Arsenal znowu bez bramki na Emirates, 0-0 z Sunderlandem

Arsenal znowu bez bramki na Emirates, 0-0 z Sunderlandem 20.05.2015, 21:38, Sebastian Czarnecki 1868 komentarzy

To był szalony mecz. Rozegrany w równie szalonym tempie. Kanonierzy oddali aż 28 strzałów na bramkę Sunderlandu, a mimo to nie zdołał umieścić piłki w siatce rywala. Widać było chęć, wolę walki i motywację wśród podopiecznych Arsene'a Wengera, ale niestety nie przełożyło się to na wynik. Szczelnie ustawiona defensywa Czarnych Kotów i rewelacyjna dyspozycja Pantilimona sprawiły, że Arsenal nie tylko nie wygrał tego meczu, ale równie dobrze mógł go przegrać, bo i rywal miał bardzo groźne okazje do kontrataków. Na całe szczęście na wysokości zadania stanął dzisiaj Ospina, czym zatarł złe wrażenie po meczach ze Swansea i Manchesterem United.

Trzeci mecz na Emirates Stadium i kolejny bez bramek - nienajlepsze pożegnanie się z własnymi kibicami przed finałem na Wembley. Słaba dyspozycja strzelecka nie wróży niczego dobrego w meczu z Aston Villą, dlatego przed Kanonierami jeszcze jedyna, ostatnia już szansa, by wyregulować rozregulowane celowniki i strzelić kilka bramek z West Bromem i należycie pożegnać się z fanami na własnym stadionie. Finał już tuż tuż, i mimo że akcji ofensywnych w zespole Arsenalu nie brakuje, to jednak strzelone bramki potwierdziłyby ambicje zespołu. Na pocieszenie Arsene Wenger i jego świta umocnili się na trzecim miejscu i jeżeli tylko Manchester United nie strzeli siedmiu bramek w ostatniej kolejce przy ewentualnej porażce Arsenalu, to londyńczycy mogą spać bezpiecznie.

Arsenal: Ospina - Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Wilshere (67. Walcott), Ramsey, Cazorla, Sanchez - Özil (82. Rosicky) - Giroud

Sunderland: Pantilimon - Jones, Coates, O'Shea, Van Aanholt - Johnson (75. Buckley), Cattermole, Larsson, Wickham (46. Rodwell) - Defoe, Graham (46. Fletcher)

Kanonierzy bardzo imponująco rozpoczęli spotkanie i już od pierwszych minut przejęli inicjatywę, spychając tym samym drużynę gości do głębokiej defensywy. Aktywny na prawej flance był zwłaszcza Hector Bellerin, który na swojej stronie był nieco osamotniony. Jack Wilshere często wymieniał się z Aaronem Ramseyem, obaj schodzili do środka, zostawiając tym samym sporo wolnego miejsca na skrzydle.

Sunderland jedyne zagrożenie stworzył sobie z rzutu wolnego, który otrzymał po faulu Ramseya na Jonesie. Sebastian Larsson, który na co dzień potrafi zrobić użytek z takich piłek, tym razem nie posłał celnego podania.

W 14. minucie Sanchez uruchomił wybiegającego z prawego skrzydła Wilshere'a, dzięki czemu ten znalazł się w sytuacji sam na sam z Pantilimonem. Rumuński bramkarz jednak bardzo dobrze zainterweniował i czystym wejściem w piłkę zatrzymał szarżującego Anglika.

Kolejne minuty to ataki wyłącznie ze strony Arsenalu. Londyńczycy uzyskali przewagę w środku pola i przekładali to na akcje zaczepne, jednak nie potrafili przedrzeć się przez defensywę rywala i musieli ograniczać się do strzałów z dystansu. Swoich szans spróbowali Wilshere, Cazorla i Gibbs, a następnie Özil, jednak każda z nich była daleka od ideału.

