Cenne zwycięstwo po słabej grze: Arsenal 1-0 Newcastle

Cenne zwycięstwo po słabej grze: Arsenal 1-0 Newcastle 02.01.2016, 16:51, Sebastian Czarnecki 4427 komentarzy

Miało być szybko, łatwo i przyjemnie z drużyną, która w tym sezonie spisuje się fatalnie, jednak Kanonierzy postanowili utrudnić sobie zadanie, a swoim kibicom zaserwować prawdziwe kino grozy ze zwrotami akcji.

Arsenal zagrał dzisiaj słabo i popełniał bardzo dużo błędów w obronie, a już po 50 minutach mógł przegrywać przynajmniej dwoma albo trzema bramkami. Na szczęście między słupkami znajdował się Petr Čech, który wygrał dziś londyńskiej drużynie kolejne 2 z 15 punktów, o których przed sezonem mówił John Terry. To właśnie jego heroiczna postawa pozwoliła Kanonierom wrócić do swojego rytmu, odpowiedzieć na słabą grę strzeloną bramką, a w rezultacie wygrać bardzo trudny mecz.

Ludzie mówią, że właśnie takimi meczami wygrywa się mistrzostwo, jednak wszyscy chcieliby, żeby takich spotkań było jak najmniej. Kanonierzy rozczarowali jako drużyna, ale też wspólnymi siłami potrafili podnieść się z kolan i przesądzić o zwycięstwie. Do swojego konta mogą teraz dopisać sobie bardzo celne trzy punkty, które po remisie Leicesteru z Bournemouth umocniły ich na pozycji lidera Premier League.

Arsenal: Čech - Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Flamini, Ramsey - Chamberlain (68. Campbell), Özil, Walcott (81. Gibbs) - Giroud (88. Chambers)

Newcastle: Elliot - Janmaat, Mbemba, Coloccini, Dummett - Sissoko, Tiote (87. De Jong), Colback (79. Thauvin), Wijnaldum - Perez, Mitrović

Kanonierzy od pierwszych minut chcieli narzucić rywalom swoje tempo gry i postanowili zepchnąć ich do głębokiej defensywy. Londyńczycy częściej utrzymywali się przy piłce i starali się stwarzać zagrożenie, jednak zabrakło pomysłu, by przeforsować się przez linię obronną.

Arsenal zagrożenie stwarzał głównie poprzez ofensywne rajdy skrzydłami i dośrodkowania w pole karne. Bardzo aktywni byli zwłaszcza Chamberlain i Bellerin, jednak nie potrafili wykreować swoim partnerom żadnej klarownej sytuacji strzeleckiej.

Pomimo dominacji londyńczyków, to Sroki jako pierwsi stworzyli sobie okazję, którą mogli zamienić na bramkę. Dośrodkowanie w pole karne trafiło na głowę Wijnalduma, ale dobrze ustawiony Čech zdołał sparować uderzenie do boku. Chwilę później szczęścia spróbował jeszcze Jack Colback, ale Anglik trafił prosto w czeskiego bramkarza.

Kanonierzy utrzymywali się przy piłce, ale nie potrafili zrobić z niej żadnego pożytku. W dalszym ciągu brakowało strzałów na bramkę Elliota, celnych prostopadłych podań w pole karne i przede wszystkim DOKŁADNYCH dośrodkowań. Bo mimo wszystko jakieś próby były.

W 26. minucie Ayoze Perez doszedł do sytuacji i oddał strzał wolejem. Piłka minęła się jednak z bramką strzeżoną przez Petra Čecha.

W 37. minucie Kanonierzy w końcu doszli do głosu. W polu karnym dobrze odnalazł się Oivier Giroud, jednak jego uderzenie w świetny sposób zostało zablokowane przez Colocciniego.

Dwie minuty później podobna sytuacja po stronie gości. Tym razem to Mitrović ruszał na bramkę Čecha, a jego uderzenie zostało zablokowane przez Koscielnego.

