Kompromitacja na Emirates! Arsenal 2-3 West Brom

Kompromitacja na Emirates! Arsenal 2-3 West Brom 25.09.2010, 17:00, Szymon Ortyl 1928 komentarzy

Przed dzisiejszym meczem wszyscy kibice Kanonierów byli przekonani, iż ich idole wykorzystają potknięcie Chelsea na City of Manchester Stadium i zakończą kolejkę tracąc jedynie 1 punkt do lidera. Niestety Kanonierzy doznali pierwszej od 27 lat porażki na własnym stadionie z West Bromwich Albion.

W 8. minucie wspaniałą okazję do zdobycia bramki zmarnował Clichy, chwilę później żółtą kartką za faul na Eboue ukarany został Ollson.

5 minut później po strzale Arszawina piłka trafiła w słupek, po czym spadła z powrotem pod nogi Rosjanina, który ponowie trafił nią w... słupek. Cała akcja zakończyła się rzutem rożnym dla Kanonierów.

W 25. minucie groźną akcję przeprowadzili zawodnicy WBA, na szczęście Almunia zdołał po strzale Thomasa sparować futbolówkę na słupek.

10 minut później po strzale z woleja Samira Nasriego piłka wylądowała w trybunach.

W 36. minucie spóźniony Laurent Kościelny nie zdołał powstrzymać napastnika WBA. Manuel Almunia zdecydował się na wyjście z bramki i sfaulował przeciwnika, za co ukarany został żółtą kartką. Sędzia wskazał na wapno, jednak Hiszpan odkupił swoje winy wspaniale broniąc strzał Brunta z 11 metrów.

W końcówce pierwszej połowy WBA bardziej przycisnęło graczy Kanonierów, jednak to oni stworzyli groźniejsze okazje do zdobycia bramki. Jedną z nich próbował wykorzystać Bacary Sagna, jednak po jego strzale głową, piłkę nad bramką przeniósł bramkarz WBA.

Kilka sekund później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania.

W 49. minucie kibice Kanonierów przecierali oczy ze zdumienia, bowiem Thomas z dziecinną łatwością ograł Sagnę i pięknie wyłożył piłkę do Odemwingi, który umieścił ją w siatce Almunii. 90 sekund później na 2-0 dla gości po błędach Kościelnego i Almunii podwyższył Jara.

W 55. minucie Diaby i Eboue opuścili boisko. W ich miejscu na placu gry pojawili się Wilshere i Rosicky.

W 57. minucie bliski szczęścia był Samir Nasri, jednak na drodze futbolówki po strzale Francuza stanął... Jack Wilshere.

W 62. minucie, żółtą kartką za faul na Carsonie, ukarany został Chamakh.

W 65. minucie Carlos Vela zastąpił na boisku Laurenta Koscielnego. 2 minuty później żółtą kartką za faul na Arszawinie ukarany został Scharner W 70. minucie Ried zastąpił na boisku Scharnera.

2 minuty później po fatalnych błędach Almunii i obrony Kanonierów, gola dla WBA strzelił Thomas.

W 77. minucie Samir Nasri wlał odrobinę nadziei w serca kibiców Arsenalu, strzelając bramkę na 3-1 po niesamowitym dryblingu w polu karnym rywala.

W 79. minucie żółtą kartką za faul na Reidzie ukarany został Rosicky.

W 91. minucie Andriej Arszawin wspaniale podał piłkę w pole karne do czekającego tam Samira Nasriego, który płaskim strzałem umieścił futbolówkę w siatce.

Niestety końcówka spotkania mimo ogromnej przewagi Arsenalu nie przyniosła zmiany rezultatu.

Arsenal: Almunia - Clichy, Squillaci, Koscielny, Sagna - Eboue, Song, Diaby, Nasri, Arszawin - Chamakh

Ławka rezerwowych: Fabiański, Djourou, Wilshere, Denilson, Emmanuel-Thomas, Rosicky, Vela

West Bromwich Albion: Carson - Jara, Pablo, Olsson, Shorey - Thomas, Morrison, Brunt, Scharner - Mulumbu, Odemwingie

Ławka rezerwowych: Myhill, Zuiverloon, Dorrans, Reid, Tchoyi, Fortune, Cox.

kibic_FCB komentarzy: 54427.09.2010, 01:02

taaak.. w zeszłym sezonie np taki Rubin oddał na CN jeden strzał i zdobył dwa gole :))

Procenty tu się zupełnie nie przydają.

