Błysk Rashforda: Man Utd 3-2 Arsenal

Błysk Rashforda: Man Utd 3-2 Arsenal 28.02.2016, 16:07, Łukasz Wandzel 2340 komentarzy

W ostatnim czasie ekipa United i Arsenalu nie prezentowały się w szczytowej formie, a każda z drużyn borykała się z problemami w grze biorąc pod uwagę ostatnie mecze. Dziś nie byliśmy świadkami oszałamiającego występu żadnego z zespołów. Gra nie obfitowała w piękne zagrania, niezwykle groźne strzały czy kombinacyjne akcje które zapierałyby dech w piersiach.

Mimo to w meczu padło aż pięć bramek. Zdołał zabłysnąć młodziutki Rashford, który bez żadnych skrupułów zdołał strzelić Arsenalowi dwie bramki. Jednakże nie była to dominacja ze strony gospodarzy, więc goście byli jeszcze w stanie zdobyć przed przerwą gola kontaktowego, który zapowiadał naprawdę arcyciekawą drugą połowę. W kolejnej części podwyższył Manchester, a później bezskutecznie, do ostatniej minuty, gonić wynik próbował Arsenal.

Arsenal: Cech - Bellerin, Gabriel, Koscielny, Monreal - Coquelin, Ramsey - Walcott (63' Giroud), Özil, Alexis - Welbeck (83' Iwobi).

Manchester United: De Gea - Varela, Carrick, Blind, Rojo (55' Fosu-Mensah) - Schneiderlin, Herrera (90+5' Weir) - Lingard, Mata, Memphis - Rashford (80' Januzaj).

Wydawało się, że pierwsze minuty rozpoczęły się z impetem i obie ekipy będą starały się nadać wysokie tempo już od samego początku spotkania. Mimo to nie dochodziło do zbyt wielu okazji strzeleckich.

W 7. minucie niepowtarzalną okazję do zdobycia bramki miał Monreal. Wbiegający za plecy obrońców Hiszpan, dostał futbolówkę od Mesuta Özila w pole karne, ale nie zdołał pokonać swojego rodaka, Davida De Gei.

Kilka minut później można było odnieść wrażenie, że Petr Cech będzie musiał bronić rzut karny, lecz sędzia słusznie podjął decyzję, że Rashford został faulowany przed szesnastką i odgwizdał jedynie rzut wolny dla gospodarzy.

Gra w kolejnych minutach nabrała statyczności. Futbolówka była najczęściej rozgrywana w środku pola, czasem jedynie biorąc udział w niezbyt udanych sytuacjach ofensywnych, które nie stwarzały realnego zagrożenia.

Młody Rashford dał prowadzenie swojej drużynie w 29. minucie! Zwyczajne dośrodkowanie, po niefortunnym zagraniu Gabriela, bez żadnych kompleksów wykorzystał zawodnik Manchesteru United, 1-0!

Piłkarze Arsenalu nie otrząsnęli się jeszcze po pierwszej straconej bramce, a tymczasem znowu zostali zmuszeni do wyciągnięcia piłki z siatki. Gola z wrzutki zdobył Rashford, ale tym razem głową zaskoczył Petra Cecha, 2-0!

W 40. minucie Arsenal postanowił jeszcze powalczyć i wrócić do gry! Po niepozornym rzucie wolnym i zagranej futbolówce przez Özila, Danny Welbeck zdobył gola kontaktowego! 2-1!

Przez kolejne kilka minut The Gunners oblegali bramkę gospodarzy. Jednak do przerwy nie udało się Kanonierom doprowadzić do wyrównania.

Sędzia zakończył pierwszą połowę. Druga zaczęła się delikatną przewagą Arsenalu. To właśnie londyńczycy częściej pojawiali się na połowie rywala, ale nie osiągali w tym żadnych skutków.

W 55. minucie Fosu-Mensah został wpuszczony na murawę, zmieniając tym samym Rojo, który prawdopodobnie padł ofiarą urazu niepozwalającego kontynuować gry.

Mogliśmy oglądać usypiające tempo w następnych minutach i brak jakichkolwiek okazji bramkowych. Choć gospodarzom nie trzeba się dziwić, o tyle przegrywający Arsenal również nie spieszył się pod bramkę De Gei.

