Jedenastka 24. kolejki Premier League

Jedenastka 24. kolejki Premier League 24.01.2011, 20:05, n0thing 49 komentarzy

Dziennikarze portalu internetowego Sky Sports sporządzili najlepszą jedenastkę zawodników 24. kolejki rozgrywek Premier League, oraz wybrali kilku zawodników, którzy wyróżnili się na boisku. Wśród nich znalazło się dwóch graczy Arsenalu po meczu z Wigan, który zakończył się wynikiem 3:0 dla Kanonierów.

cavlary komentarzy: 262025.01.2011, 19:58

wkurza mnie ten drewniak z mu... Ja nie wiem jak on jest w stanie tak strzelać te bramki.

Michu komentarzy: 171125.01.2011, 19:06

To była naprawdę bardzo dobra kolejka, wyniki takie same, Multimiliarderzy przegrali, Koguty zremisowały idealnie :) Cieszy, że Robin Van Pers znowu w 11 Kolejki :)

adam3462 komentarzy: 273225.01.2011, 16:54

Atak jest niesamowity. Ale brawa dla Robina. Myślę że jeszcze Jack powinien się tam znaleźć.

maciejewski2345 komentarzy: 23525.01.2011, 15:40

Van persie i Fabregas zagrali świetne spotkanie i zasluzyli zeby byc 11 kolejki

CF4 komentarzy: 138325.01.2011, 15:22

zakomite spotkanie w wykonaniu Cesca i Robina dało im miejsce w "11" ;) tak trzymac

dominique7 komentarzy: 27425.01.2011, 15:22

zagrali świetnie, oby tak dalej! :)

laskowski19051995 komentarzy: 494525.01.2011, 15:12

Nie mogło zabraknąć Cesca i Robina, zagrali bardzo dobry mecz, oby takich jak najwięcej :))

gargamel800 komentarzy: 53225.01.2011, 14:45

Robin przechodzi samego siebie.

Szef komentarzy: 1303525.01.2011, 13:24

madjer>>> Al-Habsi zagral fenomenalnie bo gdyby nie on to by moglo byc nawet 10-0

madjer komentarzy: 553425.01.2011, 10:40

Zawodnik puszcza 3 bramy, jego drużyna przegrywa w kompromitujący sposób a mimo to Al-Habsi jest w 11 :) heh

szym254 komentarzy: 255625.01.2011, 09:31

Arkadius92------> też o tym myslałem :):):):)

Arkadius92 komentarzy: 169825.01.2011, 08:53

Myślę, że RvP zostanie zawodnikiem miesiąca w PL

carlota4 komentarzy: 53625.01.2011, 00:22

Cesc zagrał fenomenalnie, szczególnie ta asysta! To, że nie strzelił bramki, nie musi oznaczac, ze mu nie poszło

piter1908 komentarzy: 510325.01.2011, 00:00

i co teraz powiedza Ci którzy pisali że Cesc zagrał słabszy mecz? nie strzelił bramki a mimo to jest w 11 :)
Al Habsi Klasowo zagrał ;[ gdyby nie on myślę że strzelili byśmy więcej niż muły w tej kolejce.
Bramka Meirelesa to Igiełka :D
a gdzie Asysta tygodnia ? i podanie Cesca?

dicpauca komentarzy: 296624.01.2011, 23:43

bramkarzem kolejki powinien zostac Wojtek;D bo mu gratuluje tego ze wogole wytrzymal te 90 minut na boisku;] wcale bym sie nie zdziwil jakby np. poszedl do szatni;D efekt bylby taki sam;];]

Gunner48 komentarzy: 792924.01.2011, 23:24

@aRamsey
serio?:>
Myślałem, że będzie z nami dłużej ;)
No cóż, trening czyni mistrza...czekam aż nasi poprawią ten element.

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 724.01.2011, 23:04

No proszę, cienki Al-Habsi jednak znalazł się w tej jedenastce kolejki... Cóż za niespodzianka, prawda?

A co do parady - na pewno chodzi o obroniony strzał Van Persiego z odległości kilku metrów w pierwszej połowie, to była kapitalna interwencja.

