Kompromitacja na Emirates! Arsenal 2-3 West Brom

Kompromitacja na Emirates! Arsenal 2-3 West Brom 25.09.2010, 17:00, Szymon Ortyl 1928 komentarzy

Przed dzisiejszym meczem wszyscy kibice Kanonierów byli przekonani, iż ich idole wykorzystają potknięcie Chelsea na City of Manchester Stadium i zakończą kolejkę tracąc jedynie 1 punkt do lidera. Niestety Kanonierzy doznali pierwszej od 27 lat porażki na własnym stadionie z West Bromwich Albion.

W 8. minucie wspaniałą okazję do zdobycia bramki zmarnował Clichy, chwilę później żółtą kartką za faul na Eboue ukarany został Ollson.

5 minut później po strzale Arszawina piłka trafiła w słupek, po czym spadła z powrotem pod nogi Rosjanina, który ponowie trafił nią w... słupek. Cała akcja zakończyła się rzutem rożnym dla Kanonierów.

W 25. minucie groźną akcję przeprowadzili zawodnicy WBA, na szczęście Almunia zdołał po strzale Thomasa sparować futbolówkę na słupek.

10 minut później po strzale z woleja Samira Nasriego piłka wylądowała w trybunach.

W 36. minucie spóźniony Laurent Kościelny nie zdołał powstrzymać napastnika WBA. Manuel Almunia zdecydował się na wyjście z bramki i sfaulował przeciwnika, za co ukarany został żółtą kartką. Sędzia wskazał na wapno, jednak Hiszpan odkupił swoje winy wspaniale broniąc strzał Brunta z 11 metrów.

W końcówce pierwszej połowy WBA bardziej przycisnęło graczy Kanonierów, jednak to oni stworzyli groźniejsze okazje do zdobycia bramki. Jedną z nich próbował wykorzystać Bacary Sagna, jednak po jego strzale głową, piłkę nad bramką przeniósł bramkarz WBA.

Kilka sekund później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania.

W 49. minucie kibice Kanonierów przecierali oczy ze zdumienia, bowiem Thomas z dziecinną łatwością ograł Sagnę i pięknie wyłożył piłkę do Odemwingi, który umieścił ją w siatce Almunii. 90 sekund później na 2-0 dla gości po błędach Kościelnego i Almunii podwyższył Jara.

W 55. minucie Diaby i Eboue opuścili boisko. W ich miejscu na placu gry pojawili się Wilshere i Rosicky.

W 57. minucie bliski szczęścia był Samir Nasri, jednak na drodze futbolówki po strzale Francuza stanął... Jack Wilshere.

W 62. minucie, żółtą kartką za faul na Carsonie, ukarany został Chamakh.

W 65. minucie Carlos Vela zastąpił na boisku Laurenta Koscielnego. 2 minuty później żółtą kartką za faul na Arszawinie ukarany został Scharner W 70. minucie Ried zastąpił na boisku Scharnera.

2 minuty później po fatalnych błędach Almunii i obrony Kanonierów, gola dla WBA strzelił Thomas.

W 77. minucie Samir Nasri wlał odrobinę nadziei w serca kibiców Arsenalu, strzelając bramkę na 3-1 po niesamowitym dryblingu w polu karnym rywala.

W 79. minucie żółtą kartką za faul na Reidzie ukarany został Rosicky.

W 91. minucie Andriej Arszawin wspaniale podał piłkę w pole karne do czekającego tam Samira Nasriego, który płaskim strzałem umieścił futbolówkę w siatce.

Niestety końcówka spotkania mimo ogromnej przewagi Arsenalu nie przyniosła zmiany rezultatu.