Lekarstwem dla ofensywy Kanonierów, w 63. minucie, miał być Giroud. Arsene Wenger pozwolił mu wkroczyć na boisko kosztem Walcotta.

W 64. minucie bramkę na 3-1 zdobył Ander Herrera! Piłkarz United oddał niezły strzał z okolicy pola karnego, który dodatkowo rykoszetem odbił się od ciała Koscielnego. Taka piłka całkowicie zmyliła, w tej sytuacji niezdolnego do interwencji, Cecha.

Kilka minut wystarczyło, żeby Arsenal odpowiedział na tę bramkę! Drugiego gola dla londyńczyków w tym spotkaniu zdobył Özil. Wrzutkę Sancheza mógł wykorzystać Welbeck, ale zmuszony do poprawki po nim był właśnie reprezentant Niemiec, 3-2!

W 80. minucie jedną z niewielu okazji kreowanych przez obie ekipy miał Olivier Giroud. Francuz powalczył o piłkę w powietrzu zagraną z dośrodkowania, ale uderzenie pozostawiało wiele do życzenia.

Po chwili szansę na pokazanie się w meczu otrzymał od Wengera Alex Iwobi. Młody Nigeryjczyk zastąpił na placu gry Danny'ego Welbecka.

W 85. minucie długą piłkę Mesuta Özila w pole karne na strzał głową zamienił Koscielny. Niestety francuski obrońca skierował futbolówkę prosto w bramkarza.

Do końca spotkania Arsenalowi nie udało się już zmienić rezultatu. Sędzia zakończył mecz po pięciu doliczonych minutach.

Manchester UnitedPremier LeagueRaport pomeczowy autor: Łukasz Wandzel źrodło: własne
henry1996 komentarzy: 131729.02.2016, 19:57

niech kazdy mysli co che. to nie jest III rzesza zeby ktos mowil komus co ma myslec. poza tym:
desipere est iuris gentium

Mihex komentarzy: 2360429.02.2016, 19:55

Bielik znowu zaczyna mecz u21 na ławie, trochę słabo jak na chwilowego kapitana :P Chyba, że tradycje nawet w u21 są podtrzymywane i zawodnicy z opaską muszą
a) wypaść z kontuzją
b) grać padake
c) siedzieć na ławce.

afc4life komentarzy: 478329.02.2016, 19:55

Na jakiej podstawie tu ludzie sadzicie, ze transfery zmienia cos w Arsenalu? Przeciez czy nie mielismy kasy na transfery albo teraz kiedy mamy nic sie nie zmienilo? Myslicie, ze zawodnicy sami zaczna wygrywac nam tytuly?
Z managerem bez jaj, bez zdrowej rywalizacji w zespole (dzieki Wengerowi), bez taktyki, stylu i woli walki?

henry1996 komentarzy: 131729.02.2016, 19:55

odp do bobocian z przed paru godz: ze bedzizemy jako kibice miec wiecej wiary, bo bycie kibicem nie zawsze jest latwe, proste i przyjemne a czesto jest dokladnie na odwrot. jak przyszlosc? duzo bardziej swietlana niz wiekszosc z nas. nie bede pisal co mysle o klopach, guardiolach itp, gdyz to wymaga wiekszej analizy, ale bardzo wiele osob kompletnie nie zdaje sobie sprawy co bedzie jak wenger odejdzie, zdrzenie z tym faktem moze byc duzo bardziej bolesne niz niektorym sie wydaje. a zyczenie swojemu klubowi przegrnaje zeby ktos odszedl to juz jest kompletny szczyt debilizmu i rzygac mi sie chce jak cos takiego widze. duzo latwiej jest teraz pisac o ****ni jaka widzielismy w niedziele, co nie zmienia faktu, ze ja WCIAZ wierze w mistrzostwo i WCIAZ wierze w wengera.
nie zmienia to faktu ze jednak wczoraj za wielu argumentow, ani on, ani arsenal, mi nie dostarczyl.
dlaczego? bo jako kibice powinnismy wsieprac nasz klub nawet wtedy gdy nam nie idzie.
zwlaszcza wtedy

mitmichael komentarzy: 4924329.02.2016, 19:52

Kaziu874 jest to oczywista oczywistosc, bardziej to sie Wenger skompromitowac nie moze. Odpada MU, odpada Chelsea, zostaje tylko Manchester City a oni nie potrafia tego wykorzystac. Niestety ale brak klasowego napastnika wychodzi nam bokiem.

