Kanonada na Emirates! Arsenal 6-0 Blackpool!

Kanonada na Emirates! Arsenal 6-0 Blackpool! 21.08.2010, 16:59, Szymon Ortyl 920 komentarzy

Punktualnie o 16:00 na Emirates Stadium rozpoczął się mecz pomiędzy Arsenalem, a rewelacją pierwszej kolejki Premier League, beniaminkiem Blackpool.

W 7. minucie błąd popełnił bramkarz Blackpool, który wybił piłkę wprost pod nogi bardzo aktywnego od początku meczu Walcotta. Ten odegrał do Chamakha, który zagapił się i nie zdołał celnie zagrać piłki do nadbiegającego Tomasa Rosicky'ego.

W 12. minucie po pięknym podaniu Andrieja Arszawina, Theo Walcott znalazł się w sytuacji sam na sam z Gilksem i płaskim strzałem umieścił piłkę w siatce.

2 minuty później po dobrym dośrodkowaniu ze skrzydła, najwyżej w polu karnym Arsenalu wyskoczył Taylor-Flether, jednak piłka po jego strzale głową minęła lewy słupek bramki Almunii.

W 21. minucie po pięknym rajdzie Theo Walcott wyłożył piłkę Andriejowi Arszawinowi, jednak po jego strzale z półwoleja futbolówkę zdołał wybić bramkarz Blackpool.

2 minuty później po kolejnym świetnym podaniu Walcotta, w świetnej sytuacji znalazł się Chamakh, jednak Marokańczyk nie potrafił pokonać Gilksa.

W 26. minucie Arszawin świetnie podał piłkę do stojącego w polu karnym Wilsehre'a, jednak ten nie zdołał odegrać jej do wbiegającego Chamakha.

3 minuty później w sytuacji sam na sam z bramkarzem Blackpool znalazł się Walcott, jednak Anglik mocnym strzałem przeniósł piłkę nad poprzeczką

W 31. minucie czerwoną kartką za wślizg od tyłu w nogi wbiegającego w pole karne Chamakha ukarany został Evatt. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Andriej Arszawin i atomowym strzałem umieścił ją w bramce,

W 36. minucie boisko opuścił Sylwestre. W jego miejsce na placu gry pojawił się Kienan.

Kilka sekund później po podaniu Walcotta kolejną szansę na zdobycie bramki miał Chamakh, jednak tym razem piłkę wybił bramkarz Blackpool.

W 39. minucie po podaniu Jacka Wilshere'a, piłkę w bramce Blackpool po strzale z półobrotu umieścił Theo Walcott.

W 42. minucie po pięknym podaniu Clichy'ego, kolejny strzał na bramkę Blackpool oddał bardzo aktywny dziś Chamakh, jednak Gilks zdołał odbić piłkę w bok.

Kilka sekund później przed szansą na podwyższenie rezultatu mógł stanąć Andriej Arszawin, jednak Theo Walcott nie zdołał dostarczyć Rosjaninowi piłki.

4 minuty po rozpoczęciu drugiej połowy, Bacary Sagna dośrodkował piłkę ze skrzydła przed pole karne, gdzie czekał już Abou Diaby, który mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

W 58. minucie, Kanonierzy podwyższyli na 5-0 za sprawą Theo Walcotta, który tym samym skompletował Hat-tricka.

W 61. minucie po pięknym rajdzie dobrym podaniem popisał się Arszawin, który dograł do wbiegającego Chamakha, jednak ten nie zdołał umieścić piłki w pustej siatce Blackpool.

Minutę później, na boisku pojawili się Robin van Persie oraz Cesc Fabregas, którzy zmienili Andrieja Arszawina i Abou Diaby'ego.

2 minuty później, Carlos Vela zastąpił na boisku bohatera spotkania, Theo Walcotta.

W 83. minucie, po dość niemrawej części gry, Kanonierzy ponownie mogli cieszyć się z bramki. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, piłkę do siatki Blackpool głową skierował Marouane Chamakh.

Tuż przed końcem spotkania wspaniałą szansę na pokonanie bramkarza rywali miał Wilshere, jednak nie zdołał trafić w piłkę po minięciu 3 rywali.

Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie. Kanonierzy rozegrali świetne spotkanie. Szczególnie aktywnymi zawodnikami byli Maroune Chamakh, Theo Walcott, Andriej Arszawin, Tomas Rosicky, oraz wprowadzony po koniec spotkania na boisko Carlos Vela.