SKUTECZNOŚĆ!
Miejmy nadzieję, że Thierry ich tego nauczy, o ile to możliwe.

evelred komentarzy: 369124.01.2011, 22:42

al habsi miał w tym sezonie lepszy mecz, ze spursami

Malikos komentarzy: 3124.01.2011, 22:25

już myślałem, że gafą weekendu będzie też RVP i jego przestrzelona "11"...

andrzej93 komentarzy: 119624.01.2011, 22:21

mogli by napisać o którą paradę chodzi albo chociaż po kogo strzale bo bramkarz mecz życia i wiele wyciągną 100% sytuacji

fabregas1987 komentarzy: 2579324.01.2011, 21:55

brawo Fabs i RvP oby tak dalej, a parada Al Habsi'ego to po tym strzale Nasri'ego w pierwszej polowie pewnie ... ;))

Kaziu09 komentarzy: 325324.01.2011, 21:25

Dobrze :)

ArsenalArshawin komentarzy: 2024 newsów: 724.01.2011, 21:22

Bardzo dobrze. Należało sie i Robinowi i Fabregasowi. Do końca zastanawiałem sie kto będzie zawodnikiem kolejki. Czy berba czy Persie. Zostali obydwoje :)

madjer komentarzy: 553424.01.2011, 20:58

Gafa weekendu ---- Poczynania kanonierów w pierwszej połowie i zmarnowanie 5 stuprocentowych okazji ...

kyzia00 komentarzy: 10724.01.2011, 20:41

czy zawsze po naszym meczu bramkazem musi być tez z druzyny przeciwnej??

sory za spam;/

Z meczu Bolton - Chelsea mogliby wybrać tylko gafe kolejki..

grzegi_ndg komentarzy: 89624.01.2011, 20:23

zjadas
nie poczekali na mecz chelsea z boltonem ?
przecież z tego meczu nie bedzie co wybierac :D

Ciasteck2 komentarzy: 446724.01.2011, 20:22

Brawa dla naszego kapitana i Robina - obydwaj rozegrali znakomite zawody i zasłużyli na miejsce w tym zestawieniu ;)

concrete13 komentarzy: 869824.01.2011, 20:21

to nie pierwszy raz kiedy ustala się 11 kolejki mimo , że wszystkie zespoły nie zakończyły jej..

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26424.01.2011, 20:21

@zjadas
Faktycznie, mogli poczekać - może będzie jakaś ciekawa sytuacja, która nadawałaby się jako 'gafa weekendu' ;D

ostriket komentarzy: 661424.01.2011, 20:18

@piotra700->
nie sądzisz chyba że któryś z graczy chelsea mógłby wejść do 11 kolejki? xD
chociaż z pozostałymi wyróżnieniami mogliby się jeszcze powstrzymac ;P

clash123 komentarzy: 188024.01.2011, 20:18

RvP, pamietacie jak pieknie ukladal mu sie poprzedni sezon do momentu tej cholernej kontuzji? mial wtedy chyba 7 bramek i 7 asyst w PL a byl zaledwie listopad, to cholernie wazny pilkarz dla nas, szkoda ze tak strasznie kontuzjogenny....mam nadzieje ze limit powaznych kontuzji wykorzystal juz na kilka lat do przodu... bo zawsze jak wypadnie ze skladu to go cholernie brakuje....smiem twierdzic ze jego najtrudniej jest zastapic w czasie kontuzji ze wszystkich zwodnikow Arsenalu

zjadas komentarzy: 30024.01.2011, 20:16

piotra700 komentarzy: 61024.01.2011, 20:16

najlepsze ejst to że wybrali anjlepszą jedenastke a Chelsea dziś gra;)

Vandal komentarzy: 3602 newsów: 16824.01.2011, 20:15

Myślałem, że gafa weekendu przypadnie piłkarzowi Birmingham, który nie trafił z 3 metrów do pustej bramki.

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27324.01.2011, 20:13

A gdzie podanie kolejki?! Nie muszę mówić, komu powinno być przyznane...

ostriket komentarzy: 661424.01.2011, 20:13

Robin nareszcie jest ktoś z napadu kto potrafi strzelić z kombinacji, z dystansu itd...a Berbatov teraz będzie miał przerwę pewnie znowu z 3-4 mecze od strzelania goli by potem wcisnąć jakiemuś Wolves 3 gole xD

HellSpawn komentarzy: 618524.01.2011, 20:12

Asyste weekendu powinien dostać jeszcze Fabs za to 60 metrowe podanie do RvP :)

aRamsey komentarzy: 948624.01.2011, 20:09

Cieszy 2 zawodników w tej 11. Myślę, że Clichy też mógłby się tu znaleźć. Robin i Berba, obaj 3 brameczki władowali, mam nadzieję, że Holender utrzyma formę strzelecką, zaś Bułgar ją gdzieś zgubi :p

Cisow komentarzy: 138424.01.2011, 20:09

Nic dziwnego że parada bramkarsa weekendu przypadła bramkarzowi Wigan, miał tyle okazji do wykazania się...
Ale trzeba mu przyznać, gdyby nie on to Wigan wyjechałoby z Londynu z bagażem 5-6 goli conajmniej, jego parady były naprawdę widowiskowe

Mariachi komentarzy: 128524.01.2011, 20:08

A jednak gafa weekendu nie należy do Robina i jego przestrzelonego karniaka :)