Kompromitacja na Emirates! Arsenal 2-3 West Brom

Kompromitacja na Emirates! Arsenal 2-3 West Brom 25.09.2010, 17:00, Szymon Ortyl 1928 komentarzy

Przed dzisiejszym meczem wszyscy kibice Kanonierów byli przekonani, iż ich idole wykorzystają potknięcie Chelsea na City of Manchester Stadium i zakończą kolejkę tracąc jedynie 1 punkt do lidera. Niestety Kanonierzy doznali pierwszej od 27 lat porażki na własnym stadionie z West Bromwich Albion.

W 8. minucie wspaniałą okazję do zdobycia bramki zmarnował Clichy, chwilę później żółtą kartką za faul na Eboue ukarany został Ollson.

5 minut później po strzale Arszawina piłka trafiła w słupek, po czym spadła z powrotem pod nogi Rosjanina, który ponowie trafił nią w... słupek. Cała akcja zakończyła się rzutem rożnym dla Kanonierów.

W 25. minucie groźną akcję przeprowadzili zawodnicy WBA, na szczęście Almunia zdołał po strzale Thomasa sparować futbolówkę na słupek.

10 minut później po strzale z woleja Samira Nasriego piłka wylądowała w trybunach.

W 36. minucie spóźniony Laurent Kościelny nie zdołał powstrzymać napastnika WBA. Manuel Almunia zdecydował się na wyjście z bramki i sfaulował przeciwnika, za co ukarany został żółtą kartką. Sędzia wskazał na wapno, jednak Hiszpan odkupił swoje winy wspaniale broniąc strzał Brunta z 11 metrów.

W końcówce pierwszej połowy WBA bardziej przycisnęło graczy Kanonierów, jednak to oni stworzyli groźniejsze okazje do zdobycia bramki. Jedną z nich próbował wykorzystać Bacary Sagna, jednak po jego strzale głową, piłkę nad bramką przeniósł bramkarz WBA.

Kilka sekund później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania.

W 49. minucie kibice Kanonierów przecierali oczy ze zdumienia, bowiem Thomas z dziecinną łatwością ograł Sagnę i pięknie wyłożył piłkę do Odemwingi, który umieścił ją w siatce Almunii. 90 sekund później na 2-0 dla gości po błędach Kościelnego i Almunii podwyższył Jara.

W 55. minucie Diaby i Eboue opuścili boisko. W ich miejscu na placu gry pojawili się Wilshere i Rosicky.

W 57. minucie bliski szczęścia był Samir Nasri, jednak na drodze futbolówki po strzale Francuza stanął... Jack Wilshere.

W 62. minucie, żółtą kartką za faul na Carsonie, ukarany został Chamakh.

W 65. minucie Carlos Vela zastąpił na boisku Laurenta Koscielnego. 2 minuty później żółtą kartką za faul na Arszawinie ukarany został Scharner W 70. minucie Ried zastąpił na boisku Scharnera.

2 minuty później po fatalnych błędach Almunii i obrony Kanonierów, gola dla WBA strzelił Thomas.

W 77. minucie Samir Nasri wlał odrobinę nadziei w serca kibiców Arsenalu, strzelając bramkę na 3-1 po niesamowitym dryblingu w polu karnym rywala.

W 79. minucie żółtą kartką za faul na Reidzie ukarany został Rosicky.

W 91. minucie Andriej Arszawin wspaniale podał piłkę w pole karne do czekającego tam Samira Nasriego, który płaskim strzałem umieścił futbolówkę w siatce.

Niestety końcówka spotkania mimo ogromnej przewagi Arsenalu nie przyniosła zmiany rezultatu.

Arsenal: Almunia - Clichy, Squillaci, Koscielny, Sagna - Eboue, Song, Diaby, Nasri, Arszawin - Chamakh

Ławka rezerwowych: Fabiański, Djourou, Wilshere, Denilson, Emmanuel-Thomas, Rosicky, Vela

West Bromwich Albion: Carson - Jara, Pablo, Olsson, Shorey - Thomas, Morrison, Brunt, Scharner - Mulumbu, Odemwingie

Ławka rezerwowych: Myhill, Zuiverloon, Dorrans, Reid, Tchoyi, Fortune, Cox.

