Kompromitacja na Emirates! Arsenal 2-3 West Brom

Kompromitacja na Emirates! Arsenal 2-3 West Brom 25.09.2010, 17:00, Szymon Ortyl 1928 komentarzy

Przed dzisiejszym meczem wszyscy kibice Kanonierów byli przekonani, iż ich idole wykorzystają potknięcie Chelsea na City of Manchester Stadium i zakończą kolejkę tracąc jedynie 1 punkt do lidera. Niestety Kanonierzy doznali pierwszej od 27 lat porażki na własnym stadionie z West Bromwich Albion.

W 8. minucie wspaniałą okazję do zdobycia bramki zmarnował Clichy, chwilę później żółtą kartką za faul na Eboue ukarany został Ollson.

5 minut później po strzale Arszawina piłka trafiła w słupek, po czym spadła z powrotem pod nogi Rosjanina, który ponowie trafił nią w... słupek. Cała akcja zakończyła się rzutem rożnym dla Kanonierów.

W 25. minucie groźną akcję przeprowadzili zawodnicy WBA, na szczęście Almunia zdołał po strzale Thomasa sparować futbolówkę na słupek.

10 minut później po strzale z woleja Samira Nasriego piłka wylądowała w trybunach.

W 36. minucie spóźniony Laurent Kościelny nie zdołał powstrzymać napastnika WBA. Manuel Almunia zdecydował się na wyjście z bramki i sfaulował przeciwnika, za co ukarany został żółtą kartką. Sędzia wskazał na wapno, jednak Hiszpan odkupił swoje winy wspaniale broniąc strzał Brunta z 11 metrów.

W końcówce pierwszej połowy WBA bardziej przycisnęło graczy Kanonierów, jednak to oni stworzyli groźniejsze okazje do zdobycia bramki. Jedną z nich próbował wykorzystać Bacary Sagna, jednak po jego strzale głową, piłkę nad bramką przeniósł bramkarz WBA.

Kilka sekund później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania.

W 49. minucie kibice Kanonierów przecierali oczy ze zdumienia, bowiem Thomas z dziecinną łatwością ograł Sagnę i pięknie wyłożył piłkę do Odemwingi, który umieścił ją w siatce Almunii. 90 sekund później na 2-0 dla gości po błędach Kościelnego i Almunii podwyższył Jara.

W 55. minucie Diaby i Eboue opuścili boisko. W ich miejscu na placu gry pojawili się Wilshere i Rosicky.

W 57. minucie bliski szczęścia był Samir Nasri, jednak na drodze futbolówki po strzale Francuza stanął... Jack Wilshere.

W 62. minucie, żółtą kartką za faul na Carsonie, ukarany został Chamakh.

W 65. minucie Carlos Vela zastąpił na boisku Laurenta Koscielnego. 2 minuty później żółtą kartką za faul na Arszawinie ukarany został Scharner W 70. minucie Ried zastąpił na boisku Scharnera.

2 minuty później po fatalnych błędach Almunii i obrony Kanonierów, gola dla WBA strzelił Thomas.

W 77. minucie Samir Nasri wlał odrobinę nadziei w serca kibiców Arsenalu, strzelając bramkę na 3-1 po niesamowitym dryblingu w polu karnym rywala.

W 79. minucie żółtą kartką za faul na Reidzie ukarany został Rosicky.

W 91. minucie Andriej Arszawin wspaniale podał piłkę w pole karne do czekającego tam Samira Nasriego, który płaskim strzałem umieścił futbolówkę w siatce.

Niestety końcówka spotkania mimo ogromnej przewagi Arsenalu nie przyniosła zmiany rezultatu.