AlexVanPersie komentarzy: 806429.02.2016, 19:52

Conte trenerem Chelsea.

Szkoda, bo to taktyczny Miszczunio, chyba nauczyciel Pochettino.

Jak Pochettino został trenerem Tottków było mi smutno, bo to oznaczało, że nie będzie już trenerem Arsenalu.

Z Kloppem to juz nie jest takie pewne, z Conte również.

sidtsw komentarzy: 307829.02.2016, 19:51

nawet jak zdobedzie mistrza to postawic mu pomnik i podziekowac bo ta druzyna nie ma przyszlosci a on jej dostatecznie dobrze nie wzmocni

arsenallord komentarzy: 29685 newsów: 11729.02.2016, 19:50

fabregas---> Wenger wspaniale wprowadził go w sezon. Potem ciężko się pozbierać.

kaziu874 komentarzy: 672929.02.2016, 19:48

- Jeżeli Manchester City nie wygra ligi, a uczynią to Tottenham lub Leicester, to Wenger będzie musiał odejść - stwierdził Anglik w wywiadzie dla Sky Sports.

- Jeśli tam siedzisz i mówisz fanom Arsenalu na początku sezonu, że zespół nie potrzebuje żadnego nowego piłkarza, a potem nie zdobywasz mistrzostwa w starciu z Tottenhamem albo Leicester, to nie widzę tutaj żadnego usprawiedliwienia - ocenił były pomocnik "Kanonierów".

- Jeśli to Manchester City wygrałby Premier League, to Wenger mógłby ogłosić: "Oni mają wszystkie pieniądze tego świata, mogą pójść i kupić sobie kogo chcą, więc co za różnica, czy kogoś bym sprowadził? - mówił Paul Merson.

- Ale jeżeli to Leicester czy Tottenham wygrają ligę, po tym jak Wenger twierdził, że nie potrzebuje żadnego wzmocnienia, to wtedy nie widzę powodu, dla którego miałby zachować posadę - zaznaczył były reprezentant Anglii.

Sama prawda i tylko prawda. Brak mistrzostwa = automatyczne zwolnienie Wengera. Legenda, fenomenalny trener i szacun dla niego, ale trzeba sobie powiedziec dosc. Jak mu kibicowalem i chcialem jego pozostania, tak teraz gdy nie wygra mistrzostwa nie wyobrazam go sobie dalej w tym klubie.

sidtsw komentarzy: 307829.02.2016, 19:48

Arshavin to był najwiekszy len w historii tego klubu... Alexis przynajmniej sie stara ale jest bardzo schematyczny...kiwka na prawą nogę cigle sciecia do srodka... przeczytali go.. moze powinien isc na prawe skrzydlo dla odmiany

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 829.02.2016, 19:46

simpllemann, będę wiedział na przyszłość.

sidtsw komentarzy: 307829.02.2016, 19:46

nie wiem jak to będzie.. potrzebujemy klasowych grajkow... CB moze nawet i dwoch, srodkowego pomocnika, RW, i napadziora klasowego... nie mozliwe ze boss zrobi tyle zakupow... ehhh jestesmy w czarnej dup....

Simpllemann komentarzy: 52838 newsów: 52429.02.2016, 19:45

WiLSHARE
Tureckiej ligi nie ma chyba żadna polska telewizja.

PietrasM komentarzy: 249429.02.2016, 19:44

to samo co z Arshavinem i Hazardem. Hope not.
Myślę, że cała drużyna gra słabiej i obronie jest łatwiej skupić uwagę na Sanchezie.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 829.02.2016, 19:43

A transmitują może gdzieś Fenerbahce-Besiktas?

fabregas1987 komentarzy: 2577029.02.2016, 19:43

Jak myślicie, o co chodzi z Alexisem ? Czemu gość się tak zablokował ?

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 829.02.2016, 19:38

Dzięki za informację.