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3027.09.2010, 01:02

@evelred
Skoro w zeszłym sezonie miał 66% pod koniec to jak teraz ma 68% na początku to aż strach się bać... potrzebujemy transferów w zimowym okienku... nie twierdzę, że jest tragicznie, ale skoro nie potrafiliśmy załatwić wszystkiego jak należy w lecie to będziemy musieli się tym zająć teraz... od kiedy zimowe okienko jest otwarte? 1 stycznia?

evelred komentarzy: 369127.09.2010, 00:57

jeśli chodzi o bramkarzy to ten % chyba najobiektywniej oddaje ich umiejętności, to nie są statystyki za 1 mecz tylko za wszystkie w tym sezonie

w tamtym sezonie almunia też miał 66%, więc trzyma równą niską formę

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3027.09.2010, 00:53

@kibic_FCB
Prawda, co nie zmienia faktu, że bramkarz Nam potrzebny "na gwałt".

kibic_FCB komentarzy: 54427.09.2010, 00:51

to jest akurat sytuacja w której % należy wlać do szklanki.

Jestem ciekaw czy np VV za sobotni mecz ma 50% czy jednak 66%?

A wyjął fantastycznie strzał głową, przy dobitce był bezradny.

W innym meczu bramkarz może mieć obronionych 19 baloników i wpuścić 20. Wynik- fantastyczne 95%.

andrzej31794 komentarzy: 93827.09.2010, 00:47

CharlieTheUnicorn
fabian ma na minusie

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3027.09.2010, 00:45

@evelred, andrzej31794
Ostatnie cztery miejsca zajmuje Fabiański, bo ciężko Go był zakwalifikować na jednej, konkretnej pozycji.

andrzej31794 komentarzy: 93827.09.2010, 00:42

źle*

andrzej31794 komentarzy: 93827.09.2010, 00:41

nie jest żle, są gorsi

evelred komentarzy: 369127.09.2010, 00:37

Manuel Almunia has saved just 63% of shots on target faced this season - only four 1st-choice keepers have a worse record.

@andrzej31794
Ja jeszcze nie śpię, chociaż pewnie niedługo będę się kładł ;) A co, dobijamy do 2k komentarzy? :D

andrzej31794 komentarzy: 93827.09.2010, 00:32

czy na tej stronie jest jeszcze ktoś kto nie śpi bo ja jakoś nie mogę?

andrzej31794 komentarzy: 93827.09.2010, 00:10

dobra idę spać

kibic_FCB
dostanę 'Busi' na dobranoc?

evelred komentarzy: 369127.09.2010, 00:04

każdy miał wpadkę z czołówki, szkoda, że nie odrobiliśmy strat, ale może za tydzień będzie okazja, choć będzie milion razy ciężej niż z wba

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 23:58

dobra też idę spać bo jutro do jutro trzeba gnać. Liczyłem że będziemy se tu dyskutować ale cóż jutro szkoła a więc idę NARKA:)

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 23:57

Szczerze to Ryczel gada z sensem. Nie pitoli głupot jak to nie którzy ... i nie modeluje barcy. Ignasiewicz też dobrze gada. Jeszcze jest jeden chyba on był za interem nie pamiętam jak się zwał ale też gada mądrze

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4826.09.2010, 23:53

A i jeszcze w sumie o dziwo z sensem gada koleś z "Faktu" - Marek Ignasiewicz się bodaj nazywa.. Niby wiadomo czym się ta gazeta zajmuje i jaką ma renomę, ale owy dziennikarz naprawdę gada z sensem, a jego wypowiedzi są bardzo ułożone i normalne.

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 726.09.2010, 23:53

@Gigi
Też lubię Ryczela, świetny gość. Raz jak prowadził serwis to takie miny śmieszne strzelał, że ze śmiechu nie mogłem, ale i tak cenię go tam najbardziej.