Arsenal w dalszym ciągu dominował na boisku, ale wciąż nie potrafił zrobić z tego użytku. Ładna i składna gra pozwoliła wyłączyć przeciwnika z meczu, ale to by było na tyle. Londyńczycy wciąż strzelali, swoje próby dołożyli Giroud, Özil, a następnie Sanchez, ale Pantilimon nawet nie został zmuszony do wysiłku.

W 42. minucie zrobiło się gorąco pod bramką Kanonierów, bo ładny kontratak wyprowadzili goście. Wszystko zakończyło się jednak nieudaną próbą Johnsona ponad bramką Ospiny.

Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie, Arsenal remisuje z Sunderlandem 0-0.

Druga część meczu zaczęła się od dwóch zmian w ekipie Czarnych Kotów. Steven Fletcher i Jack Rodwell zastąpili na murawie Danny'ego Grahama i Connora Wickhama.

Po przerwie nieoczekiwanie inicjatywę przejęli goście, którzy pięć minut po wznowieniu gry stworzyli sobie dwie sytuacje, które mogły przynieść im bramkę. Najpierw sam na sam z Ospiną wyszedł Steven Fletcher, ale Kolumbijczyk popisał się instynktowną interwencją. Kilkadziesiąt sekund później strzelał Van Aanholt, ale były bramkarz Nicei ponownie stanął na wysokości zadania.

Kilka minut później wszystko wróciło do sytuacji z pierwszej połowy, a Arsenal ponownie zaczął atakować bramkę Pantilimona. W ciągu dwóch minut dwie sytuacje zmarnował Olivier Giroud, który najpierw nie wykorzystał podania Özila, a następnie Bellerina. Dwukrotnie dobrymi interwencjami popisał się rumuński bramkarz Sunderlandu.

W 58. minucie kolejne dobre dośrodkowanie wyszło spod nóg Bellerina, a tym razem Pantilimona postanowił sprawdzić Kieran Gibbs. Jego mocny strzał głową został jednak zatrzymany przez Rumuna, który rozgrywał bardzo dobre spotkanie.

Upłynęła godzina meczu, a jego tempo zaczęło coraz bardziej przyśpieszać. Akcja z 60. minuty była dotychczas najbardziej szaloną, a sytuacja mogła odwrócić się jak w kalejdoskopie. Kanonierzy mogli strzelić bramkę, ale uderzenie Sancheza zostało zablokowane przez defensywę Czarnych Kotów. Ta natychmiast wznowiła grę i wyprowadziła kontratak, który pozwolił Fletcherowi w wyjściu sam na sam z Ospiną. Kolumbijczyk świetnie skrócił kąt i skutecznie zatrzymał szarżującego Szkota.

Rzut rożny dla Sunderlandu również mógł zaskoczyć londyńczyków. Dośrodkowanie Larssona idealnie odnalazło Coatesa, ale ten z kolei nie odnalazł drogi do bramki.

W 67. minucie Theo Walcott wszedł na boisko za Jacka Wilshere'a. W zespole Arsenalu po raz pierwszy w tym meczu mamy przyjemność oglądać prawoskrzydłowego.

Ofensywna zmiana w Arsenalu sprowokowała Sunderland do kontrataku. Świetne dośrodkowanie Van Aanholta z lewej strony boiska powinno zakończyć się bramką dla gości i pewnie by się zakończyło, gdyby w miejscu Fletchera znalazł się ktokolwiek inny. Fatalne zachowanie Szkota w polu karnym, który z najbliższej odległości strzela nad poprzeczką.

W 72. minucie pierwszy raz z dobrej strony pokazał nam się Walcott, który wyszedł w sytuacji sam na sam z Pantilimonem, podciął nad nim piłkę, a... ta została wybita sprzed linii przez Coatesa.

W 81. minucie Tomas Rosicky zmienił na boisku Mesuta Özila, 7 minut wcześniej w zespole Sunderladu za Johnsona wszedł Buckley.

