Fabregas: Theo przywrócił nasze nadzieje

Fabregas: Theo przywrócił nasze nadzieje 01.04.2010, 15:57, Michał Kowalczyk 39 komentarzy

Cesc Fabregas stwierdził, że Theo Walcott pomógł Arsenalowi wykaraskać się z dołka w trakcie środowego pojedynku w północnym Londynie. Przypomnijmy, iż młody Anglik pojawił się na boisku w 66. minucie pierwszego ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Na tamtą chwilę tablica na Emirates Stadium pokazywała wynik 0-2 dla Barcelony. Trzy minuty później niespodziewanie Kanonierzy odbili się od dna, po bramce - a jakże by inaczej - Walcotta.

- Theo zmienił oblicze tego pojedynku. Wbiegał za obrońców Barcy i stwarzał im masę problemów. Według mnie był najlepszy na boisku - powiedział kapitan Arsenalu.

- Przy wyniku 2-0 byliśmy martwi. Nie wyobrażaliśmy sobie, że uda się nam powrócić do gry. W pierwszej połowie prawie nie dotykaliśmy piłki. Kiedy byliśmy blisko jej przejęcia, rywale zmieniali ustawienie i ją skutecznie odzyskiwali. W drugiej połowie meczu strzelili nam dwie wspaniałe bramki, ale pokazaliśmy, że my zawsze gramy do końca. Nikomu nie udało się jeszcze podnieść w meczu z taką drużyną, jak Barcelona.

- To było niesamowicie cudowne przeżycie, wspaniałe widowisko. Będę je pamiętam do końca moich dni. Moja kontuzja na pewno to trochę przyćmi, ale nie jakoś bardzo.

- W rewanżu, drużyna z pewnością sobie beze mnie poradzi. Barcelona straciła Carlosa Puyola i Gerarda Pique, także oni też nie będą tą samą drużyną - dodał Hiszpan.

Cesc FabregasTheo Walcott autor: Michał Kowalczyk źrodło: Arsenal.com
szalen komentarzy: 198202.04.2010, 22:16

Myślę, że Walcott powoli dorasta do roli kilera w zespole Arsenalu. On może swoją szybkością spowodować wiele szkód. Jak się rozwinie jeszcze i ominą go kontuzje to możemy być dumni jaki zawodnik wychował się pod okiem Wengera.

Theo_Fan komentarzy: 180702.04.2010, 13:47

Napewno dobra zmianka :)

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36202.04.2010, 13:21

Dokładnie, gdyby np. Eduardo wszedł na boisko, nie wiadomo co by było :)

laskowski19051995 komentarzy: 494502.04.2010, 11:46

Gdyby nie on to Arsenal mógłby przegrać te spotkanie a tak teraz Barcelona nie będzie miała łatwo pokonać Kanonierów :]

pedro61 komentarzy: 219902.04.2010, 00:14

Rewanż rzeczywiście zapowiada się ciekawie,choć-przyznam szczerze-nie wiąże z nim daleko idących nadziei na sukces.

kubss komentarzy: 46101.04.2010, 21:42

My nie mamy Fabregasa ale Oni nie będą mieli dwóch podstawowych obrońców. To będzie bradzo ciekawy mecz...

kubanczykpl komentarzy: 82601.04.2010, 21:35

Jestem ciekaw co Boss wymyśli na rewanżowy mecz na CN

Leito komentarzy: 11601.04.2010, 21:03

Anglia ma bardzo mocną kadrę i ciężko podjąć decyzje kto ma tam pojechać bo na prawdę ma dużo klasowych zawodników. Dla mnie ma aspiracje do tego aby jechać ale nie koniecznie Capello go weźmie. Jedyną zaletą Walcotta jest szybkość.

Ale co jak co, to Nasri udowadnia w każdym meczu, że zasługuje na wyjazd do RPA i jak dla mnie podstawową jedenastkę. Nie widać na nim presji i gra najbardziej dojrzałą piłkę wśród młodych piłkarzy Arsenalu.

Adamo1006 komentarzy: 49001.04.2010, 20:19

Do tej pory nie mogę zrozumieć, dlaczego Walcott nie zagrał od początku meczu. Przecież wyraźną zwyżkę formy pokazał już w spotkaniu z Burnley, a było to prawie miesiąc temu. I od tamtego meczu grzeje ławę. Nie pojmuję tego.

GLOCK komentarzy: 33401.04.2010, 19:35

Tak Theo może dużo zmienić i podciągnąć grę Arsenalu liczę na niego

gabi86 komentarzy: 26601.04.2010, 19:18

Wejście Walcotta ożywiło trochę grę Arsenalu. Mam nadzieję że Wenger na Camp Nou wystawi Theo od pierwszych minut. Anglik jest bardzo szybki może sprawić dużo problemów katalońskiej obronie.

Mosiek komentarzy: 10701.04.2010, 18:51

mnie martwi tylko to czy Wenger postawi na Cambpella jesli tak to mozemy miec problemy, jest doswiadczony ale nie bedzie nadarzac szybkosciowo. na srodku obrony z thomasem powinien zagrac song.