W 42. minucie dośrodkowanie w pole karne Arsenalu zakończyło się strzałem Mitrovicia... przewrotką. Na szczęście Serb miał za mało wolnej przestrzeni, by lepiej złożyć się uderzenia i w rezultacie trafił prosto w Čecha.

Czeski golkiper ponownie interweniować musiał zaledwie minutę później. Tym razem strata na własnej połowie umożliwiła Wijnaldumowi oddanie strzału, ale były zawodnik Chelsea kolejny raz stanął na wysokości zadania.

Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie, Arsenal bezbramkowo remisuje z Newcastle po bardzo bezbarwnej grze.

Kanonierzy nie wyciągnęli żadnych wniosków i już na początku drugiej połowy popełnili fatalny błąd w defensywie, który uruchomił Wijnalduma w akcji sam na sam z Petrem Čechem. Bramkarz Arsenalu tym razem przeszedł jednak samego siebie i fenomenalnie zatrzymał szturmującego Holendra. Tylko dzięki niemu londyńczycy jeszcze nie przegrywają tego spotkania.

Minutę później przed szansą na strzelenie gola stanął Mitrović. Čech tym razem mógł jednak odetchnąć, bo piłka przeleciała ponad poprzeczką.

W 50. minucie Arsenal oddał pierwszy celny strzał w tym meczu. Mesut Özil dograł z lewej strony do Ramseya, ale jego uderzenie wślizgiem dobrze zatrzymał Elliot.

Kanonierzy z biegiem czasu jakby wybudzali się z letargu i dochodzili do coraz większej liczby sytuacji bramkowych. Najgroźniejszą w 59. minucie zmarnował Giroud, który z bliskiej odległości spróbował przelobować stojącego bramkarza. Dziwna decyzja Francuza.

W 66. minucie Mesut Özil celnie dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne, a do piłki dobiegł Laurent Koscielny. Francuz strzelił jednak ponad bramką.

Na 22 minuty przed końcem meczu Arsene Wenger przeprowadza pierwszą zmianę. W miejsce bezproduktywnego Chamberlaina pojawił się Joel Campbell.

W 72. minucie Arsenal wychodzi na prowadzenie! Dośrodkowanie Özila z rzutu rożnego nie znalazło żadnego adresata, ale piłkę w kierunku bramki zdołał przedłużyć Giroud, a Laurent Koscielny nie zmarnował tej sytuacji, strzelając po długim słupku. 1-0!

Pięć minut później potężną petardę na bramkę Elliota posłał Ignacio Monreal, ale piłka została zablokowana przez jednego z zawodników Newcastle.

Na dziesięć minut przed końcem meczu Sroki mogły wyrównać stan meczu. Przed świetną sytuacją stanął Mitrović, ale Serb ponownie się pomylił, strzelając głową nad poprzeczką.

W 81. minucie Gibbs zastąpił na boisku Walcotta, chwilę wcześniej w drużynie Newcastle Thauvin zmienił Colbacka.

W 85. minucie kolejny strzał głową Newcastle, kolejny nad poprzeczką. Tym razem uderzał Wijnaldum po centrze Janmaata.

Na dwie minuty przed końcem Aaron Ramsey mógł podwyższyć prowadzenie i zamknąć mecz, jednak Elliot popisał się świetną obroną i uruchomił kontratak swojego zespołu. Na całe szczęście w porę wrócił Laurent Koscielny, który przerwał akcję.

W 88. minucie Chambers zastąpił Oliviera Girouda, chwilę wcześniej w ekipie rywali De Jong zmienił Tiotego.

W doliczonym czasie gry Ramsey po prostu musiał strzelić gola. Po świetnym podaniu od Özila Walijczyk ograł dwóch rywali i znalazł się w sytuacji sam na sam z Elliotem, po czym... strzelił obok bramki.

Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. Arsenal wygrał 1-0 po bardzo trudnym meczu i do swojego konta dopisał bardzo cenne 3 punkty.

