Kanonierzy pokonują Wolves, 45 minut Aarona

Kanonierzy pokonują Wolves, 45 minut Aarona 23.11.2010, 17:31, IceMan 24 komentarzy

Rezerwy Arsenalu pokonały dzisiaj drugi garnitur Wolverhampton Wanderers 2-1, a swoją cegiełkę do zwycięstwa dołożył Aaron Ramsey, dla którego było to pierwsze rozegrane od 9 miesięcy spotkanie.

Walijczyk, który nie pojawił się na boisku od czasu doznania koszmarnej kontuzji w pojedynku ze Stoke City, przez 45 minut przebywał dzisiejszego popołudnia na placu gry.

Młody pomocnik pokazał się z dobrej strony i oddał nawet groźny strzał przy słupku bramki Wilków.

Gdy Ramsey wraz z Manuelem Almunią zszedł do szatni po zakończeniu pierwszej połowy, na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis. Szalę zwycięstwa Kanonierzy przechylili na swoją stronę w drugich 45 minutach.

W 53. minucie na prowadzenie Londyńczyków wyprowadził Roarie Deacon, który pokonał golkipera gości strzałem z najbliższej odległości. Po upływie 300 sekund do siatki trafił Gilles Sunu, który wykończył efektowną akcję całej drużyny.

W 67. minucie kontaktowego gola dla Wolves zdobył Sam Winnall, lecz na wywiezienie z Londynu choć jednego punkt piłkarzom Wolverhampton nie starczyło już sił.

Arsenal 2-1 Wolverhampton Wanderers

Roarie Deacon - 53' [1-0]

Gilles Sunu - 58' [2-0]

Sam Winnall - 67' [2-1]

Arsenal: Manuel Almunia (46.) - Havard Nordtveit, Sead Hajrović, Ignasi Miquel, Daniel Boateng - Craig Eastmond, Aaron Ramsey, Jay-Emmanuel Thomas - Gilles Sunu, Roarie Deacon, Chuks Aneke (55.).

Ławka rezerwowych: James Shea (46.), Martin Angha, Oguzhan Ozyakup (46.), Conor Henderson (55.), Nico Yennaris.

Wolverhampton Wanderers: Aaron McCarey - Matt Doherty, Jamie Reckord, Ethan Ebanks-Landell, David Davis - Ronald Zubar, John Gorman, Nathan Rooney, Geoffrey Mijangi Bia - Jake Cassidy, Sam Winnall.

Ławka rezerwowych: Daniel East, James Spray, Louis Harris, Michael Ihekwe, Zeli Ismail.

Wolverhampton Wanderers autor: IceMan źrodło: Arsenal.com
luq007 komentarzy: 289924.11.2010, 17:57

Niech wraca do 1 składu a Almunia zostanie tam gdzie gra :P

laskowski19051995 komentarzy: 494524.11.2010, 15:01

Jest w dobrej formie, po takiej groźnej i długiej kontuzji rzadko się zdarza żeby ktoś grał tak dobrze :)

radis komentarzy: 7624.11.2010, 14:52

wierze w Aarona , mam nadzieję że będzie on takim objawieniem jak Jack Wilshere :)

gunners14 komentarzy: 228423.11.2010, 20:30

Ramsey - trzymam za niego kciuki, aby pozbierał się po tej kontuzji, chociaż i tak jest już naprawdę dobrze! oby tak dalej :D

misiek1992 komentarzy: 1023.11.2010, 20:28

Ramsey to tak jak Wilshare przyszlosc naszej druzyny, oby sie odbudowal po kontuzji

KuBaJo komentarzy: 217423.11.2010, 20:21

Wspaniale :D
Ramsey oby kontuzja na ciebie w ogóle nie wplyneła!!! oby :/

Kipling komentarzy: 46023.11.2010, 20:15

Ramsey jest młodszy, ale oby nie skonczyl tak jak Eduardo.. szkoda by bylo..

SaGnA komentarzy: 98523.11.2010, 20:02

Axxxe > ja na początek liczę że pokaże chociaż tyle ile przed kontuzją. Na wiecej bedzie trzeba prawdopodobnie poczekać :D

fabregas1987 komentarzy: 2582423.11.2010, 19:32

Fajnie, ze wrocili, Almunia w sumie czyste konto ;p

sarutobi44 komentarzy: 6623.11.2010, 19:06

powrót ramseya to cudowna wiadomosc.

concrete13 komentarzy: 869823.11.2010, 18:27

cieszy powrót Ramseya.. zastanawia Almunii .. i dziwi brak gola JETA :)

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11523.11.2010, 18:19

Zwykle nie zabieram głosu na temat meczów rezerw, bo nie mam możliwości ich obejrzenia. Teraz również było nie inaczej, ale skoro w składzie są zawodnicy ogrywający się powrocie z odpoczynku, zaczyna robić się ciekawie :) Cieszy mnie nie tylko zwycięstwo, ale również występ Ramseya. Niedługo zawita na wyższy szczebel i mam nadzieję, że pokaże o wiele więcej niż przed kontuzją :) Co do Almunii, mam w tej chwili takie zdanie, że jest nam niepotrzebny i musimy go sprzedać już w zimę, a w jego miejsce zakupić nowego bramkarza.

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56723.11.2010, 18:16

andrzej93 > po co pojechał? Yyy... Może po to, żebyśmy mieli jakiegoś bramkarza na ławce?

andrzej93 komentarzy: 119623.11.2010, 18:11

cieszy powrót Aarona i mam nadzieję na szybki i skuteczny powrót Vermy

andrzej93 komentarzy: 119623.11.2010, 18:10

czyli JET nie pojechał do Bragi
Mam nadzieję że Wojtek zagra z Bragą bo po co jechał jak mógł zagrać za Almunię

Theo44 komentarzy: 427923.11.2010, 18:02

Powrot Aarona. i to jest fantastyczna wiadomosc!

adam3462 komentarzy: 273223.11.2010, 17:59

Niech wraca jak najszybciej do optymalnej formy !

VoXy komentarzy: 205723.11.2010, 17:54

Nareszcie Aaron ;)

kanonier_89 komentarzy: 93923.11.2010, 17:51

Wreszcie jakieś dobre wieści. Teraz jeszcze czekam na powrót Verminatora

Szef komentarzy: 1303523.11.2010, 17:51

Almunia tez zagral, wiec niedlugo dostaniemy odpowiedz czy Fabian jest bramkarzem nr 1 bo Manuel juz moze grac

Wiktor_20 komentarzy: 36723.11.2010, 17:42

wynik nie był taki ważny ale zwycięstwo napewno cieszy najwazniejsze zeby Ramsey sie ogrywał i szukał forme na 2 część sezonu:)

Dominika93 komentarzy: 293723.11.2010, 17:38