Arsenal: Almunia - Clichy, Squillaci, Koscielny, Sagna - Eboue, Song, Diaby, Nasri, Arszawin - Chamakh

Ławka rezerwowych: Fabiański, Djourou, Wilshere, Denilson, Emmanuel-Thomas, Rosicky, Vela

West Bromwich Albion: Carson - Jara, Pablo, Olsson, Shorey - Thomas, Morrison, Brunt, Scharner - Mulumbu, Odemwingie

Ławka rezerwowych: Myhill, Zuiverloon, Dorrans, Reid, Tchoyi, Fortune, Cox.

Premier LeagueWest Bromwich Albion autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11526.09.2010, 23:20

Z Realem to my w 1/8 zagramy i wiadomo czym to się zakończy :D

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 23:19

Pitfal---> Narka
Axxxe--> Mogliśmy trafić z silnych tylko na Real:P Szachtar zresztą łatwy nie jest:P

Pitfal komentarzy: 6426.09.2010, 23:17

Dobra Chłopaki ja zwijam, Może będą jakieś dyskusje. I z chęcią dołączę do takiej gdzie będą Kibice barcy czyli kochane dzieci cześć wszystkim

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9826.09.2010, 23:17

W World Open 4-1 dla Robertsona. Nie ma co, Australijczyk wszedł na stałe do czołówki.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 23:15

Vpr---> Mogłeś dodać D) znając Guardiole Javier se nie pogra bo pan Sergio jest oczkiem w głowie pepa. Czyli można powiedzieć "Super" Rezerwowy będzie

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9826.09.2010, 23:15

howareyou -> Nie, po prostu go lubię. Co do forum to raczej trzeba czekać na nową odsłonę serwisu.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 23:14

Howareyou--> Gadałem raz na GG z Adminem i mówił że jak strona zostanie przeniesiona

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11526.09.2010, 23:14

Szkoda, że w LM nie wylosowaliśmy lepszych drużyn, bo z jednej strony mamy łatwiejszy start, ale z drugiej nie pokażą nas w telewizji :( Pozostaje Valencia, której w Hiszpanii kibicuje najbardziej ;) To właśnie mecz Los Ches z MU pokażą w TV :)

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 726.09.2010, 23:13

@patryk878
A co, Żeleń to taki fenomenalny piłkarz? :)

@arsenallord
No, poniedziałki mają to do siebie, że są po niedzieli. Buu, nie chce mi się wstawać o 6... :|

@Vpr, Iceman
Nie wie ktoś z was jak się mają sprawy z forum? Dlaczego jeszcze nie jest otwarte? Samo jego zrobienie nie zajmuje zbyt długo czasu, a ktoś z redakcji pisał o tym, że będzie ono otwarte już jakiś... miesiąc temu? Przydałoby się, bo nudno tak spamować w komentarzach.

A co do LM - jeszcze Bayern. Jakoś mam słabość do klubów Bundesligi - bardzo je lubię. Werder też, choć mniej. Szkoda, że Leverkusen, Wolfsburg (!) czy HSV nie weszły do LM.

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 226.09.2010, 23:13

Ja jestem [oprócz Arsenalu] za Auxerre, bo gra tam Jeleń. Chcę, żeby postrzelał troche w LM.

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3026.09.2010, 23:12

Chłopaki I'm watching You :D więc spokojnie :D
Auxerre nie ma żadnych szans, chociaż osobiście też bym chciał, żeby pokonali Mou :D

A tak btw to ponoć Mou jest na wylocie :D

Pitfal komentarzy: 6426.09.2010, 23:10

Ja wiadomo jestem za Barceloną ... Ale mam też cichych "Faworytów" Chciałbym by Ajax z Suarezem wyszedł zwojować Europę.

arsenallord komentarzy: 29696 newsów: 11726.09.2010, 23:09

Fajnie się gadało, ale jutro do budy i trzeba się wyspać.
nara panie i panowie

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9826.09.2010, 23:08

Poza Arsenalem w LM kibicuję Auxerre ponieważ gra tam Źelen - jak to mawiają Francuzi. No i jeszcze Realowi.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 23:08

Howareyou---> Chodziło mi o to że to nie kolejny napinacz jak to lubią pozwolę zacytować "Bachory" barcelony:>

