Manchesteru zaproponowały nawet w zamian Martiala, ale Bayern odrzucił propozycję z Anglii i chce wyłącznie gotówkę.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 303.08.2018, 01:26

W CZWARTE(K) ma to większą wartość, ale i tak jest super ^^

Mihex komentarzy: 2360403.08.2018, 01:22

Swoją drogą, a propo spamerów. Kanonier204 ma 4 miejsce wśród spamerów. On to zaplanował.

lays komentarzy: 3987103.08.2018, 01:14

@Damaks:

WLasnie ostatnio czytalem, ze tak nrapwde chca za niego meidzy 35,a 45 mln funtow... kiedys pojawily sie raporty o 100 mln.

Sam Bailey mocno się teraz spasł :D

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40003.08.2018, 01:10

Co z tą ligą spamerów. Chcę dołączyć, kto zechce podzielić się kodem?

Damaks (zawieszony) komentarzy: 282103.08.2018, 01:02

@lays: Bailey'a to za ponad 100 mln funtów podobno tylko puszczą. Dodatkowo jest kibicem Chelsea.

lays komentarzy: 3987103.08.2018, 01:00

@Damaks:

Fajna opcja. Podoba mi się Zaha jako piłkarz. Mimo nieudanej przygody z United to odbudował się w Palace i jest tam niekwestionowaną gwiazdą, natomiast transfer bez szans. Za takiego Zahe Palace będzie chciało więcej niż MU za Martiala.

Co innego gdybysmy zaoferowali im Welbecka i doplate z 40 mln funtow, ale wole taka kase wylozyc na Baileya z Leverkusen :D

darek250s komentarzy: 10307 newsów: 503.08.2018, 00:57

To była kwestia czasu. Chuba Akpom w koszulce PAOKu Saloniki. Czekamy na oficjalny komunikat któregoś z klubów.

Damaks (zawieszony) komentarzy: 282103.08.2018, 00:57

To może Zaha? Podobno chce zostać w Londynie.

lays komentarzy: 3987103.08.2018, 00:55

Ucieło komentarz - transfer Dembele raczej bez szans, nie mamy kasy, a Barca nam go pewnie nie wypożyczy. Zobaczymy co za rok, Sven zagiął na niego parol :D

@lays:

W sumie to ares zrobił ligę, ale wysłałem kodzik.
Do Drafta też zapraszam, pisać, kto chce.

Marcel90 komentarzy: 816103.08.2018, 00:33

@illpadrino: Skad to pytanie? 3 dni temu rozegral caly mecz w ktorym zdobyl 3 bramki i asyste. Z dzisiaj jedyna wiadomosc jaka znajduje na jego temat to taka, ze zostal wyrany zawodnikiem tygodnia w MLS

Mihex komentarzy: 2360403.08.2018, 00:31

@Dominik11: Miałem co do gościa spore nadzieje, ale nigdy się nie przebił. Szkoda, ale najlepsza decyzja.

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 303.08.2018, 00:24

Ibra znow cos zrobil z kolanem?

rreddevilss (zawieszony) komentarzy: 466903.08.2018, 00:04

@Adrian12543:

Może masz rację,zobaczymy co pokaza

Dominik11 komentarzy: 2019703.08.2018, 00:01

OFICJALNIE: Vlad Dragomir podpisał trzyletni kontrakt z występującą w Serie B Perugią po tym jak wygasła jego umowa z Arsenalem.

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492503.08.2018, 00:00

@kamilo_oo

Kolasinac do rozbijania ataków przeciwnika jak na dzika przystało i Elneny do pewnego wyprowadzania piłki. Tak bym to widział.

kamilo_oo komentarzy: 2356702.08.2018, 23:59

@ChatCrapGetBanged:

2-5-3 i jazda!

SMTX komentarzy: 204802.08.2018, 23:58

Jest jeszcze możliwość dołączenia do ligi h2h i klasycznej?

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492502.08.2018, 23:57

Ja bym grał dwójką obrońców. Babole jak były, tak będą, trzeba robić ogień z przodu.

mitmichael komentarzy: 4924302.08.2018, 23:53

In response to the Instagram post, one excited supporter wrote: "It's happening?" while another said: "Welcome to Arsenal," and a third added: "Dembele is an Arsenal player and there's nothing you can do about it."

xD

AlexVanPersie komentarzy: 806402.08.2018, 23:49

Ten obrazek z 4rsenalem to powstał pod wpływem żartów K204.

Niniejszym wprowadzam nowy symbol 4D, jako oznaczenie na "suchy śmiech", obowiązujący na k.com.

mitmichael komentarzy: 4924302.08.2018, 23:49

@Traitor: e tam przechodzimy na 3 obroncow, gramy 3-5-2 i wszyscy sie zmieszcza :D

Traitor komentarzy: 10309 newsów: 2402.08.2018, 23:47

Dembele w Arsenalu? Nieee!!! Wtedy Laca mógłby usiąść na ławce! Broń Boże żadnych wzmocnień!!!

rreddevilss (zawieszony) komentarzy: 466902.08.2018, 23:46

Ja czuje ze Jaga lub Lech pzejdzie Belgów :)

mitmichael komentarzy: 4924302.08.2018, 23:45