Newcastle UnitedPremier LeagueRaport pomeczowy autor: Sebastian Czarnecki źrodło: własne
Barney (zawieszony) komentarzy: 2102007.01.2016, 15:37

Kredens patrzę na cały terminarz teroretycznie City ma mega łatwo. Oni mieli trudne mecze w 1 części sezonu.

arsenallord komentarzy: 29755 newsów: 11707.01.2016, 15:35

Kredens---> Tylko, że City mecze z trudnymi ma, prawie wszystkie, u siebie. My, nie licząc Chelsea, same wyjazdy.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 107.01.2016, 15:35

poland,
1.Reus - uwielbiam
2. Aubameyang

Kredens komentarzy: 370807.01.2016, 15:34

Barney patrzysz ne miesiąc do przodu? Bo teraz gramy z LFC i CFC?Przecież jest początek rundy rewanżowej i my i City gramy z tymi samymi drużynami (oprócz jednej). W kwietniu powiesz, że my mamy lepszy terminarz.

Barney (zawieszony) komentarzy: 2102007.01.2016, 15:30

Jak tak patrzę na terminarz nasz i City to nasza szansa na mistrza jest znikoma, obym się pomylił.

arsenallord komentarzy: 29755 newsów: 11707.01.2016, 15:29

Wiedźmin 3:Dziki Gon - Polecam. Fajna gierka, nie idzie się oderwać :D

mallen komentarzy: 2123907.01.2016, 15:29

Za Wengera tylko Titi :P

Kredens komentarzy: 370807.01.2016, 15:29

ja za odejściem Wengera nie jestem i nigdy nie będę, chyba za sentymentalny jestem, ale muszę przyznać, że trochę zdziadział i wydaje mi się, że kiedyś miał większe jaja.

kaziu874 komentarzy: 675007.01.2016, 15:26

andrew1707 -->dawno takiego eksperta nie bylo na kanonierach. Absolutnie nie przeszkadza mi twoj spam i pisanie 50 komentarzy dziennie, jak dla mnie mozesz pisac i 200, tylko pisz cos sensownego, bo poki co to 90% twoich komentarzy to zwykle plotki i pieprzenie bez sensu.

arsenallord komentarzy: 29755 newsów: 11707.01.2016, 15:26

Ja też cały czas jestem za odejściem Wengera ze stanowiska trenera. Chociaż chciałbym żeby został w klubie tak jak SAF.

Kredens komentarzy: 370807.01.2016, 15:23

@ andrew1707

nie wydaje mi się , żeby aż tak wszyscy zmieniali zdanie. To jest po prostu tak, że jak Cech grał źle, to się uaktywnili Ci , co go nie chcieli. Jak gra dobrez, to siedzą cicho a cieszą się Ci , co go chcieli. Tak samo jest z Wengerem. Gramy dobrze uaktywniają sie WengerOuty, gramy dobrze Ci drudzy. A tobie się poprostu to wszystko chyba troszkę miesza i wydaje Ci się , że ludzie zmieniają zdanie. Nie mówię, że nie ma takich, co nie zmieniają, ale na pewno nie na taką skalę jak to opisujesz.

Ja tam też , nie chciałem Cecha, ale poprostu nie trawię CFC i nie chciałem piłkarza od nich, ale nigdy nie mówiłem, że jest cienki, albo cieszyłem się po meczu z WHU, zę puścił dwie szmaty

lays komentarzy: 3987107.01.2016, 15:22

Bijcie sie xd

mistiqueAFC komentarzy: 2676907.01.2016, 15:18

Andrew

Szukaj

Kredens komentarzy: 370807.01.2016, 15:16

i żeby nie było też uważam, że pozbywanie się Joela ni ejest dobrym pomysłem. Ja tam dawałbym mu jeszcze więcej grać kosztem Theo, bo ten gra i gra i gra i jakoś nie może się odnaleźć