Sopel123 komentarzy: 90501.04.2010, 18:11

Rajdy Theo były znakomite. Maxwell nie mógł zadążyc. Uważam, że Walcott powinien być w pierwszym składzie w rewanżu.

aps119 komentarzy: 10401.04.2010, 17:55

Ciekawe co wymyślą :)

KuBaJo komentarzy: 217401.04.2010, 17:53

In Arsen we Trust dokładnie ciawaro ma rację Wenger musi coś stworzyć jakiś genialny plan

Ciawaro komentarzy: 43601.04.2010, 17:46

Mam nadzieje że Wenger tym razem lepiej odrobi prace domową i przygotuje świetnie zespół na mecz z Barcą. Szczerze to już nie moge znieść tych wielkich kibiców barcelony ktorzy na kazdym forum obrarzaja nasz klub i nie tylko nasz ale wsumie to potrafia zgnoić wszystkich bo oni są wielka barcelona. Dlatego mam nadzieje że ktośwkoncu ukruci im ten proceder (oby to byli zawodnicy Arsenalu) . Wyobrażcie sobie to uczucie zobaczyc uste fora po tym jak barcelona odpada z Arsenalem puste oczywiscie dlatego bo znikna kibice barcelony ktorzy zapewne bedą fanami teraz Interu a moze Manchesteru :)

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 701.04.2010, 17:39

Oby Walcott popracował nad wykończeniem, siłą strzału, dryblingiem i ogólnie techniką. Może wyjść z tego bardzo nieprzeciętny skrzydłowy.

lukasz19031989 komentarzy: 136201.04.2010, 17:16

Walcott pokazał klasę.Jest świetny.

Barteqqqq komentarzy: 104301.04.2010, 17:00

Walcott i jego szybkość są bardzo przydatne , widać to było nie raz wczoraj jak śmigał , obrońcy tylko jego plecy widzieli :)

Kondzior12 komentarzy: 490001.04.2010, 16:57

Theo zmiane dał świetną :)
Niech na Camp Nou też zrobi takie wejście smoka.

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11501.04.2010, 16:29

Zawsze byłem zdania, że Theo gra najlepiej, kiedy wchodzi na zmęczonych rywali. Jego szybkość, dynamiczność i pomysłowość były wczoraj na tyle zauważalne, że że strzelił gola, który przywrócił nasze nadzieje na na korzystny wynik.

Z drugiej strony szkoda marnować talent Walcotta rezygnując z niego w pierwszej osłonie gry. W obliczu liczby kontuzjowanych po spotkaniu z Barceloną Anglik zagra zapewne od pierwszych minut z Wolves. Życzę mu podobnego występu.

jarek1 komentarzy: 59601.04.2010, 16:26

Oczywiscie zgadzam sie Cesc ma racje Theo dal wlasnie sygnal ze mozna strzelic bramke na litosc boska tam graja jednak ludzie a nie roboty wiec trzeba atakowac ich szczegulnie to co mi sie rzucilo w oczy to ze skrzydlami trzeba ich atakowac nie srodkiem bo tu maja wielka sile tak mysle .

Ogolnie uwazam ze Theo moze byc tym zawodnikiem ktory da nam awans na Camp Nou bo na zdrowy rozum tylko Alves jest wstanie konkurowac znim na speeda a Theo bedzie ten sektor boiska omijal wiec powino byc dobrze tak mysle szkoda ze zabraknie Cesca na Camp nou ale coz AFC juz pokazalo ze umie grac bez niego i mysle ze Theo , Nasri , Rosa, diaby jeszcze pokaza jak sie atakuje Barcelone oczywiscie licze na caly AFC ale uwazam ze ta czworka bedzie kluczem do wygrania bo oniy beda kreowac gre jak bedzie dobrze to i Beniek cos moze trafi moze Vela tez by sie sprzydal szybkie nogi nam sa potrzebne tak mysle kto wie Carlos Vela i Theo na Flankach ?

Pozdrawiam )

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26401.04.2010, 16:23

Szkoda że tak późno wszedł ;))

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36201.04.2010, 16:20

Świetna zmiana. Theo zagrał wczoraj niesamowicie i mam nadzieję, że zagra także w rewanżu od pierwszych minut.

ArsenalFun komentarzy: 19901.04.2010, 16:19

Walcott jest dobry ,ale najlepiej wprowadzac go np. na druga częśc spotkania kiedy niektorzy rywale sa już zmęczeni wtedy jego szybkość się przydaje najlepiej.

Mariusz2285 komentarzy: 109101.04.2010, 16:19

Fabregas trzymamy kciuki za Ciebie wracaj szybko do zdrowia!!

luq007 komentarzy: 289901.04.2010, 16:17

Jak widac na zdjeciu Cesc jest wzniebowziety po tej bramce :D

Kanonierka15 komentarzy: 2185 newsów: 501.04.2010, 16:17

Ciekawe, czy Boss postawi na niego w rewanżu od pierwszych minut. Z jednej strony, jest w formie, szkoda marnować to na ławce, jednak przez 90 minut nie będzie mógł biegać jak wczoraj. Chyba, że naprawdę jest głodny gry.

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 101.04.2010, 16:15

Theo rozruszał naszą grę, pięknie przeprowadzane akcje, bramka też bardzo ładna.

4cesc44 komentarzy: 136701.04.2010, 16:15

świetna zmiana, a popatrzcie na obrazek na górze jaką fabregas ma mine hah ;p

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223701.04.2010, 16:13

To była narpawde udana zmiana bo po wejsciu Eboue i Denilsona nasza gra nie ozywila sie , chociaz Emanuel cos tam wniosl , ale napewno nie tyle co Theo , gdyby nie on to wynik pewnie do konca meczu by sie nie zmienil;)

Gunner_995 komentarzy: 655001.04.2010, 16:12

Theo to poprostu fenomen, nasza tajna broń. Gdy przeciwnicy są już zmęczeni Theo wchodzi i jeździ wszystkich swoimi rajdami:)
Ale jemu pewnie zalerzy na tym że grać przez pełne 90 min...

arsenal22 komentarzy: 64201.04.2010, 16:11

e zauwazyliscie ze na tym zdjeciu oni tak dziwnie wygladaja i jeszcze ta mina fabregasa ? :D :)

oldirtybastard komentarzy: 8501.04.2010, 16:09