Minuty potrzebował czeski rozgrywający, by od razu wnieść powiew świeżości na boisko. Kilkadziesiąt sekund po swoim wejściu na murawę Czech przeprowadził dwójkową akcję z Walcottem, która zakończyła się strzałem Rosicky'ego obok bramki.

W końcówce meczu bardzo aktywny był Theo Walcott, który dwukrotnie nękał jeszcze Pantilimona, ale nie potrafił wygrać z nim żadnego pojedynku.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, Arsenal zremisował 0-0 z Sunderlandem i od trzech meczów nie potrafił strzelić bramki na Emirates Stadium.

Premier LeagueRaport pomeczowySunderland autor: Sebastian Czarnecki źrodło: własne
Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 323.05.2015, 13:18

Tyl telefonu chodzi o przyciski? czy ten plastik? moim zdaniem przyciski sa super bo palec idealnie je wynajduje podczas rozmowy. Jesli chodzi do tylna czesc obudowy to bez etui sie nie obedzie. Ja mam go caly czas w pokrowcu. Ewentualnie kupic sama tylna obudowe ochronna.

mrsomebody komentarzy: 602123.05.2015, 13:18

A jakie są wasze zdania na temat Iphone 6 i Galaxy S6?

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 323.05.2015, 13:16

AJR
LG3s pewnie patrzysz. Normalna cena LG G2 byla w Euro Rtv Agd za 899 zl wersja 16 GB. LG G3 kosztuje jesli dobrze pamietam miedzy 1400-1600 zl.

ceneo.pl/30555727

Marcinafc93 komentarzy: 32837 newsów: 123.05.2015, 13:16

kup se samsunga galaxy note 3, telefon nie do zawieszenia

thide komentarzy: 32389 newsów: 185223.05.2015, 13:15

aktualnie, bo za niedługo wejdą jeszcze mocniejsze procesory i GTA IV na telefonie będzie real :D.

AaronJamesRamsey komentarzy: 457323.05.2015, 13:15

LG G2 i G3 są bardzo fajne, opinie super it dalej, ale mnie odstrasza trochę tył tego telefonu.

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698223.05.2015, 13:11

Mój kolega ma Z1 i jest zadowolony.

Novazzy komentarzy: 351023.05.2015, 13:10

Aktualnie najlepsze są LG G4 i Sony Z3

thide komentarzy: 32389 newsów: 185223.05.2015, 13:09

na twoim miejscu zaczekałbym na 1+2. będzie w Q3, a cena pewnie 1500-1600zł. na dzień dzisiejszy może Meizu MX4, może nawet Pro, Huawei Honor 6

AaronJamesRamsey komentarzy: 457323.05.2015, 13:09

Czy to jest możliwe, że LG G2 jest droższe od LG G3? Bo jak patrze na strone mgsm to LG G3 od 700zł do 1100zł a LG G2 999-2200.

Dziwne to troche, bo zawsze myślałem, że jeśli coś jest nowsze to lepsze

Mihex komentarzy: 2360423.05.2015, 12:57

Mecz strażacy kontra TVP (2-0) gola na 1-0 po rożnym strzelił... Tomasz Pustelnik piłkarz Błękitnych Stargard. Przez jakiś czas grał też Bródka

mrsomebody komentarzy: 602123.05.2015, 12:50

haxball.com/?roomid=~2a60b4ee4d0a05e49f4f5d922be22b9a98ee0af63ac55886ce155ab88ab2b0602

AaronJamesRamsey komentarzy: 457323.05.2015, 12:48

No ale wiadomo, ze puchar był ważniejszy. Bo zaraz ktoś najedzie na mnie

AaronJamesRamsey komentarzy: 457323.05.2015, 12:44

Wastkicz
Też mi się tak wydaje. Co było dziwnym posunięciem bo wtedy Wojtek miał tyle samo czystych kont co Cech i gdyby w tamtym meczu był na 0 z tyłu, dostałby sam złote rękawiczki

TheInvincibles komentarzy: 130423.05.2015, 12:44

futbolwanglii.blogspot.com/?m=1

Napisałem alfabet Dennisa Bergkampa. Dowiecie się tego, czego nie wiedzieliście.