andrew1707 komentarzy: 207207.01.2016, 15:15

Tak samo jak większość z was wierzy w Jacka pamiętam w tamym sezonie nie sprzedawać go ten sezon będzie należał do niego i tak co roku. Rozumiem, że zaufanie do zawodnika podstawa i się stara ale jeśli faktycznie ma te pół roku do końca kontraktu to zdecydowanie zmienia to postać rzeczy. Nikt się głębiej nie zastanowił,że zaczą grać kiedy kończy mu się kontrakt? i jeszcze go nie przedłużył? Może faktycznie lepiej na nim coś teraz zarobić niż później ma odejść za darmo? Bo zobaczy, że znów nie gra. NO tak ale wy wiecie wszystko lepiej ja tylko wyrażam swoją opinie, że dla mnie to tylko jego chwilowe przebłyski i sami się przekonacie i już czekam na tradycyjne komentarze na kanonierzy.com Wiedziałem że tak będzie!

To samo było z początkami Cecha! mam znaleźć? po pierwszych meczach komentarze przyszedł puszcza szmaty gra dla Chelsea! po co na on a teraz świetny bramkarz! zmieniacie tutaj zdanie jak rękawiczki! i taka jest prawda i strasznie was to boli że tak jest.

mistiqueAFC komentarzy: 2676907.01.2016, 15:15

Andrew

Szukaj szukaj.Ja to np WengerOutem jestem juz 3 lata.I znam więcej osób z k.com które tez takie podejscie mają m.Nie rob z siebie idioty więcej tymi tekstami o tym, że NIE CHCE CI SIĘ SZUKAC.Jak jyz tak gadasz to się wysil i poszukaj

Kredens komentarzy: 370807.01.2016, 15:14

@ ja8pl

ocenianie kogoś po tym, że był zarejstrowany a nie komentował i dlatego jest marnym kibicem też trochę marne jest

kamilo_oo komentarzy: 2356707.01.2016, 15:13

Polki przegrały dwa mecze, a i tak dzisiaj zagrają z Włoszkami o wyjście z grupy :D

AaronLieber27 komentarzy: 612707.01.2016, 15:11

@thide
Tak

andrew1707 komentarzy: 207207.01.2016, 15:10

Ok ale jak w końcu u niego jest z tym kontraktem? jeśli faktycznie ma pół roku do końca co piszą na kanonierzy.com i jeszcze nie przedłużył to może go sprzedać? bo w maju zostaniemy z niczym?
Pewnie będzie czekał ile będzie gral po powrocie kontuzjowanych piłkarzy.
Zastanówcie się jeśli faktycznie ma pół roku do końca kontraktu i teraz dobrze gra to może gra właśnie na zainteresowanie sobą innych klubów?
Ale oczywiście wy wiecie wszystko najlepiej, już czekam i pewnie tak się zacznie kilka słabszych meczów Campbella a można było go sprzedać! Nie pierwszy i nie ostatni raz takie coś czytam o różnych zawodnikach.
Giroud nie strzelał GIROUD OUT! zaczą strzelać cisza!
Tamten Sezon WENGER OUT! teraz wielka radość i większość tak wierzyliśmy w Wengera założymy się? z chęcią poszukał bym komentarzy z tamtego sezonu! przemawia przez was hipokryzja bo jest dobrze to kibicujecie zostawić tego czy tamtego a potem kilka meczów źle i już to samo!
Zaraz zacznie się wasze tłumaczenie że tak nie jest ale tylko winny się tłumaczy! ja jestem zdania, że Campbell ma tylko przebłyski i moge się z każdym was założyć, że czym dłuzej to potrwa tym będzie z nim coraz gorzej. Przekonacie się!

thide komentarzy: 32389 newsów: 185207.01.2016, 15:05

prawda to, że Wilshere wystawił swoją chatę na sprzedaż i ponoć nigdzie nie kupił ani nie zamierza innej w okolicach Londynu?

