Kontuzja Fabregasa! Sunderland 1-1 Arsenal!

Kontuzja Fabregasa! Sunderland 1-1 Arsenal! 18.09.2010, 19:36, Szymon Ortyl 1514 komentarzy

Dzisiejszy mecz na Stadium of Light, Kanonierzy rozpoczęli bez kontuzjowanych Theo Walcotta, Thomasa Vermaelena, Abou Diaby'ego, Emmanuela Frimponga, Nicklasa Bendtnera, Aarona Ramseya oraz Robina van Persiego.

Już w 4. minucie dogodną szansę do pokonania bramkarza Sunderlandu miał Arszawin, jednak Rosjanin przeniósł piłkę nad poprzeczką.

W 12. minucie Ferdinand nie zauważył nadbiegającego Fabregasa i starał się wybić piłkę ze swojej połowy boiska. Futbolówka odbiła się od nogi Hiszpana, przelobowała Mignoleta i wpadła do siatki.

6 minut później po dośrodkowaniu Arszawina bliski szczęścia był Song, jednak Kameruńczyk skierował piłkę głową wprost w interweniującego bramkarza Sunderlandu.

W 22. minucie Wilshere stracił piłkę na swojej połowie boiska, a gdy starał się ją odzyskać popełnił faul, za który ukarany został żółtą kartką.

W 28. minucie Thomas Rosicky zastąpił na boisku Cesca Fabregasa, który doznał kontuzji w 12 minucie podczas ataku na Richardsona.

3 minuty później Laurent Koscielny świetnie zachował się w polu karnym i wybił piłkę spod nóg nadbiegającego Benta.

W 36. minucie Riveros uciekł Thomasowi Rosicky'emu, jednak nie zdołał skierować piłki "szczupakiem" do bramki Almunii. Minutę później żółtą kartką za dyskusje z arbitrem upomniany został Song.

Do końca pierwszej połowy Kanonierzy starali się kontrolować przebieg gry, jednak to Sunderland niejednokrotnie potrafił wykorzystać swoją przewagę i stworzyć okazje do strzelenia bramki.

W 46. minucie, żółtą kartką za faul na Sagni ukarany został Welbeck. 2 minuty później świetnej akcji Rosicky'ego i Songa nie zdołał wykończyć Arszawin.

W 51. minucie po pięknym podaniu Nasriego w sytuacji sam na sam z Mignoletem znalazł się Chamakh, jednak Marokańczyk nie potrafił pokonać bramkarza Sunderlandu.

W 54 minucie, drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Alex Song. Chwilę później na boisku pojawił się Denilson, który zmienił Arszawina..

W 57. minucie fenomenalną okazję do pokonania Almuni miał Bent, jednak Anglik fatalnie przestrzelił po dośrodkowaniu Hendersona z rzutu rożnego. 2 minuty później po po strzale z rzutu wolnego Samira Nasriego, piłka wylądowała na górnej siatce bramki Mignoleta.

W 62. minucie żółtą kartką za faul na Chamakhu ukarany został Riveros, który chwilę później opuścił boisko. W jego miejsce na placu gry pojawił się Asamoah Gyan.

W 65. minucie po strzale Ferdinanda, piłkę z linii bramkowej wybił Gael Clichy.

W 73. minucie Al Muhammadi sfaulował w polu karnym Samira Nasriego. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Thomas Rosicky, jednak nie zdołał umieścić jej w siatce. Futbolówka otarła się o poprzeczkę i wyleciała w trybuny.

3 minuty później po złym podaniu Denilsona, jedynie szybkość Almunii uchroniła Arsenal przed stratą bramki.

W 80. minucie Hiszpan popisał się kolejną wspaniałą interwencją broniąc strzał Benta, który głową z 5 metrów próbował umieścić piłkę w siatce.

W 84. minucie żółtą kartką za faul na Denilsonie ukarany został Malbranque, który po chwili opuścił boisko. W jego miejsce na placu gry pojawił się Andy Reid..

Do drugiej połowy spotkania sędzia doliczył 4 minuty. Po upływie tego czasu kibice Arsenalu byli pewni sukcesu, jednak w ostatniej akcji spotkania Daren Bent, zdołał z najbliższej odległości skierować piłkę do siatki Almunii. Anglik wykorzystał błędy Clichy'ego i Koscielnego, którzy przeszkadzali sobie nawzajem przy próbie wybicia piłki. Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie.