Arsenal: Almunia - Clichy, Squillaci, Koscielny, Sagna - Eboue, Song, Diaby, Nasri, Arszawin - Chamakh

Ławka rezerwowych: Fabiański, Djourou, Wilshere, Denilson, Emmanuel-Thomas, Rosicky, Vela

West Bromwich Albion: Carson - Jara, Pablo, Olsson, Shorey - Thomas, Morrison, Brunt, Scharner - Mulumbu, Odemwingie

Ławka rezerwowych: Myhill, Zuiverloon, Dorrans, Reid, Tchoyi, Fortune, Cox.

Premier LeagueWest Bromwich Albion autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
andrzej31794 komentarzy: 93827.09.2010, 18:20

kibic_FCB
to tak samo jak iniesta i xavi porównywani do cesca

mrozioCFC komentarzy: 14627.09.2010, 18:19

To samo możnabyło by powiedzieć o Messim a dobrze wiesz że jest lepszy od nich:)

kibic_FCB komentarzy: 54427.09.2010, 18:17

ale we dwóch razem ;-)

na tą chwilę wszyscy trzej są tak samo dobrzy bo są kontuzjowani.

mrozioCFC komentarzy: 14627.09.2010, 18:16

Chodziło mi bardziej o to że porównywanie Lampsa z RvP jest nie na miejscu. To dwaj inni piłkarze. Porównywać Fabregasa z Lampsem czy RvP z Drogbą jest dla mnie zrozumiałe ale już to nie do końca.

@Chelsea4ever
No niestety, czasem prawda może zaboleć ;)

Chelsea4ever komentarzy: 10827.09.2010, 18:02

nasri233 - Walcott i RvP o niebo lepsi od Lamparda, bo zaraz spadne z krzesła ze śmiechu :D:D

kiko17 komentarzy: 23627.09.2010, 17:32

Jesli kontuzje dalej beda meczy AFC,CFC i Utd to znowu szybko Angielskie kluby pozegnaja sie z LM...i zgadzam sie z wami FA musi cos z tym zrobic bo to co sie dzieje teraz nie jest normalne...

VoXy komentarzy: 205727.09.2010, 17:28

Gdybyśmy nie mieli kontuzji to jestem pewien żebyśmy wygrali z Chelsea choćby 1-0.

Oni niby nie mają Lamparda, ale uważam że Walcott z RvP są o niebo lepsi od niego.

Aaarsenal komentarzy: 305727.09.2010, 17:23

Oby Vermaelen zdążył na Chelsea bo cienko to widze z Kościelnym.

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223727.09.2010, 17:01

Fabregas pownien wrocic na Chelsea

Robin i Theo pewnie wroca razem za jakies 2-3 tygodnie...

Vermaelen prawdopodobnie na Birmingham.

TrueGunner komentarzy: 106027.09.2010, 16:46

Ma ktoś może wiadomości dotyczące
- Fabregasa , Robina , Vermy i Theo ?

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 727.09.2010, 15:40

@kibic_FCB
Na drwali nic nie poradzisz. Bez powtórek video czarno widzę wyeliminowanie tego. Z dodatkowymi arbitrami, czy też bez. W każdym razie, to, co czasem dzieje się w Premier League to już totalna porażka. Wślizgi są czasami wręcz chore...

A coś takiego jak "antyfutbol" nie istnieje, tak długo, jak zgodne jest z zasadami gry. (i gry fair play...)

kibic_FCB komentarzy: 54427.09.2010, 15:35

pytanie było retoryczne :))

Natomiast pytanie - niezależnie od ligi i barw klubowych- w którą stronę ma ewoluować piłka.

Szczytem antyfutbolu była Grecja z ME - minimum umiejętności technicznych, żelazna dyscyplina taktyczna i przygotowanie już nie fizyczne ale atletyczne.

Bez tego ostatniego grać w nowoczesny futbol sie nie da- co widzimy na polskich boiskach.

Ale jak daleko piłka ma pójść w stronę sportu kontaktowego?
Drwale mają wyciąć artystów?