ja8pl komentarzy: 296607.01.2016, 15:04

zreszta twierdzisz ze joel haruje tylko do podpisania kontraktu a tak naprawde nie wiesz czy tak jest tak samo mozna ciebie ocenic ze zaczales komentowac dopiero jak arsenal ma duze szanse na tytul wczesniej mimo tego ze byles zarejestrowany do sie nie odzywales taki z ciebie kibic

mistiqueAFC komentarzy: 2676907.01.2016, 15:04

Jak można chcieć sprzedać Cambella?Jak już to lepiej takiego Oxa który jest gorszy, a pieniądze za niego będą ewentualnie większe jak za Joela

Trochę cie z jego sprzedażą poniosło człowieku.Lepiej zajmij sie wrzucaniem plot niż bezsensownym komentowaniem ploty o Cambellu

lays komentarzy: 3987107.01.2016, 15:00

mist

Nie wiem. To absolutnie nie w stylu Wengera i Arsenalu, bo po 1. byłoby to zimą, czyli wtedy kiedy Wenger wgl wycofałby okienko i 45 mln funtow to nowy rekord klubu by był.

Ale zobaczymy.

Dla mnie i tak Auba nie przyjdzie zimą, BVB go nie pusci, a ta oferta w sumie uj wie czy jest :)

Będzie El Neny.

Ciekawe co to za smieszne plotki z Rabiotem

MikiAFC komentarzy: 12307.01.2016, 14:57

Sprzedawać Cambella, gdy ten zaczął w końcu grać? Nie zły pomysł. Obiektywnie patrząc, to w tej chwili to nasz najlepszy skrzydłowy! Nie licząc kontuzjowanego Sancheza. Ox to sprinter bez głowy ,a Walcott sprinter w tym momencie bez formy, to kim mamy grać teraz na skrzydle Chambersem? Gratulacje dla tych co popierają ten pomysł! Janusze Futbolu.

ja8pl komentarzy: 296607.01.2016, 14:56

andrew1707
mam juz dosc twojego pieprzenia , pojecia nie masz a *******isz za przeproszeniem

joel przecietny? no to co powiedziec o theo czy oxie od ktorych joel gra na dzien dzisiejszy lepiej a do tego on mysli na boisku co jest u theo i oxa wrecz niespotykana cecha

go_go_gunners komentarzy: 591 newsów: 307.01.2016, 14:54

"Jeśli by był taki świetny to dlaczego chcą go zespoły pokroju Galaty? a nie zgłosi się nikt lepszy?"
uwielbiam takie "argumenty" :)

andrew1707 komentarzy: 207207.01.2016, 14:50

Ja mam inne zdanie on tak haruje tylko do podpisania kontraktu! jak się dowiedział że Olympiakos go nie wykupi to ostatnie 4 mecze u nich zagrał bardzo słabo to samo w Villareall przypadek? nie sądzę
Jeśli by był taki świetny to dlaczego chcą go zespoły pokroju Galaty? a nie zgłosi się nikt lepszy? zastanówcie się to przyzwoity zawodnik nic więcej. Arsenal nie może się opierać na takich zawodnikach bo potem zawsze będzie narzekanie, że nic nie wyszło. Zauważcie że teraz może negocjować z każdym klubem więc jeśli sam nie chce przedłużyć kontraktu to warto go sprzedać.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52407.01.2016, 14:48

andrew1707
Już dawno temu chciałem się pozbyć Campbella i tego nigdy nie ukrywałem. Ale teraz mimo wszystko zostawiłbym go u nas. Pokazał, że można nim polegać. Wiem, że dostał szansę tylko dlatego, bo inni piłkarze byli kontuzjowani a nie, bo był od nich lepszy. Trzeba jednak oddać mu, że swoją szansę wykorzystał. Taki rezerwowy jest jednak bardzo potrzebny.

mistiqueAFC komentarzy: 2676907.01.2016, 14:47

Lays

Ty mu wierzysz z tym, ze taka oferta pójdzie??BVB ponoć na tyle wyceniło Aube więc....