Sunderland: Mignolet - Ferdinand, Bramble, Richardson, Onuoha - Riveros, Henderson, Malbranque, Al Muhammadi - Welbeck, Bent

Ławka rezerwowych: Reid, Zenden, Gyan, Bardsley, Carson, Colback, da Silva

Arsenal: Almunia - Sagna, Squillaci, Koscielny, Clichy - Song, Fabregas, Nasri, Wilshere - Arshavin, Chamakh

Ławka rezerwowych: Fabiański, Eboue, Gibbs, Djourou, Denilson, Rosicky, Vela.

Bramki Fabregasa i Benta oraz statystyki spotkania:

Premier LeagueSunderland autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
mdr_AFC komentarzy: 305119.09.2010, 16:03

hahaha ale debil z tego weba!! czerwona powinna być kurde, znowu gwiżdżą pod muły kurna!

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9819.09.2010, 16:03

Łeb tu Uju! Czerwo dla O'Shea!!!

Asiek69 komentarzy: 236619.09.2010, 16:03

ja pierdzielę Webb ty cepie ;xxx

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1119.09.2010, 16:02

No i kolejny dowód, że Nani ma DNA więcejniżklubu, dostał z ciała, NIE w klatkę piersiową, a On się za nią trzymał jakby Go walnęli tam młotkiem, a więc jutro:
Xavi: Nani ma DNA Barcelony.

Buesquets: Trenowałem z Nanim symulowanie.

Pique: Czekam na Niego w Barcelonie.

Arsenal1994 komentarzy: 749719.09.2010, 16:02

cisną muły :/

mdr_AFC komentarzy: 305119.09.2010, 16:01

Ale sumulant z tego naniego! już drugi raz tak robi ;/

Arsenal1994 komentarzy: 749719.09.2010, 16:01

Nani symulant i on mówi, że nie naśladuje Krystyny...

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 719.09.2010, 16:00

Jeszcze do do Liverpoolu - IMO Roy nawet nie dogra tego sezonu do końca z tą drużyną, pewnie będą zmiany na stanowisku trenerskim.

Asiek69 komentarzy: 236619.09.2010, 16:00

o proszę akurat karny ^^ no no może jakimś cudem się ogarną xD chce kolejnego pięknego remisu United ^^

evelred komentarzy: 369119.09.2010, 15:59

sytuacja z tym karnym identyczna jak w naszym meczu i akcja Arszawin vs fleczer, z tym, że skoro manu prowadzi 2-0 to co, można już gwizdnąć

mdr_AFC komentarzy: 305119.09.2010, 15:59

2-1 Gerrard z karnego! C'mon liverpool!!

Arsenal1994 komentarzy: 749719.09.2010, 15:59

Jest! Będą jeszcze walczyć!

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9819.09.2010, 15:59

1-2, SteveG trafił z 11tki. Może jednak LFC coś dzisiaj ugra...

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 719.09.2010, 15:58

@Erzet
Berbatov na pewno nie jest lepszy niż chociażby Drogba, po prostu jest w formie. On jest piłkarzem grającym pod drużynę, a nie indywidualnością. Jak nasz Robin.

Brawo Torres, brawo Gerrard! 2-1, dawać Liverpool...

Asiek69 komentarzy: 236619.09.2010, 15:58

powiedzmy sobie szczerze, ktoś liczył, że Live w takiej 'formie' pokona najbardziej farciarski klub z PL? no, ale bramy ładne

karny

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9819.09.2010, 15:57

Karny dla LFC!

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 719.09.2010, 15:57

Ogólnie Roya miałem za dobrego managera, ale:

Po transferze Poulsena do Liverpoolu zaczynałem wątpić. Potem WYPOŻYCZYŁ Aquilaniego do Juve, pomyślałem - co za bałwan. Potem jeszcze kupił Koncheskiego - to już było za wiele. Meireles też dziś sysa, w ogóle Liverpool to ten sezon chyba skończy koło 5-6 miejsca, bo o top 4 to sobie mogą pomarzyć najwyżej.