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 727.09.2010, 15:15

@kibic_FCB
Gdyby byli w stanie, to widziałbyś ich w tabeli pewnie powyżej tego "pewnego poziomu", a nie bliżej strefy spadkowej.

kibic_FCB komentarzy: 54427.09.2010, 14:49

co by było? To zależy od tego, kto by sędziował. Sędzia z PL raczej nie :)).

O ile pamiętam przepisy to drużyna musi ukończyć mecz w minimum 7 osobowym składzie??

Sądzę że po 4 czerwonych kartkach w meczu, drużyna Stoke w następnej rundzie by nie zagrała.

Na szczęście nawet w PL drwale nie są w stanie przeskoczyć pewnego poziomu?

Pinguite komentarzy: 1502027.09.2010, 14:39

O fucktycznie :P Ciekawe co by było, gdyby Stoke grało w Lidze Europejskiej? Masakra :D

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3027.09.2010, 13:57

@kibic_FCB
Jeśli chodzi o to co napisał Pitfal to tak, Stoke by zmiotło z powierzchni ziemi Barcę i to nie ulega wątpliwości. Nie chodzi mi tu jednak (i przypuszczam, że Pitfalowi również) o grę tylko faule. Wyobrażasz sobie mecz, w którym, Leon, Xavi, Serżyj i Andreee są znoszeni do karetki i na sygnale jadą z połamanymi nogami do szpitala? O to właśnie chodzi.

I owszem, zgadzam się co do tego, że kontuzjogenna gra niektórych zespołów PL nie służy.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1527.09.2010, 13:31

Prawda jest taka że tacy jak ty psują wizerunek klubu z Katalonii. Jeśli jesteś taki to idź do swoich kumpli i pogadaj jaka to barca "The Best" jest facet ma racje. Rzadko kiedy wbija osoba "Jeszcze z barcy" I nie gada tylko o więcejniżpierdołach

kibic_FCB komentarzy: 54427.09.2010, 13:29

Tak gada z sensem że niech znajdzie post w którym twierdzę, że Arsenal gra siłowo.

Do tego gdybanie co by było gdyby było 11/11..

A czytanie ze zrozumieniem to leży u kolegi i kwiczy..

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1527.09.2010, 13:17

Pitfal---> Gadasz z sensem
Kibic_FCB--> Eduardo też chciał uciec przed Borucem... a cały świat nazwał go nurkiem.

Pitfal komentarzy: 6427.09.2010, 13:16

nie będę gadał z kolesiem który ocenia grę po wyniku. Mecz Arsenal - Tottenham (4-1) , jego wynik nie był wizerunkiem meczu. Obie drużyny atakowały... ale 1 robiła głupie błędy. Zresztą jak oglądałem Wideo to Keane był na spalonym więc jeśli chodzi o karne ... cóż sędzia naprawił swoje błędy :]

Pitfal komentarzy: 6427.09.2010, 13:13

Kibic_FCB---> Bo te kluby nie robią ze "Marki" rzeźnika. Jeśli chodzi o Yaya fakt,ma ... miał słaby okres to zawsze był to rewelacyjny gracz. Powiedzmy se szczerze. Uważasz że Busy czy Keita jest lepszy od Toure ? No chyba nie. Ja mówię. "Chelsea, ani MU ani Arsenal" O czym ty chcesz dyskutować ? Mam przypomnieć wszystkie mecze z nimi przed sezonem w którym pewnie rozpoczełeś "Jak większość" kibcować barcelonie ? Jakie były mecze z nimi. Udało nam się jedynie z Arsenalem ale przypomnę wtedy grali w 10 i do tego potrafili robić groźne akcje ... co by było gdyby było 11/11 ? A i co ty tu gadasz od kiedy ARSENAL jest klubem siłowym? Jakoś to oni są koszeni jak trawa a nie na odwrót.

kibic_FCB komentarzy: 54427.09.2010, 13:07

ToMo- nie mam tej chwili czasu na dłuższy post natomiast temat odejścia Yaya już też dyskutowaliśmy. Nikt z kibiców Barcy chyba się z tego nie cieszy. Tu chodziło o KASĘ.