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4826.09.2010, 22:27

Ja to jestem fanem w K1, niejakiego Hong Man Choia (znanego też ze startów w MMA) :D koło 220 cm wzrostu, 160 kg wagi, ale nie jest jakiś wybitny, zerowa koordynacja ruchowa, a jak już go ktoś znockoutuje, to się zwala niczym topola na ziemię ;)

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56726.09.2010, 22:24

andrzej31794 > tu się z tobą zgodzę... Jeśli o sportach walki mowa, to bardziej widowiskowe są już tylko stałe fragmenty w League One i na Ewood Park :P

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4826.09.2010, 22:24

@patryk

Taak, ale nigdy nie wiem kiedy, zazwyczaj w programie fight club są gale.. gdzieś tak o 22-00:00, ale z reguły oglądałem K1 za granicą na eurosporcie, najczęściej w okresie przedświątecznym, bo interesuje mnie głównie waga ciężka/superciężka, bo tych chłopaczków po 50-60kg żal mi aż podziwiać ;p

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9826.09.2010, 22:24

andrzej -> No sorry ale jak ktoś kopie bez namysłu drugiego to nie można nazwać tego walką, a tym bardziej sportem walki ^^

Hiroe komentarzy: 782 newsów: 7326.09.2010, 22:23

Zgadzam sie z Andrzejem :d

andrzej31794 komentarzy: 93826.09.2010, 22:21

najbardziej widowiskowy sport walki to jest jak gramy z Stoke City

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 226.09.2010, 22:21

patryk -> kiedyś to było bodajże we wtorek Fight Club i tam leciało. Teraz nie wiem bo dawbo nie oglądałem

arsenallord komentarzy: 29696 newsów: 11726.09.2010, 22:21

Jeśli chodzi o K1 to jestem fanem Badra Hariego i Remy'ego Bonjasky'ego.
Też nie przepadam za Semym Schiltem.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9826.09.2010, 22:20

Gigi -> Puszczają jeszcze na jakimś Eurosporcie gale K1? Bo dawno nie oglądałem skupiając się w pełni na MMA :P

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 22:18

kurde szkoda że Forum nie działa tam można by było zrobić temat inne sporty:D a tak może 2000 komentów zrobimy:D

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4826.09.2010, 22:17

@patryk

Haha, ja też zasnąłem, ale nieświadomie.. Remy.. hmm, flying gentleman, on też jest genialny, szkoda, że w najbliższej gali nie wystąpi z powodu kontuzji, a z kolei Hari ma jakieś problemy z prawem :P Schilt mnie zasadniczo wkurza tym, że nie walczy efektownie, tylko bazuje na tych chyba 215 cm i jakichś 135 kg wagi.. Nie sposób go przewrócić, chociaż w finale bodaj rok temu, Hariemu to się udało.. Szkoda, że potem dostał 2x gonga i już nie wstał :P Gdyby wyżej wymienieni zawodnicy, plus mój ulubiony Le Banner dostali szanse na KSW, to gala trwała by góra godzinę ;)

aRamsey komentarzy: 948626.09.2010, 22:17

news mexxa.... to było wydarzenie.... :)

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 226.09.2010, 22:17

Narazie 2:1 dla Robertsona

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 226.09.2010, 22:16

Jak ktoś chce zobaczyć WSX to tu daje linka. Bardziej efetowne od WWE.
youtube.com/watch?v=VEIQaD6L5Xw

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9826.09.2010, 22:16

Spamujmy z głową panowie, z głową...

Rekord chyba padł przy sławnym newsie Mexxa ale dokładnie nie pamiętam.

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3026.09.2010, 22:15

Dojdziemy do 2k :D

arsenallord komentarzy: 29696 newsów: 11726.09.2010, 22:15

Ja jeszcze Franka Mira lubię.

Szykuje się rekord komentów albo już został pobity!

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9826.09.2010, 22:13

Też Schilta nie lubię. Jestem fanem Remy'ego Bonjasky'ego ale z reguły oglądam na żywo tylko gale MMA: PRIDE, UFC czy Strikefoce. Boks mnie nudzi. Podczas wczorajszej walki Włodarczyka zasnąłem.

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4826.09.2010, 22:11

@arsenallord

ja tak samo, ze sportów walki zdecydowanie K1 (jestem fanem Le Bannera i Badra Hariego, wkurza mnie to, że ciągle wygrywa ten bydlak Schilt :/). no i boks.. Kiedyś oglądałem walki Gołoty (bardziej ze względu na to, że był Polakiem), ale wręcz uwielbiałem styl Lennoxa Lewisa, to był gość.. Dzisiaj waga ciężka stoi na tak niskim poziomie, że Jedynie pięściarze pokorju Lennoxa byliby w stanie nawiązać walkę z Kliczkami, chociaż paradokslanie to Witalij zakończył karier Lennoxa..