Erzet komentarzy: 2069 newsów: 3519.09.2010, 15:55

Ale bramka Berbatova, piękna. Najlepszy zawodnik United na dzień dzisiejszy, kto wie czy nie najlepszy napastnik na chwilę obecną w EPL.

Arsenal1994 komentarzy: 749719.09.2010, 15:55

Ja nie mówię o tym jednym meczu, chodzi mi ogólnie że jest Hiszpan jest już zmęczony grą w LFC.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9819.09.2010, 15:54

Piękna bramka. Cudeńko ^^

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52019.09.2010, 15:54

LFC dobity. Koniec.

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 719.09.2010, 15:54

Kur..., to co ten Berbatov wyrabia to jakaś masakra.

A Reina od czasu mistrzostwa to bardziej idzie w stronę poziomu Fabiana.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9819.09.2010, 15:53

2-0, Berbatow.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9819.09.2010, 15:51

Heh, słupek po strzale Naniego.

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 719.09.2010, 15:45

Torresowi nic się nie chce? Ktoś tu chyba inny mecz ogląda. Fernando robi co może, ale po prostu sobie nie radzi. Zresztą, nikt mu nie gra dobrych piłek.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9819.09.2010, 15:42

Arsenal_1886 -> Zależy jaka stawka, ale na Jagę bym postawił. Jest ostatnio w gazie z Arką powinna sobie spokojnie dać radę ^^

thegunner4life komentarzy: 905819.09.2010, 15:41

Nie łudźmy się LFC nie pokona dziś Man utd, oglądam mecz i oni mają problem, żeby oddać strzał na bramkę. Blackpool raczej Chelsea też nie powstrzyma. Co za tym idzie my za 2 tyg. będzie tracić do nich 7 pkt. Nie ma Fabregasa, Bendtnera, RVP, Walcotta. Czarno to widzę. Może Man utd zabierze im w końcu pkt.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952119.09.2010, 15:40

Panowie warto obstawić mecz ten mecz ?? -
ARKA vs JAGIELONIA 2

Arsenal1994 komentarzy: 749719.09.2010, 15:39

Bardziej bym obstawił ten pierwszy scenariusz sebasz, czyli, że dostaną z jeszcze 1,2 bramki bo długich nie ma do kogo zagrywać, Torresowi kompletnie nic się nie chcę, czuje że on odejdzie z LFC już w zimie.

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52019.09.2010, 15:30

Pisałem tu kiedyś o LFC.
Oni się rozpadają.

Kupili zawodników surowych technicznie takich jak Konchesky , Jovanović ,Kyrgiakos czy Poulsen i skończą w połowie tabeli.
Konchesky to już w ogóle super inteligencja stawać przy rożnym za Reiną a nie przy słupku.
Z przodu piach niesamowity rzekłbym kpina.
Czuję że skończą z bagażem 2-3 bramek albo zremisują tak jak my wczoraj do 90 min murując bramkę a potem długie w pole karne.

kasiacesc komentarzy: 187819.09.2010, 15:29

Liverpool gra bardzo cienko.... Nie widzę dla nich dużych szans na wyrównanie a tym bardziej na wygraną.

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223719.09.2010, 15:28

liverpool z taka gra nie znajdzie sie w big four , co najwyzej w big fourteen

Arsenal1994 komentarzy: 749719.09.2010, 15:26

Dlaczego nie wytrzymali do przerwy z tym 0-0?!
Eeeeh... Ten Liverpool jest strasznie cienki. Wątpię, żeby zdołali to wyrównać.

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 219.09.2010, 15:23

gol?

kamil_malin komentarzy: 933219.09.2010, 15:22

Już widzę zachowanie SAF-a gdy będzie remis. Webb zostanie ładnie zjechany :P

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9819.09.2010, 15:22

Gdyby Konchesky stał przy samym słupku to pewnie udałoby mu się wybić piłkę, ale że stał bliżej środka to ma.

szwarcekruper komentarzy: 89319.09.2010, 15:21

Jakby Konchesky stał przy słupku to by to spokojnie wybił, ale chyba wolał schować się za Reiną.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9819.09.2010, 15:21

Nie wiem dlaczego Torres krył Bułgara. Powinien się nim zając jakiś defensor, a Hiszpan się do niego przytulił i dał mu strzelić bramkę...

Gunner48 komentarzy: 792919.09.2010, 15:20