Premier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
MESHUGGAH komentarzy: 15022.08.2010, 19:29

howareyou----> dobry jesteś:)

GunnersFan9 komentarzy: 8703 newsów: 822.08.2010, 19:29

Ręka O'shea w polu karnym.Sędzia kazał grać dalej mimo że w podobnej sytuacji wcześniej odgwizdał "11" po ręce Duff'a.

jarts komentarzy: 231922.08.2010, 19:28

wystarczyło że gracz Fulham dotknął Muła to faul. Odwrotnie nie gwizdał . Wogóle co to za sędzia był?

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 222.08.2010, 19:27

a i jeszcze ręka O'Shea we własnym polu karnym, ale nie wiem czy tam należał się karny, bo nie widziałem dokładnie tej sytuacji

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 222.08.2010, 19:25

Dembele był ewidentnie trzymanymprzez Vidicia za koszulke w polu karnym i sędzia to widział, ale nakazał grać dalej.
więcej rzeczy nie pamiętam

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 722.08.2010, 19:22

Brawa Fulha, wielkie, wielkie brawa. Tak jak się spodziewałem, United znowu nie istnieje bez Rooneya. Nie oglądałem meczu, ale z tego co czytam, to sędziowie znowu gwizdali pod swoich pupilków? Opisze ktoś dokładniej, co się stało?

rafalchelsea komentarzy: 322.08.2010, 19:20

United zremisowali cioty dobrze im tak HAHAHAHA tylko Chelsea !!!!!!!!!

Barney komentarzy: 2094022.08.2010, 19:14

Po jutrzejszym meczu raczej na bank utrzymamy 2 miejsce. Z Blackburn mnie wynik nie bardzo obchodzi byle 3pkt, wyjazdy sa trudne.

maciekbe komentarzy: 1245822.08.2010, 19:13

@evelred dokładnie. Aż dziwnie, że tak mało Fergie Time'a doliczył

evelred komentarzy: 369122.08.2010, 19:11

coroczne sędziowanie pod manu uważam za rozpoczęte

jakim trzeba być kmiotem, żeby z premedytacją nie podyktować karnego po faulu vidicia doskonale widząc całą sytuację

cóż, sedzia bardzo chciał zapewnić pupilkom fa zwyciestwo ale nic z tego nie wyszło

kwiatinho komentarzy: 1312822.08.2010, 19:08

A słyszeliście że Gourcuff może przejść do Lyonu...ponoć sam piłkarz wyraził taką chęć po tym jak Bordeaux nie radzi sobie dobrze w lidze po tym jak odszedł od zespołu Laurent Blanc

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36222.08.2010, 19:07

United zremisowało na własne życzenie. Jeżeli Nani strzeliłby karnego , to by było po prostu po meczu, a tak mają 1 pkt ;)

Theo44 komentarzy: 426322.08.2010, 19:05

takze Kakalkov...dziekujemy za Twoje frustracje i rozumiem, ze teraz pojdziesz sobie odbic z powrotem na stronach Newcastle.pl bz sprobowac im popsuc humory...no chyba, ze jeszcze poplakujesz

maciekbe komentarzy: 1245822.08.2010, 19:05

VdS nie miał za bardzo szans przy trafieniach Fulham, daj spokój

berni3 komentarzy: 32222.08.2010, 19:04

a vand der sar masakra kazda pilke mial na rekach bardzo slaby mecz

jacobsen9214 komentarzy: 26022.08.2010, 19:04

Brawo Fulham! Zagrali świetny mecz i równie dobrze mogli go wygrać. Trzeba sobie wyrobić przewagę nad MUłami.. bo w bezpośrednich starciach nigdy nie wiadomo co się stanie.

Go Go The Gunners!

maciekbe komentarzy: 1245822.08.2010, 19:03

także pokrzyczałeś swoje, a teraz won :]

kwiatinho komentarzy: 1312822.08.2010, 19:03

Do ostatniej minuty zarówno United jak i Fulham mogło wygrać.W pierwszej połowie Etuhu powinien powinien pokonać Van Der Sara za to Nani nie strzelił karnego...Brawo Wieśniaki

berni3 komentarzy: 32222.08.2010, 19:03

ale jak by nie sedzia i foworyzowanie mu to bysmy wygrali

GunnersFan9 komentarzy: 8703 newsów: 822.08.2010, 19:02

kakaovUTD245;- Dembele przez Vidica tez był sponiewierany w polu karnym.O ręce O'shea w polu karnym nawet nie wspominam.

