Arsenal wygrywa z Chelsea po rzutach karnych

Arsenal wygrywa z Chelsea po rzutach karnych 02.08.2018, 17:28, Patryk Bielski 415 komentarzy

Kanonierzy zwyciężyli wczorajszego wieczoru w trzecim spotkaniu rozgrywanym w ramach International Champions Cup, przeciwko Chelsea. Podopiecznym Unaia Emery'ego ta sztuka udała się dopiero po rzutach karnych, gdyż po 90. minutach meczu na tablicy świetlnej widniał bramkowy remis 1-1.

Piłkarze Chelsea zdecydowanie lepiej weszli w ten mecz i już w 6. minucie objęli prowadzenie. Dośrodkowanie Fabregasa z rzutu rożnego mocnym strzałem głową wykorzystał Antonio Rudiger, którego w polu karnym nie upilnował Smith-Rowe.

W 12. minucie powinno być już 2-0, gdy do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Alvaro Morata. Hiszpan został jednak zatrzymany przez Petra Cecha, który dobrze wyczuł intencje strzelającego.

Niemal cała pierwsza połowa przebiegała pod dyktando The Blues, o czym świadczyła zerowa liczba celnych strzałów oddanych przez Kanonierów do 45. minuty. Fatalnie spisywała się szczególnie obrona, gdzie prym w liczbie popełnionych błędów wiódł Bellerin. To między innymi po jego zagraniu sędzia wskazał na wapno. Na plus w szeregach Arsenalu można było wyróżnić Guendouziego, który jednak również nie ustrzegł się błędów, ale grał odważnie, z pomysłem. Świetnie spisywał się Cech, który oprócz obronionej jedenastki, popisał się kilkoma dobrymi interwencjami.

Druga połowa nie przyniosła wiele zmian. Dopiero wejście na boisko Lacazette'a w 72. minucie ożywiło grę piłkarzy z The Emirates. Francuz mógł wyrównać stan spotkania już w chwilę po zameldowaniu się na murawie, jednak w sytuacji sam na sam z Caballero posłał piłkę obok słupka bramki.

Francuz nie pomylił się jednak w doliczonym czasie gry. Özil doskonale dograł piłkę na skrzydło do Nelsona, a ten wbił ją w pole karne, gdzie czyhał już Lacazette i z najbliższej odległości umieścił futbolówkę w siatce.

Remis po 90. minutach oznaczał rzuty karne. W obozie Arsenalu bezbłędnie strzelali je Lacazette, Nelson, Guendouzi, Maitland-Niles oraz Özil. W ostatniej, decydującej jedenastce, Cech po raz drugi w tym meczu wyczuł rzut karny i obronił strzał Loftusa-Cheeka.

Arsenal: Cech, Bellerin (79' Chambers), Mustafi, Sokratis, Kolasinac (69' Maitland-Niles), Elneny, Smith-Rowe (63' Iwobi), Guendouzi, Mkhitaryan (72' Nelson), Aubameyang (72' Lacazette), Ozil

Chelsea: Caballero (78' Bułka), Azpilicueta (63' Zappacosta), Luiz (46' Christensen), Rudiger (63' Ampadu), Alonso (63' Moses), Jorginho (78' Bakayoko), Fabregas (Drinkwater 46'), Barkley (78' Loftus-Cheek), Hudson-Odio (Piazon), Morata (63' Abraham), Pedro (63' Emerson).

Skrót spotkania + rzuty karne:

Chelsea FCRaport pomeczowy autor: Patryk Bielski źrodło: własne
rreddevilss (zawieszony) komentarzy: 466902.08.2018, 22:39

@Witowo95:

Jaga szacun :)

Qarol komentarzy: 1450202.08.2018, 22:39

A mówią, że liga portugalska nie jest śmiechem.

darros komentarzy: 83902.08.2018, 22:31

@rreddevilss: Mogę prosić o kod do twojej ligi?

@pumeks:

Ktos z was jeszcze nie dolaczyl a chce? Jedyny warunek to gentelmenska umowa gry do końca fair :)

rreddevilss (zawieszony) komentarzy: 466902.08.2018, 22:23

@Witowo95:

Cos dziwnie spokojny jesteś xD pamiętam jak często ostro "przezywales " i się wqrwiaes :D

kamilo_oo komentarzy: 2356702.08.2018, 22:23

No i się zemściło. Nie wiem na Ch.. tego Orłowskiego wpuszcza ł

pumeks komentarzy: 2080802.08.2018, 22:23

@Witowo95:

A jaki masz końcowy top overall w FPL z ostatnich trzech sezonów?

Mihex komentarzy: 2360402.08.2018, 22:22

xDDDD

Gunnerrsaurus komentarzy: 1190002.08.2018, 22:22

@rreddevilss:

Ale o co chodzi? Czy to jakieś nielegalne zgłomadzenie?

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9202.08.2018, 22:18

Szczegóły transferów pomiędzy Juve a Milanem.

Juventus Football Club S.p.A. announces that these agreements have been finalized with A.C. Milan S.p.A.:

• temporary transfer of the registration rights of the player Gonzalo Gerardo Higuain for a consideration of €18 million to be paid in 2018/2019 financial year. The agreement also provides A.C. Milan S.p.A. the option right, to be exercised at the end of 2018/2019 football season, for the definitive acquisition of the player at a price of €36 million to be paid in two financial years.