Waskitcz komentarzy: 448823.05.2015, 12:43

Wenger w ostatniej kolejce powinien postawić na Wojtka w bramce jeśli ten ma bronić w finale.

Jeśli dobrze pamietam w zeszłym roku tez w ostatnim meczu bronił Łuki.

Kyrtap komentarzy: 4860 newsów: 123.05.2015, 12:40

AJR

W dzień zdjęcia są mega, w nocy trochę gorzej ale i tak bardzo dobre. Ogólnie na Z1 masz naklejone oryginalne folie, które się łatwo rysują, a koszt ich wymiany to chyba 70 zł/sztuka (samemu nie można bo traci się gwarancje). Dlatego najlepiej od razu przykleić własne.

AaronJamesRamsey komentarzy: 457323.05.2015, 12:37

Kyrtap
Właśnie, jak jest z aparatem? Łatwo się rysy robią gdy leży np. na stole czy nie ma kontaktu z powierzchnią? Pytam bo w ręce nie miałem a na zdjęciach ciężko stwierdzić.

Kyrtap komentarzy: 4860 newsów: 123.05.2015, 12:35

AJR

Szczerze polecam Z1. Za tę cenę nic lepszego nie znajdziesz. Bardzo wydajny, świetnie się prezentuje i ma zajebisty aparat.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 323.05.2015, 12:35

Ja mam LG G2 i polecam. Wyswietlacz genialny jak i bateria.

youtube.com/watch?v=nG814_er8ww
youtube.com/watch?v=hpkvxfGEe8o

Chcesz to zobacz sobie.

AaronJamesRamsey komentarzy: 457323.05.2015, 12:35

1000-1200 *

AaronJamesRamsey komentarzy: 457323.05.2015, 12:34

Będę miał ok. 100-1200 a za tyle widzę właśnie Xperie Z1. Chyba najciekawsza.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185223.05.2015, 12:32

ile masz zł?

AaronJamesRamsey komentarzy: 457323.05.2015, 12:29

thide
Jakie na przykład?

thide komentarzy: 32389 newsów: 185223.05.2015, 12:28

są lepsze w tej cenie, ale jak masz pełne portki na myśl, że telefon miałby przyjść ci z azji to bierz

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 323.05.2015, 12:08

Dendoncker oraz Tielemans powolani do kadry Belgii.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185223.05.2015, 12:00

Mati i Romek w PES 6 to już klasyk

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 323.05.2015, 11:55

youtu.be/_udWC71nZLY?t=234

Mistrzostwo!

AaronJamesRamsey komentarzy: 457323.05.2015, 11:53

Umie grać dobrze obiema noga, zwłaszcza nieźle strzela także na plus bo i Żwirka prawa noga troche kuleje

shark31 komentarzy: 601323.05.2015, 11:47

O Jacksonie od rana jest glosno na twicie. Imo calkiem dobra opcja, bo kosztowal by z 20 mln a jego zarobki to sprawy groszowe bo obecnie zarabia około 40 tysięcy tygodniowo (wszystko w funtach). Taki Cavani czy Benzema chcieli by pewnie kolo 150 tys, a i transfer bylby duzo droższy.

Gosc bramek strzela naprawde sporo. W tym sezonie 42 mecze 32 bramki i 7 asyst.

Jako bonus, 1 dzien stara kompilacja:
youtube.com/watch?v=7tfgbN62hcM

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52423.05.2015, 11:45

FabsFAN
"(...)po co go sztucznie utrzymywać, jeśli sam na siebie nie potrafi zarobić?"
Myślę, że połowa (jak nie więcej) klubów Ekstraklasy i I ligi na siebie nie zarabia. Czyli co? Wszystkie te zespoły mają spaść jak najniżej i zaczynać od nowa?

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 323.05.2015, 11:43

Feddek? a to nie ten co mowi podczas meczu "Rajan Sterling?"