@CharlieDeKucyk
To określenie "sport narodowy" wymyśliły te trolle z onetu, które oglądanie sportu ograniczają do oglądania tylko i wyłącznie reprezentacji Polski... w każdej dziedzinie sportu? Ja czegoś takiego nie uznaje.

A "Busi" jest kul. Dobra, idę spać, bo za 6 godzinek wstać trzeba. Kolorowych snów, misie. :*

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4826.09.2010, 23:50

@ Ci co mają nkę

Wieczory z LM są świetne, a zazwyczaj w dzień, w którym nie gra Arsenal oglądam kanał 56 i multi ligę - wszystkie gole i sytuacje mam na talerzu :P

Co do reporterów/dziennikarzy/komentatorów N to ja jednak najbardziej lubię Ryczela, koleś jest szczery, gada mądrze, a przy tym nie pitoli głupot jak niektórzy. Koleś ma trzeźwy umysł i potrafi w miarę dobrze oddać emocje meczu. Jagoda może i jest bystry, ale zbyt pewny siebie i wielokrotnie gada takie głupoty, że głowa mała, nie wspominając o wpadkach w stylu "Wajlszajer" :P

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3026.09.2010, 23:50

@howareyou
CO nie zmienia faktu, że to właśnie siatkówka jest Naszym sportem narodowym i to w Niej jesteśmy jednymi z najlepszych na świecie, a na tych mistrzostwach powinniśmy być NAJLEPSI.

kibic_FCB komentarzy: 54426.09.2010, 23:49

Axxxe - co do TV jest jeszcze jedna opcja

Kupujesz swój tuner (jeśli masz od opa) do którego możesz włozyć więcej niż jedną kartę.
Bierzesz Cyfrę+ i TnK czyli Nkę w wersji prepaid.

Nie działa to ze zwykła Nką bo kanały są parowane z tunerem.
Krótko mówiąc, nie wszystkie kanały na tunerze innym niż od Nki będa działać

karta Cyfry działa w normalnym czytniku - jeśli nie na sofcie oficvjalnym to na MCAS
-oszczędzasz 300 PLN na module dostępowym.

pietraz komentarzy: 158726.09.2010, 23:49

'Busi' hahahah umarłem!

Vandal komentarzy: 3602 newsów: 16826.09.2010, 23:48

@kibic_FCB

Wierz mi, że wczoraj na nich nie zostawiliśmy suchej nitki ;)

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 23:45

szkoda że wszyscy poszli bo mogliśmy się pośmiać ;d

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 23:42

HAHA a jednak z mądrego kibica przyszedł kolejny napinacz !

kibic_FCB komentarzy: 54426.09.2010, 23:41

lepiej ponabijajcie się z własnego szpitala.
A nabijanie się z Pique, Keity czy Busiego po wczorajszym meczu to dla was jak tańczenie na pogrzebie - może zajmijcie się Almunią i tym obrońca miniętym przy pierwszej bramce jak tyczka?

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 23:39

Howareyou---> Komentowanie im nie wychodzi niestety nie da się mieć wszystkiego. A "Bez Ciśnień" To totalne dno.

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 726.09.2010, 23:37

@ToMo
Może i ma, ale jak mecz komentuje, to mi się chce płakać. Strasznie irytujący sposób. Niby trochę humoru... ale to nie dla mnie. Powtarzam - strasznie mnie to denerwuje.

A co sądzisz o "Bez ciśnień"? Też nie możesz wytrzymać pier*olenia tego grubego i tej babki, która jest tam chyba tylko po to, żeby była?

Ostatnio taki dialog:

R - redaktor
G - gruby

R - Moi drodzy, obejrzyjmy więc...
(wcina się)
G - Jacy "moi drodzy", ty pedofilu jeden

Ale telefony od naszych bystrych rodaków przebijają wszystko. Nawet tych w studio.