Ja juz sam nie wien teraz, ale nie chce sobie niepotrzebnej nadziei robić

AlexVanPersie komentarzy: 806407.01.2016, 14:47

Campbella sprzedawać kiedy wreszcie po tylu lat wbił na konkretny poziom?

#FcukLogic

go_go_gunners komentarzy: 591 newsów: 307.01.2016, 14:46

Łapy precz od Joela!
Kilka ostatnich spotkań zagrał tak, że w końcu można wyobrazić go sobie jako ważne ogniwo zespołu. Niezły drybling, dobrze wyczucie przestrzeni, przyspieszające podania, do tego gra w defensywie. W meczu z City mi zaimponował. Tak harował, że gdy schodził z boiska to jego spodenki były całe zielone. Mam nadzieję, że Wenger nie zrezygnuje z Joela.

andrew1707 komentarzy: 207207.01.2016, 14:43

lays
Spokojnie Wenger zapowiedział że może to być busy okienko jak odejdzie Campbell to nie wierze, że zostawi to bez odpowiedzi oni tam pewnie monitorują sytuacje z 2-3 innymi zawodnikami a jemu kończy się kontrakt za pół roku ja nie jestem do niego przekonany skoro w słabszych klubach na wypożyczeniach nie grał wielkich spotkań. Jak dadzą dobre pieniądze niech idzie.

adrianjestem komentarzy: 45707.01.2016, 14:42

podobno kicker podaje ze interesujemy sie granitem xhaka ja bylbym bardzo na tak

andrew1707 komentarzy: 207207.01.2016, 14:40

simpllemann
Jakie jest twoje zdanie niech Wenger sprzedaje Campbella czy go trzyma?? Ja uważam, że puścić bo to że zagrał kilka przyzwoitych meczy nic jeszcze nie znaczy tak samo dobrze grał w Sociedad czy Villareal do póki nie dowiedział się,że go nie wykupią to obniżył loty i więcej siedział niż grał i to samo może być w Arsenalu dostanie kontrakt na pare lat i co pół roku znów zaczniemy go wypożyczać a wszyscy tutaj będą pisać my w niego wierzymy w końcu wypali! i tak przez lata.

lays komentarzy: 3987107.01.2016, 14:40

Niech idzie?

Campbell moze tylko odejsc w momencie gdy przyjdzie tu ktos za niego z top quality.

W sumie patrzac teraz na to wszystko to zostawilbym Campbella i wypozyczyl Oxa.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52407.01.2016, 14:38

A nawet gdyby Gabończyk do nas przyszedł to niekoniecznie grałby w ataku. Aubameyang to uniwersalny piłkarz, więc i skrzydło by obsadził.

andrew1707 komentarzy: 207207.01.2016, 14:38

Pisze na stronie główniej kanonierów że ktoś z Galaty przyjechał po Campbella jak złożą dobrą ofertę niech idzie!

bolomaster28 komentarzy: 118007.01.2016, 14:36

W sumie jakby nie patrzec to Wenger mowil ze jak kogos kupi to bedzie to nie uzupelnienie skladu a zawodnik ktory podniesie jakosc zespolu.
Oraz kase ma na pewno bo latem nie poszalal praktycznie nic.
Widzi ze szanse na mistrzostwo sa dosc duze. Jestesmy liderem. A widzi tez ze mamy problem ze skutecznoscia a taki zawodnik moze byc wybawieniem w ataku.
Giroud by w koncu zaczal sie bardziej starac i to by tylko wyszlo nam na dobre.
Takze wiele przemawia za tym transferem.
Choc to wyglada niewiarygodnie te 60 mln euro to mimo wszystko mysle ze Wenger jest w stanie tyle dac za zawodnikabo widzi ze to zdaje egzamin tu najlepszy przyklad Ozil on jest naszym najlepszym zawodnikiem w zespole a w polaczeniu z szybkim i skutecznym napastnikiem zostanie rekordzista asyst w Bpl.

lays komentarzy: 3987107.01.2016, 14:34

Kike Marin to wiarygodny gosc.