AaronJamesRamsey komentarzy: 457323.05.2015, 11:42

lays
W sumie to racja. Rozpatrywane opcje na N czyli Cavani, Falcao,Benzema i Martinez w podobnym wieku, jedynie Dybala, który zaklepany już został jest młodszy Więc jakby popatrzeć na same umiejętności i koszt to Martinez rzeczywiście mógłby być dobrym i opłacalnym wzmocnieniem.

lays komentarzy: 3987123.05.2015, 11:41

MARCIN FEDDEK: JAK ROZWIĄZAĆ PROBLEM LIVERPOOLU? ŚCIĄGNĄĆ JÜRGENA KLOPPA

Ten sezon brutalnie zweryfikował plany Brendana Rodgersa. O Liverpoolu i problemach angielskiej piłki rozmawiałem z dziennikarzem i komentatorem Polsatu Sport – Marcinem Feddkiem, który prywatnie kibicuje klubowi z Anfield.

Brendan Rodgers, z jednej strony menadżer z wielką wizją, a z drugiej pierwszy trener od bardzo dawna, który przez trzy lata pracy, nie wygrał z Liverpoolem żadnego trofeum. Jak Ty go oceniasz?

On przede wszystkim stracił u mnie duży szacunek, za to co zrobił w meczu na Santiago Bernabéu. Moim zdaniem nie można, będąc trenerem takiej marki jak Liverpool, grając w Lidze Mistrzów, w spotkaniu z obrońcą tytułu, wystawić rezerw. To jest lekceważenie kibiców, którzy tam jadą, wydają pieniądze i chcą zobaczyć swój zespół w najsilniejszym składzie. Wygra czy przegra – nieważne. To jest starcie, w którym Real wyszedł w najsilniejszym składzie i Liverpool również powinien tak zrobić. Tłumaczenie Rodgersa, że oszczędza się na ligę było dla mnie śmieszne. Potem odpuścił Ligę Europy, mimo że przez nią można było się dostać do Ligi Mistrzów. Gdzieś kompletnie zagubił cele lub jakoś przewartościował tę drużynę. Odejście Suáreza sprawiło, że obnażyły się wszystkie błędy. Dodatkowo kontuzja Sturridge’a spowodowała, że ta drużyna okazała się nagle bezzębna.

Jaki jest największy problem Rodgersa?

Myślę, że za dużo szukał, za dużo kombinował. Przykład Chelsea pokazuje, że taki Mourinho potrafi wyciągać wnioski i przebrnąć praktycznie 15-stką piłkarzy cały sezon. Mało tego, kiedy na początku Chelsea grała bardzo efektownie i wysoko wygrywała mecze, od pewnego momentu wiedział, że nie ma sensu zmieniać tego składu, ale też, że ci piłkarze mogą nie wytrzymać . Chelsea zaczęła grać jak kiedyś Arsenal, bardzo nudną piłkę, wygrywała skutecznie po 1:0, ale ten zespół grał praktycznie ciągle 15-stką ludzi. Rodgers cały czas coś kombinował - raz zmieniał obrońców, innym razem ustawienie. W pewnym momencie odsunął Lallanę, zawodnika mającego w prawdzie wahania formy, ale też mogącego zawsze coś w meczu zmienić. Po drugie, stawiał na Gerrarda, aż tu nagle kapitana w ogóle nie ma w składzie. Nie rozumiem kompletnie tej polityki. Oczywiście broni się tym, że to on jest na treningach, on wszystko widzi, wszystko jest zamknięte za płotem i on podejmuje decyzje, ale moim zdaniem facet się kompletnie pogubił.

Wszystko, co się zdarzyło złego w tym sezonie można zgonić na to, że odszedł Suárez?