• definitive acquisition of the registration rights of the player Leonardo Bonucci for a consideration of €35 million payable in two financial years. Juventus and the player have signed a 5-year contract of employment until 30 June 2023.

• definitive disposal of the registration rights of the player Mattia Caldara for a consideration of €35 million to be paid in two financial years. The economic effect is positive for about €22 million.

[Źródło: oficjalne oświadczenie na stronie Juventusu]

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492502.08.2018, 22:17

@Adrian12543

Właśnie się odezwał i załatwiliśmy to w międzyczasie. Jako świeżak, zapytam, podkładacie się w bezpośrednich z kwiatinho?

@MaciekGoooner

Naprawdę myślisz, że jestem typem gościa, który zwycięża za wszelką cenę? :/

Widzę, że dla Atalanty strzela Musa Barrow. Połączenie Ahmeda Musy i Modou Barrowa? Oh god, jakie on musi mieć przyspieszenie. 19 lat. Wnioskuję o transfer do Arsenalu.

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 102.08.2018, 22:08

@MaciekGoooner: Niech będzie to samo co e-koledzy niżej - pierwsza kolejka i kto więcej punktów. Przegrany płaci dyszkę.

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 102.08.2018, 22:04

Za to w najmocniejszej parze II rundy giganci z Kosowa - Drita, remisują z faworytem ziem luksemburskich - Dudelange 1:1 walcząc bezwględnie o rzucenie rękawicy warszawskiemu mocarstwu z ulicy Łazienkowskiej.

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492502.08.2018, 22:04

Proszę mnie nie skreślać, może nie udało mi się nigdy przekroczyć 30 punktów w pierwszej kolejce, ale bench boost już kliknięty i zrobię co w mojej mocy!

Może walniemy jakąś ligę h2h dla FPLowych spamerów? Taką wiecie, Kane ucisza Emirates, a my się cieszymy bo na kapitanie i denerwujemy wszystkich użytkowników? I trash talkujemy się codziennie? Aż będą robić petycję w sprawie oddzielnego newsa?

Damaks (zawieszony) komentarzy: 282102.08.2018, 22:03

Mirror: Wilfried Zaha jest zdeterminowany, aby trafić na Stamford Bridge! Zdążył już powiadomić o tym klub, jak i klubowych kolegów, po tym jak odrzucił propozycję nowej umowy. Iworyjczyk mógł trafić do Evertonu, lecz odrzucił ich propozycję

darros komentarzy: 83902.08.2018, 22:00

Tymczasem Atalanta wygrywa już 8:0 z Sarajewem.

Współczuję fanom bośniackiego klubu.

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 102.08.2018, 22:00

Ja mogę się z każdym założyć jeśli chodzi o FPL bo wygram tę ligę wśród szacownego grona użytkowników tej strony.

OldFashion (zawieszony) komentarzy: 73002.08.2018, 21:58

@emelkan99: Kibice są w stanie wiele wybaczyć, jeśli zawodnik swoją grą daje drużynie punkty.
Świetnym przykładem jest zamieszanie wokół transferu Neuera do Bayernu. Protesty, transparenty, gwizdy a jak zobaczyli chłopaka w kilku meczach, to nagle stał się „fajny” :).

Chopinno komentarzy: 328702.08.2018, 21:58

Meyer podobno 80/tydzień. 170 to marna plotka

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492502.08.2018, 21:55

Ja i tak szybkiego wildcarda planuję, najwyżej będę gonił. Zresztą... jeszcze tyle czasu, że może nikt z mojej kadry nie zostać do rozpoczęcia xd

Może dyszka + avatar do końca sierpnia? Dawno tego nie było. I chyba charytatywnie ten hajs, co? Już dostałeś ode mnie 50 kiedyś, dane znam, wystarczy :D

Gunnerrsaurus komentarzy: 1190002.08.2018, 21:53

Jak tam nastroje przed sezonem? Zawsze mieliśmy problemy z wygrywaniem przeciwko top 6, a tu proszę wygrana z Chelsea. To może być nasz sezon

darros komentarzy: 83902.08.2018, 21:51

@emelkan99:
Dzięki wielkie.

Szkoda ,że przegrywają na ale coż trzeba wierzyć , że uda sie portugalczyków wyeliminować.

emelkan99 komentarzy: 1404 newsów: 10902.08.2018, 21:50

@Dewry:

Ciekawe, jak go przyjmą kibice. Jeszcze niedawno był wrogiem numer jeden, szczególnie po cieszynce w meczu ze Starą Damą.

emelkan99 komentarzy: 1404 newsów: 10902.08.2018, 21:49

@darros:

Też tu znajdziesz. Niestety puszczają tylko w portugalskiej telewizji, więc nie ma polskiego komentarza.

Dewry komentarzy: 8101 newsów: 202.08.2018, 21:46

@Qarol: No tak. Skorzystał z okazji. Jego epizod w Milanie bawi jeszcze bardziej patrząc na te przewijające się doniesienia, że z Allegrim pogodził się już w październiku, a w grudniu nie odszedł tylko ze względu na prośbę Fassone xD

darros komentarzy: 83902.08.2018, 21:45