PietrasM komentarzy: 249429.02.2016, 19:38

Ale ciemna strona za dużo przegrywa. Nawet w filmach :

Camillo144 komentarzy: 3356 newsów: 50329.02.2016, 19:37

Redzik, Dobrze jest mieć zawodników, którzy potrafią grać na kilku pozycji. Rzucanie Ramseya na skrzydło to rzeczywiście przesada. A to, że Welbeck może grać na skrzydle i w środku czy Cazorla na SP czy SPO to tylko atuty. Uniwersalny piłkarz jest po prostu lepszy.

arsenallord

Ciemna strona mocy bardziej mnie fascynuje.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 829.02.2016, 19:35

Transmitują gdzieś Rosa Radom-Asseco?

schnor25 komentarzy: 1854629.02.2016, 19:35

Redzik

Bielik to docelowo defensywny pomocnik? Taką rolę pełnił w tych paru spotkaniach w Legii? Jeśli tak, to nie dziwi mnie ogrywanie na stoperze. Nabierze doświadczenia jeśli chodzi o grę obronną. Zresztą, zmiana pozycji to nie jest nic złego, o ile zawodnik i klub na tym zyskują. A jak będzie z Krystianem czas pokaże.

Mahrez komentarzy: 8229.02.2016, 19:34

Najbardziej to szkoda Kloppa mielibyśmy człowieka co żyje piłką ma pasję i nie jest wypalony ale mamy swojego dziadka leśnego na lata świetlne niestety jak go nie wywalą po sezonie to nikt tu grać dla niego nie będzie chciał z topowych ambitnych graczy bo zero szans na trofea

Ashburton komentarzy: 450129.02.2016, 19:33

Jedyny trener, który mógłby kiedyś zastąpić Wengera, to Slaven Bilic. Powtarzam, kiedyś.

schnor25 komentarzy: 1854629.02.2016, 19:33

Z tym Walcottem to Wenger trochę mnie wkurzył, bo od dawna wiadomo, że Anglik nie rozwinął się na miarę swojego talentu. Na okres przejściowy był to idealny grajek, bo jakieś tam liczby wykręcał, ale teraz? No teraz to powinien pełnić rolę Grosickiego, czyli wchodzić jedynie z ławki. A co wywalczył sobie Teoś? Wywarł na Wendze, aby ten traktował go jako napastnika (choć się do tego nie nadaje, trzeba było wcześniej go ogrywać na tej pozycji, a wcześniej Wenger nie widział potrzeby, bo z przodu brylowali Henry, a potem van Persie), o sowitym kontrakcie nie wspomnę. Trochę robię z niego kozła ofiarnego, bo nie on jedyny gra kaszanę, ale strasznie mnie gość irytuje w tym sezonie.

schnor25
Ale trzeba uczciwie przyznać, że sam jest sobie winny takiej sytuacji. Bo od kilku lat wygląda to na dogorywanie Wisły.

lays komentarzy: 3987129.02.2016, 19:30

Mnie wyniki Arsenalu bola podwojnie. Koledzy po meczach zawsze do mnie mowia cos w stylu, serio jestes taki zly przez glupi mecz? Ja to przezywam jak cholera.

Nic by mnie nie ucieszylo tak jak Wenger trzymajacy puchar i nagroda za te wszystkie lata bo go uwielbiam, dlatego irytuje sie jeszcze bardziej gdy nam nie idzie. Ale prawda jest taka, ze od lat to Arsena kl sie kompromituje. Gdy wydaje sie, ze wszystko idzie juz w dobra strone to przydazy sie kompromitacja. I to zawsze bywa u nas. Bramkarz bohaterem, mlody sypnie 2-3 gole, 3-0 od szefield, tyle szans ile mielismy na ucieczke na pozycji lidera nawet na 10 pkt juz miec przez najblizsze lata nie bedziemy mieli. Nie wykorzystalismy tego i tak.

Ide na silownie, takze bede wieczorem i mozna pogadac.

Chambersa rzuca po trzech pozycjach.
Welbeck dalej nie wiadomo gdzie gra, czy na skrzydle czy na ataku.
Cazorle dał koło DMa. (to w sumie dobrze wychodziło, gdy Coq był w formie)
I na koniec z rozkazu Francuza z Bielika zrobili stopera co kompletnie mija się z celem.

Wenger chce mieć uniwersalnych zawodników, by nie robić transferów i móc mówić, że ma kompletną kadre.

lays komentarzy: 3987129.02.2016, 19:27

Ash

Idac tym tokiem rozumowania Flamini, Walcott, Mertesacker, i wielu innych to gwiazdy bo graja w Arsenalu, a mozna wymieniac zawodnikow ze slabszych klubow w Anglii, ktorzy prezentuja lepszy poziom - EUROPEJSKI.

lays komentarzy: 3987129.02.2016, 19:26

Bo sie zrobila chora sytuacja wsrod kibicow Arsenalu.