Myślę, że nie. Taka kontuzja Sturridge’a też jest nieprzewidywalna i z drugiej strony trudna do wytłumaczenia, bo skoro on wraca i ma znowu kontuzje i za chwilę kolejną, to świadczy o tym, że ktoś nie do końca był zorientowany jak wygląda rzeczywiście ten organizm Sturridge’a, co jest na tym poziomie zaskakujące. Kolejną bolączką są nietrafione transfery, bo o ile Lallana się broni kilkoma fajnymi meczami, o tyle reszta wypada przeciętnie. Według mnie zabrakło postawienia właśnie na Lallanę, bo skoro Rodgers go ściąga za duże pieniądze i raz go wystawia w składzie, a raz go w ogóle odstawia od drużyny, to nie pokazuje Irlandczyk w ten sposób żadnej spójnej myśli.

Za chwilę może odejść kolejny ważny zawodnik, Raheem Sterling. Zgadzasz się z Gerrardem, który powiedział, że Liverpool, to najlepsze miejsce dla tego 20-latka do dalszego rozwoju?

Gerrard jest na tyle mądrym człowiekiem i doświadczonym piłkarzem, że doskonale wie, co jest dla takiego małolata najlepsze. Skoro on się w tym klubie wypromował i klub podał mu rękę w trudnym momencie... Pamiętajmy, że to był młody gówniarz, który nagle został ojcem, a jednak postawiono na niego, zaczęto go wprowadzać do drużyny. Mało tego, przecież on z Liverpoolu trafił do reprezentacji Anglii, więc albo taki klub szanujesz, albo nie. Z drugiej strony, z niewolnika nie ma pracownika, bo owszem, można go zmusić do pozostania w klubie, nawet przesunąć do rezerw, tylko co z tego, skoro on nie będzie chciał? Jeżeli po tej wypowiedzi Gerrarda, mówi, że jednak chciałby odejść z klubu, świadczy to o tym, że nie jest to mądry piłkarz.

Problemem jest tutaj jego agent?

Nie sądzę. Myślę, że on sam jest tutaj problemem. Nawet te wypowiedzi jego agenta świadczą o tym, jakimi osobami otacza się Sterling. Skoro wziął sobie za menadżera debila, to on właśnie w taki sam sposób reaguje. Jeżeli widział, że ten robi mu złą robotę, to takiego agenta się odsuwa. Nie musi z nim współpracować. Nie wiem na jakich zasadach podpisał z nim kontrakt, ale prawdopodobieństwo jest takie, że zawsze może powiedzieć nie, bo decydujące słowo należy do piłkarza.

Tacy jak Gerrard, Maldini, Totti czy Giggs, to gatunek na wymarciu?

Myślę, że takie pokolenie nigdy się już nie powtórzy. Nie dojdzie do sytuacji, że dwóch, trzech wychowanków będzie grało przez całe życie w jednym klubie. To jest nierealne w dzisiejszym futbolu.

Miałeś również ciekawą sytuację z Gerrardem podczas swojej pracy…

To było zaskakujące i pokazujące jak inteligentnym piłkarzem jest Steven Gerrard... Podszedłem do niego z koszulką Liverpoolu i poprosiłem o autograf podczas słynnego meczu Polska – Anglia, gdy deszcz nie pozwolił na rozegranie spotkania. Gerrard był jednym z zawodników, który wyszedł z szatni. Podszedłem, przedstawiłem się, on się zgodził. Wziął tę koszulką i w ostatniej chwili obrócił ją na drugą stronę (chciałem żeby się podpisał z przodu), patrzy na nią i mówi, że to jest jego numer, ale nie jego nazwisko. Ja mówię - tak, to jest twój numer, ale moje nazwisko. On na to ,,o nie, nie ma tak” i podpisał się na tyle koszulki, więc trudno sobie tę koszulkę teraz powiesić... Z numerem osiem, autografem Gerrarda i napisem Feddek? Poprosiłem go, żeby podpisał z drugiej strony, ale powiedział ,,Nie. Jak przyniesiesz moją koszulkę, to podpiszę z drugiej strony”.

Cały problem rozwiąże zmiana trenera?

