Kontuzja Fabregasa! Sunderland 1-1 Arsenal!

Kontuzja Fabregasa! Sunderland 1-1 Arsenal! 18.09.2010, 19:36, Szymon Ortyl 1514 komentarzy

Dzisiejszy mecz na Stadium of Light, Kanonierzy rozpoczęli bez kontuzjowanych Theo Walcotta, Thomasa Vermaelena, Abou Diaby'ego, Emmanuela Frimponga, Nicklasa Bendtnera, Aarona Ramseya oraz Robina van Persiego.

Już w 4. minucie dogodną szansę do pokonania bramkarza Sunderlandu miał Arszawin, jednak Rosjanin przeniósł piłkę nad poprzeczką.

W 12. minucie Ferdinand nie zauważył nadbiegającego Fabregasa i starał się wybić piłkę ze swojej połowy boiska. Futbolówka odbiła się od nogi Hiszpana, przelobowała Mignoleta i wpadła do siatki.

6 minut później po dośrodkowaniu Arszawina bliski szczęścia był Song, jednak Kameruńczyk skierował piłkę głową wprost w interweniującego bramkarza Sunderlandu.

W 22. minucie Wilshere stracił piłkę na swojej połowie boiska, a gdy starał się ją odzyskać popełnił faul, za który ukarany został żółtą kartką.

W 28. minucie Thomas Rosicky zastąpił na boisku Cesca Fabregasa, który doznał kontuzji w 12 minucie podczas ataku na Richardsona.

3 minuty później Laurent Koscielny świetnie zachował się w polu karnym i wybił piłkę spod nóg nadbiegającego Benta.

W 36. minucie Riveros uciekł Thomasowi Rosicky'emu, jednak nie zdołał skierować piłki "szczupakiem" do bramki Almunii. Minutę później żółtą kartką za dyskusje z arbitrem upomniany został Song.

Do końca pierwszej połowy Kanonierzy starali się kontrolować przebieg gry, jednak to Sunderland niejednokrotnie potrafił wykorzystać swoją przewagę i stworzyć okazje do strzelenia bramki.

W 46. minucie, żółtą kartką za faul na Sagni ukarany został Welbeck. 2 minuty później świetnej akcji Rosicky'ego i Songa nie zdołał wykończyć Arszawin.

W 51. minucie po pięknym podaniu Nasriego w sytuacji sam na sam z Mignoletem znalazł się Chamakh, jednak Marokańczyk nie potrafił pokonać bramkarza Sunderlandu.

W 54 minucie, drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Alex Song. Chwilę później na boisku pojawił się Denilson, który zmienił Arszawina..

W 57. minucie fenomenalną okazję do pokonania Almuni miał Bent, jednak Anglik fatalnie przestrzelił po dośrodkowaniu Hendersona z rzutu rożnego. 2 minuty później po po strzale z rzutu wolnego Samira Nasriego, piłka wylądowała na górnej siatce bramki Mignoleta.

W 62. minucie żółtą kartką za faul na Chamakhu ukarany został Riveros, który chwilę później opuścił boisko. W jego miejsce na placu gry pojawił się Asamoah Gyan.

W 65. minucie po strzale Ferdinanda, piłkę z linii bramkowej wybił Gael Clichy.

W 73. minucie Al Muhammadi sfaulował w polu karnym Samira Nasriego. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Thomas Rosicky, jednak nie zdołał umieścić jej w siatce. Futbolówka otarła się o poprzeczkę i wyleciała w trybuny.

3 minuty później po złym podaniu Denilsona, jedynie szybkość Almunii uchroniła Arsenal przed stratą bramki.

W 80. minucie Hiszpan popisał się kolejną wspaniałą interwencją broniąc strzał Benta, który głową z 5 metrów próbował umieścić piłkę w siatce.

W 84. minucie żółtą kartką za faul na Denilsonie ukarany został Malbranque, który po chwili opuścił boisko. W jego miejsce na placu gry pojawił się Andy Reid..

Do drugiej połowy spotkania sędzia doliczył 4 minuty. Po upływie tego czasu kibice Arsenalu byli pewni sukcesu, jednak w ostatniej akcji spotkania Daren Bent, zdołał z najbliższej odległości skierować piłkę do siatki Almunii. Anglik wykorzystał błędy Clichy'ego i Koscielnego, którzy przeszkadzali sobie nawzajem przy próbie wybicia piłki. Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie.

Sunderland: Mignolet - Ferdinand, Bramble, Richardson, Onuoha - Riveros, Henderson, Malbranque, Al Muhammadi - Welbeck, Bent

Ławka rezerwowych: Reid, Zenden, Gyan, Bardsley, Carson, Colback, da Silva

Arsenal: Almunia - Sagna, Squillaci, Koscielny, Clichy - Song, Fabregas, Nasri, Wilshere - Arshavin, Chamakh

Ławka rezerwowych: Fabiański, Eboue, Gibbs, Djourou, Denilson, Rosicky, Vela.

Bramki Fabregasa i Benta oraz statystyki spotkania:

Premier LeagueSunderland autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
kampop1 komentarzy: 29319.09.2010, 15:09

ja oglądam ten mecz tutaj:

Arsenal_1886 komentarzy: 1952119.09.2010, 15:05

Skróty wszystkich meczów wczorajszych ligi angielskiej -
angielskapilka.com/news/sobota,w,pl,pod,znakiem,remisow,,zobacz,motds,dff588a3f534fe91c2e4d805c10cb3d2.html?

Vandal komentarzy: 3602 newsów: 16819.09.2010, 15:02

Mimo wszystko wyczuwam remis.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9819.09.2010, 15:01

Liverpool w ogóle zbliżył się do 15tki ManU? Grają strasznie. Bramka dla United to kwestia czasu.

kanono komentarzy: 9519.09.2010, 15:00

insidersi.blogspot.com
Darmowe typy bukmacherskie ;>
Dzięki za wejścia :*

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 719.09.2010, 14:49

Haha, komentatorzy C+ o fryzurze Meirelesa... :D
Portugalczyk się na łyso odstrzelił. "Jakby Pepe Reina nałożył strój i wyszedł na boisko".

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9819.09.2010, 14:35

Meireles w pierwszym składzie The Reds. Zobaczymy jak zagra.

Erzet komentarzy: 2069 newsów: 3519.09.2010, 14:33

sebasz - lol, przecież ta informacja była już na oficjalnej stronie ;)

mdr_AFC komentarzy: 305119.09.2010, 14:28

taki link tylko bez spacji

mdr_AFC komentarzy: 305119.09.2010, 14:27

Jeśli ktoś chce obejrzeć mu - liv to daje dwa linki po PL z C+ ;)

trans.xaa.pl/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=10

na razie są jakiś inny mecz ale już się kończy więc zaraz powinien być meczyk PL :)

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52019.09.2010, 14:22