@andrzej-cyfry
Pewnie chodzi ci o siatkówkę, bo mój ojciec coś tam się darł przed chwilą... strasznie irytuje mnie ten sport, nie lubię tego oglądać. Jeśli nasza kochana reprezentacja wygra z Niemcami, ale w najciekawszym i najbardziej popularnym sporcie na świecie, to wtedy będzie to "coś". :)

Asiek69 komentarzy: 236626.09.2010, 23:36

@Vpr jak mogłeś pominąć taką opcję
e)nie zagra, bo zapewne zaciąży z Pique ;P

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 23:32

Howareyou---> Ze wszystkich programów najbardziej lubię "Zagraj to jeszcze raz" bowiem Jagoda ma dużo w głowie w porównaniu do innych "EKSPERTÓW"

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 726.09.2010, 23:31

@ToMo_18
Rzeczywiście. To nie był sarkazm.

E tam, enka rox. Idzie się przyzwyczaić, a i sensowne programy też czasami są... No i powtórzę się - nie wyobrażam sobie siebie wieczorem nie mogącego oglądać wszystkich spotkań LM w telewizji!

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 23:31

Vpr---> Raczej na odwrót bowiem Serigio B. to taki drybler że to on jest faulowany. i nie zapominaj o Keicie... 2 pupilku Pepa !

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56726.09.2010, 23:30

Tomo > będzie grał, kiedy Sergio B. będzie zawieszony... za kartki :P

andrzej31794 komentarzy: 93826.09.2010, 23:30

nasi wygrali z niemcami!!!!!

howareyou > Comedy Central rzeczywiście miażdży :D Ale na C+ też jest, w podstawowym pakiecie :P

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 23:30

Vpr--> D) jest bardziej ostrzejsza bowiem Javier nic nie zagra tylko będzie siedzieć

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56726.09.2010, 23:28

howareyou, Tomo > o tym poniekąd była opcja B jak Busquets - "tyle kartek ile meczów (czyli 10)" :P

Axxxe > "futbolowych" Polsatów (Sport, Sport Extra i Futbol) w Cyfrze nie ma :( Tylko zwykły Polsat, P2, PNews, Cafe i Play.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 23:28

Howareyou---> "PS coś dawno w naszym serwisie nie ma mojego ulubionego użytkownika - pedro61. Pedro, wracaj do mnie. :(" to jest sarkazm czy rzeczywiście tęsknisz? :P

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 726.09.2010, 23:26

Oglądał ktoś może ze dwa-trzy razy na NSporcie program "Bez ciśnień"? Wiem, że na tej stronie są osoby z tą właśnie platformą. Zastanawiam się, czy tylko ja po oglądaniu 5 minut tego programy mam ochotę wypierdzielić z całej siły w telewizor? :D

@Axxxe
Mi to odpowiada, co sobotę zasiadam sobie przed PC/laptopem i oglądam EPL, a LM mam zawsze w telewizorku... przyzwyczaiłem się już i nie chciałbym pewnie tego zmieniać. No i mam mój najukochańszy Comedy Central, przed którym potrafię pół dnia spędzić.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 23:25

sorry jaką enke multimedie !

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 23:24

Axxxe---> Jeśli masz C+ i ENKE to masz to i to czyli LM (Tylko kanał 60) i cała EPL

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3026.09.2010, 23:23

@howareyou
Zarządowi, kibicom i w sumie nikomu nie podoba się gra Realu, a Mou stwarza problemy gwiazdkom z drużyny, więc może być ciężko :D

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11526.09.2010, 23:23

NSport oferuje najwięcej LM, ale tak poza tym nieźle ssie. Z tego powodu przymierzam się właśnie do zakupu C+. Od dawna marzę, żeby obejrzeć mecz EPL w telewizorze :) Wystarczy wykupić pakiet sportowy. Niedawno doszły jeszcze nowe kanały takie jak futbolowe polsaty no to będzie co oglądać :)

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.09.2010, 23:21

Howareyou---> Ja już podałem opcje D) Ty możesz E :D że np Javier zostanie wypożyczony do Herculesa

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 726.09.2010, 23:20

@Axxe
Ach, w takich momentach się cieszę, że mam NSport. Premier League w telewizji nie obejrzę, ale Carling i wszystkie mecze LM - zawsze. :)

@Vpr
Opcja D) będzie grał o niebo lepszy piłkarz, Serżio Buskec.

@Czarli
Mou na wylocie... dobre. Pewnie wyleci po sezonie, jak nic nie wygrają. Potem zatrudnią następną pseudo gwiazdkę i kolejne 5 gwiazdek dokupią na boisko.