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9826.09.2010, 22:10

Fedor jest świetny. Szkoda tej jego przegranej walki z Werdrumem na gali Strikeforce w czerwcu :|

Mój ulubiony zawodnik? PUDZIAN! A serio to lubię wielu ale w ścisłej czołówce są Wanderlei Silva, Chuck Liddell i Anderson Silva.

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 226.09.2010, 22:10

WSX też jest dobre. Też wrestling ale imo lepszy niż WWE

Vandal komentarzy: 3602 newsów: 16826.09.2010, 22:10

@Gigi
Mamed, mamed. Nie byłem pewien jak się pisze. ;)
A jeśli chodzi o Polaków, to też podoba mi się Błachowicz.

arsenallord komentarzy: 29696 newsów: 11726.09.2010, 22:08

WWE też jest spoko. a i jeszcze k-1 i boks Adamek rządzi! ja ogólnie lubię sporty walki

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4826.09.2010, 22:07

@Vandal

Mamed * ;) I faktycznie, słusznie Cie się podoba, bo to jeden z najlepszych polskich, albo lepiej powiedzieć reprezentujących Polskę zawodników MMA

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4826.09.2010, 22:06

MMA jest jak dla mnie nudne, no chyba, że jakieś hitowe walki, lubię oglądać Emalienkę, czy Overeema - ten koks wymiata, ale znam go też z K1. W ogóle K1 imo zdecydowanie ciekawsze jest do oglądania, znacznie efektowniejsze.

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 226.09.2010, 22:03

W ogóle kiedys oglądałem WWE i te walki tak sztucznie wyglądały, że aż szkoda było oglądać

arsenallord komentarzy: 29696 newsów: 11726.09.2010, 22:03

Jaki jest wasz ulubiony zawodnik w MMA? moim jest Fedor

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3026.09.2010, 22:02

@kubala5
I co z tego? I tak jest ciekawsze od MMA ;) I Pudziana :D

Erzet komentarzy: 2069 newsów: 3526.09.2010, 22:02

Myślicie dlaczego Bolt trenował sprinty z Ronaldo a nie z Walcottem? Bo gdyby trenował z Theo to by się spalił ze wstydu :P

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 226.09.2010, 21:59

Niechcący dodałem.

... WWE to kicha. Wszystko ustawiają scenarzyści albo ktoś podobny do scenarzystów

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 21:59

kubala5---> Nie wiem gdzie to czytałem. Ale Theo ma papierki na to że jest "Sprinterem" krótko dystansowym. Jakby nie grał w gałę to byłby na zawodach:P

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 226.09.2010, 21:58

@Charlie

WWE to kicha.

Jakby Theo poćwiczył w sprincie to by mógł się ścigać nie tyle z Boltem, bo Bolt to inna planeta ale może z Gay'em.

aRamsey komentarzy: 948626.09.2010, 21:56

ToMo_18--> i to jest akurat bardzo ciekawe i pasjonujące xd tylko że Theo nie ma równych sobie w tych biegach... zawsze wiadomo kto wygra ;/

arsenallord komentarzy: 29696 newsów: 11726.09.2010, 21:56

Kto lubi MMA?

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 21:54

aRamsey--> masz wyścigi krótko dystansowe jak Theo biega po prawej stronie

aRamsey komentarzy: 948626.09.2010, 21:54

patryk878---> łącznie z biegami podczas mistrzostw lekkoatletycznych? xd, bo to jest bardzo pasjonujące (przynajmniej na krótkich dystansach xd )

Patryk--> Racja bo to nie jest Fair Play. NP. Kubica ma słabszy bolid niż np: Hamilton

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 226.09.2010, 21:53

@bacary

Zapomniałeś o żużlu ;)

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4826.09.2010, 21:53

Ciekawe, czy dożyję dnia, w którym nasi piłkarze rozwalą *****ów..

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9826.09.2010, 21:52

kubala5 -> Wielu rzeczy. Akurat tutaj pojawiają się sporty, które lubię. Na przykład unikam wszelkiego rodzaju sportu gdzie ktoś się ściga. Niezależnie czy na taczce czy w F1. Wyścigi = Nuda :)

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1126.09.2010, 21:51