Miał kiedyś jedną wpadkę jeśli chodzi o AFC w 2013 roku napisał, żę Cavani idzie do nas.

Pozniej natomiast trafiał, z Cechem juz przed Copa America pisal o zainteresowaniu i ze przyjdzie.

A tutaj pisze tylko o ofercie, wiec mysle, ze jest cos na rzeczy.

Natomiast wszystko co sie nazywa na twitterze Agent to do kosza xd

mistiqueAFC komentarzy: 2676907.01.2016, 14:34

Z czym ja gwiazdorze? :D

Ja przeciez wien, że lays co jakiś czas wrzuci cos na stronkę.Różnica jest taka, że on nie robi tego dzień w dzień po pare razy.Naprawde nie każdego interesuje taki Iturbe :p to jest aż troche niezdrowe wrzucać każdy syf np z The Sun.Ale jak ty nie widzisz w tym niczego złego to ok.Nie bylo tematu

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 107.01.2016, 14:31

Ok lads, drugie pytanie.

Lacazette czy Aube?

Piotrek95 (zawieszony) komentarzy: 976207.01.2016, 14:29

Ja tam sie ciesze z każdego info tu wrzuconego. Dostaje info plus źródło, z którego pochodzi, sam moge ustosunkować się do tego. Do momentu gdy klub nie podpisze kontraktu, to można by powiedzieć że wszystkie informacje dotyczace transferów niezależnie od tego czy podane przez BBC czy przez TVN to ploty i spam

andrew1707 komentarzy: 207207.01.2016, 14:28

mistiqueAFC

Właśnie nic nie jest piękne ładnie bo ja ci mogę zaraz wysłać posty z ostatnich 2-3 dni ile np taki lays czy inni użytkownicy powysyłali różne rzeczy z The Sun i tak dalej!. Że jestem nowy nie musisz tak gwiazdorzyć i pzjedz snickersa! najlepiej bo sami wysyłacie teksty z brukowców a potem mścicie się na nowych użytkownikach taką wam to sprawia radość?

mistiqueAFC komentarzy: 2676907.01.2016, 14:26

Agent Lewis to jest mistrz.Wiadomo o nim coś więcej niż to, ze jest on niby z FIFA powiązany?Jak dla mnie to jest największy troll z tt

OFFO komentarzy: 354507.01.2016, 14:23

Kike Martin po agencie lewis największy fake twittera

mistiqueAFC komentarzy: 2676907.01.2016, 14:22

Andrew

Wszystko fajnie pięknie, ale ponad połowa twoich komentarzy to kopiuj/wklej z angielskich brukowców.Chłopaki to wrzuca czasem cos z twitta i tyle.Taki lays np

andrew1707 komentarzy: 207207.01.2016, 14:22

polandblood
Problem z Reusem jest taki, że nia ma sezonu kiedy nie wypadł by na miesiąc czy dwa ze składu a potem miesiąc dochodził do siebie. TO piłkarz genialny ale jeden Jack Wilshere nam wystarczy po za tym jego cena to pewnie z 60 mln euro by wyniesła. A za piłkarza który pół sezonu gra i pół nie gra to zdecydowanie za dużo. A Aubameyang nie ma problemu z kontuzjami, jest szybki ma widać smykałkę do zdobywania goli a i w razie konieczności to co Wenger lubi może grać na skrzydłach gdzie jak jeszcze lewy grał w Borussi Klopp stosował taki wariant z Lewym w ataku i Aubameyangiem na skrzydle.

shark31 komentarzy: 601307.01.2016, 14:22

Marín nie pisze praktycznie w ogóle. Daje info tylko jak coś wie. Wiarygodny gościu.

Sympatyczny komentarzy: 170707.01.2016, 14:19