Ktos jest za tym by Papcio odszedl = idz kibicowac innemu klubowi, kim ty wgl jestes, nie powinienes miec swojego zdania.

Ktos chce by papa zostal = z takim trenerem nic nie wygracie, brawo wyyyy.

Ashburton komentarzy: 450129.02.2016, 19:26

Lays

''A czy to tylko wina pilkarzy, ze Arsenal gra słabo?''

Co to jest za pytanie?!

Co do Wanayamy, To że gra w soton powinno dużo wyjaśniać.

schnor25 komentarzy: 1854629.02.2016, 19:26

simplle

coś czuję, że niebawem Boguś zwinie manatki (może nie za rok, może nie za dwa, ale prędzej niż się wielu wydaje) i Wisełka podąży drogą Widzewa, ŁKS`u.

schnor25 komentarzy: 1854629.02.2016, 19:25

Dominik

daj spokój, zimą to możesz sobie pozwolić na transfer kogoś pokroju Elneniego (o ile nie jesteś Realem, City czy innym PSG), napastnika i DP to trzeba było ściągać latem, a nie liczyć, że ugra się coś w tej słabej lidze mając Artetę, Flaminiego czy innego Walcotta w składzie. Ja wiem, że Lisy nie mają lepszej drużyny na papierze, ale oni są ewenementem i nie ma co na siłę udowadniać wszystkim, że za grosze da się zbudować mocną ekipę.

lays komentarzy: 3987129.02.2016, 19:25

AVP

Nie no Dean to byl gosc z jajami, przeciez to Dean sciagal i przyciagal pilkarzy. Wenger oczywiscie jest wielkim trenerem i Alexis i Ozil doszli tu dzieki nie mu. Arsene ma klase, ale Ancelotti ma to i dodatkowo rozumie dzisiejszy futbol. Nie tylko patrzac na liczby, na wystepy, ale taktyka, papcio tego nigdy miec nie bedzie :D U niego jest ofensywa lub defensywa przez dodanie kolejnego obroncy.

Dominik11 komentarzy: 2013129.02.2016, 19:25

Nie wiemy co myśli Wenger może i wie ze trzeba się podać do dymisji ale kocha Piłkę nożną i Arsenal i wie że będzie mu tego brakowało a raczej już nigdzie nie pójdzie może do Rep Francji ale on nie chcę prowadzić rep bo nie widzi codziennie zawodników

Simpllemann komentarzy: 52838 newsów: 52429.02.2016, 19:24

schnor25
Wracając do Pawłowskiego - nie mówię, że nie ale Wisła wiedziała kogo kontraktuje. I nawet nie dali mu szansy. Trener delikatnie mówiąc się skompromitował ale klub jeszcze bardziej.

PietrasM komentarzy: 249429.02.2016, 19:23

Gdzieś czytałem, że Arsenal ma zamiar wystawić Oxa na sprzedaż.

arsenallord komentarzy: 29685 newsów: 11729.02.2016, 19:23

lays---> Trochę to przykre, że coraz mniej na rynku dobrych trenerów. Marzył mi się Klopp, Ancelotti, Guardiola. Teraz są już niestety zajęci.

lays komentarzy: 3987129.02.2016, 19:23

Ash

'' A czy to wina Arsenalu, ze liga jest slaba ? ''

A czy to tylko wina pilkarzy, ze Arsenal gra słabo?

Kto tu jest trenerem? Ramsey, Sanchez? Giroud? Bould? Wydaje mi sie, ze Wenger.

Tu nie chodzi tylko o gre pilkarzy, my przewalilismy sporo meczow gdzie gralismy dobrze, ale koszmarnie w obronie, w ustawieniu, zero odpowiedzialnosci jak ta grupa dzieciakow co grala kilka lat temu.

Ja w Ramseya nadal wierze i jego hejterem nie bylem. Krytykuje go teraz bo gra bardzo slabo, ale nie na wyrost, tak samo GIroud. Widze, ze maja kryzys i tyle.