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 226.09.2010, 23:07

@Vpr

ostatecznie i definitywnie wybieram odpowiedź C

Pitfal komentarzy: 6426.09.2010, 23:06

Vpr---> Auxerre ma nędzną sytuacje, Nie stać ich na transfery , a 1 składem długo nie pociągną. Inaczej? Jeśli Auxerre wejdzie dalej bądź zajmą 3 miejsce i będą grać w LE mogą nie wyrobić i spaść z ligi czego im nie życzę;p

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 726.09.2010, 23:04

@Pitfal
Miałem na myśli LM ogólnie... :P

@ToMo
Oj tam, dajcie spokój. Dlatego, że napisał, że wolałby nie wygrywać trofeów, bo dzieciaki w jakimś tam biednym kraju w środku Europy zmienią klubowy niby-wizerunek? :D

Pitfal komentarzy: 6426.09.2010, 23:04

po co po królewsku :P Po królewsku wita się Real:P Mnie można po zwykłemu jak na polaka przystało "Siema"

arsenallord komentarzy: 29696 newsów: 11726.09.2010, 23:04

@howareyou

Ja oprócz Arsenalowi kibicuje Valencii i Ajaxowi

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56726.09.2010, 23:04

Skoro już o kartkach mowa, audiotele! Ile żółtych kartek zbierze w tym sezonie idealnie pasujący swym stylem do hiszpańskiej ligi Javier Mascherano?

a) 10
b) tyle kartek, ile rozegranych meczów (czyli 10)
c) 2, nie dostanie więcej żadnej żółtej, kolejne jego próby kontaktowej gry będą od razu nagradzane czerwonymi kartkami

howareyou > w fazie grupowej kibicuję Werderowi, Twente i Interowi :P Tak ogólnie oczywiście Marsylii i Auxerre, ale ci drudzy za daleko raczej nie dojadą...

Pitfal > parafrazując pewną znaną niegdyś reklamę, tak się zdobywa uznanie na Kanonierzy.com :D

Gunner48 komentarzy: 792926.09.2010, 23:03

@Piftal
zostałeś przyjęty po królewsku!:D

Pitfal komentarzy: 6426.09.2010, 23:02

Howareyou---> Może nie mojemu "kochanemu" Arsenalu ale lubianego przeze mnie. Szczerze bój o 2 miejsce będzie wyrównany. Sądząc po papierze najniższe szanse ma Partizan, Potem Braga i na końcu Szachtar. Jednak uważam że w tej grupie będzie wiele niespodzianek i walka do ostatniej kropli potu

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 726.09.2010, 23:00

Dobra, bo widzę, że się nudzimy.

Takie pytanko: komu, prócz naszego kochanego Arsenalu kibicujecie w LM? (lub komu będziecie kibicować, gdy Partizan, Szachtar oraz Braga w rewanżu nas zmiotą :P)

Ja bardzo lubię francuskie drużyny, szczególnie Marsylię, ale będę też trzymał kciuki za Szachtar z (mam nadzieję) "naszym" Eduardo w składzie. Oprócz tego Ajax i Schalke, choć tym drużynom to niezwykle ciężko będzie wyjść z grupy. :)

arsenallord komentarzy: 29696 newsów: 11726.09.2010, 22:59

@Pitfal

wyglądasz na porządnego kibica

Pitfal komentarzy: 6426.09.2010, 22:59

ToMo---> Dziękuje za komplement.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 22:58

Wow Kibic barcy który ma olej w głowie. Tego tu jeszcze nie było !