Theo44 komentarzy: 426322.08.2010, 19:02

Kakalkov....gdyby nie karny, kt. powinien byc podyktowany po faulu Vidica byscie ZASLUZENIE przegrali dzis....Brawo wiesniaki za walke do konca...Brede Man of the Match....a drugi wniosek....jednego prosiaczka zabraklo i caly atak praktycznie nie istnial...Berba jak zwykle pierwszy len Premier Ligue...az milo bylo go ogladac w akcji...Chiciarito to bylby mile widziany ale w juniorach Arsenalu...

mitmichael komentarzy: 4924322.08.2010, 19:02

3 mecz i 2 nieprzegrany bo ostatnio 3-0 w przod i 3-0 w tył

Marioo komentarzy: 57422.08.2010, 19:02

coś mi się wydaje, że to będzie słaby sezon dla MU, zwłaszcza jeśli Rooney nie odnajdzie formy. Nie zdziwię się jak skończą za Arsenalem, Chelsea i City.

Arsenal1994 komentarzy: 749722.08.2010, 19:01

Pięknie Fulham! Oni to mają jednak patent na te Diabły! :)

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 222.08.2010, 19:01

Pinguite > i jeszcze teraz Piszczek weszedł

mitmichael komentarzy: 4924322.08.2010, 19:00

Obysmy tak zagrali z United jak Fulham. 3 mecz z United i kolejny nieprzegrany.

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36222.08.2010, 19:00

Pięknie Fulham :) Jesteśmy przed United :D

krzykus1990 komentarzy: 519322.08.2010, 19:00

Fulham - Man U 2:2 no co za mecz wydawało się, że Man U ma wielkie szczęście i wygra 3:1 ale los się odwrócił

kakaovUTD245 komentarzy: 6922.08.2010, 19:00

aa i jeszcze cos Chicharito byl sponiewierany w polu karnym takze tez powinien byc karny ale nie wazne z tym bo i tak mielismy drugi karny ktorego Nani nie strzelil

maciekbe komentarzy: 1245822.08.2010, 19:00

Samobój Reiny

kakaovUTD245 komentarzy: 6922.08.2010, 18:59

wpadki sie zdarzaja :)

Pinguite komentarzy: 1502022.08.2010, 18:59

tak swoją drogą na boisko w 63 min. w Dortmundzie, gdzie podejmują klub Leverkusen, wszedł na boisko Lewandowski Robert przy stanie 2:0 dla gości. Ciekaw jestem jak nasze drewienko się spisze :P

maciekbe komentarzy: 1245822.08.2010, 18:59

kakaov co powiesz ?

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1522.08.2010, 18:59

finisz remis trochę nie sprawiedliwy dla Fulham.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952122.08.2010, 18:58

Mamy po tej drugiej kolejce , 2 miejsce :P

kakaovUTD245 komentarzy: 6922.08.2010, 18:58

ehh 2-2 szkoda Ferguson bedzie wkurzony niezle pewnie na naniego...

mdr_AFC komentarzy: 305022.08.2010, 18:58

koniec! United tylko 1 pkt ;)

AlexSong17 komentarzy: 100022.08.2010, 18:58

John O'Shit

GunnersFan9 komentarzy: 8703 newsów: 822.08.2010, 18:58

kakaovUTD245; -szczęście to są wymęczone zwycięstwa po 1-0 po bramkach w 97 min meczu:P w dodatku po karnym z kapelusza lub samobójczej.

marcel134 komentarzy: 1082 newsów: 422.08.2010, 18:56

Brede Hangeland się zrewanżował 2:2 :D

Theo44 komentarzy: 426322.08.2010, 18:56

kAKAO...ale po co te nerwy...heh

kakaovUTD245 komentarzy: 6922.08.2010, 18:55

wiesz theo my mamy slaba passe na craven cottage ale o szczesciu to wy mozecie mowic jak reina wpakowal bramke ;)

Pinguite komentarzy: 1502022.08.2010, 18:55

taaaaaak! damn! jakby nie ta brama samobójcza to normalnie może by było 2:1 dla Fulham... a niech to szlag trafił...

zuczek1987 komentarzy: 640322.08.2010, 18:54

VDS prawie tą piłke wyjął on jest niesamowity ! MU nic nie gra powinni to przegrać

Theo44 komentarzy: 426322.08.2010, 18:54