Natomiast Ramsey nie ma formy i gra... gra. Wenger powinien dac mu odpoczac fizycznie i psychicznie, ale nie da mu odpoczac, bo nie ma go kim zastapic, a czemu? Bo olal okienko. Wiara w Wilshera, ktory wypada co chwile, lub pauzuje caly rok.

Cazorla juz ma 30... calego sezonu nie pociagnie juz i to w dobrej dyspozycji fizycznej.

Wenger mial kupic defensywnego pomocnika, kupil Elneny'ego czyli gracza, ktory jest B2B o czym BOSS sam mowil.

2 lata temu mowil, ze B2B nam nie potrzebny gdy mial kupowac Fabregasa, mowil ze mamy Ozila... pss Ozil to 10, a nie B2B to po 1. Pozniej byl temat Vidala, Boss znowu powiedzial, ze nie potrzebuje B2B. OK mowi sie trudno, nie kupil, ale w takim razie niech sie trzyma swojego zdania, bo chyba ze starosci juz zapomnial.

Wanyama 1 sezonowy? Co roku przestawia naszych graczy w meczach AFC-Soton. Kozaczyl w Celticu, teraz kolejny sezon dobry w Soton - jednozonowiec, ale OK. Po prostu to nie jest gracz do ukladanki Wengera bo jest za bardzo fizyczny. Wenger lubi zawodnikow jak Coq, to teraz ma identycznego gracza jak Kante, ktory bazuje na wybieganiu, ustawianiu sie icwaniactwie.

Ashburton komentarzy: 450129.02.2016, 19:23

Sytuacja z wczoraj:

Wenger wpuszcza Iwobiego.

Hurr durr Wenger głupek!!! Gdzie Campbel?!

Nikt nie pomyślał że wcześniej Spora część rozpływała się nad jego grą wróżąc że będzie dobrym zawodnikiem.

AlexVanPersie komentarzy: 806429.02.2016, 19:21

lays

Też mam podejrzenie, że za jaja Wengera odpowiadał Dean, to on ściągał piłkarzy i przez to nie byli tak dostosowani do Papcia.

Teraz Wenga mając całą władzę zbytnio dobiera sobie piłkarzy pod swój psychologiczny profil.

Coraz częściej dochodzę do wniosku, że Ibra by nam rozjeebał szatnię w pozytywny sposób. Koniec by był psiapsiółkowania, czas na chamskie żarty i ostre komentarze.

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9229.02.2016, 19:20

Lays

Może ta hierarchia się zmieni niedługo?

"Arsene Wenger is considering dropping Alexis for the run in as his bad form reaches a crisis point. Arsene feels he needs a rest." [Mirror]

lays komentarzy: 3987129.02.2016, 19:18

Najbardziej zazdroszcze nie zadnego Pepa, ale Ancelottiego Bayernowi. Fenomenalny trener.

Ashburton komentarzy: 450129.02.2016, 19:17

lays

A czy to wina Arsenalu że liga jest słaba? Owszem, trzeba to wykorzystać ale jeszcze pół roku temu Ramsey był uważany za jednego z najlepszych pomocników w Anglii. Nagle okazuje się że to Wenger jest winny, bo zawodnicy zamiast biegać po boisku lecą w h***. Kim ma grać? Iwobim? Kogo miał sprowadzić w lato? Tych jedno sezonowych zawodników typu Wanayama?

lays komentarzy: 3987129.02.2016, 19:17

Mnie boli to, że Wenger nie stawia juz tak na młodych. Kiedys robil to nagminnie nawet koszetm ogarneitego seniora gdy byl bez formy. Teraz gra taki Walcott.

Fakt ktos mi moze napisac, ze teraz mlodziez nie jest tak zdolna. Pep w Bayernie wprwoadza nawet mlodych leszczykow na koncowki czasami byle po prostu pograli, COman zaraz bedzie niesamowitym napastnikiem/skrzydlwoym.

Rene pare min? Moze Bielik nawet? Iwobi z United wypadl blado, ale widac, ze ma cos do zaoferowania.

Czemu wczoraj wszedl Iwobi, a nie Joel? Gosc, ktory spadl w hierarchii nie robiac nic zlego. Caly styczen kreowal multum sytuacji... pare setek, Walcott przez ten czas pierdzial w stołek i dalej pierdzi 2 gole na 21 spotkan i 140 tys funtow tygodniowo, dla mnie to jest dramat najwiekszy.