Arsenal wygrywa z Chelsea po rzutach karnych

Arsenal wygrywa z Chelsea po rzutach karnych 02.08.2018, 17:28, Patryk Bielski 415 komentarzy

Kanonierzy zwyciężyli wczorajszego wieczoru w trzecim spotkaniu rozgrywanym w ramach International Champions Cup, przeciwko Chelsea. Podopiecznym Unaia Emery'ego ta sztuka udała się dopiero po rzutach karnych, gdyż po 90. minutach meczu na tablicy świetlnej widniał bramkowy remis 1-1.

Piłkarze Chelsea zdecydowanie lepiej weszli w ten mecz i już w 6. minucie objęli prowadzenie. Dośrodkowanie Fabregasa z rzutu rożnego mocnym strzałem głową wykorzystał Antonio Rudiger, którego w polu karnym nie upilnował Smith-Rowe.

W 12. minucie powinno być już 2-0, gdy do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Alvaro Morata. Hiszpan został jednak zatrzymany przez Petra Cecha, który dobrze wyczuł intencje strzelającego.

Niemal cała pierwsza połowa przebiegała pod dyktando The Blues, o czym świadczyła zerowa liczba celnych strzałów oddanych przez Kanonierów do 45. minuty. Fatalnie spisywała się szczególnie obrona, gdzie prym w liczbie popełnionych błędów wiódł Bellerin. To między innymi po jego zagraniu sędzia wskazał na wapno. Na plus w szeregach Arsenalu można było wyróżnić Guendouziego, który jednak również nie ustrzegł się błędów, ale grał odważnie, z pomysłem. Świetnie spisywał się Cech, który oprócz obronionej jedenastki, popisał się kilkoma dobrymi interwencjami.

Druga połowa nie przyniosła wiele zmian. Dopiero wejście na boisko Lacazette'a w 72. minucie ożywiło grę piłkarzy z The Emirates. Francuz mógł wyrównać stan spotkania już w chwilę po zameldowaniu się na murawie, jednak w sytuacji sam na sam z Caballero posłał piłkę obok słupka bramki.

Francuz nie pomylił się jednak w doliczonym czasie gry. Özil doskonale dograł piłkę na skrzydło do Nelsona, a ten wbił ją w pole karne, gdzie czyhał już Lacazette i z najbliższej odległości umieścił futbolówkę w siatce.

Remis po 90. minutach oznaczał rzuty karne. W obozie Arsenalu bezbłędnie strzelali je Lacazette, Nelson, Guendouzi, Maitland-Niles oraz Özil. W ostatniej, decydującej jedenastce, Cech po raz drugi w tym meczu wyczuł rzut karny i obronił strzał Loftusa-Cheeka.

Arsenal: Cech, Bellerin (79' Chambers), Mustafi, Sokratis, Kolasinac (69' Maitland-Niles), Elneny, Smith-Rowe (63' Iwobi), Guendouzi, Mkhitaryan (72' Nelson), Aubameyang (72' Lacazette), Ozil

Chelsea: Caballero (78' Bułka), Azpilicueta (63' Zappacosta), Luiz (46' Christensen), Rudiger (63' Ampadu), Alonso (63' Moses), Jorginho (78' Bakayoko), Fabregas (Drinkwater 46'), Barkley (78' Loftus-Cheek), Hudson-Odio (Piazon), Morata (63' Abraham), Pedro (63' Emerson).

Skrót spotkania + rzuty karne:

Chelsea FCRaport pomeczowy autor: Patryk Bielski źrodło: własne
mateusz19191010 komentarzy: 130402.08.2018, 23:45

Kiedy wjedzie informacja w zakładce - Następny mecz? Ułatwiłoby to śledzenie meczów.

schnor25 komentarzy: 1854602.08.2018, 23:44

@Fabri4: masz w fapfolderze elfika? :d

Dominik11 komentarzy: 2019702.08.2018, 23:41

To co Dembele u nas, niech go tam Auba i Laca na kuszą.

Fabri4 komentarzy: 9981 newsów: 5002.08.2018, 23:38

@Damaks: zielonko

Damaks (zawieszony) komentarzy: 282102.08.2018, 23:37

@Fabri4: usuń konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 102.08.2018, 23:37

@Ranczomen: Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.

Marioht komentarzy: 611402.08.2018, 23:24

@Simpllemann: CIężko będzie Lechowi i Jadze przejść następnych rywali.

lays komentarzy: 3987102.08.2018, 23:22

Podobno Gameiro w BVB, czyzby GIROUD w Atleti?

rreddevilss (zawieszony) komentarzy: 466902.08.2018, 23:22

Ciekawe kogo przyjdzie mi przyjemność zdeklasowac w pierwszej kolejce #FPL :D

silvano95 komentarzy: 982102.08.2018, 23:21

lays komentarzy: 3987102.08.2018, 23:20

Dzieii, dolaczylem!

Chopinno komentarzy: 328702.08.2018, 23:20

Białorusini to tragedia, ale Trałka standardowo dopasował się poziomem do najgłupszego na boisku.

luko_PL komentarzy: 109802.08.2018, 23:20

Swoją drogą, sędzia z Niemiec pokazał jaja i nie dał sobie podskakiwać. Szczególnie przy pierwszej czerwonej.

luko_PL komentarzy: 109802.08.2018, 23:19

Fartem wbili Lechowi gola, a teraz się plują jeszcze.

Frustracja

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 102.08.2018, 23:18

Soligorsk psie zachowanie.

rreddevilss (zawieszony) komentarzy: 466902.08.2018, 23:18

Soligorsk pobił Legie z red cardami ,niemożliwe nie istnieje haha

filo94 (miłośnik bułeczek) komentarzy: 8349 newsów: 202.08.2018, 23:17

Kurcze byłoby pięknie gdyby udało się go chociaż wypożyczyć na rok ;)

Marioht komentarzy: 611402.08.2018, 23:10

@rreddevilss: Oby wszyscy grali do końca i nie było żadnych dostarczycieli punktów.
Będzie fajna zabawa. Dzięki za zaproszenie.

Szacun dla Jagi. Nie spodziewałem się, że awansują po losowaniu.
Z drugiej strony przewidywałem stosunkowo łatwy awans Lecha.

Dewry komentarzy: 8101 newsów: 202.08.2018, 23:08

@Chopinno: Znaczy się, z profilu to mi na tym zdjęciu nie wygląda na Dembele tbh xD

@rreddevilss:

No dawać mi kody, linki, jakim cudem nie dostałem tego? Bodajze ja wygralem teraz lige spamerow!

rreddevilss (zawieszony) komentarzy: 466902.08.2018, 22:55

@lays:

Wbijasz do ligi h2h ? Dwa miejsca wolne

thide komentarzy: 32389 newsów: 185202.08.2018, 22:55

@lays: a po lewo Abedi Pele

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 202.08.2018, 22:53

Jakby jakiemuś większemu spamerowi miejsca zabrakło to mogę oddać bo właściwie dziwnie wyszło ze tam trafiłem

lays komentarzy: 3987102.08.2018, 22:51

GRAMY W TYM ROKU JAKAS LIGE SPAMEROW, CZY ROBIMY JAKIEGOS DRAFTA?

lays komentarzy: 3987102.08.2018, 22:50