Natomiast w poprzednim sezonie Yaya na DM nie grał rewelacyjnie. No i przypomnę zę był też na PNA..

Keita NIE JEST DMem w Barcelonie.

Pitfal- jakoś nie rozjeżdża nas Chelsea, ani MU ani Arsenal, dlaczego akurat Stoke miałoby tego dokonać?

Z kolegą Charliem dochodzimy pomału do wniosku że może ta bardzo kontuzjogenna gra wcale nie służy angielskiej piłce?

Najlepsi piłkarze (a nie kosiarze) uciekają albo chcą uciec (jak Torres).

Pitfal komentarzy: 6427.09.2010, 13:05

Patryk---> Po co się napinać ? Nie będę tu robił " JAKA TO BARCA NIE JEST " Widzę jej wady , a o zaletach nie będę mówił. Najważniejsze jest chyba to by uczyć się na błędach... a nie przechwalać się jacy to my nie jesteśmy;]

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9827.09.2010, 13:02

Pitfal -> Jesteś gość. Nareszcie kibic Barcy, który się nie napina i pisze konkretnie :)

Pitfal komentarzy: 6427.09.2010, 12:56

Kibic_FCB---> Oj to ty chyba niestety jesteś w błędzie. Sergio to fakt "Jeden z najlepszych DM..." Ale w la lidze. Od kiedy oglądam mecze barcy , a robię to długo to uważam że użytkownicy tej strony mają racje bo takie Stoke to by szczerze powiedziawszy rozjechało barce jak Walec Asfalt.
"Busy w porównaniu do Songa to total drama player" masz racje Song zrobił większy postęp bo to jest facet do "Brudnej Roboty" Tak więc nie ma porównań La Liga do PL jeśli chodzi o grę siłową bo tak na prawdę PL to jeśli chodzi o Fizykę to mogła by być to liga "Rugby" (chyba dobrze napisałem) A jeśli chodzi o Javiera to wałkonili ten temat już i Javier na Lige Hiszpańską to za ostry zawodnik ... zresztą sumy 12 spotkań bo jak wiesz Kejcia nie usiądzie na ławce bo to nasz kochany synek tak samo Busy a Macherano nie jest tak wielbiony przez Guardiole. Tak więc nasza Barcelona może zrobić kolejną wpadkę transferową. Ale ciesze się z tego transferu bo Mashe to dobry zawodnik ale no niestety może trochę stracić blasku w Barcelonie.

palka13 komentarzy: 29527.09.2010, 12:49

kibic_FCB --> "dziecko drogie"... heh
masz mleko pod nosem, wyczuć to z Twoich infantylnych docinek mądralo
ps. nie pomyliły Ci się stronki?
bana u siebie dostałeś?

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1527.09.2010, 12:48

Kibic_FCB---> To mię rozłożyłeś na łopatki. Jeśli Więcejniżaktor jest jednym z najlepszych to YAYA lub nie wiem kto , To inna skala. Busy w porównaniu do Songa to total drama player. A jeśli chodzi o Rzeźników la liga sorry takich tam nie ma :P Haha
KTO JESZCZE CHCIAŁBY ZOBACZYĆ JAK FULLER WŁAZI W OBRONĘ BARCY JAK NÓŻ W MASŁO ? Efekt nie zapomniany widok.

kibic_FCB komentarzy: 54427.09.2010, 11:28

w Herculesie Alicante właśnie

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3027.09.2010, 11:25

@kibic_FCB
Oczywiście, że nie, ale to jest wina przede wszystkim FIFY i FA.

Tak dla ścisłości to Trezeguet jest w Herculesie ;) widziałem jak władował Sewilli 2 gole ostatnio ;)

kibic_FCB komentarzy: 54427.09.2010, 11:22

Charlie- być może tak jest, tylko czy to jest ta właściwa wersja piłki nożnej?