Klopp ma w sobie to coś. Zbudował w Dortmundzie z przeciętnej drużyny zespół, który jest rozpoznawalny w Europie i który nawet w trudnym momencie potrafił się pozbierać i wyjść z ostatniego miejsce w tabeli Bundesligi. To świadczy o tym, że ta drużyna naprawdę nabrała ogromnego doświadczenia i była świetnie budowana. Klopp potrafił wynaleźć piłkarzy, potrafił ich powoli wprowadzać, tak jak Lewandowskiego. Przecież Lewandowski przez pół roku dobijał się do składu zanim stał się podstawowym piłkarzem, a potem gwiazdą tej drużyny. To by był doskonały menadżer na tak przeciętny Liverpool, jaki obecnie mamy.

Potrafiłby ściągnąć topowych piłkarzy?

Myślę, że marka Kloppa spowodowałaby, że do Liverpoolu przyszłoby kilku fajnych, ciekawych zawodników, którzy pomogliby ten zespół odbudować. Rodgers nie jest tej klasy menadżerem, nie jest tym magnesem, który spowoduje, że ktoś będzie bardzo chciał podpisać z nim kontrakt.

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52423.05.2015, 11:40

MaciekGoooner
Niech GSW zdobędzie tytuł a Curry skompletuje MVP.

lays komentarzy: 3987123.05.2015, 11:38

AJR

28 lat to jeszcze spoko wiek, Wenger sam powiedział, że napastnik najlepsze lata ma w wieku 26-32... na ten moment ciezko znalezc lepszego. Cavani pod forma, blisko Juve, Dybala zaklepany, Benzema-marzenie, zostanie pewnie w Madrycie, Falcao to wielkie ryzyko i brak formy

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52423.05.2015, 11:38

JanikK
Smolarek kolejna legenda. Tylko 55 lat miał jak zmarł. Szkoda, że odszedł tak wcześnie.

AaronJamesRamsey komentarzy: 457323.05.2015, 11:37

lays
Jednak jego wiek jest trochę odstraszający. 28 lat-niby jeszcze pogra kilka lat ale nie będzie progresu a raczej regres. No ale na obecną chwilę jest naprawde dobry.

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52423.05.2015, 11:36

Muszę przyznać, że Atlanta mnie trochę zawiodła. Szczerze mówiąc nie chciałbym by wygrał James, więc wolę by ktoś z Zachodu zdobył tytuł.

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 223.05.2015, 11:35

Simpllemann
Nawiazując do zmarłych polskich piłkarzy, mój dziadek grał przeciwko drużynie W. Smolarka(Widzew) i wynieśli remis 3-3. W karnych juz niestety przegrali.

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52423.05.2015, 11:33

Capie? Bez komentarza.

lays komentarzy: 3987123.05.2015, 11:33

Transfery Vidala i Sterlinga byłyby w tym momencie bez sensu.

Vidal to ŚP... ŚP to też Ramsey, Wilshere, Cazorla może tam grać, Rosa...

Transsfer Vidala spowodowałby jeszcze większy tłok w środku i brak DM, co byłoby opłakane w skutkach.

Transfer Sterlinga jak najbardziej tak, gdyby przypadkiem THeo nie przedłużył kontraktu. Teraz jest to bez sensu... płacić 3/4 budżetu letniego na małolata, nie majac nadal DM i N. Liczę, że Theo podpisze kontrakt i zacznie regularnie grać bo gra 7 ŚP to nuda i fatalne widowisko.

Co do napastnika to dziś dużo plotek o 28 letnim Jacksonie Martinezie. Mnie gośc przekonał, zastanawiałem się, czy tylko tak koksi w Portugalii, na mundialu grzał, a jak wchodził to coś tam strzelił, ale bez szału raczej. Natomiast w LM w tym sezonie super grał, z Bayernem również... czołowa postać. 28 lat, również bardzo silny i szybki.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 323.05.2015, 11:32

Ja wole miec spokoj w srodku pola i miec typowego DM-a ktorym jest Morgan. Co do napadziora dobrego to nawet Mitrovicia mozna pozyskac :D