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9826.09.2010, 22:57

Pitfal chyba nie jest "dzieckiem Barcy" - nowe określenie, którego pozwalam wam używać :D

Pitfal komentarzy: 6426.09.2010, 22:57

Andzej---> Pojawią ? Widać nie tylko tutaj są super kibice barcy:P ahh szczerze to wolałbym by Barcelona w sezonie 2008/09 wygrała 1 trofeum bo tera 12 letnie dzieci robią zły wizerunek tego klubu

Pitfal komentarzy: 6426.09.2010, 22:55

właśnie. Nie jestem jakimś Bachorem. Lubie barce i wiem że ich piłkarze nie są fer do innych klubów.

andrzej31794 komentarzy: 93826.09.2010, 22:55

wiedziałem że się pojawią

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4826.09.2010, 22:55

HAHAHAHAH

Here we go! Niczym za magicznym machnięciem różdżki. 1 strona na 200 o Barcie w temacie i już się pojawiają.

Pitfal komentarzy: 6426.09.2010, 22:54

Prawda jest taka że co prawda nie którzy z barcy są trochę "Aktorami" zresztą prawie wszyscy lubią symulować. Ale tak często się wygrywa mecze

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 726.09.2010, 22:54

@Pitfal
Inter.

Ale ogólnie przestańmy się już czepiać, bezsensowna mniejniżdyskusja. :P

Pitfal komentarzy: 6426.09.2010, 22:53

Weźcie się odczepcie od Barcy. To że La Liga jest słabą ligą siłowo to nie znaczy że trzeba odrazu przezywać Barce. Nigdy nie lubiłem się chwalić grą i trofeami barcy ale kto dobrym pressingiem wygrał LM ?

arsenallord komentarzy: 29696 newsów: 11726.09.2010, 22:51

haha więcej niż kibice

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 22:48

Ciekawe skąd PL jest grą siłową. Może dla tego że w Anglii było dużo morderców lub tasaków :D Może to się przełożyło na murawę?

Patryk--> Dziwisz się. ściśnięcie ręki może spowodować długo trwały uraz ,za to musi być wykluczenie na następne mecze

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9826.09.2010, 22:46

Podobno można dostać kartkę jak podczas witania się zawodników przed meczem za mocno ściśnie się dłoń O_O

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 22:45

Vpr--> Właśnie mówię. Skoro w La Lidze są Rzeźnicy to w PL są seryjni mordercy lub psychole :D

andrzej31794 komentarzy: 93826.09.2010, 22:44

coś czuję że za chwilę nawiedzą nas ich więcejniżbosssscy kibice broniąc swoją ukochaną gwiazdę i wmawiając nam że się mylimy

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56726.09.2010, 22:44

Tomo > rzeźnicy La Liga? Czyli zdarza im się czasem wykonać wślizg? Przecież tam dają żółte kartki za walkę bark w bark xD

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 226.09.2010, 22:43

A tak w ogóle gra ktoś w snooker managera na stronce eurosportu?

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 22:43

Patryk---> W ogóle faul na członku więcejniżklubu wiąże się nie tylko wykluczeniem ale banicją i karą pieniężna i innymi Klauzulami.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9826.09.2010, 22:42

Faule na Bosssskim Leo, jak i na każdym innym zawodniku Barcy powinny automatycznie wykluczać z gry w lidze Hiszpańskiej. Nie wiem jak można faulować więcejniżzawodnika.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 22:39

Patryk---> Nie bo to był mecz rzeźników z tamtejszej ligi. O ile to są rzeźnicy to w PL są Psychole

Iceman--> Wystarczy że taki karzełek messi się przewróci i karny za nic i do tego kartka ,a jaka ? CZERWONA !

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9826.09.2010, 22:37

ToMo -> Chyba na przestrzeni ostatnich 10 sezonów ^^

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 22:35

Vpr--> jeśli chodzi o walkę. To w La Lidze podczas rzutu rożnego naliczono 8 fauli

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4826.09.2010, 22:33

Dzięki ;) Tak, wiem.. cudowna dźwigniana łokieć z tego, co pamiętam. Fedor pod względem taktycznym jest niesamowity.. Ma dość słabe warunki fizyczne a i tak wygrywa prawie z każdym.

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 226.09.2010, 22:32