W La Liga w takim beniaminku jak Alicante zamiast łamaczy kości zatrudnili np takiego Trezegola. I mają na rozkładzie zarówno nas jak i np Sevillę

manti komentarzy: 7327.09.2010, 11:12

carrick i fletcher :D

Gujet komentarzy: 98127.09.2010, 10:55

Z drużyny powinni wylecieć wszyscy szmaciarze :/

laskowski19051995 komentarzy: 494527.09.2010, 10:52

Przegraliśmy i trzeba się z tym pogodzić, mam nadzieję że w kolejnych spotkaniach będzie o wiele lepiej :)

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3027.09.2010, 10:39

@kibic_FCB
Super, tylko, że waszych "łamaczy kości" przy tych z PL można po główce głaskać. Chyba nigdy w życiu nie widziałeś meczu z Hull czy ze Stoke gdzie sędzie dostał kurzej ślepoty. 3/4 waszego składu pojechałoby od razu z boiska do szpitala na prześwietlenia i daję głowę, że kariery aktorskie mieliby z głowy.

kibic_FCB komentarzy: 54427.09.2010, 10:18

pałka dziecko drogie- nie dalej jak w sobotę w meczu z Bilbo kości trzeszczały od pierwszego gwizdka.
Espanyol czy Osasuna też grają w kości.
Ale za wjazd saniami w nogi przeciwnika sędziowie często wywalają z boiska a nie udają że nie widzieli i wszystko jest cacy.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9827.09.2010, 09:53

maks20 -> Forum wystartuje dopiero z nową wersją strony, czyli... nie wiadomo kiedy. Ale na pewno będzie.

maks20 komentarzy: 44527.09.2010, 09:45

Mam po raz kolejny pytanie do administratora strony.Czy naprawdę przekracza to możliwości intelektualne lub techniczne, aby skutecznie uruchomić FORUM. Jest tu sporo gości bardzo sensownie wypowiadajacych się,chodzi o umożliwienie wymiany poglądów na forum, a nie rozmawianie o piłkarzykach,Comedy Central czy o Barcelonie.

palka13 komentarzy: 29527.09.2010, 09:37

taa, dwa mecze przeciw np. stoke, albo hull, bez reakcji sedziego i juz by blagal agenta o powrot do cieplutkiej la liga

evelred komentarzy: 369127.09.2010, 09:35

busi to najlepszy dm w naszej galaktyce i basta :(

palka13 komentarzy: 29527.09.2010, 09:33

kibic_FCB --> bo macie ciulaty zespół?

kibic_FCB komentarzy: 54427.09.2010, 08:47

Fletcherem i Carrickiem mnie zabiłeś. Padam ze śmiechu.

Napisałem "jednym z najlepszych". Nie najlepszym.

Nt "marnej La Ligi" dyskutowaliśmy już nieraz.
Żyjcie w swojej bajce "ligi dla prawdziwych mężczyzn" w której prawdziwi mężczyźni z Arsenalu więcej się leczą niż grają.

Modę na nurkowanie chyba przywiózł CR z Anglii?

Przypomnę ci że jakiekolwiek aktorzenie w meczu z drużynami włoskimi(nawet bez włocha w składzie) to może być co najwyżej kiepskie naśladowanie mistrza.

O Toure juz też rozmawialiśmy.
Ale sami napisaliście dlaczego odszedł - ma najwyższa pensję w PL.
Do tego ta menda Seluk (jego agent) miał 20% jego karty zawodniczej --> zarobił okrągłe 6 baniek.
Czy już wiecie dlaczego Toure gra w Citizens?

kibic_FCB komentarzy: 54427.09.2010, 07:31

gadasz takie głupoty że nie ma ich co prostowac.
Wasi piłkarze przy karnych xe Spurs sporo dodali od siebie. Aktorzy a nie piłkarze?